Koers DAX Index Frankfurt +0.99%

18:19 (maandag 20 augustus 2018)

DAX Index Frankfurt: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen DAX, en forum berichten over DAX.

Laatst: 12,331.30
Change: +120.75 +0.99%
Sluit: 12,211.00
Min: 12,246.00
Max: 12,373.00
De DAX weerspiegelt de waardeontwikkeling van de naar marktkapitalisatie en handelsvolume grootste dertig (30) beursgenoteerde Duitse ondernemingen. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek DAX


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 1072 + 71 %
Guy Trading € 4000 + € 1403 + 35 %
Polleke Trading € 4000 + € 3389 + 85 %
Index Trading € 2000 - € 214 - 11 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3389 + 85 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 611 - 15 %
Combi-Abo € 8000 + € 4792 + 60 %

Interactieve Technische Analyse grafiek DAX Index

DAX-30 Stijgers

Bayer Bayer80.78+2.38+3.04%
Henkel Henkel110.40+2.45+2.27%
Thyssenkr. Thyssenkrupp19.69+0.36+1.86%
Linde Linde179.20+3.20+1.82%
Basf Basf78.86+1.29+1.66%

DAX-30 Dalers

Commerzbank Commerzbank8.12-0.01-0.10%
Vonovia Vonovia43.12-0.04-0.09%

Koersen gerelateerd aan de DAX

DAX DAX Index12,331.30+120.75+0.99%
DAX Fut DAX Future12,325.00+124.50+1.02%
AEX AEX Index556.05+3.10+0.56%

Aandelen DAX 30 Frankfurt

Adidas Adidas209.50+2.50+1.21%
Prosiebensat Prosiebensat29.98+0.43+1.46%
Allianz Allianz185.38+1.14+0.62%
BMW BMW81.75+0.34+0.42%
Basf Basf78.86+1.29+1.66%
Bayer Bayer80.78+2.38+3.04%
Beiersdorf Beiersdorf99.32+0.82+0.83%
Commerzbank Commerzbank8.12-0.01-0.10%
Continental Continental184.90+2.25+1.23%
Daimler Daimler55.29+0.37+0.67%
D. Bank Deutsche Bank9.77+0.01+0.09%
D. Boerse Deutsche Boerse112.30+0.50+0.45%
D. Post Deutsche Post31.17+0.42+1.37%
D. Telekom Deutsche Telekom13.98+0.04+0.25%
E.ON E.ON SE9.53+0.01+0.11%
Fresenius SE Fresenius SE65.52+0.52+0.80%
Fresenius ST Fresenius ST85.50+0.48+0.56%
Heidelberg Heidelbergcement69.36+0.86+1.26%
Henkel Henkel110.40+2.45+2.27%
Infineon Infineon21.30+0.08+0.38%
Linde Linde179.20+3.20+1.82%
Lufthansa Lufthansa23.33+0.18+0.78%
Merck Merck91.08+1.06+1.18%
M. Ruckvers Muench. Rueckvers184.80+0.45+0.24%
Prosiebensat 1 A Prosiebensat 1 AG32.69
RWE RWE21.22+0.21+1.00%
SAP SAP102.60+0.62+0.61%
Siemens Siemens110.80+0.80+0.73%
Thyssenkr. Thyssenkrupp19.69+0.36+1.86%
Volkswagen Volkswagen139.00+0.26+0.19%
Vonovia Vonovia43.12-0.04-0.09%

DAX Index in de beursbox

Voer actuele discussies over DAX Index Frankfurt in ons forum. Er wordt over DAX Index gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX TRADINGROOM TRADERSBOX


DAX ligt er nog goed bij en neemt de AEX langzaam op sleeptouw. de ogenschijnlijke twijfel op WS (ihb NSDQ) wordt genegeerd. al met al een goede sessie in Europa, die allicht vervolg gaat krijgen. ik blijf - morgen - naar een nieuw koopmoment voor longposities uitzien

Rennen maar..... achter DAX aan....

Een volgende dax low op ong 12265 zou verdacht zijn.

Dax intraday high ong 0,618 ( 12120 - 12500)

Heb sl nu op 12303 dax

Heb nu toch al 200 ptn vanaf 120/130 zone dax sl op afstand meeschuiven :)

Dax is hyper vandaag ...

Een vervolg van de rebound van de AEX is gelet op cfd's kansrijk 554.5 aex 12251 dax 2852.7 spx 25706 dow licht beter dan slot WS vr. de test van de weerstand rond 554 lijkt te slagen mogelijk zit 557 in het vat vandaag

Een mooi bullish slot op WS voor de sp fts, DAX en AEX AEX cfd 553.68 tegenover slot 17.30 552.95 Als weekslot des te belangrijker. Deze koers laat voor alle 3 genoemde indexen de bullish trend MT en LT in tact; alleen voor de KT is er nog veel werk aan de winkel

500.00 moet uiteraard 550.00 zijn niets freudiaans aan.. maar wat een gunstig slot voor de bulls mede getrokken door de sp fts vanavond nog even kijken naar de cfd van de aex om 22.00 uur ook de dax gaat toch redelijk het weekend uit, tot nu toe

Onder de 11.8k word de shs actief op de DAX, verwacht dat we er wel wat onder prikken, maar snel weer erboven.

Dan zou je de dax toch ook wel lager verwachten ? lager dan 11800 iig

DAX (week) bij slot rond huidige koers ook daar volgende week wat verder omlaag, steun te verwachten rond 11.8k

Dax 12148 sp fts 2836.5

Correct ik verwacht de dax nog wat lager

Dax al 12173 toch al meer dan 65 ptn ingeleverd 12120/30 moet kunnen volgens de dc getallen

Dax 12120/30 ? zoiets ?

Dax daylow

Dax 3 rode week candle Wachten op draai, voortzetting lijkt nu de richting

Ik begrijp die DAX niet meer, het is net of die geen baat heeft bij lage euro..




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia