Koers Goud in Euro per OUNCE N/A

13:00 (zaterdag 19 augustus 2017)

Goud in Euro per OUNCE: streaming koers, en intraday grafiek.

Laatst: 1,091.92
Sluit: 1,091.92

Intraday grafiek GLD Eur/Oz


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2017  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 724 - 48 %
Guy Trading € 4000 - € 877 - 22 %
Polleke Trading € 4000 + € 97 + 2 %
Alles of Niets € 2000 - € 115 - 6 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 97 + 2 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 704 + 18 %
Combi-Abo € 8000 - € 780 - 10 %

Metalen commodities

Goud Goud1,284.10-3.51-0.27%
Zilver Zilver16.93-0.06-0.35%
Koper Koper2.94-0.00-0.03%
Lood Lood2,358.75-47.25-1.96%
Nikkel Nikkel10,957.90+322.10+3.03%
PLT Platinum983.25+1.55+0.16%
PLD Pallad.926.40+0.25+0.03%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia