Koers FTSE 100 +0.18%

23:37 (zondag 27 mei 2018)

FTSE 100: streaming koers, intraday grafiek, en aandelen FTSE 100.

Laatst: 7,730.28
Change: +13.54 +0.18%
Sluit: 7,716.74
Min: 7,703.26
Max: 7,753.32

Intraday grafiek FTSE 100


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 1274 + 85 %
Guy Trading € 4000 + € 1389 + 35 %
Polleke Trading € 4000 + € 3317 + 83 %
Index Trading € 2000 - € 437 - 22 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3317 + 83 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 946 - 24 %
Combi-Abo € 8000 + € 4706 + 59 %

Aandelen FTSE 100

3I Group 3I Group981.80-3.60-0.36%
Ferguson Ferguson5,816.00-8.00-0.14%
Tui Tui1,729.00
Berkeley Group Berkeley Group4,269.00+66.00+1.57%
Admiral Group Admiral Group1,977.50+34.00+1.75%
Anglo American Anglo American1,779.20-21.80-1.21%
Antofagasta Antofagasta1,054.50-7.00-0.66%
Ashtead Group Ashtead Group2,334.00+14.00+0.60%
Associated Briti Associated British Foods2,746.00+36.00+1.33%
AstraZeneca AstraZeneca5,478.00+50.00+0.92%
Aviva Aviva528.80-5.20-0.97%
BAE Systems BAE Systems643.20-2.40-0.37%
BHP Billiton PLC BHP Billiton PLC1,695.20-18.80-1.10%
BP BP555.10-11.40-2.01%
BT Group BT Group209.95+6.80+3.35%
Babcock Internat Babcock International825.60+13.60+1.68%
Barclays Barclays206.20+0.90+0.44%
Barratt Developm Barratt Developments560.80+6.00+1.08%
Berkeley Berkeley3,888.00+27.00+0.70%
British American British American Tobacco3,869.00+69.00+1.82%
British Land Com British Land Company685.80+7.20+1.06%
Bunzl Bunzl2,299.00+24.00+1.05%
Burberry Group Burberry Group2,005.00+35.00+1.78%
CRH CRH2,737.00-3.00-0.11%
Capita Capita146.90+10.50+7.70%
Carnival Carnival64.25+0.10+0.16%
Centrica Centrica144.65+0.10+0.07%
Coca Cola HBC AG Coca Cola HBC AG2,673.00+41.00+1.56%
Compass Compass1,630.00+20.50+1.27%
DCC DCC7,235.00-45.00-0.62%
Diageo Diageo2,762.50+17.00+0.62%
Direct Line Insu Direct Line Insurance372.60+1.90+0.51%
Dixons Carphone Dixons Carphone233.40+6.10+2.68%
EasyJet EasyJet1,731.00+13.50+0.79%
Experian Experian1,860.00-5.50-0.29%
Fresnillo Fresnillo1,297.50-1.00-0.08%
GKN GKN482.40
GlaxoSmithKline GlaxoSmithKline1,500.00+5.80+0.39%
Glencore Glencore377.50+0.90+0.24%
HSBC HSBC732.80+2.60+0.36%
Hammerson Hammerson560.20+5.20+0.94%
Hargreaves Lansd Hargreaves Lansdown1,969.50+21.00+1.08%
Hikma Pharmaceut Hikma Pharmaceuticals1,346.50+7.00+0.52%
IAG IAG701.20+16.60+2.42%
ITV ITV167.95+1.70+1.02%
Imperial Brands Imperial Brands2,755.00-6.00-0.22%
Informa Informa782.00+20.80+2.73%
InterContinental InterContinental Hotels4,887.00+39.00+0.80%
Intertek Group Intertek Group5,434.00+84.00+1.57%
Intu Properties Intu Properties202.00+4.45+2.25%
J Sainsbury J Sainsbury317.90-0.60-0.19%
Johnson Matthey Johnson Matthey3,420.00-50.00-1.44%
Kingfisher Kingfisher307.10+10.20+3.44%
Land Securities Land Securities952.00+7.20+0.76%
Legal & General Legal & General277.60-0.60-0.22%
Lloyds Banking Lloyds Banking65.67-0.33-0.50%
London Stock Exc London Stock Exchange4,544.00+55.00+1.23%
Marks & Spencer Marks & Spencer310.70+6.60+2.17%
Mediclinic Int Mediclinic Int633.20+17.60+2.86%
Merlin Entertain Merlin Entertainments PLC374.50-1.40-0.37%
Micro Focus Micro Focus1,349.50+23.00+1.73%
Mondi Mondi2,082.00-7.00-0.34%
Morrison Superma Morrison Supermarkets246.20+1.00+0.41%
National Grid National Grid880.00+0.10+0.01%
Next Next5,862.00+30.00+0.51%
Old Mutual Old Mutual246.60+1.90+0.78%
Paddy Power Paddy Power9,080.00+225.00+2.54%
Pearson Pearson906.80+5.60+0.62%
Persimmon Persimmon2,841.00+37.00+1.32%
Provident Financ Provident Financial666.20-1.80-0.27%
Prudential Prudential1,890.50+20.00+1.07%
RBS PLC RBS PLC289.70-0.50-0.17%
RSA Insurance RSA Insurance663.80-2.60-0.39%
Randgold Resourc Randgold Resources5,758.00-38.00-0.66%
Reckitt Benckise Reckitt Benckiser6,028.00+47.00+0.79%
Relx PLC Relx PLC1,645.00+11.00+0.67%
Rio Tinto PLC Rio Tinto PLC4,263.50+21.50+0.51%
Rolls-Royce Hold Rolls-Royce Holdings843.40-6.00-0.71%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell A2,559.00-39.00-1.50%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell B2,639.50-37.50-1.40%
Royal Mail Royal Mail530.40-15.00-2.75%
SKY PLC SKY PLC1,346.00+1.00+0.07%
SSE SSE1,421.50+6.00+0.42%
Sage Group Sage Group671.40-7.40-1.09%
Schroders Schroders3,370.00+22.00+0.66%
Severn Trent Severn Trent2,088.00+55.00+2.71%
Shire Shire4,133.50+30.50+0.74%
Smith & Nephew Smith & Nephew1,359.00+12.00+0.89%
Smiths Group Smiths Group1,720.00+8.00+0.47%
St. James’s Plac St. James’s Place1,208.00-2.00-0.17%
Standard Charter Standard Chartered751.10-3.10-0.41%
Standard Life Standard Life359.90+2.90+0.81%
Taylor Wimpey Taylor Wimpey202.80+2.20+1.10%
Tesco Tesco245.80+0.20+0.08%
Travis Perkins Travis Perkins1,365.50+26.00+1.94%
Unilever FTSE Unilever (FTSE100)4,182.50+13.00+0.31%
United Utilities United Utilities815.40+21.20+2.67%
Vodafone Group P Vodaf. Grp. PLC195.04+0.18+0.09%
WPP WPP1,277.50+4.50+0.35%
Whitbread Whitbread4,256.00+125.00+3.03%
Worldpay Group Worldpay Group435.00


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia