Koers FTSE 100 -0.86%

20:58 (vrijdag 18 augustus 2017)

FTSE 100: streaming koers, intraday grafiek, en aandelen FTSE 100.

Laatst: 7,323.98
Change: -63.89 -0.86%
Sluit: 7,387.87
Min: 7,302.47
Max: 7,387.87

Intraday grafiek FTSE 100


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2017  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 724 - 48 %
Guy Trading € 4000 - € 877 - 22 %
Polleke Trading € 4000 + € 97 + 2 %
Alles of Niets € 2000 - € 115 - 6 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 97 + 2 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 704 + 18 %
Combi-Abo € 8000 - € 780 - 10 %

Aandelen FTSE 100

3I Group 3I Group940.50-13.00-1.36%
Tui Tui1,325.00-9.00-0.68%
Admiral Group Admiral Group1,965.00-35.00-1.75%
Anglo American Anglo American1,280.00+1.00+0.08%
Antofagasta Antofagasta943.50-1.00-0.11%
Ashtead Group Ashtead Group1,571.00-9.00-0.57%
Associated Briti Associated British Foods3,140.00-40.00-1.26%
AstraZeneca AstraZeneca4,447.00-34.00-0.76%
Aviva Aviva522.00-3.50-0.67%
BAE Systems BAE Systems583.50-8.00-1.35%
BHP Billiton PLC BHP Billiton PLC1,351.00-11.00-0.81%
BP BP440.00-3.20-0.72%
BT Group BT Group292.50-1.10-0.38%
Babcock Internat Babcock International815.00-25.00-2.98%
Barclays Barclays195.65-1.60-0.81%
Barratt Developm Barratt Developments610.00-1.50-0.24%
Berkeley Berkeley3,685.00-16.00-0.43%
British American British American Tobacco4,752.00-80.00-1.66%
British Land Com British Land Company611.00-12.50-2.00%
Bunzl Bunzl2,306.00-26.00-1.11%
Burberry Group Burberry Group1,746.00-12.00-0.68%
CRH CRH2,671.00-52.00-1.91%
Capita Capita652.00-2.50-0.38%
Carnival Carnival67.55+0.04+0.05%
Centrica Centrica201.60-2.60-1.27%
Coca Cola HBC AG Coca Cola HBC AG2,554.00-39.00-1.50%
Compass Compass1,630.00-21.00-1.27%
DCC DCC6,815.00-140.00-2.01%
Diageo Diageo2,549.50-36.00-1.39%
Direct Line Insu Direct Line Insurance385.10-3.70-0.95%
Dixons Carphone Dixons Carphone245.50-4.80-1.92%
EasyJet EasyJet1,290.00-11.00-0.85%
Experian Experian1,515.00-19.00-1.24%
Fresnillo Fresnillo1,533.00-33.00-2.11%
GKN GKN315.70-3.40-1.06%
GlaxoSmithKline GlaxoSmithKline1,490.00-16.00-1.06%
Glencore Glencore343.45-1.55-0.45%
HSBC HSBC736.20-1.80-0.24%
Hammerson Hammerson566.00-7.50-1.31%
Hargreaves Lansd Hargreaves Lansdown1,340.00-3.00-0.22%
Hikma Pharmaceut Hikma Pharmaceuticals1,119.00-71.00-5.97%
IAG IAG611.50-12.50-2.00%
ITV ITV166.70-2.70-1.59%
Imperial Brands Imperial Brands3,169.50-55.50-1.72%
Informa Informa697.00-14.50-2.04%
InterContinental InterContinental Hotels3,924.00-64.00-1.60%
Intertek Group Intertek Group4,834.00-14.00-0.29%
Intu Properties Intu Properties245.70-4.50-1.80%
J Sainsbury J Sainsbury237.10-2.60-1.08%
Johnson Matthey Johnson Matthey2,781.00-37.00-1.31%
Kingfisher Kingfisher293.10-1.70-0.58%
Land Securities Land Securities1,002.00-21.00-2.05%
Legal & General Legal & General266.80-0.90-0.34%
Lloyds Banking Lloyds Banking63.91-0.49-0.76%
London Stock Exc London Stock Exchange3,944.00-6.00-0.15%
Marks & Spencer Marks & Spencer317.10-2.00-0.63%
Mediclinic Int Mediclinic Int720.50-10.50-1.44%
Merlin Entertain Merlin Entertainments PLC460.50-3.90-0.84%
Micro Focus Micro Focus2,174.00-38.00-1.72%
Mondi Mondi2,068.00+7.00+0.34%
Morrison Superma Morrison Supermarkets243.60-2.70-1.10%
National Grid National Grid960.30-5.90-0.61%
Next Next4,150.00-54.00-1.28%
Old Mutual Old Mutual203.70-2.60-1.26%
Paddy Power Paddy Power7,180.00-295.00-3.95%
Pearson Pearson605.00-10.00-1.63%
Persimmon Persimmon2,521.00-11.00-0.43%
Provident Financ Provident Financial1,852.00-37.00-1.96%
Prudential Prudential1,811.00-2.50-0.14%
RBS PLC RBS PLC257.50-0.60-0.23%
RSA Insurance RSA Insurance652.00+2.50+0.39%
Randgold Resourc Randgold Resources7,495.00+90.00+1.22%
Reckitt Benckise Reckitt Benckiser7,257.00-97.00-1.32%
Relx PLC Relx PLC1,670.00-25.00-1.48%
Rio Tinto PLC Rio Tinto PLC3,429.50-5.50-0.16%
Rolls-Royce Hold Rolls-Royce Holdings901.00-10.50-1.15%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell A2,114.50-10.50-0.49%
Royal Dutch Shel Royal Dutch Shell B2,145.50-15.50-0.72%
Royal Mail Royal Mail392.20-8.10-2.02%
SKY PLC SKY PLC952.00-3.50-0.37%
SSE SSE1,437.00+1.00+0.07%
Sage Group Sage Group694.00-6.00-0.86%
Schroders Schroders3,380.00-17.00-0.50%
Severn Trent Severn Trent2,221.00-27.00-1.20%
Shire Shire3,764.50-106.50-2.75%
Smith & Nephew Smith & Nephew1,368.00-15.00-1.08%
Smiths Group Smiths Group1,549.00-13.00-0.83%
St. James’s Plac St. James’s Place1,189.00-2.00-0.17%
Standard Charter Standard Chartered751.40-3.60-0.48%
Standard Life Standard Life431.60+0.20+0.05%
Taylor Wimpey Taylor Wimpey192.80-0.50-0.26%
Tesco Tesco176.55-2.30-1.29%
Travis Perkins Travis Perkins1,483.00-7.00-0.47%
Unilever FTSE Unilever (FTSE100)4,453.50-7.00-0.16%
United Utilities United Utilities897.50-7.00-0.77%
Vodafone Group P Vodaf. Grp. PLC219.05-1.00-0.45%
WPP WPP1,564.00-32.00-2.00%
Whitbread Whitbread3,793.00-46.00-1.20%
Worldpay Group Worldpay Group423.60+0.60+0.14%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia