Koers FTSE 100 +0.02%

06:02 (dinsdag 24 oktober 2017)

FTSE 100: streaming koers, intraday grafiek, en aandelen FTSE 100.

Laatst: 7,524.45
Change: +1.22 +0.02%
Sluit: 7,523.23
Min: 7,511.77
Max: 7,542.00

Intraday grafiek FTSE 100


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2017  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 350 - 23 %
Guy Trading € 4000 - € 696 - 17 %
Polleke Trading € 4000 - € 299 - 7 %
Alles of Niets € 2000 + € 761 + 38 %
Polleke Trading LITE € 4000 - € 299 - 7 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 1233 + 31 %
Combi-Abo € 8000 - € 995 - 12 %

Aandelen FTSE 100

3I Group 3I Group945.50+0.50+0.05%
Tui Tui1,328.00-6.00-0.45%
Admiral Group Admiral Group1,916.00-5.00-0.26%
Anglo American Anglo American1,444.00+12.00+0.84%
Antofagasta Antofagasta1,003.00+3.00+0.30%
Ashtead Group Ashtead Group1,886.00+7.00+0.37%
Associated Briti Associated British Foods3,371.00+46.00+1.38%
AstraZeneca AstraZeneca5,140.00-22.00-0.43%
Aviva Aviva503.00-2.50-0.49%
BAE Systems BAE Systems599.50+3.00+0.50%
BHP Billiton PLC BHP Billiton PLC1,380.00-3.50-0.25%
BP BP490.95-0.95-0.19%
BT Group BT Group273.75+2.90+1.07%
Babcock Internat Babcock International824.00+2.00+0.24%
Barclays Barclays195.45-0.25-0.13%
Barratt Developm Barratt Developments696.00+1.00+0.14%
Berkeley Berkeley3,888.00+27.00+0.70%
British American British American Tobacco4,867.00+17.50+0.36%
British Land Com British Land Company603.50-7.00-1.15%
Bunzl Bunzl2,256.00+7.00+0.31%
Burberry Group Burberry Group1,905.00+4.00+0.21%
CRH CRH2,818.00+28.00+1.00%
Capita Capita524.50-5.50-1.04%
Carnival Carnival66.10+0.22+0.33%
Centrica Centrica175.40+2.30+1.33%
Coca Cola HBC AG Coca Cola HBC AG2,585.00+15.00+0.58%
Compass Compass1,584.00-1.00-0.06%
DCC DCC7,205.00+40.00+0.56%
Diageo Diageo2,579.00+11.50+0.45%
Direct Line Insu Direct Line Insurance378.00-1.70-0.45%
Dixons Carphone Dixons Carphone182.10-2.90-1.57%
EasyJet EasyJet1,320.00+7.00+0.53%
Experian Experian1,567.00+1.00+0.06%
Fresnillo Fresnillo1,385.00+18.00+1.32%
GKN GKN319.00+15.60+5.14%
GlaxoSmithKline GlaxoSmithKline1,519.50-4.00-0.26%
Glencore Glencore379.75+1.55+0.41%
HSBC HSBC743.50-5.10-0.68%
Hammerson Hammerson521.00-8.00-1.51%
Hargreaves Lansd Hargreaves Lansdown1,538.00+2.00+0.13%
Hikma Pharmaceut Hikma Pharmaceuticals1,170.00-28.00-2.34%
IAG IAG657.00-0.50-0.08%
ITV ITV171.90-3.00-1.72%
Imperial Brands Imperial Brands3,153.50+13.50+0.43%
Informa Informa683.00-7.00-1.01%
InterContinental InterContinental Hotels4,071.00+9.00+0.22%
Intertek Group Intertek Group5,160.00+25.00+0.49%
Intu Properties Intu Properties215.60-1.60-0.74%
J Sainsbury J Sainsbury246.40-1.30-0.53%
Johnson Matthey Johnson Matthey3,471.00+36.00+1.05%
Kingfisher Kingfisher303.20-0.20-0.07%
Land Securities Land Securities967.00-8.00-0.82%
Legal & General Legal & General268.10-0.50-0.19%
Lloyds Banking Lloyds Banking67.00+0.02+0.03%
London Stock Exc London Stock Exchange3,845.00-4.00-0.10%
Marks & Spencer Marks & Spencer346.90+0.40+0.12%
Mediclinic Int Mediclinic Int623.50-17.00-2.65%
Merlin Entertain Merlin Entertainments PLC373.90-1.10-0.29%
Micro Focus Micro Focus2,521.00+54.00+2.19%
Mondi Mondi1,884.00-6.00-0.32%
Morrison Superma Morrison Supermarkets232.20-3.00-1.28%
National Grid National Grid935.20+9.40+1.01%
Next Next4,877.00+12.00+0.25%
Old Mutual Old Mutual195.30-1.90-0.96%
Paddy Power Paddy Power7,715.00-35.00-0.45%
Pearson Pearson695.50+1.00+0.14%
Persimmon Persimmon2,857.00+8.00+0.28%
Provident Financ Provident Financial929.00-6.00-0.64%
Prudential Prudential1,885.00+18.50+0.99%
RBS PLC RBS PLC279.50-2.80-0.99%
RSA Insurance RSA Insurance630.00-11.00-1.72%
Randgold Resourc Randgold Resources7,435.00+40.00+0.54%
Reckitt Benckise Reckitt Benckiser6,600.00-10.00-0.15%
Relx PLC Relx PLC1,691.00-1.00-0.06%
Rio Tinto PLC Rio Tinto PLC3,586.00-14.00-0.39%
Rolls-Royce Hold Rolls-Royce Holdings934.00+8.00+0.86%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell A2,313.00-0.50-0.02%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell B2,363.00+9.50+0.40%
Royal Mail Royal Mail383.50-5.70-1.47%
SKY PLC SKY PLC940.00+1.00+0.11%
SSE SSE1,397.00+11.00+0.79%
Sage Group Sage Group734.00+4.00+0.55%
Schroders Schroders3,484.00-1.00-0.03%
Severn Trent Severn Trent2,137.00-2.00-0.09%
Shire Shire3,672.50-5.00-0.14%
Smith & Nephew Smith & Nephew1,418.00-10.00-0.70%
Smiths Group Smiths Group1,573.00+18.00+1.16%
St. James’s Plac St. James’s Place1,170.00-6.00-0.51%
Standard Charter Standard Chartered767.70-4.40-0.57%
Standard Life Standard Life435.30+0.50+0.12%
Taylor Wimpey Taylor Wimpey205.10+0.40+0.20%
Tesco Tesco187.50-1.40-0.74%
Travis Perkins Travis Perkins1,505.00+1.00+0.07%
Unilever FTSE Unilever (FTSE100)4,121.00-40.00-0.96%
United Utilities United Utilities840.50-1.50-0.18%
Vodafone Group P Vodaf. Grp. PLC216.20-0.65-0.30%
WPP WPP1,366.00-7.00-0.51%
Whitbread Whitbread3,942.00-11.00-0.28%
Worldpay Group Worldpay Group406.00+1.00+0.25%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia