Koers DAX Index Frankfurt -0.04%

04:05 (vrijdag 14 december 2018)

DAX Index Frankfurt: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen DAX, en forum berichten over DAX.

Laatst: 10,924.70
Change: -4.73 -0.04%
Sluit: 10,929.43
Min: 10,887.26
Max: 10,988.77
De DAX weerspiegelt de waardeontwikkeling van de naar marktkapitalisatie en handelsvolume grootste dertig (30) beursgenoteerde Duitse ondernemingen. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek DAX


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 3976 + 265 %
Guy Trading € 4000 + € 2858 + 71 %
Index Trading € 2000 + € 3654 + 183 %
TA Aandelen & Indices € 4000 + € 4843 + 121 %
Polleke Trading € 4000 + € 5569 + 139 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 5569 + 139 %
Combi-Abo € 8000 + € 8427 + 105 %
 

Interactieve Technische Analyse grafiek DAX Index

DAX-30 Stijgers

BMW BMW74.18+1.41+1.94%
RWE RWE19.59+0.37+1.90%
Linde Linde179.20+3.20+1.82%
Prosiebensat Prosiebensat29.98+0.43+1.46%
E.ON E.ON SE9.22+0.13+1.41%

DAX-30 Dalers

Covestro Covestro43.66-1.18-2.63%
Fresenius SE Fresenius SE41.37-1.01-2.38%
Heidelberg Heidelbergcement54.18-0.86-1.56%
Lufthansa Lufthansa19.38-0.31-1.55%

Koersen gerelateerd aan de DAX

DAX DAX Index10,924.70-4.73-0.04%
DAX Fut DAX Future10,829.50-83.00-0.76%
AEX AEX Index508.27-1.45-0.28%

Aandelen DAX 30 Frankfurt

Adidas Adidas200.00+0.90+0.45%
Linde PLC Linde PLC139.70-0.80-0.57%
Linde 1 Linde 1
Covestro Covestro43.66-1.18-2.63%
Prosiebensat Prosiebensat29.98+0.43+1.46%
Wirecard AG Wirecard AG137.75+0.75+0.55%
Allianz Allianz176.20-0.20-0.11%
BMW BMW74.18+1.41+1.94%
Basf Basf60.38+0.70+1.17%
Bayer Bayer64.40+0.07+0.11%
Beiersdorf Beiersdorf94.78+0.34+0.36%
Commerzbank Commerzbank8.64+0.10+1.16%
Continental Continental125.60-1.35-1.06%
Daimler Daimler47.54+0.12+0.25%
D. Bank Deutsche Bank7.86-0.00-0.03%
D. Boerse Deutsche Boerse108.15-1.25-1.14%
D. Post Deutsche Post25.33+0.09+0.36%
D. Telekom Deutsche Telekom15.08-0.12-0.76%
E.ON E.ON SE9.22+0.13+1.41%
Fresenius SE Fresenius SE41.37-1.01-2.38%
Fresenius ST Fresenius ST61.46-0.96-1.54%
Heidelberg Heidelbergcement54.18-0.86-1.56%
Henkel Henkel100.45-0.20-0.20%
Infineon Infineon17.84-0.21-1.14%
Linde Linde179.20+3.20+1.82%
Lufthansa Lufthansa19.38-0.31-1.55%
Merck Merck96.40-0.68-0.70%
M. Ruckvers Muench. Rueckvers187.85+0.25+0.13%
Prosiebensat 1 A Prosiebensat 1 AG32.69
RWE RWE19.59+0.37+1.90%
SAP SAP90.78-0.45-0.49%
Siemens Siemens100.44+0.93+0.93%
Thyssenkr. Thyssenkrupp15.76-0.05-0.28%
Volkswagen Volkswagen149.70-0.44-0.29%
Vonovia Vonovia41.99-0.51-1.20%

DAX Index in de beursbox

Voer actuele discussies over DAX Index Frankfurt in ons forum. Er wordt over DAX Index gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX TRADERSBOX GOUDBOX


LT Koersdoelen staan van november 2016 Dus erg bearisch DAX is er al geweest 10250/10750 (10600)

De Dax is yzer sterk ; de duitsers zeggen ; wir habben BMW und VW etc...

En terug DAX short 10944

Long DAX 10940

DAX spiegelt zich geheel aan de NASDQ nu volgens mij.

De DAX blijft sterker dan de AEX.

Klein ritje DAX long

Foute keuze gemaakt met mijn dax short. Helaas maar waar.

Dax gaat aex inhalen denk ik...

Volgens mij zitten we voor vandaag wel ongeveer aan de top ...sl op be dus kan niet veel mis gaan.. even alle gebakken lucht uit de dax drukken...en een brexit luchtje toevoegen

Zit nu short op dax 10920...korte sl

Goed gezien normaal daalt de DAX dan. Maar er is niets meer wat normaal is hier.

De Dax is onderweg naar 11050 ; doe je voordeel mee ? Tevens maakt de markt een draai naar boven tegen bb boven !

Voorlopig op uurgrafiek hogere toppen en bodems, ik blijf nog long zitten. Bodem op 30min grafiek dax lijkt gezet, mijn idee is up

Ok dax long eruit

Zo en nu ook long DAX

Goedemorgen, net afscheid van mijn Dax short genomen. Schijnbaar iets te vroeg!!!!!

Kijk naar transport Kijk naar dax Kijk naar weekgrafiek Dow en onderzijde bollinger Garantie Is er niet

Met een fors lager Azie was het optisch voor het reparatieteam niet verantwoord om kleine plusjes te veroorzaken, dan maar kleine minnetjes en in de loop van de dag verder corrigeren. AEX en DAX zouden dan ook langzaam kunnen verbeteren tot morgenmiddag/avond: uitslag stemming Brexit. Goud en zilver nemen even een adempauze om later in de week verder te stijgen, maar dan moet de USD wel verder ...

Een aantal maanden werd er erg lacherig gedaan over een recessie. Hij is zeer dichtbij. Een dax van 10700 werd niet voor mogelijk gehouden, dat gaat niet lang meer duren.




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia