Koers FTSE 100 -0.07%

00:27 (zaterdag 21 juli 2018)

FTSE 100: streaming koers, intraday grafiek, aandelen FTSE 100, en forum berichten over FTSE 100.

Laatst: 7,678.79
Change: -5.18 -0.07%
Sluit: 7,683.97
Min: 7,631.66
Max: 7,705.80

Intraday grafiek FTSE 100


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 1259 + 84 %
Guy Trading € 4000 + € 698 + 17 %
Polleke Trading € 4000 + € 3157 + 79 %
Index Trading € 2000 - € 142 - 7 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3157 + 79 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 1527 - 38 %
Combi-Abo € 8000 + € 3855 + 48 %

Aandelen FTSE 100

3I Group 3I Group929.00-0.40-0.04%
Ferguson Ferguson6,195.00-80.00-1.27%
Tui Tui1,642.00-4.50-0.27%
Berkeley Group Berkeley Group3,705.00+9.00+0.24%
Admiral Group Admiral Group1,958.00-27.50-1.39%
Anglo American Anglo American1,599.80-22.20-1.37%
Antofagasta Antofagasta941.60-0.80-0.09%
Ashtead Group Ashtead Group2,313.00-27.00-1.15%
Associated Briti Associated British Foods2,409.00-2.00-0.08%
AstraZeneca AstraZeneca5,589.00-20.00-0.36%
Aviva Aviva492.70-2.10-0.42%
BAE Systems BAE Systems675.20-1.20-0.18%
BHP Billiton PLC BHP Billiton PLC1,613.40-24.40-1.49%
BP BP567.30-2.60-0.46%
BT Group BT Group219.45+1.80+0.83%
Babcock Internat Babcock International728.60-4.00-0.55%
Barclays Barclays186.78+1.26+0.68%
Barratt Developm Barratt Developments532.40+2.20+0.41%
Berkeley Berkeley3,888.00+27.00+0.70%
British American British American Tobacco3,960.00+98.00+2.54%
British Land Com British Land Company638.60+1.20+0.19%
Bunzl Bunzl2,290.00-17.00-0.74%
Burberry Group Burberry Group2,152.00+4.00+0.19%
CRH CRH2,672.00-43.00-1.58%
Capita Capita164.90+1.20+0.73%
Carnival Carnival58.14-0.72-1.22%
Centrica Centrica152.60+0.50+0.33%
Coca Cola HBC AG Coca Cola HBC AG2,790.00-11.00-0.39%
Compass Compass1,653.00+7.50+0.46%
DCC DCC7,020.00
Diageo Diageo2,883.50+27.50+0.96%
Direct Line Insu Direct Line Insurance338.30-1.30-0.38%
Dixons Carphone Dixons Carphone179.75-1.15-0.64%
EasyJet EasyJet1,615.00-27.00-1.64%
Experian Experian1,932.50
Fresnillo Fresnillo1,123.00+14.50+1.31%
GKN GKN482.40
GlaxoSmithKline GlaxoSmithKline1,549.80-8.20-0.53%
Glencore Glencore311.65-5.10-1.61%
HSBC HSBC715.10-3.00-0.42%
Hammerson Hammerson533.40-2.00-0.37%
Hargreaves Lansd Hargreaves Lansdown2,124.00+4.00+0.19%
Hikma Pharmaceut Hikma Pharmaceuticals1,427.00+7.00+0.49%
IAG IAG687.20-3.80-0.55%
ITV ITV172.05-0.85-0.49%
Imperial Brands Imperial Brands2,916.00+10.50+0.36%
Informa Informa848.00+1.00+0.12%
InterContinental InterContinental Hotels4,928.00+15.00+0.30%
Intertek Group Intertek Group5,466.00-32.00-0.58%
Intu Properties Intu Properties181.45+1.15+0.64%
J Sainsbury J Sainsbury326.10-0.50-0.15%
Johnson Matthey Johnson Matthey3,705.00-43.00-1.15%
Kingfisher Kingfisher317.10-1.00-0.31%
Land Securities Land Securities925.00+1.90+0.21%
Legal & General Legal & General267.10-1.10-0.41%
Lloyds Banking Lloyds Banking62.63+0.17+0.27%
London Stock Exc London Stock Exchange4,541.00-27.00-0.59%
Marks & Spencer Marks & Spencer311.20-1.80-0.57%
Mediclinic Int Mediclinic Int528.60+9.40+1.81%
Merlin Entertain Merlin Entertainments PLC404.30+3.70+0.92%
Micro Focus Micro Focus1,274.00+4.50+0.35%
Mondi Mondi2,044.00-28.00-1.35%
Morrison Superma Morrison Supermarkets255.90+2.00+0.79%
National Grid National Grid845.10+4.10+0.49%
Next Next6,050.00-80.00-1.30%
Old Mutual Old Mutual157.62+1.50+0.96%
Paddy Power Paddy Power8,375.00+75.00+0.90%
Pearson Pearson905.00-9.60-1.05%
Persimmon Persimmon2,504.00-5.00-0.20%
Provident Financ Provident Financial615.20-10.60-1.69%
Prudential Prudential1,790.00-4.00-0.22%
RBS PLC RBS PLC241.80-1.70-0.70%
RSA Insurance RSA Insurance634.80-1.40-0.22%
Randgold Resourc Randgold Resources5,574.00+38.00+0.69%
Reckitt Benckise Reckitt Benckiser6,507.00+63.00+0.98%
Relx PLC Relx PLC1,715.50+0.50+0.03%
Rio Tinto PLC Rio Tinto PLC4,087.00+16.00+0.39%
Rolls-Royce Hold Rolls-Royce Holdings990.00-5.00-0.50%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell A2,655.50-6.00-0.23%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell B2,725.00-19.00-0.69%
Royal Mail Royal Mail465.00-3.60-0.77%
SKY PLC SKY PLC1,505.00-3.50-0.23%
SSE SSE1,363.50+11.50+0.85%
Sage Group Sage Group671.40-7.40-1.09%
Schroders Schroders3,193.00-41.00-1.27%
Severn Trent Severn Trent1,900.50+16.50+0.88%
Shire Shire4,382.50-62.00-1.40%
Smith & Nephew Smith & Nephew1,335.00+5.50+0.41%
Smiths Group Smiths Group1,610.50-10.50-0.65%
St. James’s Plac St. James’s Place1,211.50+2.00+0.17%
Standard Charter Standard Chartered678.60+4.50+0.67%
Standard Life Standard Life314.00+1.40+0.45%
Taylor Wimpey Taylor Wimpey177.20-0.50-0.28%
Tesco Tesco258.80+1.00+0.39%
Travis Perkins Travis Perkins1,370.00+9.50+0.70%
Unilever FTSE Unilever (FTSE100)4,361.50+31.00+0.72%
United Utilities United Utilities724.00+4.00+0.56%
Vodafone Group P Vodaf. Grp. PLC177.64-0.60-0.34%
WPP WPP1,155.00+14.00+1.23%
Whitbread Whitbread3,978.00-36.00-0.90%
Worldpay Group Worldpay Group435.00

FTSE 100 in de beursbox

Voer actuele discussies over FTSE 100 in ons forum. Er wordt over FTSE 100 gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX


Als u even de reacties en of postings erbij wilt nemen, ziet u de verklaring van het daar- en het waarom. In de huidige krachtige uptrend die de AEX laat zien, past het beeld dat het grootste zwaargewicht in de AEX wordt gebruikt om de uptrend nog krachtiger te laten zijn dan gewoonlijk het geval is. Cijfers van UNI niet opzienbarend en de outlook is een herhaling van wat UNI eerder heeft ...




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia