Koers S&P 500 +0.04%

20:58 (vrijdag 18 augustus 2017)

S&P 500: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen SP500, en forum berichten over SP500.

Laatst: 2,431.02
Change: +1.01 +0.04%
Sluit: 2,430.01
Min: 2,420.52
Max: 2,440.28
Week 52 Laag: 1,776.01
Week 52 Hoog: 2,093.55
De S&P 500 (kortweg "de S&P") is een aandelenindex van de Verenigde Staten die een zeer betrouwbaar beeld geeft van de ontwikkelingen op de Amerikaanse aandelenmarkt. De 500 grootste Amerikaanse bedrijven gemeten naar hun marktkapitalisatie zijn opgenomen in deze index, die samengesteld wordt door de kredietbeoordelaar Standard & Poor's. De S&P 500 aandelenindex wordt door beleggers veel gebruikt, meer nog dan de Dow Jones Industrial Average index die bij het brede publiek bekender is. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek SP500


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2017  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 724 - 48 %
Guy Trading € 4000 - € 877 - 22 %
Polleke Trading € 4000 + € 97 + 2 %
Alles of Niets € 2000 - € 115 - 6 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 97 + 2 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 704 + 18 %
Combi-Abo € 8000 - € 780 - 10 %

Interactieve Technische Analyse grafiek S&P 500

S&P 500 charts

S&P 500 Intraday
S&P 500 intraday chart S&P 500 intraday grafiek
S&P 500 10-dagen
S&P 500 10 dagen chart S&P 500 10 dagen grafiek
S&P 500 6 maanden
S&P 500 6 maanden chart S&P 500 6 maanden grafiek
S&P 500 5 jaar
S&P 500 5 jaar chart S&P 500 5 jaar grafiek

Aandelen S&P 500

3M 3M204.32-1.02-0.50%
Baker Hughes A Baker Hughes A32.61-0.19-0.59%
Frontier Communi Frontier Communications13.58-0.23-1.67%
ADP ADP104.65-0.03-0.03%
AIG AIG61.52-0.15-0.24%
AT&T AT&T37.53-0.07-0.17%
AbbVie AbbVie70.09+0.24+0.34%
Abbott Labs Abbott Labs48.82-0.47-0.95%
Accenture Accenture127.73+0.14+0.11%
Activision Blizz Activision Blizzard62.24+0.87+1.42%
Acuity Brands Acuity Brands179.54-1.61-0.89%
Adobe Adobe148.33+0.10+0.07%
Advance Auto Par Advance Auto Parts93.12+0.27+0.29%
Aetna Aetna155.13-0.68-0.44%
Affiliated Manag Affiliated Managers172.79-0.21-0.12%
Aflac Aflac79.91+0.08+0.10%
Agilent Technolo Agilent Technologies61.52+0.66+1.08%
Air Products&Che Air Products&Chemicals146.25+0.71+0.49%
Akamai Akamai45.46+0.06+0.13%
Alaska Air Alaska Air78.60-1.12-1.40%
Albemarle Albemarle113.25+1.14+1.02%
Alexion Alexion134.38-0.26-0.19%
Allegion PLC Allegion PLC78.49-0.34-0.43%
Allergan Allergan224.34-0.43-0.19%
Alliance Data Sy Alliance Data Systems221.42-1.60-0.72%
Alliant Energy Alliant Energy42.28+0.51+1.22%
Allstate Allstate93.15-0.18-0.19%
Alphabet A Alphabet A927.25-0.41-0.04%
Alphabet Inc C Alphabet Inc C912.50+1.52+0.17%
Altaba Altaba63.07+0.87+1.40%
Altria Altria63.95-0.35-0.54%
Amazon Amazon.com960.19-0.38-0.04%
Ameren Ameren59.48+0.57+0.98%
American Airline American Airlines45.60-0.42-0.92%
American Electri American Electric Power72.37+0.37+0.51%
American Express American Express85.47-0.62-0.73%
American Tower American Tower139.88+0.23+0.16%
American Water W American Water Works81.68+0.35+0.43%
Ameriprise Finan Ameriprise Financial138.90+0.16+0.12%
AmerisourceBerge AmerisourceBergen78.95-0.99-1.24%
Ametek Ametek62.99+0.20+0.32%
Amgen Amgen167.66-0.15-0.09%
Amphenol Amphenol78.70-0.25-0.32%
Anadarko Petrole Anadarko Petroleum42.16+0.45+1.07%
Analog Devices Analog77.87+0.31+0.40%
Anthem Inc Anthem Inc191.77-0.19-0.10%
Aon Aon137.00+0.30+0.22%
Apache Apache40.36+0.47+1.18%
Apartment Inv. & Apartment Inv. & Manag.45.25-0.16-0.35%
Apple Apple157.50-0.36-0.23%
Applied Material Applied Mat.44.43+1.31+3.04%
Archer-Daniels-M Archer-Daniels-Midland41.34-0.33-0.79%
Arconic Inc Arconic Inc24.39+0.11+0.45%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher&Co57.99+0.14+0.24%
Assurant Assurant100.26-0.06-0.06%
AutoNation AutoNation41.73+0.77+1.88%
AutoZone AutoZone506.19-9.37-1.82%
Autodesk Autodesk109.15+1.26+1.17%
AvalonBay AvalonBay189.07-1.31-0.69%
Avery Dennison Avery Dennison93.03-0.13-0.14%
BB&T BB&T46.23+0.07+0.15%
Ball Ball40.22-0.05-0.11%
Bank of America Bank of America23.66+0.02+0.10%
Bank of NY Mello Bank of NY Mellon52.17+0.37+0.71%
Baxter Baxter61.01+0.18+0.30%
Becton Dickinson Becton Dickinson198.19-1.12-0.56%
Bed Bath&Beyond Bed Bath&Beyond27.33-0.15-0.55%
Berkshire Hathaw Berkshire Hathaway B178.06+0.90+0.51%
Best Buy Best Buy59.70-0.45-0.75%
Biogen Inc Biogen283.10-1.32-0.46%
BlackRock BlackRock417.12-2.82-0.67%
Boeing Boeing236.54+0.95+0.40%
BorgWarner BorgWarner44.49-0.12-0.26%
Boston Propertie Boston Properties119.57-1.49-1.23%
Boston Scientifi Boston Scientific26.91+0.27+0.99%
Bristol-Myers Sq Bristol-Myers Squibb56.69-0.09-0.15%
Broadcom Broadcom250.29+3.34+1.35%
Brown Forman Brown Forman50.74+0.10+0.20%
CA CA32.43+0.05+0.15%
CBOE Holdings CBOE Holdings96.58-0.61-0.63%
CBRE CBRE35.27+0.36+1.03%
CBS CBS65.13-0.56-0.85%
CF Industries CF Industries29.00-0.16-0.55%
CH Robinson CH Robins.66.80-0.09-0.13%
CME Group CME Group125.40+0.04+0.03%
CMS Energy CMS Energy48.38+0.55+1.14%
CR Bard CR Bard318.94-0.22-0.07%
CSRA Inc CSRA Inc31.67-0.18-0.57%
CSX CSX48.92+0.04+0.09%
CVS Health Corp CVS Health Corp77.62-1.27-1.61%
Cabot Oil&Gas Cabot Oil&Gas24.37-0.16-0.65%
Campbell Soup Campbell Soup53.54-0.42-0.78%
Capital One Fina Capital One Financial81.82-0.17-0.21%
CarMax CarMax64.03+0.06+0.09%
Cardinal Health Cardinal Health64.54-0.62-0.95%
Carnival Carnival67.55+0.04+0.05%
Caterpillar Caterpillar114.13+0.99+0.88%
Celgene Celgene128.28+0.70+0.55%
Centene Centene83.89+0.27+0.32%
CenterPoint Ener CenterPoint Energy29.00+0.23+0.79%
CenturyLink CenturyLink19.30-0.09-0.44%
Cerner Cerner64.49+1.13+1.78%
Charter Communic Charter394.26+0.90+0.23%
Chesapeake Energ Chesapeake Energy3.93+0.05+1.16%
Chevron Chevron106.81+0.89+0.84%
Chipotle Mexican Chipotle Mexican Grill313.48-4.44-1.40%
Chubb Chubb146.05+0.10+0.07%
Church&Dwight Church&Dwight50.06+0.21+0.43%
Cigna Cigna177.75-0.28-0.16%
Cimarex Energy Cimarex Energy98.53+2.23+2.32%
Cincinnati Finan Cincinnati Financial77.65
Cintas Cintas132.41+1.22+0.93%
Cisco Cisco30.48-0.56-1.79%
Citigroup Citigroup66.86+0.27+0.40%
Citizens Financi Citizens Financial Group Inc33.08+0.27+0.82%
Citrix Systems Citrix75.04+0.52+0.70%
Clorox Clorox137.95+0.78+0.57%
Coach Coach40.48-0.52-1.27%
CocaCola CocaCola45.78-0.07-0.16%
Cognizant Cognizant70.20-0.04-0.06%
Colgate-Palmoliv Colgate-Palmolive71.18-0.12-0.17%
Comcast Comcast40.74+0.47+1.18%
Comerica Comerica69.39-0.09-0.13%
ConAgra Foods ConAgra Foods34.41-0.31-0.89%
Concho Resources Concho Resources108.92+0.87+0.81%
ConocoPhillips ConocoPhillips43.23+0.23+0.53%
Consolidated Edi Consolidated Edison83.80+0.78+0.94%
Constellation Br Constellation Brands197.84+0.76+0.39%
Cooper Cooper246.21+1.02+0.42%
Corning Corning28.00+0.13+0.47%
Costco Costco157.34-1.23-0.78%
Coty Inc Coty Inc19.11-0.05-0.26%
Crown Castle Crown Castle104.19+0.05+0.05%
Cummins Cummins151.31+0.03+0.02%
DENTSPLY DENTSPLY53.10-0.07-0.13%
DISH Network DISH57.18+0.24+0.42%
DR Horton DR Horton35.81-0.24-0.67%
DTE Energy DTE Energy110.86+0.96+0.87%
DaVita DaVita56.20-0.36-0.64%
Danaher Danaher81.03+0.12+0.15%
Darden Restauran Darden Restaurants84.48+0.35+0.42%
Deere&Company Deere&Company117.04-6.94-5.60%
Delphi Automotiv Delphi Automotive92.52+0.10+0.11%
Delta Air Lines Delta Air Lines47.65+0.12+0.25%
Devon Energy Devon Energy30.39+0.21+0.69%
Digital Digital115.22-0.27-0.23%
Discover Discover59.45-0.46-0.76%
Discovery Discovery22.64+0.40+1.78%
Discovery Commun Discovery Communications C21.39+0.35+1.69%
Disney Disney100.92-0.46-0.45%
Dollar General Dollar General74.04-0.23-0.31%
Dollar Tree Dollar Tree74.50+0.17+0.22%
Dominion Resourc Dominion Resources78.77+0.65+0.83%
Dover Dover84.20+0.16+0.19%
Dow Chemical Dow Chemical63.34+0.16+0.25%
Dr Pepper Snappl Dr Pepper Snapple90.98-0.73-0.80%
DuPont DuPont81.11+0.25+0.31%
Duke Energy Duke Energy86.72+0.84+0.98%
Dun&Bradstreet Dun&Bradstreet110.60-2.84-2.50%
E-TRADE E-TRADE39.73+0.12+0.29%
Electronic Arts EA117.55+1.08+0.93%
EOG Resources EOG Resources83.99+0.61+0.73%
EQT EQT60.45-0.59-0.97%
Eastman Chemical Eastman Chemical83.03+0.26+0.31%
Eaton Eaton71.61-0.11-0.15%
Ecolab Ecolab130.32+0.09+0.07%
Edison Edison79.00-0.01-0.01%
Edwards Lifescie Edwards Lifesciences113.26-0.31-0.27%
Eli Lilly Eli Lilly77.08-0.72-0.93%
Emerson Emerson58.20-0.09-0.15%
Entergy Entergy77.85+0.30+0.39%
Envision Healthc Envision Healthcare50.18+0.30+0.60%
Equifax Equifax139.84-0.79-0.56%
Equinix Equinix452.56+1.01+0.22%
Equity Residenti Equity Residential67.25-0.40-0.59%
Essex Property Essex Property261.03-1.58-0.60%
Estee Lauder Estee Lauder105.82+7.50+7.63%
Eversource Energ Eversource Energy63.12+0.66+1.06%
Exelon Exelon38.06+0.46+1.22%
Expedia Expedia143.64-0.50-0.35%
Expeditors Washi Expeditors55.05+0.23+0.42%
Express Scripts Express60.62-0.42-0.70%
Extra Space Stor Extra Space Storage74.96-1.23-1.61%
Exxon Exxon76.82+0.56+0.74%
F5 Networks F5 Networks116.51-1.30-1.10%
FLIR Systems FLIR Systems37.92+0.12+0.32%
FMC FMC82.73-0.05-0.06%
Facebook Facebook168.02+1.11+0.67%
Fastenal Fastenal40.83-0.78-1.87%
FedEx FedEx206.35+0.98+0.48%
Federal Realty I Federal Realty Investment127.19-1.36-1.06%
Fidelity Nationa Fidelity National Info89.89+0.33+0.36%
Fifth Third Fifth Third26.27+0.01+0.04%
First Solar First Solar48.22+0.45+0.94%
FirstEnergy FirstEnergy32.76+0.10+0.32%
Fiserv Fiserv120.70-0.39-0.32%
Flowserve Flowserve38.20-0.20-0.51%
Fluor Fluor37.77+0.01+0.03%
Foot Locker Foot Locker34.90-12.80-26.83%
Ford Motor Ford Motor10.54-0.10-0.94%
Fortive Fortive65.08-0.07-0.12%
Fortune Brands Fortune Brands62.58-0.11-0.18%
Fox Inc Fox26.95+0.06+0.22%
Franklin Resourc Franklin Resources41.89-0.17-0.40%
Freeport-McMoran Freeport-McMoran14.15-0.05-0.35%
GE GE24.60-0.15-0.60%
GGP GGP20.53-0.44-2.10%
Gap Gap22.66-0.03-0.11%
Garmin Ltd Garmin51.24+0.04+0.08%
General Dynamics General Dynamics199.62+1.63+0.82%
General Mills General Mills57.21-0.36-0.63%
General Motors General Motors34.84-0.16-0.46%
Genuine Parts Genuine Parts81.83+0.34+0.42%
Gilead Gilead72.35+0.01+0.01%
Global Payments Global Payments94.06+0.39+0.42%
Goldmsachs Goldm. Sachs222.82+1.40+0.63%
H&R Block H&R Block29.89-0.32-1.04%
HCA HCA77.74-0.05-0.06%
HCP HCP28.89-0.30-1.04%
HP Inc HP Inc18.53-0.11-0.59%
Halliburton Halliburton39.02+0.33+0.86%
Hanesbrands Hanesbrands23.59-0.29-1.24%
Harley-Davidson Harley-Davidson46.92-0.18-0.38%
Harris Harris119.09-0.02-0.02%
Hartford Hartford55.51-0.09-0.16%
Hasbro Hasbro95.17-1.99-2.05%
Helmerich&Payne Helmerich&Payne43.82+0.67+1.55%
Henry Schein Henry Schein170.47+0.86+0.51%
Hershey Hershey106.99-0.86-0.80%
Hess Hess38.80+0.42+1.11%
Hewlett Packard Hewlett Packard Enterprise Co17.24-0.06-0.35%
Hologic Hologic37.51-0.44-1.16%
HomeDepot Home Depot147.84-1.83-1.22%
Honeywell Honeywell135.39-0.46-0.34%
Hormel Foods Hormel Foods34.15+0.29+0.86%
Host Hotels Reso Host Hotels Resorts17.51-0.41-2.29%
Humana Humana248.10+0.44+0.18%
Huntington Bancs Huntington Bancshares12.67+0.03+0.21%
IBM IBM139.72-0.98-0.70%
ICE ICE64.65-0.50-0.77%
IDEXX Labs IDEXX Labs151.18-0.72-0.47%
Illinois Tool Wo Illinois Tool Works136.32+0.13+0.10%
Illumina Inc Illumina189.84-1.35-0.71%
Incyte Incyte121.44-0.30-0.25%
Ingersoll-Rand Ingersoll-Rand85.51+0.05+0.06%
Int Flavors & Fr Int Flavors & Fragrances135.01-0.27-0.20%
Intuitive Surgic Int. Surg.989.55+16.45+1.69%
Intel Intel35.10-0.07-0.20%
International Pa International Paper54.34+0.40+0.74%
Interpublic of C Interpublic of Companies20.57-0.09-0.41%
Intuit Intuit134.41-0.05-0.04%
Invesco Invesco32.88+0.11+0.35%
Iron Mountain Iron Mountain37.02-0.11-0.30%
J&J J&J133.16+0.12+0.09%
JB Hunt JB Hunt96.78-0.11-0.11%
JM Smucker JM Smucker121.76-0.90-0.73%
JP JPMorgan90.92+0.27+0.30%
Jacobs Engineeri Jacobs Engineering50.07-0.18-0.36%
Johnson Controls Johnson Controls37.20+0.31+0.84%
Juniper Juniper27.25+0.09+0.33%
KLA-Tencor KLA Tencor90.62+0.85+0.95%
Kansas City Sout Kansas City Southern105.98+0.11+0.10%
Kellogg Kellogg69.88-0.22-0.31%
KeyCorp KeyCorp17.60-0.19-1.07%
Kimberly-Clark Kimberly-Clark121.63-0.65-0.53%
Kimco Kimco19.31-0.22-1.13%
Kinder Morgan Kinder Morgan18.57+0.17+0.90%
Kohl’s Kohl’s37.00-0.11-0.30%
Kraft Heinz Kraft Heinz84.51-0.60-0.70%
Kroger Kroger22.91+0.06+0.24%
L Brands L Brands35.91-1.64-4.37%
L3 Tech L3 Tech179.11+0.52+0.29%
LKQ LKQ34.02-0.07-0.21%
Laboratory of Am Laboratory of America154.11-0.45-0.29%
Lam Research Cor Lam Research Corp161.29+2.83+1.79%
Leggett&Platt Leggett&Platt46.59+0.06+0.13%
Lennar Lennar52.17-0.71-1.34%
Leucadia Nationa Leucadia National23.99+0.10+0.42%
Level 3 Communic Level 3 Communications52.86-0.13-0.25%
Lincoln National Lincoln National68.17-0.72-1.05%
Lockheed Martin Lockheed Martin299.59-1.83-0.61%
Loews Loews47.65+0.22+0.46%
Lowe’s Lowe’s73.94-0.18-0.24%
LyondellBasell I LyondellBasell Industries87.46+1.23+1.43%
M&T Bank M&T Bank153.82-0.05-0.03%
Macerich Macerich53.49-0.99-1.82%
Macy’s Inc Macy’s Inc19.47-0.15-0.76%
Mallinckrodt Mallinckrodt36.46+0.10+0.28%
Marathon Oil Marathon Oil10.82
Marathon Petrole Marathon Petroleum50.27+0.57+1.15%
Marriott Int Marriott Int98.39+0.55+0.56%
Marsh&McLennan Marsh&McLennan77.57+0.36+0.47%
Martin Marietta Martin Marietta Materials201.00+0.59+0.29%
Masco Masco36.47
Mastercard Mastercard131.68+0.80+0.61%
Mattel Mattel16.93-0.24-1.40%
McCormick&Co McCormick&Co96.13-0.50-0.52%
McDonald’s McDonald’s157.89
McKesson McKesson146.39-0.44-0.30%
Medtronic Medtronic83.63-0.04-0.05%
Merckco Merckco61.58-0.26-0.42%
MetLife MetLife47.07+0.12+0.26%
Mettler-Toledo Mettler-Toledo576.57+2.73+0.48%
Michael Kors Michael Kors42.03-1.32-3.04%
Microchip Microchip81.76+0.11+0.13%
Micron Micron30.49+0.87+2.94%
Microsoft Microsoft72.65+0.25+0.35%
Mid-America Apar Mid-America Apartment105.65-0.87-0.82%
Mohawk Industrie Mohawk Industries249.14+1.04+0.42%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing89.72-0.24-0.27%
Mondelez Mondelez42.98-0.43-0.99%
Monsanto Monsanto116.98-0.12-0.10%
Monster Beverage Monster Bev.54.30+0.59+1.10%
Moodys Moodys130.67+0.83+0.64%
Morgan Stanley Morgan Stanley45.43+0.34+0.75%
Mosaic Mosaic19.78-0.32-1.59%
Motorola Motorola87.59+0.46+0.53%
Murphy Oil Murphy Oil24.08
Mylan Mylan30.86+0.30+0.98%
NRG NRG25.84+0.59+2.34%
NVIDIA NVIDIA162.06+0.59+0.37%
Nasdaq Inc Nasdaq Inc74.77-1.51-1.98%
National Oilwell National Oilwell Varco30.41+0.33+1.08%
Navient Navient13.61-0.04-0.26%
NetApp NetApp39.41-0.15-0.39%
Netflix Netflix167.66+1.57+0.95%
Newell Brands Newell Brands49.73-0.42-0.84%
Newfield Explora Newfield Exploration25.37+0.40+1.60%
Newmont Mining Newmont Mining36.03-0.02-0.06%
News Corp News Corp13.68+0.03+0.18%
News Corp A News Corp A13.28+0.05+0.38%
NextEra Energy NextEra Energy150.22+1.61+1.08%
NiSource NiSource26.74+0.05+0.19%
Nielsen Holdings Nielsen Holdings39.67-0.34-0.85%
Nike Nike54.83-2.63-4.58%
Noble Energy Noble Energy23.61+0.59+2.56%
Nordstrom Nordstrom44.20-0.24-0.54%
Norfolk Southern Norfolk Southern119.06+1.56+1.33%
Northern Trust Northern Trust87.80+0.37+0.42%
Northrop Grumman Northrop Grumman267.66-0.47-0.18%
Nucor Nucor54.14-0.21-0.39%
ONEOK ONEOK50.94+0.57+1.14%
Occidental Occidental59.05+0.14+0.23%
Omnicom Omnicom77.16-0.49-0.64%
Oracle Oracle48.70+0.15+0.31%
Oreilly Oreilly197.79-2.84-1.42%
PACCAR PACCAR63.16+0.01+0.02%
PNC Financial PNC Financial127.16-0.14-0.11%
PPG Industries PPG Industries102.50-0.18-0.18%
PPL PPL38.94+0.12+0.30%
PVH PVH121.31-0.99-0.81%
Pacific Gas&Elec Pacific Gas&Electric69.30+0.32+0.46%
Parker-Hannifin Parker-Hannifin155.46-0.12-0.07%
Patterson Patterson36.58-0.18-0.49%
PayPal Holdings PayPal Holdings Inc59.60+0.31+0.52%
Paychex Paychex55.09+0.11+0.19%
Pentair Pentair61.31-0.05-0.08%
People’s United People’s United16.66+0.03+0.15%
PepsiCo PepsiCo117.58-0.81-0.69%
PerkinElmer PerkinElmer63.65-0.01-0.02%
Perrigo Perrigo77.55-0.14-0.18%
Pfizer Pfizer32.75-0.20-0.61%
Philip Morris Philip Morris115.63-0.30-0.26%
Phillips 66 Phillips 6681.83+0.94+1.17%
Pinnacle West Ca Pinnacle West Capital89.52+0.64+0.72%
Pioneer Natural Pioneer Natural Resources131.63+0.36+0.27%
Praxair Praxair132.31+0.52+0.39%
Priceline.com Priceline1,810.60-2.37-0.13%
Principal Principal62.89-0.04-0.06%
ProLogis ProLogis61.29-0.01-0.02%
Procter&Gamble Procter&Gamble92.54+0.47+0.51%
Progressive Progressive48.78+0.27+0.56%
Prudential Finan Prudential Financial102.32+0.41+0.40%
Public Service E Public Service Enterprise46.74+0.45+0.96%
Public Storage Public Storage196.55-1.18-0.60%
PulteGroup PulteGroup25.41-0.03-0.10%
Qorvo Inc Qorvo Inc70.08-1.11-1.56%
Qualcomm Qualcomm52.11-0.16-0.31%
Quanta Services Quanta Services34.15+0.32+0.95%
Quest Diagnostic Quest Diagnostics105.26-0.11-0.10%
Ralph Lauren Ralph Lauren84.26-1.24-1.45%
Range Resources Range Resources17.89+0.43+2.49%
Raytheon Raytheon177.01-0.24-0.13%
Realty Income Realty Income56.87-0.32-0.56%
Red Hat Red Hat100.81+0.15+0.15%
Regency Centers Regency Centers64.66-0.67-1.03%
Regeneron Pharma Regeneron467.86+3.84+0.83%
Regions Financia Regions Financial14.05+0.07+0.46%
Republic Service Republic Services64.22+0.09+0.14%
Robert Half Robert Half43.39+0.15+0.35%
Rockwell Automat Rockwell Automation161.67+0.41+0.25%
Rockwell Collins Rockwell Collins123.71+0.82+0.67%
Roper Technologi Roper Technologies228.79-0.51-0.22%
Ross Stores Ross58.96+5.63+10.56%
Royal Caribbean Royal Caribbean Cruises119.31+0.09+0.08%
Ryder System Ryder System72.20-0.10-0.14%
S&P Global S&P Global150.41+0.44+0.29%
SL Green SL Green96.56-1.10-1.13%
Salesforce.com Salesforce.com91.05+0.17+0.19%
Scana Scana60.98+0.04+0.07%
Schlumberger Schlumberger63.43+0.40+0.63%
Scripps Networks Scripps Networks85.90+0.32+0.37%
Seagate Technolo Seagate31.52+0.01+0.03%
Sealed Air Sealed Air44.97+0.03+0.07%
Sempra Energy Sempra Energy116.35+0.56+0.48%
Sherwin-Williams Sherwin-Williams330.13+0.57+0.17%
Signet Jewelers Signet Jewelers53.75-0.35-0.65%
Simon Property Simon Property154.13-3.07-1.95%
Skyworks Skyworks102.54+0.33+0.32%
Snap-On Snap-On148.18-0.65-0.43%
Southern Southern48.44+0.52+1.09%
Southwest Airlin Southwest Airlines53.37+0.22+0.41%
Southwestern Ene Southwestern Energy5.28+0.15+2.92%
Stanley Black&De Stanley Black&Decker137.83-0.29-0.21%
Staples Staples10.19-0.01-0.15%
Starbucks Starbucks52.80-0.24-0.45%
State Street State Street92.36+0.57+0.62%
Stericycle Stericycle70.77-0.28-0.40%
Stryker Stryker144.73-0.63-0.43%
SunTrust Banks SunTrust Banks56.19+0.06+0.11%
Symantec Symantec28.43+0.39+1.39%
Synchrony Financ Synchrony Financial30.14+0.04+0.12%
Sysco Sysco51.32+0.13+0.25%
T Rowe T Rowe82.38-0.23-0.28%
TE Connectivity TE Connectivity78.04+0.43+0.55%
Texas Instrument TI80.22+0.07+0.08%
TJX TJX70.71+0.46+0.65%
Target Target55.78-0.34-0.60%
TechnipFMC TechnipFMC25.73+0.15+0.61%
Tegna Inc Tegna Inc12.50-0.17-1.30%
Teradata Teradata30.00-0.28-0.94%
Textron Textron47.87-0.25-0.53%
The AES The AES11.09+0.07+0.68%
The Charles Schw The Charles Schwab39.61-0.06-0.16%
The Goodyear Tir The Goodyear Tire&Rubber29.70-0.20-0.69%
Thermo Fisher Sc Thermo Fisher Scientific172.95+0.06+0.03%
Tiffany&Co Tiffany&Co88.22-0.15-0.17%
Time Warner Time Warner101.18-0.43-0.42%
Torchmark Torchmark76.72-0.13-0.17%
Total System Ser Total System Services64.86-0.04-0.06%
Tractor Supply Tractor54.23-0.69-1.25%
Transdigm Transdigm274.33-0.36-0.13%
Transocean Transocean7.47+0.19+2.61%
Travelers Travelers128.20+0.01+0.01%
TripAdvisor TripAdvisor39.88+0.67+1.71%
Twenty-First Cen Twenty-First Century Fox A27.40+0.05+0.18%
Tyson Foods Tyson Foods64.85-0.05-0.08%
US Bancorp US Bancorp51.73+0.01+0.02%
Ulta Beauty Ulta Beauty244.78+3.35+1.39%
Under Armour A Under Armour A17.16-0.65-3.65%
Under Armour C Under Armour C15.62-0.66-4.05%
Union Pacific Union Pacific104.00+0.82+0.79%
United Continent United Continental64.69-0.01-0.01%
United Dominion United Dominion39.05-0.18-0.46%
United Parcel Se United Parcel Service113.71+0.79+0.70%
United Rentals United Rentals112.57+0.75+0.67%
UnitedTech UnitedTech115.68-0.42-0.36%
Unitedhealth Unitedhealth191.57-1.13-0.59%
Universal Health Universal Health Services107.98+0.80+0.75%
Unum Unum47.88-0.28-0.59%
Urban Outfitters Urban Outfitters19.21+0.27+1.43%
VF VF62.67-0.42-0.67%
Valero Energy Valero Energy64.96+0.41+0.64%
Varian Varian100.38+1.12+1.13%
Ventas Ventas66.15-0.38-0.57%
VeriSign VeriSign98.44+0.51+0.52%
Verisk Verisk80.83-0.07-0.09%
Verizon Verizon47.80-0.10-0.20%
Vertex Pharmaceu Vertex Pharmaceuticals148.88+0.34+0.23%
Viacom B Viacom28.63-0.58-1.99%
Visa Visa102.81+0.65+0.64%
Vornado Vornado74.15-1.15-1.53%
Vulcan Materials Vulcan Materials114.25+0.14+0.12%
WEC Energy WEC Energy64.75+0.69+1.08%
WW Grainger WW Grainger161.87-2.73-1.66%
Wal-Mart Stores Wal-Mart Stores79.54-0.16-0.20%
Walgreens Boots Walgreens80.19-0.70-0.87%
Waste Management Waste Management75.50-0.03-0.04%
Waters Waters179.97-0.25-0.14%
Wells Fargo&Co Wells Fargo&Co51.77-0.04-0.07%
Welltower Inc Welltower Inc70.67-0.43-0.61%
WestRock Co WestRock Co56.29+0.22+0.39%
Western Digital Western D.83.46+0.98+1.19%
Western Union Western Union18.89-0.10-0.55%
Weyerhaeuser Weyerhaeuser31.23-0.05-0.16%
Whirlpool Whirlpool170.60-0.89-0.52%
Whole Foods Mark Whole Foods41.73
Williams Williams29.10+0.02+0.07%
Willis Towers Wa Willis Towers Watson148.77+0.72+0.49%
Wyndham Wyndham96.98+0.83+0.86%
Wynn Resorts Wynn135.20+0.58+0.43%
XL Group XL Group43.83-0.14-0.31%
Xcel Energy Xcel Energy49.10+0.43+0.89%
Xerox Xerox31.51-0.34-1.07%
Xilinx Xilinx61.13-0.19-0.31%
Xylem Xylem59.07+0.12+0.20%
Yum! Brands Yum! Brands75.54
Zimmer Biomet Zimmer Biomet111.79-0.63-0.56%
Zions Zions43.89+0.04+0.09%
Zoetis Inc Zoetis Inc60.85-0.05-0.08%
eBay eBay34.87+0.01+0.04%

S&P 500 in de beursbox

Voer actuele discussies over S&P 500 in ons forum. Er wordt over S&P 500 gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX BEURS WIJSHEDEN


Sp....sorry

Goud boven de $1300 nu onzekerheid toeneemt Europa staat lager vandaag in navolging op de verliezen van gisteren in de VS. Wel zijn de aandelenmarkten van de eerdere lows opgeveerd en komt de AEX uit rond de 519 – 520 punten. Dit houdt mede verband met het herstel van de S&P 500 future, die inmiddels een paar punten in de plus staat op 2.433. Verder is het opvallend om te zien hoe de ...

S&P futs zakken lekker weg, benieuwd of EU volgt.

Beperk je dan tot AEX, DAX, NAS, DOW , S&P en S&P fut. Olie, Azie, Valuta en Apple kunnen best hiernaast.

Zware verliezen op beurzen New York Donderdag 17 augustus 2017 22:24 NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn donderdag met stevige verliezen gesloten. De stemming op Wall Street stond onder druk door zorgen rond president Donald Trump en de aanslag in Barcelona. Verder werden resultaten verwerkt van onder meer Wal-Mart en een reeks macro-economische cijfers. De Dow-Jonesindex noteerde...

Morgen met hogere futures SPX gewoon op 523 openen met AEX en de rode rakkers hebben weer het nakijken...😉

Wall Street sluit flink lager Donderdag 17 augustus 2017 22:24 Tegenvallende macrocijfers en wisselende bedrijfscijfers beheersen markten. (ABM FN-Dow Jones) De Amerikaanse beurzen zijn donderdag flink lager gesloten. De toonaangevende S&P 500 index verloor 1,5 procent tot 2.430,06 punten, de Dow Jones index sloot 1,2 procent lager op 21.750,87 punten en de Nasdaq leverde 1,9 procent in naar ...

Ja prima en met jou ? Gaat het met je rug ? Wat ik zeggen wilde , gap closed spx.

Valt je iets op aan de spx ?

SenP 2425 in de slottikken zou wel geweldig zijn!

De huid niet verkopen voor de beer geschoten is...! Oeps als dit echt doorschiet naar SenP 2425 is het morgen coveren geblazen voor een aantal 'grote partijen' .

De SenP 2440 breken is afglijden naar 2425 i.c.m met de Naskrak 6250/45 en dan wordt 512 zomaar een 'oppurtinty'

SenP steun op 2440 ?.

Oftewel SenP 2425 / Naskrak 6250/45.

Gap-fill nu op S&P 500, Dow Jones en Nasdaq.

Dat zou kunnen, maar als de SPY op verhoogd volume omlaag gaat ben ik zeer voorzichtig met longpogingen, expiratie of niet.

Volume van de SPY is een stuk hoger nu, ik blijf effe voorzichtig.

Goldman, S&P, USDJPY Drop On Unconfirmed Rumors That Gary Cohn Resigned

Precies, als je geld wilt verdienen met scalpen dan zul je hoog moeten inzetten. Ik werk al jaren met Futures op de AEX, 1 punt is EUR 200. Daarmee kun je leuk geld verdienen. Met cfd's turbo's, sprinters, boosters, etc is het een stuk lastiger om structureel geld te verdienen met scalpen en zul je het van grote bewegingen moet hebben. Je kunt ook op de FDAX geld verdienen, daar levert 1 punt EUR ...

Beste Beleggers, TA DAX, AEX, Dow Jones, Nasdaq & SPX nu online: http://www.usmarkets.nl/technische-analyse/160119-ta-europa-rond-weerstanden-na-sterke-start-beursweek-wall-street-blijft-twijfelen.html




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia