Koers FTSE 100 +1.67%

20:01 (vrijdag 21 september 2018)

FTSE 100: streaming koers, intraday grafiek, en aandelen FTSE 100.

Laatst: 7,490.23
Change: +122.91 +1.67%
Sluit: 7,367.32
Min: 7,367.32
Max: 7,495.26

Intraday grafiek FTSE 100


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 135 + 9 %
Guy Trading € 4000 - € 86 - 2 %
Polleke Trading € 4000 + € 1507 + 38 %
Index Trading € 2000 - € 730 - 37 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 1507 + 38 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 880 - 22 %
Combi-Abo € 8000 + € 1421 + 18 %

Aandelen FTSE 100

3I Group 3I Group959.00+6.60+0.69%
Intertek Intertek4,951.00+151.00+3.15%
Berkeley Group Berkeley Group3,668.00-35.00-0.94%
Ferguson Ferguson6,489.00+45.00+0.70%
Tui Tui1,424.00+54.50+3.98%
Sage Sage582.80+5.40+0.94%
Admiral Group Admiral Group2,048.00+24.00+1.19%
Anglo American Anglo American1,760.80+65.40+3.86%
Antofagasta Antofagasta895.80+37.80+4.41%
Ashtead Group Ashtead Group2,357.00+44.00+1.90%
Associated Briti Associated British Foods2,277.00-8.00-0.35%
AstraZeneca AstraZeneca5,670.00+98.00+1.76%
Aviva Aviva491.40+10.00+2.08%
BAE Systems BAE Systems628.40-0.40-0.06%
BHP Billiton PLC BHP Billiton PLC1,678.00+60.00+3.71%
BP BP567.00+11.50+2.07%
BT Group BT Group228.85+2.70+1.19%
Babcock Internat Babcock International729.60+11.60+1.62%
Barclays Barclays176.50+2.24+1.28%
Barratt Developm Barratt Developments560.00-17.00-2.95%
Berkeley Berkeley3,888.00+27.00+0.70%
British American British American Tobacco3,617.00+96.00+2.73%
British Land Com British Land Company625.60+10.20+1.66%
Bunzl Bunzl2,389.00+9.00+0.38%
Burberry Group Burberry Group2,012.00+4.00+0.20%
CRH CRH2,548.00+33.00+1.31%
Capita Capita146.75+2.75+1.91%
Carnival Carnival67.45+0.51+0.76%
Centrica Centrica150.20+0.80+0.54%
Coca Cola HBC AG Coca Cola HBC AG2,611.00+45.00+1.75%
Compass Compass1,628.50+20.00+1.24%
DCC DCC7,385.00+5.00+0.07%
Diageo Diageo2,700.00+46.00+1.73%
Direct Line Insu Direct Line Insurance328.00+3.30+1.02%
Dixons Carphone Dixons Carphone171.85+2.05+1.21%
EasyJet EasyJet1,394.50-28.50-2.00%
Experian Experian1,947.00+23.00+1.20%
Fresnillo Fresnillo853.60+6.00+0.71%
GKN GKN482.40
GlaxoSmithKline GlaxoSmithKline1,531.40+45.60+3.07%
Glencore Glencore336.80+15.10+4.69%
HSBC HSBC680.40+14.70+2.21%
Hammerson Hammerson470.00+5.80+1.25%
Hargreaves Lansd Hargreaves Lansdown2,261.00+2.00+0.09%
Hikma Pharmaceut Hikma Pharmaceuticals1,854.50-19.00-1.01%
IAG IAG694.80+8.40+1.22%
ITV ITV151.35-0.55-0.36%
Imperial Brands Imperial Brands2,658.00+65.50+2.53%
Informa Informa735.40+6.40+0.88%
InterContinental InterContinental Hotels4,748.00+117.00+2.53%
Intertek Group Intertek Group5,466.00-32.00-0.58%
Intu Properties Intu Properties156.05+1.20+0.78%
J Sainsbury J Sainsbury314.20-0.20-0.06%
Johnson Matthey Johnson Matthey3,673.00+18.00+0.49%
Kingfisher Kingfisher256.30+13.60+5.60%
Land Securities Land Securities895.00+7.50+0.84%
Legal & General Legal & General263.20+3.10+1.19%
Lloyds Banking Lloyds Banking61.86+0.27+0.44%
London Stock Exc London Stock Exchange4,770.00+23.00+0.48%
Marks & Spencer Marks & Spencer286.20+0.50+0.17%
Mediclinic Int Mediclinic Int451.70+2.80+0.62%
Merlin Entertain Merlin Entertainments PLC389.50+1.70+0.44%
Micro Focus Micro Focus1,362.00+36.00+2.71%
Mondi Mondi2,157.00+34.00+1.60%
Morrison Superma Morrison Supermarkets256.90+3.00+1.18%
National Grid National Grid787.30+5.40+0.69%
Next Next5,200.00-122.00-2.29%
Old Mutual Old Mutual165.06+11.82+7.71%
Paddy Power Paddy Power6,910.00-10.00-0.14%
Pearson Pearson883.20+17.80+2.06%
Persimmon Persimmon2,366.00-68.00-2.79%
Provident Financ Provident Financial634.80-14.00-2.16%
Prudential Prudential1,814.50+51.00+2.89%
RBS PLC RBS PLC262.60+3.10+1.20%
RSA Insurance RSA Insurance630.00+3.00+0.48%
Randgold Resourc Randgold Resources4,923.00+70.00+1.44%
Reckitt Benckise Reckitt Benckiser6,956.00+111.00+1.62%
Relx PLC Relx PLC1,633.00-20.50-1.24%
Rio Tinto PLC Rio Tinto PLC3,921.00+104.00+2.73%
Rolls-Royce Hold Rolls-Royce Holdings992.20-3.40-0.34%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell A2,568.50+54.50+2.17%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell B2,615.50+63.00+2.47%
Royal Mail Royal Mail476.90+4.30+0.91%
SKY PLC SKY PLC1,585.00+5.00+0.32%
SSE SSE1,129.00
Sage Group Sage Group671.40-7.40-1.09%
Schroders Schroders3,127.00+28.00+0.90%
Severn Trent Severn Trent1,878.50+6.00+0.32%
Shire Shire4,569.00+60.00+1.33%
Smith & Nephew Smith & Nephew1,394.00+24.00+1.75%
Smiths Group Smiths Group1,520.50-70.50-4.43%
St. James’s Plac St. James’s Place1,142.50+4.00+0.35%
Standard Charter Standard Chartered648.10+18.10+2.87%
Standard Life Standard Life323.40-0.60-0.18%
Taylor Wimpey Taylor Wimpey169.90-2.90-1.68%
Tesco Tesco236.80-2.10-0.88%
Travis Perkins Travis Perkins1,110.00
Unilever FTSE Unilever (FTSE100)4,269.00+66.50+1.58%
United Utilities United Utilities702.00+2.60+0.37%
Vodafone Group P Vodaf. Grp. PLC170.94+2.88+1.71%
WPP WPP1,146.50+12.50+1.10%
Whitbread Whitbread4,700.00+5.00+0.11%
Worldpay Group Worldpay Group435.00


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia