Koers S&P 500 +0.22%

23:29 (woensdag 16 jan 2019)

S&P 500: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen SP500, en forum berichten over SP500.

Laatst: 2,616.10
Change: +5.80 +0.22%
Sluit: 2,610.30
Min: 2,612.68
Max: 2,625.76
Week 52 Laag: 1,776.01
Week 52 Hoog: 2,093.55
De S&P 500 (kortweg "de S&P") is een aandelenindex van de Verenigde Staten die een zeer betrouwbaar beeld geeft van de ontwikkelingen op de Amerikaanse aandelenmarkt. De 500 grootste Amerikaanse bedrijven gemeten naar hun marktkapitalisatie zijn opgenomen in deze index, die samengesteld wordt door de kredietbeoordelaar Standard & Poor's. De S&P 500 aandelenindex wordt door beleggers veel gebruikt, meer nog dan de Dow Jones Industrial Average index die bij het brede publiek bekender is. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek SP500


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2019  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 10 - 1 %
Guy Trading € 4000 - € 34 - 1 %
Index Trading € 2000 - € 81 - 4 %
TA Aandelen & Indices € 4000 - € 282 - 7 %
Polleke Trading € 4000 + € 163 + 4 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 163 + 4 %
Combi-Abo € 8000 + € 129 + 2 %
 

Interactieve Technische Analyse grafiek S&P 500

S&P 500 charts

S&P 500 Intraday
S&P 500 intraday chart S&P 500 intraday grafiek
S&P 500 10-dagen
S&P 500 10 dagen chart S&P 500 10 dagen grafiek
S&P 500 6 maanden
S&P 500 6 maanden chart S&P 500 6 maanden grafiek
S&P 500 5 jaar
S&P 500 5 jaar chart S&P 500 5 jaar grafiek

Aandelen S&P 500

Tapestry Tapestry35.30-0.60-1.67%
ResMed ResMed116.89+1.22+1.05%
Alexandria RE Alexandria RE121.90+0.97+0.80%
Aptiv Aptiv70.35+0.53+0.76%
SBA Communicatio SBA Communications172.57+2.07+1.21%
Gartner Gartner129.10+0.10+0.08%
Packaging of Ame Packaging of America117.31+1.18+1.02%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher73.72+0.81+1.11%
Smith AO Smith AO63.35+0.37+0.59%
Synopsys Inc Synopsys Inc83.24+0.94+1.14%
Duke Duke28.02+0.19+0.68%
Everest Everest212.72-2.76-1.28%
Raymond James Fi Raymond James Financial79.97+2.42+3.12%
IFF IFF134.37+0.78+0.58%
DXC Technology DXC Technology61.31+0.60+0.99%
Air Products Air Products154.62-0.46-0.30%
Principal Financ Principal Financial48.27+0.85+1.79%
AMD AMD19.73-0.65-3.19%
Apartment Invest Apartment Invest46.24+0.36+0.78%
Align Align206.79+11.74+6.02%
ANSYS ANSYS157.13+0.97+0.62%
Federal Realty Federal Realty125.03+0.73+0.59%
Norwegian Cruise Norwegian Cruise Lines45.85-0.18-0.39%
Hilton Worldwide Hilton Worldwide72.04-0.46-0.63%
IHS Markit Ltd IHS Markit Ltd51.11+0.34+0.67%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing B61.26-1.17-1.87%
Packaging Americ Packaging America89.25-0.49-0.55%
Pinnacle West Pinnacle West84.77+0.56+0.67%
Ralph Lauren A Ralph Lauren A105.63-0.54-0.51%
Vertex Vertex186.15-0.53-0.28%
Welltower Welltower72.59+0.20+0.28%
Anthem Anthem261.92+1.57+0.60%
Brookfield Prope Brookfield Property A17.55-0.02-0.11%
KKR & Co KKR & Co22.25+1.15+5.45%
Lam Research Lam Research138.75-1.25-0.89%
Jefferies Financ Jefferies Financial19.87+0.39+2.00%
Constellation Br Constellation Brands A159.88-0.65-0.40%
Brighthouse Fina Brighthouse Financial35.03+0.79+2.31%
Booking Holdings Booking Holdings2,019.49+17.99+0.90%
Walmart Walmart96.35+0.10+0.10%
Discovery A Discovery A27.11+0.01+0.04%
IPG Photonics IPG Photonics128.34+2.44+1.94%
CBRE A CBRE A42.98+0.39+0.92%
Alphabet C Alphabet C1,080.97+3.82+0.35%
AO Smith AO Smith45.72-0.29-0.63%
Booking Booking1,680.57-17.74-1.04%
Cboe Global Cboe Global92.97+0.25+0.27%
IPG IPG22.21-0.06-0.27%
3M 3M189.48+0.54+0.29%
Lennar B Lennar B41.58-0.45-1.07%
Keurig Dr Pepper Keurig Dr Pepper26.27-0.30-1.13%
Synopsys Synopsys88.95+0.48+0.54%
Baker Hughes A Baker Hughes A23.15+0.13+0.56%
Frontier Communi Frontier Communications11.51-0.06-0.52%
Andeavor Andeavor153.50
Cadence Design Cadence Design45.37+0.10+0.22%
MGM MGM27.48+0.14+0.51%
ADP ADP132.76+0.43+0.32%
AIG AIG43.13+0.68+1.60%
AT&T AT&T30.56-0.04-0.13%
AbbVie AbbVie85.55+0.05+0.06%
Abbott Labs Abbott Labs69.82-0.65-0.92%
Accenture Accenture147.88+0.99+0.67%
Activision Blizz Activision Blizzard47.13+0.29+0.62%
Acuity Brands Acuity Brands117.34-1.76-1.48%
Adobe Adobe241.95-0.41-0.17%
Advance Auto Par Advance Auto Parts162.44+2.16+1.35%
Aetna Aetna212.70
Affiliated Manag Affiliated Managers107.15+3.19+3.07%
Aflac Aflac46.81+0.41+0.88%
Agilent Technolo Agilent Technologies70.03-0.57-0.81%
Air Products&Che Air Products&Chemicals153.60-0.62-0.40%
Akamai Akamai63.82+0.38+0.60%
Alaska Air Alaska Air64.90+0.62+0.96%
Albemarle Albemarle73.93+0.29+0.39%
Alexion Alexion111.70-0.03-0.03%
Allegion PLC Allegion PLC81.01-0.74-0.91%
Allergan Allergan152.89+0.20+0.13%
Alliance Data Sy Alliance Data Systems168.74+1.13+0.67%
Alliant Energy Alliant Energy42.39+0.36+0.86%
Allstate Allstate84.54+0.31+0.37%
Alphabet A Alphabet A1,089.51+3.00+0.28%
Alphabet Inc C Alphabet Inc C1,140.17+15.90+1.41%
Altaba Altaba66.75-0.76-1.13%
Altria Altria47.20-0.71-1.48%
Amazon Amazon.com1,683.78+9.22+0.55%
Ameren Ameren66.67+0.63+0.95%
American Airline American Airlines32.84+0.74+2.31%
American Electri American Electric Power75.72+0.34+0.45%
American Express American Express99.41+1.42+1.45%
American Tower American Tower163.78+0.73+0.45%
American Water W American Water Works91.79+0.37+0.40%
Ameriprise Finan Ameriprise Financial118.26+3.08+2.67%
AmerisourceBerge AmerisourceBergen77.30+0.04+0.05%
Ametek Ametek70.28+0.40+0.57%
Amgen Amgen198.89-0.49-0.25%
Amphenol Amphenol81.35+0.24+0.30%
Anadarko Petrole Anadarko Petroleum46.79-0.74-1.56%
Analog Devices Analog87.00-0.61-0.70%
Anthem Inc Anthem Inc280.24+0.66+0.24%
Aon Aon150.99+1.31+0.88%
Apache Apache31.21-0.54-1.70%
Apartment Inv. & Apartment Inv. & Manag.44.11+0.04+0.09%
Apple Apple154.94+1.87+1.22%
Applied Material Applied Mat.33.64-0.11-0.33%
Archer-Daniels-M Archer-Daniels-Midland43.30-0.18-0.41%
Arconic Inc Arconic Inc20.10+0.03+0.15%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher&Co62.96+0.04+0.06%
Assurant Assurant94.41-0.09-0.10%
AutoNation AutoNation45.56+0.06+0.13%
AutoZone AutoZone832.96+3.38+0.41%
Autodesk Autodesk135.30-0.58-0.43%
AvalonBay AvalonBay182.16+2.37+1.32%
Avery Dennison Avery Dennison93.33-0.41-0.44%
BB&T BB&T47.54+1.20+2.59%
Ball Ball48.44-0.86-1.74%
Bank of America Bank of America28.45+1.90+7.16%
Bank of NY Mello Bank of NY Mellon50.43+1.02+2.06%
Baxter Baxter68.26+0.72+1.07%
Becton Dickinson Becton Dickinson231.27+0.49+0.21%
Bed Bath&Beyond Bed Bath&Beyond21.39-0.08-0.37%
Berkshire Hathaw Berkshire Hathaway B198.41+1.47+0.75%
Best Buy Best Buy56.33-0.34-0.60%
Biogen Inc Biogen332.03-5.51-1.63%
BlackRock BlackRock413.04+12.33+3.08%
Boeing Boeing352.06-0.18-0.05%
BorgWarner BorgWarner39.63+0.13+0.33%
Boston Propertie Boston Properties119.83+0.76+0.64%
Boston Scientifi Boston Scientific36.62-0.10-0.27%
Bristol-Myers Sq Bristol-Myers Squibb49.13-0.59-1.19%
Broadcom Broadcom251.70-4.79-1.87%
Brown Forman Brown Forman45.36-0.64-1.39%
CA CA44.44
CBOE Holdings CBOE Holdings104.81+0.61+0.59%
CBRE CBRE47.35+0.04+0.09%
CBS CBS47.81+0.01+0.02%
CF Industries CF Industries42.59-0.71-1.64%
CH Robinson CH Robins.85.02-0.21-0.25%
CME Group CME Group182.29+0.33+0.18%
CMS Energy CMS Energy50.54+0.32+0.64%
CR Bard CR Bard331.24
CSRA Inc CSRA Inc41.24
CSX CSX65.38+0.27+0.41%
CVS Health Corp CVS Health Corp63.92+0.18+0.28%
Cabot Oil&Gas Cabot Oil&Gas25.03+0.23+0.93%
Campbell Soup Campbell Soup35.28-0.25-0.70%
Capital One Fina Capital One Financial83.62+2.10+2.58%
CarMax CarMax63.97-0.42-0.65%
Cardinal Health Cardinal Health48.42+0.79+1.66%
Carnival Carnival4,057.00-14.00-0.34%
Caterpillar Caterpillar131.66+0.97+0.74%
Celgene Celgene87.30-0.93-1.05%
Centene Centene126.46+1.34+1.07%
CenterPoint Ener CenterPoint Energy29.52+0.23+0.79%
CenturyLink CenturyLink15.99-0.20-1.24%
Cerner Cerner53.64-0.81-1.49%
Charter Communic Charter293.81-0.19-0.06%
Chesapeake Energ Chesapeake Energy2.85
Chevron Chevron111.40-0.72-0.64%
Chipotle Mexican Chipotle Mexican Grill514.82+0.33+0.06%
Chubb Chubb132.96+0.51+0.39%
Church&Dwight Church&Dwight67.37-0.01-0.01%
Cigna Cigna196.73+0.18+0.09%
Cimarex Energy Cimarex Energy73.92+0.60+0.82%
Cincinnati Finan Cincinnati Financial77.94+0.30+0.39%
Cintas Cintas178.27+0.73+0.41%
Cisco Cisco43.96-0.06-0.14%
Citigroup Citigroup62.19+0.81+1.32%
Citizens Financi Citizens Financial Group Inc33.95+0.85+2.57%
Citrix Systems Citrix107.05-0.37-0.34%
Clorox Clorox151.90-0.72-0.47%
Coach Coach40.59+0.69+1.73%
CocaCola CocaCola46.92-0.65-1.37%
Cognizant Cognizant65.79-0.20-0.30%
Colgate-Palmoliv Colgate-Palmolive62.13-0.09-0.14%
Comcast Comcast35.90+0.07+0.20%
Comerica Comerica78.13+4.09+5.52%
ConAgra Foods ConAgra Foods21.17+0.05+0.24%
Concho Resources Concho Resources123.63+1.20+0.98%
ConocoPhillips ConocoPhillips65.66-0.37-0.56%
Consolidated Edi Consolidated Edison76.38+0.59+0.78%
Constellation Br Constellation Brands216.81-0.15-0.07%
Cooper Cooper272.15+3.47+1.29%
Corning Corning30.07-0.03-0.10%
Costco Costco210.18-0.85-0.40%
Coty Inc Coty Inc7.23-0.06-0.82%
Crown Castle Crown Castle107.33-0.07-0.07%
Cummins Cummins141.37+2.47+1.78%
DENTSPLY DENTSPLY40.15+0.34+0.85%
DISH Network DISH28.55+0.30+1.06%
DR Horton DR Horton37.85-0.63-1.64%
DTE Energy DTE Energy111.73+0.48+0.43%
DaVita DaVita57.27+0.50+0.88%
Danaher Danaher104.49-0.55-0.52%
Darden Restauran Darden Restaurants106.79-0.47-0.44%
Deere&Company Deere&Company157.41+0.36+0.23%
Delphi Automotiv Delphi Automotive56.50+5.68+11.18%
Delta Air Lines Delta Air Lines47.50-0.33-0.69%
Devon Energy Devon Energy25.89-0.51-1.93%
Digital Digital106.94-0.35-0.33%
Discover Discover64.36+1.42+2.26%
Discovery Discovery23.93-0.49-1.99%
Discovery Commun Discovery Communications C25.19+0.06+0.24%
Disney Disney110.91-0.85-0.76%
Dollar General Dollar General112.21+0.04+0.04%
Dollar Tree Dollar Tree93.86-2.09-2.18%
Dominion Resourc Dominion Resources68.97+0.09+0.13%
Dover Dover77.73-0.37-0.47%
Dow Chemical Dow Chemical66.65
Dr Pepper Snappl Dr Pepper Snapple123.66
DuPont DuPont55.40+0.39+0.71%
Duke Energy Duke Energy85.27+0.13+0.15%
Dun&Bradstreet Dun&Bradstreet117.57-0.56-0.47%
E-TRADE E-TRADE49.34+1.54+3.22%
Electronic Arts EA89.92+0.43+0.48%
EOG Resources EOG Resources98.67+0.30+0.30%
EQT EQT20.50-0.45-2.15%
Eastman Chemical Eastman Chemical76.78+1.06+1.40%
Eaton Eaton70.10+0.22+0.31%
Ecolab Ecolab150.26+0.23+0.15%
Edison Edison54.18-0.87-1.58%
Edwards Lifescie Edwards Lifesciences156.64-5.45-3.36%
Eli Lilly Eli Lilly116.80-0.29-0.25%
Emerson Emerson61.38-0.14-0.23%
Entergy Entergy86.40-0.24-0.28%
Envision Healthc Envision Healthcare45.99
Equifax Equifax98.41+1.00+1.03%
Equinix Equinix381.11-1.87-0.49%
Equity Residenti Equity Residential69.08+0.62+0.91%
Essex Property Essex Property256.66+4.06+1.61%
Estee Lauder Estee Lauder125.17+0.09+0.07%
Eversource Energ Eversource Energy66.66+0.25+0.38%
Exelon Exelon45.80+0.01+0.02%
Expedia Expedia116.00-0.73-0.63%
Expeditors Washi Expeditors67.03+0.03+0.04%
Express Scripts Express92.33
Extra Space Stor Extra Space Storage92.01+0.43+0.47%
Exxon Exxon71.64-0.03-0.04%
F5 Networks F5 Networks161.86-1.32-0.81%
FLIR Systems FLIR Systems44.10+0.09+0.20%
FMC FMC79.17-0.06-0.08%
Facebook Facebook147.54-1.41-0.95%
Fastenal Fastenal54.12-0.47-0.86%
FedEx FedEx171.36+0.73+0.43%
Federal Realty I Federal Realty Investment129.64+0.83+0.64%
Fidelity Nationa Fidelity National Info103.67-1.04-0.99%
Fifth Third Fifth Third26.26+0.80+3.14%
First Solar First Solar49.09+1.36+2.85%
FirstEnergy FirstEnergy38.48+0.36+0.94%
Fiserv Fiserv72.57-2.47-3.29%
Flowserve Flowserve41.55+0.11+0.27%
Fluor Fluor36.44-0.06-0.16%
Foot Locker Foot Locker56.41-0.61-1.07%
Ford Motor Ford Motor8.29-0.55-6.22%
Fortive Fortive70.02+0.03+0.04%
Fortune Brands Fortune Brands41.43-0.61-1.45%
Fox Inc Fox48.05-0.29-0.60%
Franklin Resourc Franklin Resources30.99+0.33+1.08%
Freeport-McMoran Freeport-McMoran11.89+0.32+2.77%
GE GE8.98+0.25+2.86%
GGP GGP20.68-0.33-1.55%
Gap Gap24.91
Garmin Ltd Garmin65.72+0.73+1.12%
General Dynamics General Dynamics163.60+0.46+0.28%
General Mills General Mills42.27+0.37+0.88%
General Motors General Motors37.67+0.12+0.32%
Genuine Parts Genuine Parts96.05-0.63-0.65%
Gilead Gilead67.64-0.88-1.28%
Global Payments Global Payments112.91+0.90+0.80%
Goldmsachs Goldm. Sachs197.08+17.17+9.54%
H&R Block H&R Block25.03-0.31-1.22%
HCA HCA132.31+0.82+0.62%
HCP HCP29.69+0.22+0.75%
HP Inc HP Inc21.05+0.04+0.19%
Halliburton Halliburton30.36+0.01+0.03%
Hanesbrands Hanesbrands13.81+0.03+0.22%
Harley-Davidson Harley-Davidson37.07+0.09+0.24%
Harris Harris136.57-2.22-1.60%
Hartford Hartford45.33+0.44+0.98%
Hasbro Hasbro87.08-0.67-0.76%
Helmerich&Payne Helmerich&Payne52.90-0.49-0.92%
Henry Schein Henry Schein79.98-1.16-1.43%
Hershey Hershey106.70-1.03-0.96%
Hess Hess51.28-0.54-1.04%
Hewlett Packard Hewlett Packard Enterprise Co14.32-0.12-0.83%
Hologic Hologic42.97+0.03+0.07%
HomeDepot Home Depot177.04+0.57+0.32%
Honeywell Honeywell138.02+0.25+0.18%
Hormel Foods Hormel Foods42.84-0.65-1.49%
Host Hotels Reso Host Hotels Resorts17.47+0.01+0.06%
Humana Humana293.30+4.69+1.62%
Huntington Bancs Huntington Bancshares13.27+0.39+3.03%
IBM IBM121.62-0.11-0.09%
ICE ICE74.51+1.00+1.36%
IDEXX Labs IDEXX Labs197.24+1.23+0.63%
Illinois Tool Wo Illinois Tool Works129.97-0.12-0.09%
Illumina Inc Illumina305.63+0.15+0.05%
Incyte Incyte76.56-2.20-2.79%
Ingersoll-Rand Ingersoll-Rand93.78-0.46-0.49%
Int Flavors & Fr Int Flavors & Fragrances150.16-0.20-0.13%
Intuitive Surgic Int. Surg.515.93+0.47+0.09%
Intel Intel48.13-0.47-0.97%
International Pa International Paper44.43-0.28-0.63%
Interpublic of C Interpublic of Companies20.63-0.25-1.20%
Intuit Intuit209.99+0.18+0.09%
Invesco Invesco18.31+0.51+2.87%
Iron Mountain Iron Mountain35.04+0.20+0.57%
J&J J&J128.04-1.32-1.02%
JB Hunt JB Hunt96.95-0.13-0.13%
JM Smucker JM Smucker103.23+0.06+0.06%
JP JPMorgan102.50+0.82+0.81%
Jacobs Engineeri Jacobs Engineering59.68-0.28-0.47%
Johnson Controls Johnson Controls31.67-0.04-0.13%
Juniper Juniper28.07-0.06-0.21%
KLA-Tencor KLA Tencor90.96-1.56-1.69%
Kansas City Sout Kansas City Southern101.95+0.60+0.59%
Kellogg Kellogg59.12-0.19-0.32%
KeyCorp KeyCorp16.75+0.44+2.70%
Kimberly-Clark Kimberly-Clark114.74-1.96-1.68%
Kimco Kimco16.34+0.18+1.11%
Kinder Morgan Kinder Morgan17.47+0.15+0.87%
Kohl’s Kohl’s67.46+0.20+0.30%
Kraft Heinz Kraft Heinz46.84-0.07-0.15%
Kroger Kroger28.70+0.08+0.28%
L Brands L Brands26.70+0.10+0.38%
L3 Tech L3 Tech175.25-2.91-1.63%
LKQ LKQ26.82+0.16+0.60%
Laboratory of Am Laboratory of America132.03-0.61-0.46%
Lam Research Cor Lam Research Corp178.23-3.09-1.70%
Leggett&Platt Leggett&Platt38.40-0.03-0.08%
Lennar Lennar45.36-0.52-1.13%
Leucadia Nationa Leucadia National23.18-0.29-1.24%
Level 3 Communic Level 3 Communications53.63
Lincoln National Lincoln National57.30+1.49+2.67%
Lockheed Martin Lockheed Martin272.39-3.61-1.31%
Loews Loews46.68+0.03+0.06%
Lowe’s Lowe’s93.96-0.95-1.00%
LyondellBasell I LyondellBasell Industries84.78+0.20+0.24%
M&T Bank M&T Bank154.42+2.97+1.96%
Macerich Macerich45.62-0.18-0.39%
Macy’s Inc Macy’s Inc24.48-0.50-2.00%
Mallinckrodt Mallinckrodt31.68-0.74-2.28%
Marathon Oil Marathon Oil15.54-0.29-1.83%
Marathon Petrole Marathon Petroleum64.34+0.01+0.02%
Marriott Int Marriott Int109.28-0.90-0.82%
Marsh&McLennan Marsh&McLennan82.00+0.32+0.39%
Martin Marietta Martin Marietta Materials174.69-1.71-0.97%
Masco Masco30.77-0.68-2.16%
Mastercard Mastercard197.77+1.25+0.64%
Mattel Mattel12.50-0.08-0.64%
McCormick&Co McCormick&Co139.57-1.22-0.87%
McDonald’s McDonald’s179.35-1.67-0.92%
McKesson McKesson123.60+0.55+0.45%
Medtronic Medtronic86.99+0.96+1.12%
Merckco Merckco74.61+0.11+0.15%
MetLife MetLife44.87+0.81+1.84%
Mettler-Toledo Mettler-Toledo580.15-1.96-0.34%
Michael Kors Michael Kors37.92+0.74+1.99%
Microchip Microchip75.08+0.07+0.09%
Micron Micron33.58-0.41-1.21%
Microsoft Microsoft105.38+0.37+0.35%
Mid-America Apar Mid-America Apartment99.38+1.41+1.44%
Mohawk Industrie Mohawk Industries123.10-0.94-0.76%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing61.65-0.70-1.12%
Mondelez Mondelez42.67-0.27-0.63%
Monsanto Monsanto127.95
Monster Beverage Monster Bev.53.81-0.95-1.73%
Moodys Moodys155.40+2.17+1.42%
Morgan Stanley Morgan Stanley44.49+1.61+3.75%
Mosaic Mosaic31.49+0.09+0.29%
Motorola Motorola114.55-1.22-1.05%
Murphy Oil Murphy Oil25.65-0.08-0.31%
Mylan Mylan29.26-0.09-0.31%
NRG NRG40.69+0.25+0.62%
NVIDIA NVIDIA148.84-1.03-0.69%
Nasdaq Inc Nasdaq Inc82.96+1.92+2.37%
National Oilwell National Oilwell Varco29.36+0.05+0.17%
Navient Navient10.65+0.19+1.82%
NetApp NetApp62.10-0.36-0.58%
Netflix Netflix351.39-3.25-0.92%
Newell Brands Newell Brands20.55-0.24-1.15%
Newfield Explora Newfield Exploration18.15+0.09+0.50%
Newmont Mining Newmont Mining31.56+0.54+1.74%
News Corp News Corp12.54+0.03+0.24%
News Corp A News Corp A12.38
NextEra Energy NextEra Energy174.68-0.04-0.02%
NiSource NiSource26.45+0.10+0.40%
Nielsen Holdings Nielsen Holdings25.16+0.10+0.40%
Nike Nike77.68-0.20-0.26%
Noble Energy Noble Energy22.98+0.27+1.19%
Nordstrom Nordstrom45.01-2.25-4.76%
Norfolk Southern Norfolk Southern162.81+0.32+0.20%
Northern Trust Northern Trust88.42+1.47+1.69%
Northrop Grumman Northrop Grumman255.74-3.20-1.24%
Nucor Nucor56.87+0.99+1.77%
ONEOK ONEOK61.17+0.21+0.34%
Occidental Occidental65.14-0.38-0.58%
Omnicom Omnicom74.67-1.44-1.89%
Oracle Oracle48.06-0.32-0.66%
Oreilly Oreilly344.00-0.15-0.04%
PACCAR PACCAR60.06+0.49+0.82%
PNC Financial PNC Financial121.21+1.04+0.87%
PPG Industries PPG Industries102.54+1.54+1.52%
PPL PPL29.68+0.28+0.95%
PVH PVH104.55+0.13+0.12%
Pacific Gas&Elec Pacific Gas&Electric7.03+0.12+1.74%
Parker-Hannifin Parker-Hannifin155.82+1.42+0.92%
Patterson Patterson22.22+0.09+0.41%
PayPal Holdings PayPal Holdings Inc90.55-1.05-1.15%
Paychex Paychex68.48+0.34+0.50%
Pentair Pentair40.17-0.10-0.25%
People’s United People’s United15.73+0.19+1.22%
PepsiCo PepsiCo108.34-0.65-0.60%
PerkinElmer PerkinElmer83.08+0.72+0.87%
Perrigo Perrigo44.52-0.68-1.50%
Pfizer Pfizer42.11-0.62-1.45%
Philip Morris Philip Morris70.75+0.25+0.35%
Phillips 66 Phillips 6692.99+0.54+0.58%
Pinnacle West Ca Pinnacle West Capital78.02+0.52+0.67%
Pioneer Natural Pioneer Natural Resources143.54+0.51+0.36%
Praxair Praxair164.50
Priceline.com Priceline1,905.64
Principal Principal70.37+0.48+0.69%
ProLogis ProLogis63.54+0.33+0.52%
Procter&Gamble Procter&Gamble91.37-0.64-0.70%
Progressive Progressive62.60+0.57+0.92%
Prudential Finan Prudential Financial90.48+1.50+1.69%
Public Service E Public Service Enterprise51.45-0.02-0.04%
Public Storage Public Storage204.31+0.30+0.15%
PulteGroup PulteGroup27.37-0.70-2.49%
Qorvo Inc Qorvo Inc61.41-0.15-0.24%
Qualcomm Qualcomm55.27-0.46-0.83%
Quanta Services Quanta Services31.92+0.01+0.03%
Quest Diagnostic Quest Diagnostics84.27-0.76-0.89%
Ralph Lauren Ralph Lauren124.59-1.23-0.98%
Range Resources Range Resources11.71-0.03-0.26%
Raytheon Raytheon159.38-0.76-0.47%
Realty Income Realty Income64.65-0.12-0.19%
Red Hat Red Hat175.33-0.28-0.16%
Regency Centers Regency Centers61.17+0.57+0.94%
Regeneron Pharma Regeneron404.54-0.48-0.12%
Regions Financia Regions Financial15.40+0.29+1.92%
Republic Service Republic Services74.42-0.46-0.61%
Robert Half Robert Half58.79+0.18+0.31%
Rockwell Automat Rockwell Automation157.67+0.85+0.54%
Rockwell Collins Rockwell Collins141.04
Roper Technologi Roper Technologies272.60+2.30+0.85%
Ross Stores Ross90.25-0.60-0.66%
Royal Caribbean Royal Caribbean Cruises105.66+0.04+0.04%
Ryder System Ryder System74.72+0.55+0.74%
S&P Global S&P Global185.00+3.38+1.86%
SL Green SL Green88.48+0.87+0.99%
Salesforce.com Salesforce.com148.54-0.65-0.44%
Scana Scana47.78
Schlumberger Schlumberger41.25-0.47-1.13%
Scripps Networks Scripps Networks90.04
Seagate Technolo Seagate39.72+0.07+0.18%
Sealed Air Sealed Air36.77+0.10+0.27%
Sempra Energy Sempra Energy112.66+0.11+0.10%
Sherwin-Williams Sherwin-Williams386.94+5.50+1.44%
Signet Jewelers Signet Jewelers33.36-0.46-1.36%
Simon Property Simon Property172.89+1.66+0.97%
Skyworks Skyworks68.80+0.35+0.51%
Snap-On Snap-On162.45+0.82+0.51%
Southern Southern46.87+0.08+0.17%
Southwest Airlin Southwest Airlines49.78+0.17+0.34%
Southwestern Ene Southwestern Energy5.34-0.04-0.74%
Stanley Black&De Stanley Black&Decker129.63+0.64+0.50%
Staples Staples10.25
Starbucks Starbucks63.77-0.31-0.48%
State Street State Street70.47+1.81+2.64%
Stericycle Stericycle40.55+0.40+1.00%
Stryker Stryker163.40+1.26+0.78%
SunTrust Banks SunTrust Banks57.36+1.37+2.45%
Symantec Symantec19.74+0.03+0.15%
Synchrony Financ Synchrony Financial26.38+0.61+2.37%
Sysco Sysco62.25-0.47-0.75%
T Rowe T Rowe95.27+2.52+2.72%
TE Connectivity TE Connectivity78.49+1.17+1.51%
Texas Instrument TI97.17-0.46-0.47%
TJX TJX47.53+0.21+0.44%
Target Target67.85-0.36-0.53%
TechnipFMC TechnipFMC23.03+0.32+1.41%
Tegna Inc Tegna Inc12.76-0.18-1.39%
Teradata Teradata32.21-0.33-1.01%
Textron Textron48.03-0.12-0.25%
The AES The AES15.51+0.07+0.45%
The Charles Schw The Charles Schwab46.70+2.45+5.54%
The Goodyear Tir The Goodyear Tire&Rubber19.53+0.53+2.79%
Thermo Fisher Sc Thermo Fisher Scientific234.63-0.84-0.36%
Tiffany&Co Tiffany&Co84.01-0.56-0.66%
Time Warner Time Warner98.77
Torchmark Torchmark81.26+0.76+0.94%
Total System Ser Total System Services86.40+1.73+2.04%
Tractor Supply Tractor87.13+0.18+0.21%
Transdigm Transdigm348.67-0.22-0.06%
Transocean Transocean9.94-0.01-0.10%
Travelers Travelers122.30+0.48+0.39%
TripAdvisor TripAdvisor56.90+0.15+0.26%
Twenty-First Cen Twenty-First Century Fox A48.36-0.24-0.49%
Tyson Foods Tyson Foods58.50-0.09-0.15%
US Bancorp US Bancorp49.11+1.14+2.38%
Ulta Beauty Ulta Beauty282.01+3.52+1.26%
Under Armour A Under Armour A19.61-0.13-0.66%
Under Armour C Under Armour C17.77-0.15-0.84%
Union Pacific Union Pacific151.97-0.51-0.33%
United Continent United Continental86.36+5.16+6.35%
United Dominion United Dominion41.28+0.45+1.10%
United Parcel Se United Parcel Service96.99-0.57-0.58%
United Rentals United Rentals117.50+1.35+1.16%
UnitedTech UnitedTech110.87-0.19-0.17%
Unitedhealth Unitedhealth261.46+4.59+1.79%
Universal Health Universal Health Services129.64+2.61+2.05%
Unum Unum33.24+0.68+2.09%
Urban Outfitters Urban Outfitters25.02+0.39+1.58%
VF VF71.92-0.14-0.19%
Valero Energy Valero Energy79.00+0.23+0.29%
Varian Varian125.35+0.67+0.54%
Ventas Ventas60.66+0.06+0.10%
VeriSign VeriSign161.63+1.18+0.74%
Verisk Verisk112.98+0.36+0.32%
Verizon Verizon57.08-1.02-1.76%
Vertex Pharmaceu Vertex Pharmaceuticals157.50+0.53+0.34%
Viacom B Viacom29.59-0.40-1.33%
Visa Visa137.34
Vornado Vornado65.17+0.74+1.15%
Vulcan Materials Vulcan Materials100.22-0.19-0.19%
WEC Energy WEC Energy70.29+0.38+0.54%
WW Grainger WW Grainger288.81-4.41-1.50%
Wal-Mart Stores Wal-Mart Stores93.12+0.23+0.25%
Walgreens Boots Walgreens72.00+0.21+0.29%
Waste Management Waste Management92.70-1.08-1.15%
Waters Waters198.74+1.10+0.56%
Wells Fargo&Co Wells Fargo&Co48.94+1.27+2.66%
Welltower Inc Welltower Inc61.70-0.11-0.18%
WestRock Co WestRock Co40.32-0.06-0.15%
Western Digital Western D.37.83+0.15+0.40%
Western Union Western Union17.75+0.05+0.28%
Weyerhaeuser Weyerhaeuser24.38+0.27+1.12%
Whirlpool Whirlpool123.18-0.67-0.54%
Whole Foods Mark Whole Foods41.99
Williams Williams25.86+0.41+1.61%
Willis Towers Wa Willis Towers Watson156.92+2.29+1.48%
Wyndham Wyndham39.28+0.53+1.37%
Wynn Resorts Wynn111.50+3.73+3.46%
XL Group XL Group57.59
Xcel Energy Xcel Energy50.25+0.36+0.72%
Xerox Xerox23.11+0.30+1.32%
Xilinx Xilinx90.49-0.72-0.79%
Xylem Xylem68.97+0.12+0.17%
Yum! Brands Yum! Brands89.83-0.56-0.62%
Zimmer Biomet Zimmer Biomet105.00+0.83+0.80%
Zions Zions45.75+0.94+2.10%
Zoetis Inc Zoetis Inc83.21-1.60-1.89%
eBay eBay30.29-0.38-1.24%

S&P 500 in de beursbox

Voer actuele discussies over S&P 500 in ons forum. Er wordt over S&P 500 gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX TRADINGROOM TECHNISCHE ANALYSE BOX GOUDBOX


S&P 500 CFD Traden

Bij voldoende kracht van de sp wordt de aex ongetwijfeld meegenomen richting of zelfs boven 502

De sp nu met 2623 duidelijk in een uitbraakfase aangekomen

Gokje , spx 2622 dag hoog.

Sp en aex blijven goed liggen voor verdere stijging

Ik hou momenteel de S&P nauwkeurig bij

Zolang steun rond 2600 verwacht ik voor sp geen daling van grote omvang

Rob, zie jij binnenkort nog een top ontstaan van de S&P? En verwacht je daarna een stevige daling of is dat risico helemaal niet meer aan de orde? 2 weken geleden verwachtten velen een heftige daling, maar deze angst lijkt nu helemaal verdwenen.

De sp fts heeft rond 2620 een meer genoemde weerstand; daarboven is enige stijgingsruimte beschikbaar

Gaat mij geloof ik niet lukken om hier iets over te zeggen. Beetje dooddoeners waarschijnlijk. Ndx wel opvallend positief +13% Transport echter negatief Dow en spx houden het bij deze toppen Soxx doet niets positiefs AEX blijft onder de eerdere toppen Morgen maar weer zien

De sp fts zijn inmiddels gearriveerd in het bovenste gedeelte van de zware 2580-2620 zone benieuwd of vandaag de 2600 kan worden vastgehouden

S&P VIX onder de 19: bijna rijp voor een mooie langlopende longpositie.

(Vooralsnog ? ) dubbele top Spx 2600.

2600 S&P nog niet genomen dus het kan idd meevallen deze voorgenomen stijging

Ondanks onzekerheden trekt WS voor de 3e keer sinds vorige week ten aanval op belangrijke weerstandnivo's dat trekt uiteraard de AEX mee vannacht alweer 498 genoteerd de markten willen ookop de kt goede hoop houden op doorbraak aex zone 497-502 sp zone 2580--2620

Al met al is het nu zeer waarschijnlijk dat de inside day van de spx bevestigd wordt.

De sp fts doen een stap terug (shutdown en tradewar vragen nu te veel geduld) 2560 kt belangrijk steunlevel

Spx inside day. moet nog bevestigd worden.

Nu nog de sp fts door de 260-2620 heen zien breken

Sinds gisteravond bewegen zowel sp fts als aex zich voortdurend tegen de neklijn aan (rond 2600 en rond 500) dan wel in de onderste helft van die neklijn zones (2580-2620 en 497-502) Powell schijn t daar en steentje aan te hebben bijgedragen wat de AEX betreft, het lijkt er op dat een krachtige opgaande wave (EW termen 3 van 3) net van start is gegaan en het geschikte moment aankondigt van ...




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia