Koers DAX Index Frankfurt +1.89%

12:43 (zondag 17 feb 2019)

DAX Index Frankfurt: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen DAX, en forum berichten over DAX.

Laatst: 11,299.80
Change: +210.01 +1.89%
Sluit: 11,089.79
Min: 11,018.95
Max: 11,323.05
De DAX weerspiegelt de waardeontwikkeling van de naar marktkapitalisatie en handelsvolume grootste dertig (30) beursgenoteerde Duitse ondernemingen. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek DAX


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2019  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 223 + 15 %
Guy Trading € 4000 + € 272 + 7 %
Index Trading € 2000 + € 501 + 25 %
TA Aandelen & Indices € 4000 + € 694 + 17 %
Polleke Trading € 4000 + € 475 + 12 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 475 + 12 %
Combi-Abo € 8000 + € 747 + 9 %

Interactieve Technische Analyse grafiek DAX Index

DAX-30 Stijgers

Covestro Covestro51.08+2.38+4.89%
D. Bank Deutsche Bank7.72+0.34+4.63%
Bayer Bayer68.17+2.62+4.00%
Continental Continental138.65+4.95+3.70%
Lufthansa Lufthansa22.37+0.74+3.42%

DAX-30 Dalers

Wirecard AG Wirecard AG99.90-2.35-2.30%
RWE RWE22.34-0.09-0.40%
Thyssenkr. Thyssenkrupp13.26-0.04-0.30%
E.ON E.ON SE9.64-0.02-0.22%

Koersen gerelateerd aan de DAX

DAX DAX Index11,299.80+210.01+1.89%
DAX Fut DAX Future11,326.00+236.00+2.13%
AEX AEX Index539.62+5.38+1.01%

Aandelen DAX 30 Frankfurt

Adidas Adidas199.15+2.15+1.09%
Linde PLC Linde PLC149.80+2.15+1.46%
Linde 1 Linde 1
Covestro Covestro51.08+2.38+4.89%
Prosiebensat Prosiebensat29.98+0.43+1.46%
Wirecard AG Wirecard AG99.90-2.35-2.30%
Allianz Allianz190.14+5.94+3.22%
BMW BMW70.77+1.42+2.05%
Basf Basf66.32+1.80+2.79%
Bayer Bayer68.17+2.62+4.00%
Beiersdorf Beiersdorf91.62+0.14+0.15%
Commerzbank Commerzbank8.64+0.10+1.16%
Continental Continental138.65+4.95+3.70%
Daimler Daimler50.61+1.31+2.66%
D. Bank Deutsche Bank7.72+0.34+4.63%
D. Boerse Deutsche Boerse111.30+1.05+0.95%
D. Post Deutsche Post26.75+0.75+2.88%
D. Telekom Deutsche Telekom14.26+0.12+0.81%
E.ON E.ON SE9.64-0.02-0.22%
Fresenius SE Fresenius SE47.26+0.46+0.98%
Fresenius ST Fresenius ST68.50+1.04+1.54%
Heidelberg Heidelbergcement61.82+1.82+3.03%
Henkel Henkel86.90+0.72+0.84%
Infineon Infineon19.99+0.13+0.63%
Linde Linde179.20+3.20+1.82%
Lufthansa Lufthansa22.37+0.74+3.42%
Merck Merck96.92+0.32+0.33%
M. Ruckvers Muench. Rueckvers204.20+3.20+1.59%
Prosiebensat 1 A Prosiebensat 1 AG32.69
RWE RWE22.34-0.09-0.40%
SAP SAP94.30+0.74+0.79%
Siemens Siemens94.62+2.37+2.57%
Thyssenkr. Thyssenkrupp13.26-0.04-0.30%
Volkswagen Volkswagen144.40+2.54+1.79%
Vonovia Vonovia44.20+0.28+0.64%

DAX Index in de beursbox

Voer actuele discussies over DAX Index Frankfurt in ons forum. Er wordt over DAX Index gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX TRADINGROOM TECHNISCHE ANALYSE BOX GOUDBOX


Wat denk je KRIS,heeft de dax zn hoogste punt gehad

Dax is wel enorm meegegaan met de euforie

Attentie: over een uurtje staat de DAX 50 punten lager

Kleine positie dax short👍

Voor DAX indexopties wordt de expiratieprijs anders berekend. Hier vindt van 13:00 tot 13:05 uur een veiling plaats in de aandelen die deel uitmaken van de DAX-index. Op basis van de openingsprijs na de veiling van alle DAX aandelen, wordt de settlementprijs van de DAX-index berekend. Deze prijs wordt op een later tijdstip door EUREX bekend gemaakt

Welke tijd gaan de Dax en Aex expireren, ?

Dax is al aan het transpireren voor het expireren

2 gaps sluiten op DAX.........kan nog net voor de vakantie :-)

Dummies 01 Waarom deze titel. Nou voor dummies is vaak de uitleg van de basis beginselen. Ook omdat ik zelf nog te veel fouten maak en dus nog steeds tot de beurs dummies.... Hierbij bespreek ik de AEX uur met zijn gemiddelde ma20. Ik zal dan beginnen met de fout die ik maak. Op een gegeven moment denk ik dat de stijging zo wel mooi is. En start een short. Ik heb als verweer dat ik AEX in de ...

Spx 2650 is doel. Waar de andere indices dan staan is moeilijk te zeggen. Zie veel verschil momenteel. Dax zo maar 4% onderuit, AEX 2%. Zo ook voor de Dow, Transport en Ndx, allemaal eigenzinnig. Dus spx hou ik in de gaten. Aan de bovenzijde ma200 die eerder 3* verkocht is. Aan de onderzijde de 2650 ergens tussen ma20 en ma50. Belangrijk is de doorbraak naar beneden, door de ema8. Vandaag lijkt ...

De aandelenbeurzen rollen mondiaal om en de DAX is even leidend na het slechte cijfer van vanochtend. Tijd om de kar te keren.

Vwb betreft de DAX, er ligt ook nog een GAP op 11.465 :-)




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia