Koers FTSE 100 -0.20%

12:20 (woensdag 17 jan 2018)

FTSE 100: streaming koers, intraday grafiek, en aandelen FTSE 100.

Laatst: 7,740.25
Change: -15.68 -0.20%
Sluit: 7,755.93
Min: 7,724.50
Max: 7,749.75

Intraday grafiek FTSE 100


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 639 - 43 %
Guy Trading € 4000 - € 750 - 19 %
Polleke Trading € 4000 - € 762 - 19 %
Index Trading € 2000 - € 392 - 20 %
Polleke Trading LITE € 4000 - € 762 - 19 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 1153 - 29 %
Combi-Abo € 8000 - € 1512 - 19 %

Aandelen FTSE 100

3I Group 3I Group953.80+4.80+0.51%
Tui Tui1,594.50-4.00-0.25%
Admiral Group Admiral Group1,873.00-8.50-0.45%
Anglo American Anglo American1,791.00+35.80+2.04%
Antofagasta Antofagasta1,009.00-0.50-0.05%
Ashtead Group Ashtead Group2,150.00+15.00+0.70%
Associated Briti Associated British Foods2,869.00-22.00-0.76%
AstraZeneca AstraZeneca5,035.00-14.00-0.28%
Aviva Aviva527.80+1.00+0.19%
BAE Systems BAE Systems596.20+3.40+0.57%
BHP Billiton PLC BHP Billiton PLC1,624.80+4.80+0.30%
BP BP516.70-1.60-0.31%
BT Group BT Group272.60-1.40-0.51%
Babcock Internat Babcock International752.40+2.80+0.37%
Barclays Barclays200.05+0.65+0.33%
Barratt Developm Barratt Developments614.60-3.80-0.61%
Berkeley Berkeley3,888.00+27.00+0.70%
British American British American Tobacco5,018.00-15.00-0.30%
British Land Com British Land Company687.00+5.80+0.85%
Bunzl Bunzl2,056.00+8.00+0.39%
Burberry Group Burberry Group1,666.00-119.00-6.67%
CRH CRH2,673.00-7.00-0.26%
Capita Capita384.70-10.30-2.61%
Carnival Carnival4,962.00-38.00-0.76%
Centrica Centrica142.35-1.40-0.97%
Coca Cola HBC AG Coca Cola HBC AG2,355.00+19.00+0.81%
Compass Compass1,524.00-5.50-0.36%
DCC DCC7,655.00-35.00-0.46%
Diageo Diageo2,613.50+12.00+0.46%
Direct Line Insu Direct Line Insurance371.80+2.70+0.73%
Dixons Carphone Dixons Carphone195.50-3.60-1.81%
EasyJet EasyJet1,520.50-8.60-0.56%
Experian Experian1,665.00+0.50+0.03%
Fresnillo Fresnillo1,390.00+11.50+0.83%
GKN GKN440.70-3.10-0.70%
GlaxoSmithKline GlaxoSmithKline1,366.00+11.00+0.81%
Glencore Glencore407.20+1.50+0.37%
HSBC HSBC792.20-0.80-0.10%
Hammerson Hammerson510.60-4.80-0.93%
Hargreaves Lansd Hargreaves Lansdown1,846.50+2.50+0.14%
Hikma Pharmaceut Hikma Pharmaceuticals998.95-14.05-1.39%
IAG IAG650.80-7.80-1.18%
ITV ITV166.95-2.15-1.27%
Imperial Brands Imperial Brands3,067.50-66.00-2.11%
Informa Informa680.00-67.40-9.02%
InterContinental InterContinental Hotels4,818.00-27.00-0.56%
Intertek Group Intertek Group5,248.00+18.00+0.34%
Intu Properties Intu Properties235.30-0.80-0.34%
J Sainsbury J Sainsbury255.00-1.20-0.47%
Johnson Matthey Johnson Matthey3,257.68-27.41-0.83%
Kingfisher Kingfisher340.80-4.50-1.30%
Land Securities Land Securities1,005.00+8.30+0.83%
Legal & General Legal & General276.47+1.54+0.56%
Lloyds Banking Lloyds Banking70.30-0.19-0.27%
London Stock Exc London Stock Exchange3,706.00+7.00+0.19%
Marks & Spencer Marks & Spencer305.50-4.70-1.51%
Mediclinic Int Mediclinic Int612.60+12.40+2.07%
Merlin Entertain Merlin Entertainments PLC363.10-2.80-0.77%
Micro Focus Micro Focus2,201.00-30.00-1.34%
Mondi Mondi1,931.83-15.37-0.79%
Morrison Superma Morrison Supermarkets228.71-0.30%
National Grid National Grid848.70+7.30+0.87%
Next Next5,008.00-32.00-0.64%
Old Mutual Old Mutual234.10+0.40+0.17%
Paddy Power Paddy Power8,360.00-100.00-1.18%
Pearson Pearson682.60-37.60-5.22%
Persimmon Persimmon2,624.00+10.00+0.38%
Provident Financ Provident Financial700.00-104.00-12.94%
Prudential Prudential1,980.00+14.00+0.71%
RBS PLC RBS PLC295.30-3.40-1.14%
RSA Insurance RSA Insurance622.40+1.60+0.26%
Randgold Resourc Randgold Resources7,252.00+60.00+0.83%
Reckitt Benckise Reckitt Benckiser6,797.00+26.00+0.38%
Relx PLC Relx PLC1,647.92-1.04-0.06%
Rio Tinto PLC Rio Tinto PLC4,057.50+11.00+0.27%
Rolls-Royce Hold Rolls-Royce Holdings865.60+12.00+1.41%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell A2,522.25-20.25-0.80%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell B2,566.75-22.75-0.88%
Royal Mail Royal Mail464.80
SKY PLC SKY PLC1,007.50-0.50-0.05%
SSE SSE1,326.50-6.50-0.49%
Sage Group Sage Group803.50+1.30+0.16%
Schroders Schroders3,691.00+18.73+0.51%
Severn Trent Severn Trent2,025.00-20.00-0.98%
Shire Shire3,514.00-61.00-1.71%
Smith & Nephew Smith & Nephew1,247.25-5.50-0.44%
Smiths Group Smiths Group1,681.00+9.50+0.57%
St. James’s Plac St. James’s Place1,258.50+12.50+1.00%
Standard Charter Standard Chartered817.90+0.50+0.06%
Standard Life Standard Life436.80+0.80+0.18%
Taylor Wimpey Taylor Wimpey197.70-0.50-0.25%
Tesco Tesco213.61+5.04+2.41%
Travis Perkins Travis Perkins1,521.26-11.93-0.78%
Unilever FTSE Unilever (FTSE100)4,021.16+22.87+0.57%
United Utilities United Utilities771.60+0.40+0.05%
Vodafone Group P Vodaf. Grp. PLC228.69-2.56-1.11%
WPP WPP1,355.50-25.50-1.85%
Whitbread Whitbread3,841.00-105.00-2.66%
Worldpay Group Worldpay Group435.00


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia