Koers S&P 500 -0.18%

21:18 (donderdag 24 mei 2018)

S&P 500: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen SP500, en forum berichten over SP500.

Laatst: 2,728.25
Change: -5.04 -0.18%
Sluit: 2,733.29
Min: 2,707.19
Max: 2,731.31
Week 52 Laag: 1,776.01
Week 52 Hoog: 2,093.55
De S&P 500 (kortweg "de S&P") is een aandelenindex van de Verenigde Staten die een zeer betrouwbaar beeld geeft van de ontwikkelingen op de Amerikaanse aandelenmarkt. De 500 grootste Amerikaanse bedrijven gemeten naar hun marktkapitalisatie zijn opgenomen in deze index, die samengesteld wordt door de kredietbeoordelaar Standard & Poor's. De S&P 500 aandelenindex wordt door beleggers veel gebruikt, meer nog dan de Dow Jones Industrial Average index die bij het brede publiek bekender is. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek SP500


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 1274 + 85 %
Guy Trading € 4000 + € 1389 + 35 %
Polleke Trading € 4000 + € 3317 + 83 %
Index Trading € 2000 - € 437 - 22 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3317 + 83 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 946 - 24 %
Combi-Abo € 8000 + € 4706 + 59 %

Interactieve Technische Analyse grafiek S&P 500

S&P 500 charts

S&P 500 Intraday
S&P 500 intraday chart S&P 500 intraday grafiek
S&P 500 10-dagen
S&P 500 10 dagen chart S&P 500 10 dagen grafiek
S&P 500 6 maanden
S&P 500 6 maanden chart S&P 500 6 maanden grafiek
S&P 500 5 jaar
S&P 500 5 jaar chart S&P 500 5 jaar grafiek

Aandelen S&P 500

CBRE A CBRE A47.66-0.20-0.41%
Raymond James Fi Raymond James Financial100.56-0.46-0.46%
Federal Realty Federal Realty116.57-0.67-0.57%
ANSYS ANSYS163.29-0.87-0.53%
Align Align317.23+9.03+2.93%
Apartment Invest Apartment Invest39.29-0.52-1.31%
AMD AMD13.34+0.24+1.79%
Principal Financ Principal Financial58.62-0.79-1.33%
DXC Technology DXC Technology100.02-0.06-0.06%
IFF IFF124.93-0.22-0.18%
Tapestry Tapestry44.56-0.05-0.11%
IPG IPG23.13-0.05-0.22%
MGM MGM31.30-0.30-0.95%
Cadence Design Cadence Design42.37+0.04+0.09%
Andeavor Andeavor144.47+0.47+0.33%
Frontier Communi Frontier Communications11.51-0.06-0.52%
Baker Hughes A Baker Hughes A35.91-0.13-0.36%
Everest Everest226.59+0.05+0.02%
Duke Duke27.70-0.21-0.75%
Lennar B Lennar B41.56-0.13-0.31%
Synopsys Synopsys88.63-1.70-1.88%
Discovery A Discovery A22.52-0.04-0.20%
Walmart Walmart82.78-0.23-0.28%
Booking Holdings Booking Holdings2,091.84+6.59+0.32%
Brighthouse Fina Brighthouse Financial48.23+0.13+0.27%
IHS Markit Ltd IHS Markit Ltd50.69-0.09-0.17%
Hilton Worldwide Hilton Worldwide82.25-0.09-0.10%
Synopsys Inc Synopsys Inc83.24+0.94+1.14%
Smith AO Smith AO63.35+0.37+0.59%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher68.09+0.08+0.12%
Packaging of Ame Packaging of America117.31+1.18+1.02%
Gartner Gartner131.94+0.17+0.13%
SBA Communicatio SBA Communications157.08-0.87-0.55%
Aptiv Aptiv97.67-0.22-0.22%
Alexandria RE Alexandria RE123.47-2.34-1.86%
ResMed ResMed103.05+0.33+0.32%
IPG Photonics IPG Photonics248.75+2.59+1.05%
3M 3M199.55+0.88+0.44%
Air Products Air Products165.85-1.14-0.68%
Norwegian Cruise Norwegian Cruise Lines53.62+0.77+1.46%
ADP ADP130.18+0.82+0.63%
AIG AIG53.63-0.51-0.94%
AT&T AT&T32.72+0.39+1.19%
AbbVie AbbVie102.67-2.93-2.77%
Abbott Labs Abbott Labs62.42+0.58+0.94%
Accenture Accenture155.85+0.54+0.35%
Activision Blizz Activision Blizzard70.92-0.82-1.15%
Acuity Brands Acuity Brands119.12+1.02+0.86%
Adobe Adobe245.56+1.65+0.68%
Advance Auto Par Advance Auto Parts125.57+2.32+1.88%
Aetna Aetna177.11-0.23-0.13%
Affiliated Manag Affiliated Managers164.31-0.65-0.39%
Aflac Aflac45.36+0.05+0.11%
Agilent Technolo Agilent Technologies64.27-0.26-0.40%
Air Products&Che Air Products&Chemicals153.60-0.62-0.40%
Akamai Akamai77.45+0.43+0.56%
Alaska Air Alaska Air59.91+1.49+2.54%
Albemarle Albemarle95.12-6.72-6.60%
Alexion Alexion117.30-0.83-0.70%
Allegion PLC Allegion PLC79.42+0.20+0.25%
Allergan Allergan154.19-1.76-1.13%
Alliance Data Sy Alliance Data Systems213.88-0.92-0.43%
Alliant Energy Alliant Energy40.70+0.21+0.52%
Allstate Allstate95.53-0.06-0.06%
Alphabet A Alphabet A1,086.09+0.13+0.01%
Alphabet Inc C Alphabet Inc C1,079.99+0.30+0.03%
Altaba Altaba66.75-0.76-1.13%
Altria Altria55.84-0.04-0.07%
Amazon Amazon.com1,606.95+5.09+0.32%
Ameren Ameren58.72+0.82+1.43%
American Airline American Airlines43.53+0.73+1.71%
American Electri American Electric Power66.67+0.20+0.30%
American Express American Express102.07+0.14+0.14%
American Tower American Tower135.53-1.30-0.95%
American Water W American Water Works82.00+1.06+1.31%
Ameriprise Finan Ameriprise Financial142.75+0.58+0.41%
AmerisourceBerge AmerisourceBergen84.18+0.22+0.26%
Ametek Ametek75.95+1.03+1.37%
Amgen Amgen178.16-1.78-0.99%
Amphenol Amphenol87.84-0.35-0.40%
Anadarko Petrole Anadarko Petroleum69.08-1.25-1.78%
Analog Devices Analog95.08+0.69+0.73%
Anthem Inc Anthem Inc231.12-0.94-0.41%
Aon Aon142.59+0.45+0.32%
Apache Apache41.33-1.25-2.92%
Apartment Inv. & Apartment Inv. & Manag.44.11+0.04+0.09%
Apple Apple188.37+0.01+0.01%
Applied Material Applied Mat.50.83+0.49+0.97%
Archer-Daniels-M Archer-Daniels-Midland44.74-0.06-0.12%
Arconic Inc Arconic Inc18.50-0.14-0.78%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher&Co62.96+0.04+0.06%
Assurant Assurant96.88+1.53+1.60%
AutoNation AutoNation45.56+0.06+0.13%
AutoZone AutoZone637.16+15.07+2.42%
Autodesk Autodesk139.01-0.30-0.22%
AvalonBay AvalonBay160.13-1.36-0.84%
Avery Dennison Avery Dennison108.84+0.49+0.45%
BB&T BB&T54.94-0.33-0.60%
Ball Ball38.29-0.06-0.16%
Bank of America Bank of America30.22-0.22-0.73%
Bank of NY Mello Bank of NY Mellon57.24-0.21-0.37%
Baxter Baxter72.47+0.12+0.17%
Becton Dickinson Becton Dickinson225.51-0.74-0.33%
Bed Bath&Beyond Bed Bath&Beyond21.39-0.08-0.37%
Berkshire Hathaw Berkshire Hathaway B194.78-1.17-0.60%
Best Buy Best Buy70.92-5.03-6.62%
Biogen Inc Biogen284.47+0.72+0.25%
BlackRock BlackRock540.77-1.89-0.35%
Boeing Boeing359.25+0.04+0.01%
BorgWarner BorgWarner51.76-0.41-0.80%
Boston Propertie Boston Properties119.19-0.78-0.65%
Boston Scientifi Boston Scientific30.45-0.01-0.02%
Bristol-Myers Sq Bristol-Myers Squibb52.58+0.08+0.15%
Broadcom Broadcom243.83+3.27+1.36%
Brown Forman Brown Forman58.44+0.04+0.07%
CA CA35.58+0.14+0.38%
CBOE Holdings CBOE Holdings103.09-0.75-0.72%
CBRE CBRE47.35+0.04+0.09%
CBS CBS50.55+0.04+0.07%
CF Industries CF Industries41.49+0.23+0.56%
CH Robinson CH Robins.88.00+0.56+0.63%
CME Group CME Group159.72-0.39-0.24%
CMS Energy CMS Energy45.15+0.39+0.86%
CR Bard CR Bard331.24
CSRA Inc CSRA Inc41.24
CSX CSX64.54+0.99+1.56%
CVS Health Corp CVS Health Corp65.26-0.31-0.47%
Cabot Oil&Gas Cabot Oil&Gas22.39-0.39-1.69%
Campbell Soup Campbell Soup34.44+0.17+0.51%
Capital One Fina Capital One Financial95.36-0.31-0.32%
CarMax CarMax66.82+0.80+1.21%
Cardinal Health Cardinal Health52.60-0.09-0.17%
Carnival Carnival64.15-0.03-0.05%
Caterpillar Caterpillar157.66-0.08-0.05%
Celgene Celgene79.72+2.06+2.66%
Centene Centene116.62+0.15+0.13%
CenterPoint Ener CenterPoint Energy26.09+0.23+0.91%
CenturyLink CenturyLink18.66-0.35-1.84%
Cerner Cerner59.42-0.05-0.08%
Charter Communic Charter269.61-4.48-1.63%
Chesapeake Energ Chesapeake Energy4.55-0.10-2.05%
Chevron Chevron126.68-2.02-1.57%
Chipotle Mexican Chipotle Mexican Grill433.35-2.16-0.50%
Chubb Chubb133.40-0.41-0.31%
Church&Dwight Church&Dwight46.74-0.35-0.74%
Cigna Cigna175.67-1.42-0.80%
Cimarex Energy Cimarex Energy95.33-0.31-0.32%
Cincinnati Finan Cincinnati Financial70.39-0.49-0.69%
Cintas Cintas181.82+1.06+0.59%
Cisco Cisco43.58-0.10-0.23%
Citigroup Citigroup69.34-0.90-1.27%
Citizens Financi Citizens Financial Group Inc41.40-0.39-0.93%
Citrix Systems Citrix106.55
Clorox Clorox119.81+0.36+0.31%
Coach Coach40.59+0.69+1.73%
CocaCola CocaCola42.30-0.10-0.25%
Cognizant Cognizant76.06+0.29+0.39%
Colgate-Palmoliv Colgate-Palmolive62.43-0.29-0.46%
Comcast Comcast31.59-0.28-0.89%
Comerica Comerica98.98-0.01-0.01%
ConAgra Foods ConAgra Foods36.98+0.03+0.07%
Concho Resources Concho Resources142.53-1.12-0.78%
ConocoPhillips ConocoPhillips68.60-0.52-0.75%
Consolidated Edi Consolidated Edison75.71+0.61+0.81%
Constellation Br Constellation Brands216.89+0.31+0.14%
Cooper Cooper230.01-1.91-0.82%
Corning Corning27.39-0.38-1.35%
Costco Costco198.78+0.65+0.33%
Coty Inc Coty Inc13.60-0.28-2.02%
Crown Castle Crown Castle101.70-0.46-0.45%
Cummins Cummins148.70-0.36-0.24%
DENTSPLY DENTSPLY46.23-0.27-0.58%
DISH Network DISH30.45-0.53-1.69%
DR Horton DR Horton42.03+0.48+1.16%
DTE Energy DTE Energy102.03+0.60+0.59%
DaVita DaVita68.30-0.23-0.34%
Danaher Danaher102.41+0.09+0.09%
Darden Restauran Darden Restaurants86.86+1.15+1.34%
Deere&Company Deere&Company158.07+1.49+0.95%
Delphi Automotiv Delphi Automotive56.50+5.68+11.18%
Delta Air Lines Delta Air Lines54.29+0.89+1.67%
Devon Energy Devon Energy41.66-0.53-1.26%
Digital Digital105.83-0.78-0.73%
Discover Discover76.96-0.16-0.21%
Discovery Discovery23.93-0.49-1.99%
Discovery Commun Discovery Communications C21.28-0.06-0.28%
Disney Disney101.97-0.93-0.90%
Dollar General Dollar General96.75+0.47+0.49%
Dollar Tree Dollar Tree94.62+0.94+1.00%
Dominion Resourc Dominion Resources63.83-0.08-0.13%
Dover Dover80.32+0.57+0.71%
Dow Chemical Dow Chemical66.65
Dr Pepper Snappl Dr Pepper Snapple120.39+0.15+0.13%
DuPont DuPont66.36-0.68-1.01%
Duke Energy Duke Energy75.50+0.63+0.84%
Dun&Bradstreet Dun&Bradstreet117.57-0.56-0.47%
E-TRADE E-TRADE64.86-0.84-1.28%
Electronic Arts EA131.35-2.15-1.61%
EOG Resources EOG Resources120.39-2.59-2.11%
EQT EQT51.08-1.11-2.13%
Eastman Chemical Eastman Chemical107.23-0.62-0.57%
Eaton Eaton78.85-0.15-0.19%
Ecolab Ecolab145.54-0.09-0.06%
Edison Edison62.46+0.11+0.18%
Edwards Lifescie Edwards Lifesciences137.79-1.27-0.91%
Eli Lilly Eli Lilly82.68+0.01+0.01%
Emerson Emerson73.20+0.19+0.26%
Entergy Entergy79.27+0.53+0.67%
Envision Healthc Envision Healthcare43.06-0.03-0.06%
Equifax Equifax114.66-0.70-0.61%
Equinix Equinix386.60+2.18+0.57%
Equity Residenti Equity Residential61.07-0.68-1.10%
Essex Property Essex Property232.77-3.31-1.40%
Estee Lauder Estee Lauder150.64-0.66-0.44%
Eversource Energ Eversource Energy56.42-0.12-0.21%
Exelon Exelon40.42+0.12+0.30%
Expedia Expedia116.84+1.61+1.40%
Expeditors Washi Expeditors73.84+0.28+0.38%
Express Scripts Express76.74-0.27-0.35%
Extra Space Stor Extra Space Storage94.73+0.99+1.06%
Exxon Exxon80.30-1.85-2.25%
F5 Networks F5 Networks173.73-0.84-0.48%
FLIR Systems FLIR Systems54.55+0.56+1.04%
FMC FMC88.39-2.12-2.34%
Facebook Facebook186.42-0.48-0.26%
Fastenal Fastenal52.74+0.18+0.34%
FedEx FedEx251.50+1.03+0.41%
Federal Realty I Federal Realty Investment129.64+0.83+0.64%
Fidelity Nationa Fidelity National Info103.90+0.03+0.03%
Fifth Third Fifth Third31.68+0.47+1.52%
First Solar First Solar49.09+1.36+2.85%
FirstEnergy FirstEnergy33.91+0.06+0.16%
Fiserv Fiserv71.69-0.18-0.25%
Flowserve Flowserve43.14-0.27-0.62%
Fluor Fluor48.83-0.20-0.40%
Foot Locker Foot Locker46.23+1.20+2.66%
Ford Motor Ford Motor11.62+0.18+1.54%
Fortive Fortive76.34+0.23+0.30%
Fortune Brands Fortune Brands57.18+0.30+0.53%
Fox Inc Fox38.40+0.15+0.41%
Franklin Resourc Franklin Resources33.91+0.04+0.12%
Freeport-McMoran Freeport-McMoran17.42+0.07+0.40%
GE GE14.55+0.37+2.61%
GGP GGP20.52+0.02+0.10%
Gap Gap32.90+0.92+2.88%
Garmin Ltd Garmin60.60+0.32+0.53%
General Dynamics General Dynamics208.11+2.55+1.24%
General Mills General Mills42.20-0.09-0.22%
General Motors General Motors38.35+0.51+1.33%
Genuine Parts Genuine Parts91.74+0.60+0.66%
Gilead Gilead67.42-0.75-1.10%
Global Payments Global Payments113.34+1.29+1.15%
Goldmsachs Goldm. Sachs236.44-1.36-0.57%
H&R Block H&R Block28.06+0.30+1.08%
HCA HCA103.66+0.15+0.14%
HCP HCP23.02-0.19-0.82%
HP Inc HP Inc21.89-0.01-0.05%
Halliburton Halliburton52.37-0.55-1.04%
Hanesbrands Hanesbrands18.23+0.12+0.63%
Harley-Davidson Harley-Davidson41.83-0.23-0.55%
Harris Harris154.14+0.21+0.14%
Hartford Hartford53.00-0.31-0.58%
Hasbro Hasbro87.65-0.09-0.10%
Helmerich&Payne Helmerich&Payne69.84-1.15-1.61%
Henry Schein Henry Schein70.43-0.19-0.27%
Hershey Hershey91.45+0.01+0.01%
Hess Hess62.47-0.65-1.03%
Hewlett Packard Hewlett Packard Enterprise Co15.79+0.20+1.32%
Hologic Hologic38.67-0.15-0.39%
HomeDepot Home Depot187.28+0.61+0.33%
Honeywell Honeywell151.00-0.32-0.21%
Hormel Foods Hormel Foods35.30-0.53-1.47%
Host Hotels Reso Host Hotels Resorts21.68+0.27+1.26%
Humana Humana293.80+1.91+0.65%
Huntington Bancs Huntington Bancshares15.15-0.03-0.20%
IBM IBM144.35-0.32-0.22%
ICE ICE71.40+0.13+0.18%
IDEXX Labs IDEXX Labs202.73-1.43-0.70%
Illinois Tool Wo Illinois Tool Works147.52-0.54-0.36%
Illumina Inc Illumina271.78+0.05+0.02%
Incyte Incyte66.79+0.22+0.33%
Ingersoll-Rand Ingersoll-Rand90.25-0.01-0.01%
Int Flavors & Fr Int Flavors & Fragrances150.16-0.20-0.13%
Intuitive Surgic Int. Surg.458.95+0.24+0.05%
Intel Intel54.94-0.28-0.50%
International Pa International Paper54.51-0.27-0.49%
Interpublic of C Interpublic of Companies20.63-0.25-1.20%
Intuit Intuit197.99+1.76+0.90%
Invesco Invesco28.34-0.09-0.32%
Iron Mountain Iron Mountain32.93+0.06+0.18%
J&J J&J122.09-1.36-1.10%
JB Hunt JB Hunt127.00+2.39+1.92%
JM Smucker JM Smucker109.61-0.60-0.55%
JP JPMorgan111.33-1.16-1.03%
Jacobs Engineeri Jacobs Engineering63.53+0.07+0.11%
Johnson Controls Johnson Controls34.36+0.14+0.41%
Juniper Juniper27.03-0.18-0.66%
KLA-Tencor KLA Tencor113.54+0.24+0.21%
Kansas City Sout Kansas City Southern112.17+3.45+3.17%
Kellogg Kellogg63.33+1.10+1.77%
KeyCorp KeyCorp20.41+0.14+0.72%
Kimberly-Clark Kimberly-Clark104.30-0.25-0.24%
Kimco Kimco14.90-0.26-1.68%
Kinder Morgan Kinder Morgan15.97-0.21-1.33%
Kohl’s Kohl’s64.37+2.11+3.39%
Kraft Heinz Kraft Heinz56.95-0.04-0.06%
Kroger Kroger24.57-0.01-0.02%
L Brands L Brands35.11+1.06+3.11%
L3 Tech L3 Tech198.52+2.33+1.19%
LKQ LKQ30.15+0.38+1.28%
Laboratory of Am Laboratory of America175.53-0.04-0.02%
Lam Research Cor Lam Research Corp204.90+1.59+0.78%
Leggett&Platt Leggett&Platt41.63-0.02-0.05%
Lennar Lennar51.54-0.21-0.41%
Leucadia Nationa Leucadia National23.18-0.29-1.24%
Level 3 Communic Level 3 Communications53.63
Lincoln National Lincoln National69.55-0.20-0.29%
Lockheed Martin Lockheed Martin326.00+0.68+0.21%
Loews Loews50.20-0.50-0.99%
Lowe’s Lowe’s96.55+1.86+1.96%
LyondellBasell I LyondellBasell Industries116.84+1.19+1.02%
M&T Bank M&T Bank179.53-1.23-0.68%
Macerich Macerich54.67-0.74-1.34%
Macy’s Inc Macy’s Inc34.04+0.56+1.67%
Mallinckrodt Mallinckrodt31.68-0.74-2.28%
Marathon Oil Marathon Oil21.53-0.10-0.46%
Marathon Petrole Marathon Petroleum79.20+0.33+0.42%
Marriott Int Marriott Int137.85+0.26+0.19%
Marsh&McLennan Marsh&McLennan81.48-0.16-0.20%
Martin Marietta Martin Marietta Materials219.56+0.23+0.10%
Masco Masco37.57+0.03+0.08%
Mastercard Mastercard192.21-0.79-0.41%
Mattel Mattel15.06+0.06+0.37%
McCormick&Co McCormick&Co103.01+0.02+0.02%
McDonald’s McDonald’s162.40+0.78+0.48%
McKesson McKesson144.57-2.26-1.54%
Medtronic Medtronic86.97+1.71+2.01%
Merckco Merckco59.05-0.12-0.19%
MetLife MetLife48.00-0.45-0.93%
Mettler-Toledo Mettler-Toledo566.63-3.17-0.56%
Michael Kors Michael Kors68.18+0.86+1.28%
Microchip Microchip94.78+0.70+0.74%
Micron Micron61.81+1.84+3.07%
Microsoft Microsoft98.41-0.25-0.25%
Mid-America Apar Mid-America Apartment90.65-1.00-1.09%
Mohawk Industrie Mohawk Industries212.77-2.10-0.98%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing61.56-0.14-0.23%
Mondelez Mondelez39.40-0.05-0.13%
Monsanto Monsanto125.55+0.24+0.19%
Monster Beverage Monster Bev.49.60-0.41-0.82%
Moodys Moodys174.19+0.14+0.08%
Morgan Stanley Morgan Stanley54.01-0.34-0.63%
Mosaic Mosaic27.93-0.12-0.45%
Motorola Motorola110.92+0.08+0.07%
Murphy Oil Murphy Oil25.65-0.08-0.31%
Mylan Mylan39.24-0.39-0.98%
NRG NRG34.40+1.25+3.77%
NVIDIA NVIDIA248.52+0.98+0.40%
Nasdaq Inc Nasdaq Inc92.53+0.64+0.70%
National Oilwell National Oilwell Varco42.28-0.61-1.43%
Navient Navient14.52+0.12+0.87%
NetApp NetApp67.93+1.14+1.71%
Netflix Netflix351.99+7.27+2.11%
Newell Brands Newell Brands25.17-0.71-2.73%
Newfield Explora Newfield Exploration29.33-0.10-0.34%
Newmont Mining Newmont Mining39.96+0.37+0.93%
News Corp News Corp16.00
News Corp A News Corp A15.51+0.03+0.16%
NextEra Energy NextEra Energy161.09+0.81+0.51%
NiSource NiSource24.76+0.09+0.36%
Nielsen Holdings Nielsen Holdings30.41-0.04-0.15%
Nike Nike72.15+0.81+1.14%
Noble Energy Noble Energy36.51-0.34-0.92%
Nordstrom Nordstrom48.86+1.24+2.60%
Norfolk Southern Norfolk Southern153.30+2.81+1.87%
Northern Trust Northern Trust107.48-0.37-0.34%
Northrop Grumman Northrop Grumman331.92+3.69+1.12%
Nucor Nucor64.48+0.26+0.40%
ONEOK ONEOK66.47-0.27-0.40%
Occidental Occidental84.04-1.29-1.51%
Omnicom Omnicom72.12-0.13-0.18%
Oracle Oracle46.53-0.37-0.79%
Oreilly Oreilly268.63-2.61-0.96%
PACCAR PACCAR65.28+0.19+0.29%
PNC Financial PNC Financial148.27-1.46-0.98%
PPG Industries PPG Industries102.64-0.07-0.07%
PPL PPL27.43-0.01-0.05%
PVH PVH158.45+0.41+0.26%
Pacific Gas&Elec Pacific Gas&Electric43.65-0.20-0.47%
Parker-Hannifin Parker-Hannifin177.56-0.28-0.16%
Patterson Patterson21.68+0.41+1.90%
PayPal Holdings PayPal Holdings Inc82.63+1.55+1.91%
Paychex Paychex65.66+0.09+0.14%
Pentair Pentair45.40-0.08-0.18%
People’s United People’s United18.86-0.03-0.16%
PepsiCo PepsiCo100.04-0.41-0.41%
PerkinElmer PerkinElmer75.83-0.20-0.26%
Perrigo Perrigo74.93-0.23-0.31%
Pfizer Pfizer35.87-0.10-0.28%
Philip Morris Philip Morris81.39-0.30-0.37%
Phillips 66 Phillips 66119.18+0.23+0.19%
Pinnacle West Ca Pinnacle West Capital77.85+0.35+0.45%
Pioneer Natural Pioneer Natural Resources193.52-5.98-3.00%
Praxair Praxair157.48-1.19-0.75%
Priceline.com Priceline1,905.64
Principal Principal70.37+0.48+0.69%
ProLogis ProLogis64.28-0.49-0.76%
Procter&Gamble Procter&Gamble73.78-0.40-0.54%
Progressive Progressive62.50+0.27+0.43%
Prudential Finan Prudential Financial100.33-0.57-0.56%
Public Service E Public Service Enterprise51.73+0.39+0.75%
Public Storage Public Storage206.77+0.10+0.05%
PulteGroup PulteGroup30.17+0.16+0.53%
Qorvo Inc Qorvo Inc81.40+0.10+0.12%
Qualcomm Qualcomm58.99+0.17+0.29%
Quanta Services Quanta Services35.59-0.04-0.11%
Quest Diagnostic Quest Diagnostics100.97-0.26-0.25%
Ralph Lauren Ralph Lauren134.50+1.17+0.88%
Range Resources Range Resources15.23-0.24-1.55%
Raytheon Raytheon213.85+2.71+1.28%
Realty Income Realty Income52.64-0.34-0.64%
Red Hat Red Hat165.16+0.90+0.55%
Regency Centers Regency Centers57.18-0.42-0.73%
Regeneron Pharma Regeneron295.72+0.41+0.14%
Regions Financia Regions Financial19.14-0.07-0.34%
Republic Service Republic Services67.61+0.01+0.01%
Robert Half Robert Half63.75+0.14+0.22%
Rockwell Automat Rockwell Automation179.08-1.72-0.95%
Rockwell Collins Rockwell Collins137.72-0.14-0.10%
Roper Technologi Roper Technologies281.52+2.64+0.95%
Ross Stores Ross82.82+0.21+0.25%
Royal Caribbean Royal Caribbean Cruises106.95+0.62+0.58%
Ryder System Ryder System69.96+1.79+2.63%
S&P Global S&P Global200.02-0.92-0.46%
SL Green SL Green95.51-0.72-0.75%
Salesforce.com Salesforce.com128.78+0.69+0.54%
Scana Scana35.46+0.43+1.23%
Schlumberger Schlumberger71.47-1.98-2.69%
Scripps Networks Scripps Networks90.04
Seagate Technolo Seagate58.43+0.15+0.26%
Sealed Air Sealed Air45.58+0.11+0.24%
Sempra Energy Sempra Energy104.94+0.08+0.08%
Sherwin-Williams Sherwin-Williams387.39+2.89+0.75%
Signet Jewelers Signet Jewelers42.45+1.26+3.06%
Simon Property Simon Property158.26-1.00-0.63%
Skyworks Skyworks99.81-0.25-0.25%
Snap-On Snap-On151.96+0.78+0.52%
Southern Southern44.17+0.18+0.41%
Southwest Airlin Southwest Airlines51.30+0.98+1.95%
Southwestern Ene Southwestern Energy5.34-0.04-0.74%
Stanley Black&De Stanley Black&Decker146.47-0.23-0.16%
Staples Staples10.25
Starbucks Starbucks57.67+0.18+0.31%
State Street State Street100.74+0.32+0.32%
Stericycle Stericycle63.22-0.23-0.36%
Stryker Stryker175.13-0.28-0.16%
SunTrust Banks SunTrust Banks69.16-0.17-0.25%
Symantec Symantec21.04-0.28-1.34%
Synchrony Financ Synchrony Financial35.94-0.18-0.51%
Sysco Sysco64.63+0.53+0.83%
T Rowe T Rowe121.31-0.24-0.20%
TE Connectivity TE Connectivity94.45-0.06-0.06%
Texas Instrument TI110.87-0.20-0.18%
TJX TJX88.81+0.92+1.05%
Target Target71.13-0.04-0.06%
TechnipFMC TechnipFMC31.86-0.71-2.18%
Tegna Inc Tegna Inc12.76-0.18-1.39%
Teradata Teradata32.21-0.33-1.01%
Textron Textron67.01+0.34+0.51%
The AES The AES12.40+0.21+1.76%
The Charles Schw The Charles Schwab58.16-0.78-1.32%
The Goodyear Tir The Goodyear Tire&Rubber25.30+0.03+0.12%
Thermo Fisher Sc Thermo Fisher Scientific216.49-0.03-0.01%
Tiffany&Co Tiffany&Co126.85+0.80+0.63%
Time Warner Time Warner94.12+0.12+0.13%
Torchmark Torchmark86.30-0.28-0.32%
Total System Ser Total System Services86.20+0.54+0.62%
Tractor Supply Tractor74.16-0.18-0.24%
Transdigm Transdigm335.96+2.24+0.67%
Transocean Transocean9.94-0.01-0.10%
Travelers Travelers130.59-0.31-0.24%
TripAdvisor TripAdvisor49.15+0.47+0.97%
Twenty-First Cen Twenty-First Century Fox A38.85+0.09+0.22%
Tyson Foods Tyson Foods69.27+0.22+0.32%
US Bancorp US Bancorp50.67-0.27-0.53%
Ulta Beauty Ulta Beauty251.87-1.10-0.43%
Under Armour A Under Armour A20.57+0.51+2.52%
Under Armour C Under Armour C18.34+0.45+2.52%
Union Pacific Union Pacific145.80+1.53+1.06%
United Continent United Continental70.44+0.90+1.29%
United Dominion United Dominion35.30-0.29-0.83%
United Parcel Se United Parcel Service115.67+0.39+0.34%
United Rentals United Rentals167.25-0.52-0.31%
UnitedTech UnitedTech127.17-0.41-0.32%
Unitedhealth Unitedhealth243.26-1.00-0.41%
Universal Health Universal Health Services115.81-0.72-0.62%
Unum Unum38.54+0.03+0.08%
Urban Outfitters Urban Outfitters25.02+0.39+1.58%
VF VF82.11+0.83+1.02%
Valero Energy Valero Energy122.32+1.27+1.05%
Varian Varian118.81-0.14-0.12%
Ventas Ventas52.88-0.68-1.27%
VeriSign VeriSign128.41+0.20+0.16%
Verisk Verisk106.51+0.85+0.80%
Verizon Verizon48.57-0.02-0.05%
Vertex Pharmaceu Vertex Pharmaceuticals157.42+0.44+0.28%
Viacom B Viacom27.25+0.07+0.24%
Visa Visa132.07+0.19+0.14%
Vornado Vornado67.40-0.44-0.65%
Vulcan Materials Vulcan Materials128.50-0.79-0.61%
WEC Energy WEC Energy61.98+0.54+0.87%
WW Grainger WW Grainger310.40+5.18+1.70%
Wal-Mart Stores Wal-Mart Stores93.12+0.23+0.25%
Walgreens Boots Walgreens63.52-0.39-0.61%
Waste Management Waste Management82.89+0.06+0.07%
Waters Waters194.45+0.30+0.15%
Wells Fargo&Co Wells Fargo&Co54.62-1.56-2.78%
Welltower Inc Welltower Inc56.13-0.65-1.14%
WestRock Co WestRock Co60.40-0.37-0.61%
Western Digital Western D.87.75-0.75-0.85%
Western Union Western Union20.10-0.02-0.10%
Weyerhaeuser Weyerhaeuser36.55-0.28-0.75%
Whirlpool Whirlpool151.23-13.42-8.15%
Whole Foods Mark Whole Foods41.99
Williams Williams27.32-0.36-1.32%
Willis Towers Wa Willis Towers Watson156.60-0.13-0.08%
Wyndham Wyndham108.70+0.44+0.41%
Wynn Resorts Wynn194.39-0.22-0.11%
XL Group XL Group55.62-0.15-0.26%
Xcel Energy Xcel Energy44.73+0.38+0.85%
Xerox Xerox28.13+0.10+0.36%
Xilinx Xilinx68.66-0.10-0.15%
Xylem Xylem71.92+0.37+0.52%
Yum! Brands Yum! Brands83.54+0.45+0.54%
Zimmer Biomet Zimmer Biomet111.73-0.98-0.87%
Zions Zions57.75-0.26-0.45%
Zoetis Inc Zoetis Inc84.81-0.07-0.08%
eBay eBay37.94-0.10-0.28%

S&P 500 in de beursbox

Voer actuele discussies over S&P 500 in ons forum. Er wordt over S&P 500 gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX TRADERSBOX IN- EN UITSTAP BOX


Ik heb in de dag een paar nr s zien staan waar een paard de hik van krijgt. Zowel in de Aex als in de S&P. Valt me op dat in de states de rsi al vanaf jan niet meer o.b. is geweest. In de dag. Welke Pr bedoel je?

&P 500 turns positive after Fed minutes show willingness to let inflation run a bit The president said he was "not satisfied" with trade talks with China despite opposing comments from other members of his administration.Shares of Minneapolis-based Target sank more than 5 percent in premarket trading after it reported first-quarter earnings that missed analysts' expectations. Thomas Franck ...

S&P heeft nu al 4 keer zijn hoofd gestoten tegen de 2740 ,vizier voorlopig op 2710

Duidelijke twijfels dus uit de tech Transport opvallend sterk door media? Dow , Spy gewoon op weerstand

Spy Maakt ook serie candels die er twijfelachtig uitzien Net als de soxx

Verkocht Short spx en short dax Dinsdag verder

Zelfde verhaal voor spx, indu Verder kijk ik naar de cac40 Die wil niet

Spx 2750 Niet gehaald Topcandle in de maak




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia