Koers Palladium +0.13%

00:27 (donderdag 17 jan 2019)

Palladium: streaming koers, intraday grafiek, en forum berichten over PLD.

Laatst: 1,325.45
Change: +1.75 +0.13%
Sluit: 1,323.70
Min: 1,321.05
Max: 1,328.80

Intraday grafiek PLD


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2019  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 10 - 1 %
Guy Trading € 4000 - € 34 - 1 %
Index Trading € 2000 - € 81 - 4 %
TA Aandelen & Indices € 4000 - € 282 - 7 %
Polleke Trading € 4000 + € 163 + 4 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 163 + 4 %
Combi-Abo € 8000 + € 129 + 2 %
 

Metalen commodities

Goud Goud1,293.69+0.25+0.02%
Zilver Zilver15.60+0.02+0.10%
Koper Koper2.67-0.00-0.04%
Lood Lood1,969.75+3.50+0.18%
Nikkel Nikkel11,579.20+2.60+0.02%
PLT Platinum810.45+1.30+0.16%
PLD Pallad.1,325.45+1.75+0.13%

Pallad. in de beursbox

Voer actuele discussies over Palladium in ons forum. Er wordt over Pallad. gediscussieerd in de volgende boxen:

GOUDBOX


Https://www.silverdoctors.com/headlines/world-news/platinum-palladium-miners-to-go-on-strike-south-africa/ 🔥Paper Market Fuse Lit?🔥12.5K Platinum/Palladium Miners To Go On Strike (As 15K Gold Miners Already Are) Staking in Zuid Afrika: een mogelijke verklaring

De stijgingsdrang van de mondiale aandelenbeurzen lijkt nu op te drogen en het wachten is nu op de eerste forse tegenvaller(s). Goud lijkt wel vastgeplakt aan de 1290 en zilver aan de 15,60, terwijl palladium en platina wel iets hoger mogen noteren.

Platina en Palladium met een plus van ruim 3,5 %, Zilver bijna weer gelijk en Goud laat het vooralsnog even liggen, maar dat trekt straks nog wel bij.

312K is "just azazing", ppff, maar na verrekening met de jobless claims van vorige week blijft de werkelijk groei onder de 100K en stijgt het percentage van 3,7 % naar 3,9 %? Enige zorg voor de FED: de lonen zijn meer gestegen dan verwacht. De daling in goud is trouwens voor bekendmaking van deze cijfers tot nu toe groter dan erna. Eens kijken of we vanavond boven de 1290 kunnen sluiten. Zilver, ...




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia