Koers S&P 500 +0.85%

06:01 (vrijdag 21 september 2018)

S&P 500: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen SP500, en forum berichten over SP500.

Laatst: 2,932.58
Change: +24.63 +0.85%
Sluit: 2,907.95
Min: 2,919.73
Max: 2,934.80
Week 52 Laag: 1,776.01
Week 52 Hoog: 2,093.55
De S&P 500 (kortweg "de S&P") is een aandelenindex van de Verenigde Staten die een zeer betrouwbaar beeld geeft van de ontwikkelingen op de Amerikaanse aandelenmarkt. De 500 grootste Amerikaanse bedrijven gemeten naar hun marktkapitalisatie zijn opgenomen in deze index, die samengesteld wordt door de kredietbeoordelaar Standard & Poor's. De S&P 500 aandelenindex wordt door beleggers veel gebruikt, meer nog dan de Dow Jones Industrial Average index die bij het brede publiek bekender is. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek SP500


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 793 + 53 %
Guy Trading € 4000 + € 668 + 17 %
Polleke Trading € 4000 + € 2460 + 62 %
Index Trading € 2000 - € 10 - 1 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 2460 + 62 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 119 - 3 %
Combi-Abo € 8000 + € 3128 + 39 %

Interactieve Technische Analyse grafiek S&P 500

S&P 500 charts

S&P 500 Intraday
S&P 500 intraday chart S&P 500 intraday grafiek
S&P 500 10-dagen
S&P 500 10 dagen chart S&P 500 10 dagen grafiek
S&P 500 6 maanden
S&P 500 6 maanden chart S&P 500 6 maanden grafiek
S&P 500 5 jaar
S&P 500 5 jaar chart S&P 500 5 jaar grafiek

Aandelen S&P 500

MGM MGM28.53+0.16+0.56%
Everest Everest231.70+2.14+0.93%
Duke Duke28.72+0.44+1.56%
Lennar B Lennar B41.58-0.45-1.07%
ResMed ResMed113.48+0.87+0.77%
Alexandria RE Alexandria RE126.24+0.80+0.64%
Aptiv Aptiv89.77+2.47+2.83%
SBA Communicatio SBA Communications160.82+0.31+0.19%
Gartner Gartner156.91+2.86+1.86%
Packaging of Ame Packaging of America117.31+1.18+1.02%
Raymond James Fi Raymond James Financial95.50+1.73+1.84%
ANSYS ANSYS183.75-0.52-0.28%
IPG IPG22.67+0.31+1.39%
Tapestry Tapestry50.34-0.09-0.18%
IFF IFF139.91+2.40+1.75%
DXC Technology DXC Technology94.82+1.50+1.61%
Air Products Air Products170.42+1.25+0.74%
Principal Financ Principal Financial59.39+0.59+1.00%
AMD AMD31.18-0.03-0.10%
Apartment Invest Apartment Invest44.46+0.44+1.00%
Align Align379.84-0.10-0.03%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher76.13+0.40+0.53%
Smith AO Smith AO63.35+0.37+0.59%
Synopsys Inc Synopsys Inc83.24+0.94+1.14%
Constellation Br Constellation Brands A218.57+3.40+1.58%
Jefferies Financ Jefferies Financial23.70+0.48+2.07%
Keurig Dr Pepper Keurig Dr Pepper23.65+0.09+0.38%
Lam Research Lam Research155.28+2.09+1.36%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing B64.92+0.64+1.00%
Packaging Americ Packaging America118.16+0.38+0.32%
Pinnacle West Pinnacle West79.47+0.44+0.56%
Ralph Lauren A Ralph Lauren A136.12+1.99+1.48%
Welltower Welltower65.57+0.08+0.12%
AO Smith AO Smith60.48-0.15-0.25%
Synopsys Synopsys99.78+0.84+0.85%
Norwegian Cruise Norwegian Cruise Lines57.46+0.41+0.72%
Hilton Worldwide Hilton Worldwide81.08+0.65+0.81%
IHS Markit Ltd IHS Markit Ltd54.94+0.60+1.10%
Brighthouse Fina Brighthouse Financial46.24+1.95+4.40%
Booking Holdings Booking Holdings2,019.49+17.99+0.90%
Walmart Walmart95.75+0.51+0.54%
Discovery A Discovery A32.26+0.21+0.66%
IPG Photonics IPG Photonics162.56+2.00+1.25%
CBRE A CBRE A45.74+0.84+1.87%
Vertex Vertex180.52+3.92+2.22%
Cadence Design Cadence Design45.75+0.72+1.60%
Andeavor Andeavor152.56+2.30+1.53%
Federal Realty Federal Realty127.87+1.08+0.85%
Booking Booking1,947.74+20.96+1.09%
3M 3M46.24
Alphabet C Alphabet C1,186.87+15.78+1.35%
Baker Hughes A Baker Hughes A32.46-0.41-1.25%
Frontier Communi Frontier Communications11.51-0.06-0.52%
ADP ADP148.88+1.91+1.30%
AIG AIG54.32+0.43+0.80%
AT&T AT&T33.44+0.07+0.21%
AbbVie AbbVie92.68+1.66+1.82%
Abbott Labs Abbott Labs68.79+0.29+0.42%
Accenture Accenture174.13+0.99+0.57%
Activision Blizz Activision Blizzard80.65+1.07+1.34%
Acuity Brands Acuity Brands161.13+3.50+2.22%
Adobe Adobe266.34+1.46+0.55%
Advance Auto Par Advance Auto Parts169.55+0.01+0.01%
Aetna Aetna205.20-0.47-0.23%
Affiliated Manag Affiliated Managers146.01+0.37+0.25%
Aflac Aflac47.89+0.21+0.44%
Agilent Technolo Agilent Technologies71.13+1.57+2.26%
Air Products&Che Air Products&Chemicals153.60-0.62-0.40%
Akamai Akamai74.17+0.43+0.58%
Alaska Air Alaska Air69.75+0.07+0.10%
Albemarle Albemarle106.60+1.11+1.05%
Alexion Alexion124.61+2.64+2.16%
Allegion PLC Allegion PLC90.91+0.33+0.36%
Allergan Allergan192.51+4.48+2.38%
Alliance Data Sy Alliance Data Systems247.80+0.30+0.12%
Alliant Energy Alliant Energy43.12+0.28+0.65%
Allstate Allstate102.03+0.33+0.32%
Alphabet A Alphabet A1,191.57+17.30+1.47%
Alphabet Inc C Alphabet Inc C1,140.17+15.90+1.41%
Altaba Altaba66.75-0.76-1.13%
Altria Altria62.26+0.42+0.68%
Amazon Amazon.com1,944.30+17.88+0.93%
Ameren Ameren64.13+0.22+0.34%
American Airline American Airlines41.89+0.29+0.70%
American Electri American Electric Power71.08+0.10+0.15%
American Express American Express111.11+1.01+0.92%
American Tower American Tower148.73+1.15+0.78%
American Water W American Water Works88.43+0.85+0.97%
Ameriprise Finan Ameriprise Financial149.42+0.99+0.67%
AmerisourceBerge AmerisourceBergen91.06+1.67+1.87%
Ametek Ametek81.38+0.41+0.51%
Amgen Amgen205.10+1.90+0.94%
Amphenol Amphenol96.06+0.69+0.72%
Anadarko Petrole Anadarko Petroleum63.86-0.90-1.39%
Analog Devices Analog95.10+2.52+2.72%
Anthem Inc Anthem Inc274.12+2.27+0.83%
Aon Aon155.16-0.08-0.05%
Apache Apache45.67-1.13-2.41%
Apartment Inv. & Apartment Inv. & Manag.44.11+0.04+0.09%
Apple Apple220.03+1.66+0.76%
Applied Material Applied Mat.39.39+0.35+0.90%
Archer-Daniels-M Archer-Daniels-Midland50.33+0.39+0.78%
Arconic Inc Arconic Inc22.60-0.22-0.96%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher&Co62.96+0.04+0.06%
Assurant Assurant105.61+0.52+0.49%
AutoNation AutoNation45.56+0.06+0.13%
AutoZone AutoZone761.91+7.63+1.01%
Autodesk Autodesk153.23+4.83+3.25%
AvalonBay AvalonBay184.13+2.03+1.11%
Avery Dennison Avery Dennison112.58+0.96+0.86%
BB&T BB&T51.57+0.60+1.18%
Ball Ball44.39+0.16+0.36%
Bank of America Bank of America31.19+0.19+0.61%
Bank of NY Mello Bank of NY Mellon53.33+0.90+1.72%
Baxter Baxter77.69+0.05+0.06%
Becton Dickinson Becton Dickinson261.89+1.85+0.71%
Bed Bath&Beyond Bed Bath&Beyond21.39-0.08-0.37%
Berkshire Hathaw Berkshire Hathaway B221.68+0.73+0.33%
Best Buy Best Buy79.56+1.82+2.34%
Biogen Inc Biogen341.24+2.33+0.69%
BlackRock BlackRock487.14+3.60+0.74%
Boeing Boeing367.46+2.24+0.61%
BorgWarner BorgWarner45.78+0.65+1.44%
Boston Propertie Boston Properties125.67+1.42+1.14%
Boston Scientifi Boston Scientific37.82+0.33+0.88%
Bristol-Myers Sq Bristol-Myers Squibb61.75+0.95+1.56%
Broadcom Broadcom244.93+3.14+1.30%
Brown Forman Brown Forman49.29+0.87+1.80%
CA CA44.02-0.08-0.18%
CBOE Holdings CBOE Holdings104.81+0.61+0.59%
CBRE CBRE47.35+0.04+0.09%
CBS CBS56.70+0.73+1.30%
CF Industries CF Industries53.31+0.18+0.34%
CH Robinson CH Robins.96.36-0.50-0.52%
CME Group CME Group174.38+0.77+0.44%
CMS Energy CMS Energy49.11+0.14+0.29%
CR Bard CR Bard331.24
CSRA Inc CSRA Inc41.24
CSX CSX73.05-0.94-1.27%
CVS Health Corp CVS Health Corp79.39+0.43+0.54%
Cabot Oil&Gas Cabot Oil&Gas22.90+0.64+2.88%
Campbell Soup Campbell Soup40.32+0.18+0.45%
Capital One Fina Capital One Financial99.26+0.30+0.30%
CarMax CarMax78.45-0.12-0.15%
Cardinal Health Cardinal Health55.17+1.23+2.28%
Carnival Carnival66.94+0.73+1.10%
Caterpillar Caterpillar156.00+3.24+2.12%
Celgene Celgene88.30+0.92+1.05%
Centene Centene142.83-0.24-0.17%
CenterPoint Ener CenterPoint Energy28.00+0.09+0.32%
CenturyLink CenturyLink22.57-0.17-0.75%
Cerner Cerner64.31+0.32+0.50%
Charter Communic Charter329.99+0.20+0.06%
Chesapeake Energ Chesapeake Energy4.41+0.11+2.56%
Chevron Chevron119.42-0.09-0.08%
Chipotle Mexican Chipotle Mexican Grill480.10-10.50-2.14%
Chubb Chubb140.00+0.61+0.44%
Church&Dwight Church&Dwight59.66+0.67+1.14%
Cigna Cigna201.33+2.14+1.07%
Cimarex Energy Cimarex Energy90.44-2.43-2.62%
Cincinnati Finan Cincinnati Financial78.97+0.39+0.50%
Cintas Cintas211.69+0.87+0.41%
Cisco Cisco47.73+0.45+0.95%
Citigroup Citigroup74.79+1.07+1.45%
Citizens Financi Citizens Financial Group Inc41.03+0.61+1.51%
Citrix Systems Citrix110.44-0.47-0.42%
Clorox Clorox151.88+1.22+0.81%
Coach Coach40.59+0.69+1.73%
CocaCola CocaCola46.64+0.68+1.48%
Cognizant Cognizant77.17+1.07+1.41%
Colgate-Palmoliv Colgate-Palmolive68.79+0.86+1.27%
Comcast Comcast37.81+0.49+1.31%
Comerica Comerica94.69+0.83+0.88%
ConAgra Foods ConAgra Foods37.18+0.16+0.43%
Concho Resources Concho Resources142.93-2.14-1.48%
ConocoPhillips ConocoPhillips75.36-0.17-0.23%
Consolidated Edi Consolidated Edison78.44+0.12+0.15%
Constellation Br Constellation Brands216.81-0.15-0.07%
Cooper Cooper267.56+2.22+0.84%
Corning Corning36.13+0.88+2.50%
Costco Costco233.92+0.07+0.03%
Coty Inc Coty Inc13.01+0.35+2.76%
Crown Castle Crown Castle112.40+0.58+0.52%
Cummins Cummins150.84+2.51+1.69%
DENTSPLY DENTSPLY38.64+0.03+0.08%
DISH Network DISH36.62-0.15-0.41%
DR Horton DR Horton42.54-0.08-0.19%
DTE Energy DTE Energy109.18+0.09+0.08%
DaVita DaVita70.42+0.27+0.38%
Danaher Danaher107.97+0.46+0.43%
Darden Restauran Darden Restaurants116.45-1.44-1.22%
Deere&Company Deere&Company154.07+1.68+1.10%
Delphi Automotiv Delphi Automotive56.50+5.68+11.18%
Delta Air Lines Delta Air Lines58.13+0.23+0.40%
Devon Energy Devon Energy40.11+0.24+0.60%
Digital Digital121.84+0.16+0.13%
Discover Discover79.35+0.59+0.75%
Discovery Discovery23.93-0.49-1.99%
Discovery Commun Discovery Communications C29.62+0.19+0.65%
Disney Disney111.62+1.83+1.67%
Dollar General Dollar General109.56+0.23+0.21%
Dollar Tree Dollar Tree86.22+1.95+2.31%
Dominion Resourc Dominion Resources70.32-0.30-0.42%
Dover Dover89.36+0.95+1.07%
Dow Chemical Dow Chemical66.65
Dr Pepper Snappl Dr Pepper Snapple123.66
DuPont DuPont70.03+1.30+1.89%
Duke Energy Duke Energy80.62+0.54+0.67%
Dun&Bradstreet Dun&Bradstreet117.57-0.56-0.47%
E-TRADE E-TRADE56.22+0.44+0.79%
Electronic Arts EA113.47+0.55+0.49%
EOG Resources EOG Resources119.21-0.96-0.80%
EQT EQT48.49+0.92+1.92%
Eastman Chemical Eastman Chemical99.81+1.29+1.31%
Eaton Eaton88.32+0.31+0.35%
Ecolab Ecolab159.20+1.37+0.87%
Edison Edison67.82+0.49+0.73%
Edwards Lifescie Edwards Lifesciences151.47+2.75+1.85%
Eli Lilly Eli Lilly106.07+0.33+0.31%
Emerson Emerson78.38+0.97+1.25%
Entergy Entergy82.49+0.59+0.72%
Envision Healthc Envision Healthcare45.76-0.01-0.02%
Equifax Equifax133.53-0.79-0.59%
Equinix Equinix445.01+2.74+0.62%
Equity Residenti Equity Residential67.92+0.91+1.36%
Essex Property Essex Property245.36+1.46+0.60%
Estee Lauder Estee Lauder142.59+2.93+2.10%
Eversource Energ Eversource Energy61.77+0.24+0.39%
Exelon Exelon43.39+0.15+0.35%
Expedia Expedia134.43+1.65+1.24%
Expeditors Washi Expeditors73.67-0.35-0.47%
Express Scripts Express95.04+0.40+0.42%
Extra Space Stor Extra Space Storage87.38+0.54+0.62%
Exxon Exxon84.82+0.19+0.22%
F5 Networks F5 Networks194.85+1.61+0.83%
FLIR Systems FLIR Systems61.61+0.25+0.41%
FMC FMC89.55+1.37+1.55%
Facebook Facebook166.02+2.96+1.82%
Fastenal Fastenal58.71+0.49+0.84%
FedEx FedEx246.81+3.93+1.62%
Federal Realty I Federal Realty Investment129.64+0.83+0.64%
Fidelity Nationa Fidelity National Info109.79+1.02+0.94%
Fifth Third Fifth Third29.79+0.27+0.91%
First Solar First Solar49.09+1.36+2.85%
FirstEnergy FirstEnergy36.86+0.06+0.16%
Fiserv Fiserv80.12+0.70+0.88%
Flowserve Flowserve55.77-0.06-0.11%
Fluor Fluor59.00+0.10+0.17%
Foot Locker Foot Locker47.29+0.42+0.90%
Ford Motor Ford Motor9.81+0.03+0.31%
Fortive Fortive87.37+1.38+1.60%
Fortune Brands Fortune Brands55.13-0.29-0.52%
Fox Inc Fox44.20-0.07-0.15%
Franklin Resourc Franklin Resources32.92+0.46+1.42%
Freeport-McMoran Freeport-McMoran14.39+0.09+0.63%
GE GE12.46-0.40-3.11%
GGP GGP20.68-0.33-1.55%
Gap Gap27.48+0.27+0.99%
Garmin Ltd Garmin69.71+0.52+0.75%
General Dynamics General Dynamics202.86-1.15-0.56%
General Mills General Mills44.37+0.10+0.23%
General Motors General Motors36.08+0.35+0.98%
Genuine Parts Genuine Parts101.51+0.48+0.48%
Gilead Gilead74.83+0.95+1.29%
Global Payments Global Payments127.15+0.33+0.26%
Goldmsachs Goldm. Sachs237.40+1.82+0.77%
H&R Block H&R Block25.74+0.38+1.50%
HCA HCA132.70+0.78+0.59%
HCP HCP26.35+0.23+0.88%
HP Inc HP Inc25.69+0.43+1.70%
Halliburton Halliburton40.39+0.33+0.82%
Hanesbrands Hanesbrands18.63+0.40+2.19%
Harley-Davidson Harley-Davidson45.44+0.23+0.51%
Harris Harris162.66-2.86-1.73%
Hartford Hartford50.76+0.18+0.36%
Hasbro Hasbro107.01-1.98-1.82%
Helmerich&Payne Helmerich&Payne66.98+0.95+1.44%
Henry Schein Henry Schein85.88+1.40+1.66%
Hershey Hershey103.45+0.79+0.77%
Hess Hess69.38-0.04-0.06%
Hewlett Packard Hewlett Packard Enterprise Co16.87+0.23+1.38%
Hologic Hologic41.17+0.24+0.59%
HomeDepot Home Depot211.06-0.62-0.29%
Honeywell Honeywell166.54+0.74+0.45%
Hormel Foods Hormel Foods39.86+0.20+0.50%
Host Hotels Reso Host Hotels Resorts21.22+0.08+0.38%
Humana Humana337.66+1.86+0.55%
Huntington Bancs Huntington Bancshares15.98+0.27+1.69%
IBM IBM151.15+2.09+1.40%
ICE ICE77.68+0.10+0.13%
IDEXX Labs IDEXX Labs242.02+1.12+0.46%
Illinois Tool Wo Illinois Tool Works147.99+1.25+0.85%
Illumina Inc Illumina340.60+4.88+1.45%
Incyte Incyte68.28+1.03+1.53%
Ingersoll-Rand Ingersoll-Rand103.44+0.47+0.46%
Int Flavors & Fr Int Flavors & Fragrances150.16-0.20-0.13%
Intuitive Surgic Int. Surg.561.18+4.71+0.85%
Intel Intel47.20+1.05+2.28%
International Pa International Paper54.58+0.36+0.66%
Interpublic of C Interpublic of Companies20.63-0.25-1.20%
Intuit Intuit221.45+0.57+0.26%
Invesco Invesco24.41+0.12+0.49%
Iron Mountain Iron Mountain35.53+0.93+2.69%
J&J J&J141.98+1.52+1.08%
JB Hunt JB Hunt119.41-2.68-2.20%
JM Smucker JM Smucker109.65+0.48+0.44%
JP JPMorgan118.63+1.01+0.86%
Jacobs Engineeri Jacobs Engineering76.74-0.07-0.09%
Johnson Controls Johnson Controls37.37+0.37+1.00%
Juniper Juniper29.56+0.36+1.23%
KLA-Tencor KLA Tencor103.92+1.47+1.43%
Kansas City Sout Kansas City Southern118.59+0.81+0.69%
Kellogg Kellogg72.80+0.40+0.55%
KeyCorp KeyCorp20.75+0.58+2.88%
Kimberly-Clark Kimberly-Clark116.77+0.62+0.53%
Kimco Kimco16.80+0.17+1.02%
Kinder Morgan Kinder Morgan18.04-0.22-1.20%
Kohl’s Kohl’s76.95-2.57-3.23%
Kraft Heinz Kraft Heinz57.57+0.68+1.20%
Kroger Kroger29.18+0.30+1.04%
L Brands L Brands29.88+0.20+0.67%
L3 Tech L3 Tech210.36-4.62-2.15%
LKQ LKQ33.02+0.60+1.85%
Laboratory of Am Laboratory of America172.17+1.16+0.68%
Lam Research Cor Lam Research Corp178.23-3.09-1.70%
Leggett&Platt Leggett&Platt46.02-0.08-0.17%
Lennar Lennar50.72-0.67-1.30%
Leucadia Nationa Leucadia National23.18-0.29-1.24%
Level 3 Communic Level 3 Communications53.63
Lincoln National Lincoln National70.14+0.81+1.17%
Lockheed Martin Lockheed Martin333.13-6.17-1.82%
Loews Loews52.16+0.36+0.69%
Lowe’s Lowe’s116.70+0.44+0.38%
LyondellBasell I LyondellBasell Industries104.49+1.78+1.73%
M&T Bank M&T Bank172.88+0.86+0.50%
Macerich Macerich56.69+0.82+1.47%
Macy’s Inc Macy’s Inc35.18-0.37-1.04%
Mallinckrodt Mallinckrodt31.68-0.74-2.28%
Marathon Oil Marathon Oil21.55-0.21-0.97%
Marathon Petrole Marathon Petroleum81.93+1.39+1.73%
Marriott Int Marriott Int132.18+0.95+0.72%
Marsh&McLennan Marsh&McLennan85.07-0.23-0.27%
Martin Marietta Martin Marietta Materials195.49-0.61-0.31%
Masco Masco38.61-0.12-0.31%
Mastercard Mastercard221.39+3.20+1.47%
Mattel Mattel16.61-0.01-0.06%
McCormick&Co McCormick&Co130.10+0.21+0.16%
McDonald’s McDonald’s160.79+1.61+1.01%
McKesson McKesson135.85+1.58+1.18%
Medtronic Medtronic97.48+1.02+1.06%
Merckco Merckco70.78+0.80+1.14%
MetLife MetLife48.42+0.70+1.47%
Mettler-Toledo Mettler-Toledo616.19+1.34+0.22%
Michael Kors Michael Kors72.72-0.33-0.45%
Microchip Microchip83.38+2.01+2.47%
Micron Micron46.06+1.00+2.22%
Microsoft Microsoft113.57+1.87+1.67%
Mid-America Apar Mid-America Apartment102.49+0.70+0.69%
Mohawk Industrie Mohawk Industries186.18-1.15-0.61%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing61.65-0.70-1.12%
Mondelez Mondelez43.87+0.43+0.99%
Monsanto Monsanto127.95
Monster Beverage Monster Bev.61.01-0.85-1.37%
Moodys Moodys178.75+0.95+0.53%
Morgan Stanley Morgan Stanley49.88+0.78+1.59%
Mosaic Mosaic32.31+0.51+1.60%
Motorola Motorola126.09+1.56+1.25%
Murphy Oil Murphy Oil25.65-0.08-0.31%
Mylan Mylan38.73+0.49+1.28%
NRG NRG35.83+0.25+0.70%
NVIDIA NVIDIA266.28-5.70-2.10%
Nasdaq Inc Nasdaq Inc89.85-0.12-0.13%
National Oilwell National Oilwell Varco42.90-1.55-3.49%
Navient Navient14.43+0.12+0.84%
NetApp NetApp85.36+1.37+1.63%
Netflix Netflix365.36-1.60-0.44%
Newell Brands Newell Brands22.00+0.36+1.66%
Newfield Explora Newfield Exploration28.44-0.47-1.63%
Newmont Mining Newmont Mining31.50-0.02-0.06%
News Corp News Corp13.10+0.15+1.16%
News Corp A News Corp A12.62+0.10+0.76%
NextEra Energy NextEra Energy169.27+0.10+0.06%
NiSource NiSource25.23-0.31-1.21%
Nielsen Holdings Nielsen Holdings27.21-0.35-1.27%
Nike Nike85.37+0.94+1.11%
Noble Energy Noble Energy30.27-0.51-1.66%
Nordstrom Nordstrom61.03-3.11-4.85%
Norfolk Southern Norfolk Southern184.28-1.40-0.75%
Northern Trust Northern Trust106.71+1.52+1.45%
Northrop Grumman Northrop Grumman301.41-10.85-3.47%
Nucor Nucor64.41-0.43-0.66%
ONEOK ONEOK68.61-0.91-1.31%
Occidental Occidental79.23-0.15-0.19%
Omnicom Omnicom69.64+1.26+1.84%
Oracle Oracle50.43+1.00+2.02%
Oreilly Oreilly344.54+1.63+0.48%
PACCAR PACCAR72.41+1.09+1.53%
PNC Financial PNC Financial144.46+2.93+2.07%
PPG Industries PPG Industries115.92+0.87+0.76%
PPL PPL29.55-0.11-0.37%
PVH PVH142.57+3.52+2.53%
Pacific Gas&Elec Pacific Gas&Electric46.92+0.21+0.45%
Parker-Hannifin Parker-Hannifin190.51+0.03+0.02%
Patterson Patterson25.44+0.26+1.03%
PayPal Holdings PayPal Holdings Inc90.60+1.29+1.44%
Paychex Paychex74.76+0.77+1.04%
Pentair Pentair44.77-0.33-0.72%
People’s United People’s United18.00+0.24+1.35%
PepsiCo PepsiCo115.22+1.45+1.27%
PerkinElmer PerkinElmer96.58+0.25+0.26%
Perrigo Perrigo73.90+0.57+0.78%
Pfizer Pfizer43.75+0.49+1.13%
Philip Morris Philip Morris82.55+1.64+2.03%
Phillips 66 Phillips 66110.33+0.97+0.89%
Pinnacle West Ca Pinnacle West Capital78.02+0.52+0.67%
Pioneer Natural Pioneer Natural Resources171.39-2.61-1.50%
Praxair Praxair166.21+1.84+1.12%
Priceline.com Priceline1,905.64
Principal Principal70.37+0.48+0.69%
ProLogis ProLogis67.36+1.41+2.14%
Procter&Gamble Procter&Gamble85.36+1.36+1.62%
Progressive Progressive70.78+0.90+1.29%
Prudential Finan Prudential Financial104.23+1.39+1.35%
Public Service E Public Service Enterprise52.19+0.28+0.54%
Public Storage Public Storage205.02+0.92+0.45%
PulteGroup PulteGroup26.39-0.30-1.14%
Qorvo Inc Qorvo Inc78.67+1.86+2.42%
Qualcomm Qualcomm74.60+0.54+0.73%
Quanta Services Quanta Services34.67+0.17+0.51%
Quest Diagnostic Quest Diagnostics107.93+0.40+0.37%
Ralph Lauren Ralph Lauren124.59-1.23-0.98%
Range Resources Range Resources17.82+0.64+3.69%
Raytheon Raytheon200.81-4.36-2.13%
Realty Income Realty Income57.27+0.62+1.09%
Red Hat Red Hat133.81-9.35-6.53%
Regency Centers Regency Centers65.32+0.82+1.27%
Regeneron Pharma Regeneron387.25+3.55+0.93%
Regions Financia Regions Financial19.49+0.33+1.72%
Republic Service Republic Services74.80+0.11+0.15%
Robert Half Robert Half70.30+0.31+0.44%
Rockwell Automat Rockwell Automation196.95+2.32+1.19%
Rockwell Collins Rockwell Collins141.84+0.76+0.54%
Roper Technologi Roper Technologies309.78+0.88+0.28%
Ross Stores Ross96.43-0.52-0.54%
Royal Caribbean Royal Caribbean Cruises132.14+1.60+1.23%
Ryder System Ryder System74.72+0.55+0.74%
S&P Global S&P Global213.10+0.13+0.06%
SL Green SL Green99.34+0.77+0.78%
Salesforce.com Salesforce.com155.50+2.60+1.70%
Scana Scana34.93+0.02+0.06%
Schlumberger Schlumberger61.57+0.34+0.56%
Scripps Networks Scripps Networks90.04
Seagate Technolo Seagate49.02+0.94+1.94%
Sealed Air Sealed Air42.11+0.31+0.74%
Sempra Energy Sempra Energy114.32+0.07+0.07%
Sherwin-Williams Sherwin-Williams477.98+2.94+0.62%
Signet Jewelers Signet Jewelers67.13-0.20-0.30%
Simon Property Simon Property180.11+0.30+0.17%
Skyworks Skyworks91.61+2.75+3.09%
Snap-On Snap-On187.59+0.49+0.26%
Southern Southern43.29-0.41-0.94%
Southwest Airlin Southwest Airlines62.50-0.61-0.97%
Southwestern Ene Southwestern Energy5.34-0.04-0.74%
Stanley Black&De Stanley Black&Decker153.83+2.03+1.34%
Staples Staples10.25
Starbucks Starbucks56.43+1.00+1.80%
State Street State Street89.57+1.65+1.88%
Stericycle Stericycle61.72-0.25-0.40%
Stryker Stryker173.49-0.04-0.02%
SunTrust Banks SunTrust Banks70.93+1.25+1.79%
Symantec Symantec20.70+0.03+0.15%
Synchrony Financ Synchrony Financial33.60+0.21+0.63%
Sysco Sysco73.29+0.37+0.51%
T Rowe T Rowe111.54+0.64+0.58%
TE Connectivity TE Connectivity92.63+0.57+0.62%
Texas Instrument TI108.49+1.12+1.04%
TJX TJX109.55+0.17+0.16%
Target Target87.38+0.22+0.25%
TechnipFMC TechnipFMC31.20+0.26+0.84%
Tegna Inc Tegna Inc12.76-0.18-1.39%
Teradata Teradata32.21-0.33-1.01%
Textron Textron70.79-0.93-1.30%
The AES The AES13.81+0.22+1.62%
The Charles Schw The Charles Schwab52.07+0.08+0.15%
The Goodyear Tir The Goodyear Tire&Rubber24.64+0.35+1.44%
Thermo Fisher Sc Thermo Fisher Scientific242.50+1.44+0.60%
Tiffany&Co Tiffany&Co127.05+2.32+1.86%
Time Warner Time Warner98.77
Torchmark Torchmark88.33+1.16+1.33%
Total System Ser Total System Services97.23+0.14+0.14%
Tractor Supply Tractor89.44+0.31+0.35%
Transdigm Transdigm368.59-0.60-0.16%
Transocean Transocean9.94-0.01-0.10%
Travelers Travelers134.15+1.65+1.25%
TripAdvisor TripAdvisor49.60-0.92-1.82%
Twenty-First Cen Twenty-First Century Fox A44.57-0.05-0.11%
Tyson Foods Tyson Foods62.31+0.75+1.22%
US Bancorp US Bancorp55.35+0.43+0.78%
Ulta Beauty Ulta Beauty284.76-2.40-0.84%
Under Armour A Under Armour A20.00+1.24+6.61%
Under Armour C Under Armour C18.15+0.87+5.03%
Union Pacific Union Pacific164.01+1.21+0.74%
United Continent United Continental89.12-0.23-0.26%
United Dominion United Dominion40.51+0.43+1.07%
United Parcel Se United Parcel Service119.12+0.87+0.74%
United Rentals United Rentals171.76+2.80+1.66%
UnitedTech UnitedTech141.85+1.35+0.96%
Unitedhealth Unitedhealth266.39+1.06+0.40%
Universal Health Universal Health Services126.75+0.60+0.48%
Unum Unum39.48+0.33+0.84%
Urban Outfitters Urban Outfitters25.02+0.39+1.58%
VF VF91.86+0.14+0.15%
Valero Energy Valero Energy110.48+0.78+0.71%
Varian Varian111.68+1.70+1.55%
Ventas Ventas56.97-0.09-0.16%
VeriSign VeriSign160.20+1.11+0.70%
Verisk Verisk120.79+0.95+0.79%
Verizon Verizon53.95+0.45+0.84%
Vertex Pharmaceu Vertex Pharmaceuticals157.50+0.53+0.34%
Viacom B Viacom31.83+1.10+3.58%
Visa Visa149.24+1.82+1.23%
Vornado Vornado74.46+0.53+0.72%
Vulcan Materials Vulcan Materials115.04+0.62+0.54%
WEC Energy WEC Energy67.15+0.19+0.28%
WW Grainger WW Grainger355.02+3.72+1.06%
Wal-Mart Stores Wal-Mart Stores93.12+0.23+0.25%
Walgreens Boots Walgreens72.89+1.61+2.26%
Waste Management Waste Management91.72+0.51+0.56%
Waters Waters197.29+0.62+0.32%
Wells Fargo&Co Wells Fargo&Co55.55+0.33+0.60%
Welltower Inc Welltower Inc61.70-0.11-0.18%
WestRock Co WestRock Co56.84+0.23+0.41%
Western Digital Western D.60.05+1.66+2.84%
Western Union Western Union18.72+0.12+0.65%
Weyerhaeuser Weyerhaeuser33.69+0.05+0.15%
Whirlpool Whirlpool122.99+0.02+0.02%
Whole Foods Mark Whole Foods41.99
Williams Williams28.25+0.06+0.20%
Willis Towers Wa Willis Towers Watson148.50+0.15+0.10%
Wyndham Wyndham44.00+1.08+2.52%
Wynn Resorts Wynn137.31+1.58+1.16%
XL Group XL Group57.59
Xcel Energy Xcel Energy47.35+0.16+0.34%
Xerox Xerox28.49+0.21+0.74%
Xilinx Xilinx78.97+1.32+1.70%
Xylem Xylem81.39+0.05+0.06%
Yum! Brands Yum! Brands88.96+0.41+0.46%
Zimmer Biomet Zimmer Biomet130.72+0.88+0.68%
Zions Zions52.50+0.42+0.81%
Zoetis Inc Zoetis Inc90.06+0.98+1.10%
eBay eBay34.24+0.02+0.06%

S&P 500 in de beursbox

Voer actuele discussies over S&P 500 in ons forum. Er wordt over S&P 500 gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADINGROOM TECHNISCHE ANALYSE BOX GOUDBOX


DOW was laatste maanden achterblijver tov NASD en SP

Sp fts nipt nieuw ATH, met 0,25 verbeterd

Sp fts dichtbij weerstand ult aug rond 2917

Ben er uit. Gewoon verder long Onderbouwing : bullisch engulfing Spx. SL 538. fijne avond.

Todd Horwitz: Gold continues to churn like the mouse on the wheel, running very fast only to end up in the same place that it started. For the past couple of months, that has been the story -- run fast but go nowhere. There are many signs pointing to a possible gold breakout to the upside, the biggest being the ratio to the S&P. The S&P has been outperforming the metals by a large margin and ...

Een paar weken terug was je nog overtuigd van S&P op KT naar 2939 en daarboven skyhigh Dax idem Aex idem is alles dan zo veranderd in die 2 weken uit uw lijstje ?

Goud en zilver blijven goed liggen boven de 1190 en 14 en nu wachten op de versnelling naar boven. De nachtelijke koersondersteuning van de US Futures is verdwenen. De opdracht aan het PPT is duidelijk: tot aan de verkiezingen de Dow Jones bij de 26000 houden en S&P bij de 2890/2900, "uitslaande branden/events" daar gelaten. Europa moet het op eigen kracht doen met een beetje hulp van Mario ...

26200 short was in ieder geval goed advies Vasthouden ndx short idem Kan zo maar false zijn de move van spx en ndx naar net boven Tline. Fake past beter tegenwoordig. Wat nu - Winst nemen zodra die er is, kan geen kwaad in deze beurs. - wachten op doorbreken ma20 kan maar er is een risico gezien triple expiratie Een ieder moet maar zijn keuze maken

Is niet altijd zwak hoor op vrijdag S&P heeft er een zijwaarts dagje opzitten trouwens

De september futures VIX zijn vandaag verruild voor de oktober future en dat maakt het even lastig. Maar er is heel weinig beweging en dan krijg je zulke koersen. Pas wanneer de S&P in het rood gaat, dan mag je enige stijging verwachten.

Long Kan altijd bij elke dip Als je er vanuit gaat dat expiratie van volgende week hoog moet expireren. Ema8 Ma20 Long is zeker gokje Spx bijlage Ndx zelfde opzet

Spx 500 Maakt het als nasdaq sprong terwijl transport verkocht is. Fake? Ga ik vanuit Ik zie geen bijzonderheden Bedoel je de omzet Ik verwacht geen goed nieuws Zou China of wie dan ook in zijn eigen voet schieten Wel usa, schieten

Dow wel weer dichtbij mijn 25000/600/26200 Maar ik doe even niets. Hou een kleine (50) spx short in de range 7400/7690

De sp fts dan wel op 2900 zien verschijnen

Op cfd basis noteren de indices licht hoger dan bij slot amsterdam aex 541.36 dax 12012 sp 500 2891 dow 26010

De bulls hebben vandaag belang bij een sp fts close tussen 2888-2893 voor vervolg van herstel in een golf C of 3 (van een 5 wave)

Heb zonet ook posities ingenomen voor stevige daling USA shorts DJ en S&P

Dit is wel interessant Spx, Blijft deze onder ema8 Ndx, in ieder geval wel 7501

Ach, SP500 stond toen ook nog onder 1000....dus dat klopt wel ongeveer 👍😉

Gelet op de bewegingen van de sp fts vraag ik mij af of de aex voor bv dage of een week/weken een bodem heeft geplaatst; ik wacht op dayclose boven 540, bij voorkeur weekclose…., evt op cfd basis vanavond 22.00 uur




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia