Koers Goud in Euro per KILO N/A

17:23 (donderdag 18 oktober 2018)

Goud in Euro per KILO: streaming koers, en intraday grafiek.

Laatst: 34,333.20
Sluit: 34,333.20

Intraday grafiek GLD Eur/Kg


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 923 + 62 %
Guy Trading € 4000 - € 502 - 13 %
Polleke Trading € 4000 + € 2015 + 50 %
Index Trading € 2000 + € 330 + 17 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 2015 + 50 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 863 - 22 %
Combi-Abo € 8000 + € 1513 + 19 %

Metalen commodities

Goud Goud1,227.21+4.93+0.40%
Zilver Zilver14.57-0.04-0.27%
Koper Koper2.75-0.03-1.12%
Lood Lood2,007.75-29.00-1.42%
Nikkel Nikkel12,335.70-11.60-0.09%
PLT Platinum834.40-6.20-0.74%
PLD Pallad.1,070.00+2.40+0.22%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia