Koers S&P 500 -0.40%

06:02 (dinsdag 24 oktober 2017)

S&P 500: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen SP500, en forum berichten over SP500.

Laatst: 2,564.98
Change: -10.23 -0.40%
Sluit: 2,575.21
Min: 2,564.33
Max: 2,578.29
Week 52 Laag: 1,776.01
Week 52 Hoog: 2,093.55
De S&P 500 (kortweg "de S&P") is een aandelenindex van de Verenigde Staten die een zeer betrouwbaar beeld geeft van de ontwikkelingen op de Amerikaanse aandelenmarkt. De 500 grootste Amerikaanse bedrijven gemeten naar hun marktkapitalisatie zijn opgenomen in deze index, die samengesteld wordt door de kredietbeoordelaar Standard & Poor's. De S&P 500 aandelenindex wordt door beleggers veel gebruikt, meer nog dan de Dow Jones Industrial Average index die bij het brede publiek bekender is. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek SP500


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2017  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 350 - 23 %
Guy Trading € 4000 - € 696 - 17 %
Polleke Trading € 4000 - € 299 - 7 %
Alles of Niets € 2000 + € 761 + 38 %
Polleke Trading LITE € 4000 - € 299 - 7 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 1233 + 31 %
Combi-Abo € 8000 - € 995 - 12 %

Interactieve Technische Analyse grafiek S&P 500

S&P 500 charts

S&P 500 Intraday
S&P 500 intraday chart S&P 500 intraday grafiek
S&P 500 10-dagen
S&P 500 10 dagen chart S&P 500 10 dagen grafiek
S&P 500 6 maanden
S&P 500 6 maanden chart S&P 500 6 maanden grafiek
S&P 500 5 jaar
S&P 500 5 jaar chart S&P 500 5 jaar grafiek

Aandelen S&P 500

3M 3M221.55+0.23+0.10%
Baker Hughes A Baker Hughes A31.47-1.79-5.38%
Frontier Communi Frontier Communications11.51-0.06-0.52%
ADP ADP117.01+1.08+0.93%
AIG AIG64.96+0.09+0.14%
AT&T AT&T35.25-0.29-0.82%
AbbVie AbbVie94.51-1.59-1.65%
Abbott Labs Abbott Labs56.08-0.24-0.43%
Accenture Accenture139.33-0.16-0.11%
Activision Blizz Activision Blizzard61.46-1.17-1.87%
Acuity Brands Acuity Brands159.95-0.95-0.59%
Adobe Adobe172.16-3.48-1.98%
Advance Auto Par Advance Auto Parts85.91-0.87-1.00%
Aetna Aetna161.47+0.63+0.39%
Affiliated Manag Affiliated Managers195.85-1.69-0.86%
Aflac Aflac84.32+0.47+0.56%
Agilent Technolo Agilent Technologies67.02-0.23-0.34%
Air Products&Che Air Products&Chemicals153.60-0.62-0.40%
Akamai Akamai51.46-0.41-0.79%
Alaska Air Alaska Air78.74-0.95-1.19%
Albemarle Albemarle138.53-2.25-1.60%
Alexion Alexion135.20-3.82-2.75%
Allegion PLC Allegion PLC87.31-0.71-0.81%
Allergan Allergan187.77-0.51-0.27%
Alliance Data Sy Alliance Data Systems239.33-0.04-0.02%
Alliant Energy Alliant Energy43.77-0.10-0.23%
Allstate Allstate92.97
Alphabet A Alphabet A985.54-19.53-1.94%
Alphabet Inc C Alphabet Inc C968.45-19.75-2.00%
Altaba Altaba66.75-0.76-1.13%
Altria Altria64.50-0.50-0.77%
Amazon Amazon.com966.30-16.61-1.69%
Ameren Ameren61.72+0.16+0.26%
American Airline American Airlines50.98-0.95-1.83%
American Electri American Electric Power73.92-0.06-0.08%
American Express American Express92.38+0.29+0.31%
American Tower American Tower138.75-0.32-0.23%
American Water W American Water Works87.73-0.03-0.03%
Ameriprise Finan Ameriprise Financial154.18+0.06+0.04%
AmerisourceBerge AmerisourceBergen82.53-0.68-0.82%
Ametek Ametek68.49-0.09-0.13%
Amgen Amgen180.53-2.43-1.33%
Amphenol Amphenol86.35-0.22-0.25%
Anadarko Petrole Anadarko Petroleum48.10-0.91-1.86%
Analog Devices Analog88.77-0.16-0.18%
Anthem Inc Anthem Inc195.64+0.95+0.49%
Aon Aon151.94+0.40+0.26%
Apache Apache40.30-1.23-2.96%
Apartment Inv. & Apartment Inv. & Manag.44.11+0.04+0.09%
Apple Apple156.17-0.08-0.05%
Applied Material Applied Mat.56.37+0.28+0.50%
Archer-Daniels-M Archer-Daniels-Midland43.57+0.08+0.18%
Arconic Inc Arconic Inc24.35-2.82-10.38%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher&Co62.96+0.04+0.06%
Assurant Assurant99.49-0.40-0.40%
AutoNation AutoNation45.56+0.06+0.13%
AutoZone AutoZone589.00-1.06-0.18%
Autodesk Autodesk118.99-1.82-1.51%
AvalonBay AvalonBay181.98+0.79+0.44%
Avery Dennison Avery Dennison99.01-0.70-0.70%
BB&T BB&T47.41-0.09-0.19%
Ball Ball42.91+0.61+1.44%
Bank of America Bank of America27.16-0.01-0.04%
Bank of NY Mello Bank of NY Mellon52.51-0.61-1.15%
Baxter Baxter64.12+0.53+0.83%
Becton Dickinson Becton Dickinson211.03-0.80-0.38%
Bed Bath&Beyond Bed Bath&Beyond21.39-0.08-0.37%
Berkshire Hathaw Berkshire Hathaway B189.39+0.35+0.19%
Best Buy Best Buy56.02+0.19+0.34%
Biogen Inc Biogen328.55-9.55-2.82%
BlackRock BlackRock474.39-2.23-0.47%
Boeing Boeing262.32-2.43-0.92%
BorgWarner BorgWarner52.13-0.07-0.13%
Boston Propertie Boston Properties122.88-0.05-0.04%
Boston Scientifi Boston Scientific29.61-0.08-0.27%
Bristol-Myers Sq Bristol-Myers Squibb63.75-0.67-1.04%
Broadcom Broadcom244.27+0.03+0.01%
Brown Forman Brown Forman56.36+0.28+0.50%
CA CA34.29+0.19+0.56%
CBOE Holdings CBOE Holdings110.69+0.70+0.64%
CBRE CBRE39.60-0.64-1.59%
CBS CBS57.95-0.97-1.65%
CF Industries CF Industries36.31-0.68-1.84%
CH Robinson CH Robins.78.43+0.13+0.17%
CME Group CME Group134.61-0.52-0.38%
CMS Energy CMS Energy48.21+0.03+0.06%
CR Bard CR Bard328.14-2.02-0.61%
CSRA Inc CSRA Inc31.59-0.14-0.44%
CSX CSX54.12-0.40-0.73%
CVS Health Corp CVS Health Corp75.91-0.08-0.11%
Cabot Oil&Gas Cabot Oil&Gas25.23-0.30-1.18%
Campbell Soup Campbell Soup46.45+0.48+1.04%
Capital One Fina Capital One Financial89.72+0.05+0.06%
CarMax CarMax74.39-0.75-1.00%
Cardinal Health Cardinal Health66.65-0.06-0.09%
Carnival Carnival66.10+0.22+0.33%
Caterpillar Caterpillar131.68+0.32+0.24%
Celgene Celgene122.37+1.04+0.86%
Centene Centene97.99+1.49+1.54%
CenterPoint Ener CenterPoint Energy29.67-0.03-0.10%
CenturyLink CenturyLink18.80-0.24-1.26%
Cerner Cerner72.45-0.56-0.77%
Charter Communic Charter345.07-5.69-1.62%
Chesapeake Energ Chesapeake Energy3.61-0.19-5.00%
Chevron Chevron118.93+0.29+0.24%
Chipotle Mexican Chipotle Mexican Grill320.45-4.31-1.33%
Chubb Chubb155.19+1.19+0.77%
Church&Dwight Church&Dwight46.19+0.01+0.02%
Cigna Cigna193.38+1.96+1.02%
Cimarex Energy Cimarex Energy114.28-3.06-2.61%
Cincinnati Finan Cincinnati Financial76.12-0.34-0.44%
Cintas Cintas151.49-0.71-0.47%
Cisco Cisco34.35+0.10+0.29%
Citigroup Citigroup73.53
Citizens Financi Citizens Financial Group Inc38.50+0.17+0.44%
Citrix Systems Citrix83.15-0.34-0.41%
Clorox Clorox128.57+0.80+0.63%
Coach Coach39.80-0.55-1.36%
CocaCola CocaCola46.32-0.06-0.13%
Cognizant Cognizant74.40-0.40-0.53%
Colgate-Palmoliv Colgate-Palmolive72.19-0.13-0.18%
Comcast Comcast36.55-0.67-1.80%
Comerica Comerica78.54-0.53-0.67%
ConAgra Foods ConAgra Foods34.21+0.30+0.88%
Concho Resources Concho Resources131.70-2.41-1.80%
ConocoPhillips ConocoPhillips50.26+0.01+0.02%
Consolidated Edi Consolidated Edison85.10+0.24+0.28%
Constellation Br Constellation Brands211.71+0.46+0.22%
Cooper Cooper237.31+1.96+0.83%
Corning Corning30.01-0.05-0.17%
Costco Costco162.04+1.27+0.79%
Coty Inc Coty Inc15.45-0.40-2.52%
Crown Castle Crown Castle103.95-1.04-0.99%
Cummins Cummins177.23+0.13+0.07%
DENTSPLY DENTSPLY61.82-0.02-0.03%
DISH Network DISH48.98-0.32-0.65%
DR Horton DR Horton42.87+0.20+0.47%
DTE Energy DTE Energy113.05+0.81+0.72%
DaVita DaVita61.00+1.65+2.78%
Danaher Danaher90.47-0.32-0.35%
Darden Restauran Darden Restaurants82.35-0.42-0.51%
Deere&Company Deere&Company129.59+0.44+0.34%
Delphi Automotiv Delphi Automotive97.77+0.93+0.96%
Delta Air Lines Delta Air Lines52.28-0.99-1.86%
Devon Energy Devon Energy34.65-0.28-0.80%
Digital Digital120.22-3.17-2.57%
Discover Discover66.84+0.27+0.41%
Discovery Discovery19.62-0.67-3.30%
Discovery Commun Discovery Communications C18.66-0.60-3.12%
Disney Disney98.70-0.70-0.70%
Dollar General Dollar General83.92+0.31+0.37%
Dollar Tree Dollar Tree91.72-0.65-0.70%
Dominion Resourc Dominion Resources80.38+0.38+0.47%
Dover Dover95.54+0.59+0.62%
Dow Chemical Dow Chemical66.65
Dr Pepper Snappl Dr Pepper Snapple90.33+1.30+1.46%
DuPont DuPont71.55+0.37+0.52%
Duke Energy Duke Energy87.54-0.39-0.44%
Dun&Bradstreet Dun&Bradstreet117.57-0.56-0.47%
E-TRADE E-TRADE42.75-0.45-1.04%
Electronic Arts EA113.66+0.04+0.04%
EOG Resources EOG Resources96.97+0.13+0.13%
EQT EQT62.97-0.38-0.60%
Eastman Chemical Eastman Chemical88.67-0.15-0.17%
Eaton Eaton78.48-0.45-0.57%
Ecolab Ecolab132.60-0.20-0.15%
Edison Edison80.01+0.41+0.52%
Edwards Lifescie Edwards Lifesciences114.11+1.03+0.91%
Eli Lilly Eli Lilly87.18-0.05-0.06%
Emerson Emerson66.10+0.32+0.49%
Entergy Entergy85.23-0.43-0.50%
Envision Healthc Envision Healthcare44.15-0.98-2.17%
Equifax Equifax109.36-0.61-0.55%
Equinix Equinix458.81-9.95-2.12%
Equity Residenti Equity Residential66.67+0.53+0.80%
Essex Property Essex Property259.64+0.30+0.12%
Estee Lauder Estee Lauder109.07+0.27+0.25%
Eversource Energ Eversource Energy62.37+0.24+0.39%
Exelon Exelon39.74+0.16+0.40%
Expedia Expedia150.68-2.12-1.39%
Expeditors Washi Expeditors59.19+0.27+0.46%
Express Scripts Express58.65-0.86-1.45%
Extra Space Stor Extra Space Storage81.90+0.13+0.16%
Exxon Exxon83.24+0.13+0.16%
F5 Networks F5 Networks118.27-1.21-1.01%
FLIR Systems FLIR Systems43.76+0.44+1.02%
FMC FMC94.19-0.35-0.38%
Facebook Facebook171.27-3.71-2.12%
Fastenal Fastenal48.92+0.53+1.10%
FedEx FedEx225.34+0.27+0.12%
Federal Realty I Federal Realty Investment129.64+0.83+0.64%
Fidelity Nationa Fidelity National Info95.77+0.49+0.51%
Fifth Third Fifth Third28.43-0.17-0.59%
First Solar First Solar49.09+1.36+2.85%
FirstEnergy FirstEnergy32.15+0.01+0.05%
Fiserv Fiserv127.99-0.45-0.35%
Flowserve Flowserve44.60-0.78-1.72%
Fluor Fluor42.59-0.60-1.40%
Foot Locker Foot Locker31.62+0.34+1.09%
Ford Motor Ford Motor12.04-0.06-0.45%
Fortive Fortive72.11+0.10+0.14%
Fortune Brands Fortune Brands67.53+0.53+0.79%
Fox Inc Fox26.01-0.83-3.09%
Franklin Resourc Franklin Resources44.54-0.53-1.18%
Freeport-McMoran Freeport-McMoran14.80-0.03-0.20%
GE GE22.32-1.51-6.34%
GGP GGP21.31+0.14+0.66%
Gap Gap27.20+0.24+0.89%
Garmin Ltd Garmin55.80
General Dynamics General Dynamics212.51-1.35-0.63%
General Mills General Mills51.67-0.34-0.65%
General Motors General Motors45.15-0.46-1.01%
Genuine Parts Genuine Parts89.27+0.64+0.72%
Gilead Gilead80.17-1.04-1.28%
Global Payments Global Payments97.44+0.27+0.28%
Goldmsachs Goldm. Sachs242.13-2.60-1.06%
H&R Block H&R Block26.25+0.53+2.06%
HCA HCA80.75-0.30-0.37%
HCP HCP25.98-0.38-1.44%
HP Inc HP Inc22.12+0.10+0.45%
Halliburton Halliburton42.24-1.09-2.52%
Hanesbrands Hanesbrands22.86-0.63-2.68%
Harley-Davidson Harley-Davidson48.51-0.99-2.00%
Harris Harris136.82+0.09+0.07%
Hartford Hartford54.06-2.43-4.30%
Hasbro Hasbro89.75-8.44-8.60%
Helmerich&Payne Helmerich&Payne52.04+0.04+0.08%
Henry Schein Henry Schein82.85-1.68-1.99%
Hershey Hershey109.12+0.10+0.09%
Hess Hess45.21+0.18+0.40%
Hewlett Packard Hewlett Packard Enterprise Co14.25+0.21+1.50%
Hologic Hologic37.20+0.19+0.51%
HomeDepot Home Depot164.74+1.31+0.80%
Honeywell Honeywell145.92+0.57+0.39%
Hormel Foods Hormel Foods30.43-0.31-1.01%
Host Hotels Reso Host Hotels Resorts19.33-0.13-0.67%
Humana Humana246.13+0.32+0.13%
Huntington Bancs Huntington Bancshares14.11-0.08-0.56%
IBM IBM159.55-2.52-1.55%
ICE ICE65.69-0.43-0.65%
IDEXX Labs IDEXX Labs164.43-0.28-0.17%
Illinois Tool Wo Illinois Tool Works155.51+0.48+0.31%
Illumina Inc Illumina211.55+1.67+0.80%
Incyte Incyte113.48-0.71-0.62%
Ingersoll-Rand Ingersoll-Rand93.76+0.25+0.27%
Int Flavors & Fr Int Flavors & Fragrances150.16-0.20-0.13%
Intuitive Surgic Int. Surg.373.52+3.94+1.07%
Intel Intel40.83+0.40+0.99%
International Pa International Paper58.25+0.04+0.07%
Interpublic of C Interpublic of Companies20.63-0.25-1.20%
Intuit Intuit147.32-0.65-0.44%
Invesco Invesco37.26-0.08-0.21%
Iron Mountain Iron Mountain40.06-0.86-2.10%
J&J J&J143.62+1.22+0.86%
JB Hunt JB Hunt107.41+0.83+0.78%
JM Smucker JM Smucker104.79+0.57+0.55%
JP JPMorgan99.34-0.17-0.17%
Jacobs Engineeri Jacobs Engineering58.34-0.48-0.82%
Johnson Controls Johnson Controls41.61-0.01-0.02%
Juniper Juniper25.76-0.27-1.04%
KLA-Tencor KLA Tencor107.80-0.54-0.50%
Kansas City Sout Kansas City Southern106.01+0.82+0.78%
Kellogg Kellogg61.48+0.03+0.05%
KeyCorp KeyCorp18.45-0.04-0.22%
Kimberly-Clark Kimberly-Clark112.53-0.91-0.80%
Kimco Kimco18.87+0.10+0.53%
Kinder Morgan Kinder Morgan18.12-0.30-1.63%
Kohl’s Kohl’s44.16-0.33-0.74%
Kraft Heinz Kraft Heinz77.06+0.35+0.46%
Kroger Kroger21.35+0.33+1.57%
L Brands L Brands43.92+0.17+0.39%
L3 Tech L3 Tech189.20-0.22-0.12%
LKQ LKQ37.06-0.28-0.75%
Laboratory of Am Laboratory of America151.77+0.05+0.03%
Lam Research Cor Lam Research Corp205.89+0.55+0.27%
Leggett&Platt Leggett&Platt49.08+0.16+0.33%
Lennar Lennar57.30-0.20-0.35%
Leucadia Nationa Leucadia National25.55-0.46-1.77%
Level 3 Communic Level 3 Communications53.19-0.32-0.60%
Lincoln National Lincoln National75.62+0.07+0.09%
Lockheed Martin Lockheed Martin320.73+0.73+0.23%
Loews Loews48.70-0.30-0.61%
Lowe’s Lowe’s80.41+0.37+0.46%
LyondellBasell I LyondellBasell Industries98.56-0.38-0.38%
M&T Bank M&T Bank164.94-0.26-0.16%
Macerich Macerich57.58+0.82+1.44%
Macy’s Inc Macy’s Inc21.33+0.16+0.76%
Mallinckrodt Mallinckrodt31.68-0.74-2.28%
Marathon Oil Marathon Oil13.63-0.30-2.15%
Marathon Petrole Marathon Petroleum56.34-1.15-2.00%
Marriott Int Marriott Int115.31+0.29+0.25%
Marsh&McLennan Marsh&McLennan84.28-0.16-0.19%
Martin Marietta Martin Marietta Materials213.25-2.91-1.35%
Masco Masco40.11+0.02+0.05%
Mastercard Mastercard145.56+0.18+0.12%
Mattel Mattel15.46-0.51-3.19%
McCormick&Co McCormick&Co99.22-0.04-0.04%
McDonald’s McDonald’s163.34-2.96-1.78%
McKesson McKesson148.30-2.48-1.64%
Medtronic Medtronic79.02+0.68+0.87%
Merckco Merckco63.40-0.48-0.75%
MetLife MetLife53.44+0.15+0.28%
Mettler-Toledo Mettler-Toledo667.37-1.35-0.20%
Michael Kors Michael Kors49.44-0.51-1.02%
Microchip Microchip92.61-0.12-0.13%
Micron Micron41.56+0.06+0.14%
Microsoft Microsoft78.83+0.02+0.03%
Mid-America Apar Mid-America Apartment104.41-0.40-0.38%
Mohawk Industrie Mohawk Industries264.14-0.38-0.14%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing83.61+0.36+0.43%
Mondelez Mondelez41.04+0.02+0.05%
Monsanto Monsanto122.00-0.15-0.12%
Monster Beverage Monster Bev.56.36-0.10-0.18%
Moodys Moodys146.06+0.40+0.27%
Morgan Stanley Morgan Stanley50.61-0.07-0.14%
Mosaic Mosaic21.03-0.38-1.77%
Motorola Motorola89.94-0.06-0.07%
Murphy Oil Murphy Oil25.65-0.08-0.31%
Mylan Mylan38.47-0.04-0.10%
NRG NRG24.89-0.51-2.01%
NVIDIA NVIDIA196.62-0.28-0.14%
Nasdaq Inc Nasdaq Inc73.49+0.57+0.78%
National Oilwell National Oilwell Varco33.80-0.29-0.85%
Navient Navient12.18-0.18-1.46%
NetApp NetApp44.74+0.18+0.40%
Netflix Netflix192.47-1.69-0.87%
Newell Brands Newell Brands40.42+0.06+0.14%
Newfield Explora Newfield Exploration28.52-1.26-4.23%
Newmont Mining Newmont Mining37.37-0.42-1.11%
News Corp News Corp14.00-0.10-0.71%
News Corp A News Corp A13.75+0.04+0.29%
NextEra Energy NextEra Energy154.38+0.22+0.14%
NiSource NiSource26.82+0.16+0.60%
Nielsen Holdings Nielsen Holdings41.38-0.38-0.91%
Nike Nike53.66+0.60+1.13%
Noble Energy Noble Energy27.30-0.46-1.66%
Nordstrom Nordstrom41.77-0.38-0.90%
Norfolk Southern Norfolk Southern131.87-0.88-0.66%
Northern Trust Northern Trust95.41+0.14+0.15%
Northrop Grumman Northrop Grumman294.05-0.55-0.19%
Nucor Nucor59.45-0.55-0.92%
ONEOK ONEOK55.05-0.95-1.70%
Occidental Occidental65.06-0.41-0.63%
Omnicom Omnicom73.01-0.68-0.92%
Oracle Oracle49.32+0.07+0.14%
Oreilly Oreilly205.65-0.25-0.12%
PACCAR PACCAR74.65-0.27-0.36%
PNC Financial PNC Financial136.77-0.18-0.13%
PPG Industries PPG Industries116.89-0.87-0.74%
PPL PPL38.13+0.38+1.01%
PVH PVH129.68+1.37+1.07%
Pacific Gas&Elec Pacific Gas&Electric57.26-0.60-1.04%
Parker-Hannifin Parker-Hannifin182.87-1.63-0.88%
Patterson Patterson39.21-0.16-0.41%
PayPal Holdings PayPal Holdings Inc69.80-1.17-1.65%
Paychex Paychex64.34+0.30+0.47%
Pentair Pentair70.82-0.35-0.49%
People’s United People’s United18.75-0.14-0.74%
PepsiCo PepsiCo111.69+0.08+0.07%
PerkinElmer PerkinElmer71.64-0.09-0.13%
Perrigo Perrigo86.32-1.12-1.28%
Pfizer Pfizer36.40-0.02-0.05%
Philip Morris Philip Morris109.36-0.16-0.15%
Phillips 66 Phillips 6691.24+0.44+0.48%
Pinnacle West Ca Pinnacle West Capital88.81+0.03+0.03%
Pioneer Natural Pioneer Natural Resources143.93-0.82-0.57%
Praxair Praxair142.44-0.70-0.49%
Priceline.com Priceline1,934.55-7.56-0.39%
Principal Principal68.27+0.52+0.77%
ProLogis ProLogis64.46+0.02+0.03%
Procter&Gamble Procter&Gamble87.30-0.95-1.08%
Progressive Progressive48.90-0.01-0.02%
Prudential Finan Prudential Financial110.79+0.01+0.01%
Public Service E Public Service Enterprise48.98-0.02-0.04%
Public Storage Public Storage214.78-0.31-0.14%
PulteGroup PulteGroup27.90-0.10-0.36%
Qorvo Inc Qorvo Inc69.80-0.12-0.17%
Qualcomm Qualcomm53.39+1.37+2.63%
Quanta Services Quanta Services37.48+0.03+0.08%
Quest Diagnostic Quest Diagnostics95.20+0.12+0.13%
Ralph Lauren Ralph Lauren89.56-0.81-0.90%
Range Resources Range Resources18.45-0.41-2.17%
Raytheon Raytheon189.07+0.17+0.09%
Realty Income Realty Income55.47-0.07-0.13%
Red Hat Red Hat122.13+0.33+0.27%
Regency Centers Regency Centers63.74+0.09+0.14%
Regeneron Pharma Regeneron432.76-0.22-0.05%
Regions Financia Regions Financial15.12-0.10-0.66%
Republic Service Republic Services64.14-0.05-0.08%
Robert Half Robert Half50.84-0.81-1.57%
Rockwell Automat Rockwell Automation187.67-0.83-0.44%
Rockwell Collins Rockwell Collins134.99-0.01-0.01%
Roper Technologi Roper Technologies253.74-1.08-0.42%
Ross Stores Ross64.31+0.08+0.12%
Royal Caribbean Royal Caribbean Cruises121.74+1.03+0.85%
Ryder System Ryder System82.94-0.71-0.85%
S&P Global S&P Global162.10+0.55+0.34%
SL Green SL Green97.92+0.52+0.53%
Salesforce.com Salesforce.com98.44-0.46-0.47%
Scana Scana48.35-0.69-1.41%
Schlumberger Schlumberger61.91-1.24-1.96%
Scripps Networks Scripps Networks83.54-0.96-1.14%
Seagate Technolo Seagate39.35+4.41+12.62%
Sealed Air Sealed Air44.86-0.36-0.80%
Sempra Energy Sempra Energy114.43+0.30+0.26%
Sherwin-Williams Sherwin-Williams386.58-3.12-0.80%
Signet Jewelers Signet Jewelers65.20-0.76-1.15%
Simon Property Simon Property165.44+0.72+0.44%
Skyworks Skyworks104.77-0.38-0.36%
Snap-On Snap-On162.15+2.03+1.27%
Southern Southern52.20-0.01-0.02%
Southwest Airlin Southwest Airlines58.76-0.61-1.03%
Southwestern Ene Southwestern Energy5.34-0.04-0.74%
Stanley Black&De Stanley Black&Decker158.19-1.93-1.21%
Staples Staples10.25
Starbucks Starbucks54.27-0.30-0.55%
State Street State Street96.17-2.95-2.98%
Stericycle Stericycle72.64-0.05-0.07%
Stryker Stryker149.92-0.57-0.38%
SunTrust Banks SunTrust Banks59.49-0.53-0.88%
Symantec Symantec32.22-0.44-1.35%
Synchrony Financ Synchrony Financial32.68-0.36-1.09%
Sysco Sysco54.95+0.06+0.11%
T Rowe T Rowe96.13-0.73-0.75%
TE Connectivity TE Connectivity88.08-0.39-0.44%
Texas Instrument TI96.21+1.03+1.08%
TJX TJX72.20+0.11+0.15%
Target Target62.58+0.82+1.33%
TechnipFMC TechnipFMC25.00+0.04+0.16%
Tegna Inc Tegna Inc12.76-0.18-1.39%
Teradata Teradata32.21-0.33-1.01%
Textron Textron53.70-0.04-0.07%
The AES The AES11.13
The Charles Schw The Charles Schwab44.47-0.21-0.47%
The Goodyear Tir The Goodyear Tire&Rubber33.91-0.03-0.09%
Thermo Fisher Sc Thermo Fisher Scientific194.37+0.51+0.26%
Tiffany&Co Tiffany&Co93.67-0.87-0.92%
Time Warner Time Warner101.33-0.50-0.49%
Torchmark Torchmark83.70+0.58+0.70%
Total System Ser Total System Services68.15+0.27+0.40%
Tractor Supply Tractor58.43-0.46-0.78%
Transdigm Transdigm267.58-1.02-0.38%
Transocean Transocean9.94-0.01-0.10%
Travelers Travelers134.45+1.13+0.85%
TripAdvisor TripAdvisor39.74-0.56-1.39%
Twenty-First Cen Twenty-First Century Fox A26.69-0.81-2.95%
Tyson Foods Tyson Foods71.52-0.02-0.03%
US Bancorp US Bancorp54.13+0.04+0.07%
Ulta Beauty Ulta Beauty202.36-2.48-1.21%
Under Armour A Under Armour A16.85-0.63-3.60%
Under Armour C Under Armour C15.22-0.69-4.34%
Union Pacific Union Pacific113.19+0.20+0.18%
United Continent United Continental59.10-0.80-1.34%
United Dominion United Dominion38.55+0.13+0.34%
United Parcel Se United Parcel Service119.68-0.08-0.07%
United Rentals United Rentals141.48-2.92-2.02%
UnitedTech UnitedTech120.89-0.04-0.03%
Unitedhealth Unitedhealth207.01-0.48-0.23%
Universal Health Universal Health Services112.96+0.11+0.10%
Unum Unum52.36+0.07+0.13%
Urban Outfitters Urban Outfitters25.02+0.39+1.58%
VF VF69.95+3.57+5.38%
Valero Energy Valero Energy77.40-0.14-0.18%
Varian Varian107.37+0.68+0.64%
Ventas Ventas62.50-0.50-0.79%
VeriSign VeriSign107.96-0.98-0.90%
Verisk Verisk84.77-0.08-0.09%
Verizon Verizon48.99-0.54-1.09%
Vertex Pharmaceu Vertex Pharmaceuticals151.06-3.57-2.31%
Viacom B Viacom26.31-0.39-1.46%
Visa Visa107.53-0.02-0.02%
Vornado Vornado74.57+0.07+0.09%
Vulcan Materials Vulcan Materials121.08-0.53-0.44%
WEC Energy WEC Energy66.80-0.01-0.01%
WW Grainger WW Grainger209.50+1.69+0.81%
Wal-Mart Stores Wal-Mart Stores88.65+1.21+1.38%
Walgreens Boots Walgreens67.51-0.55-0.81%
Waste Management Waste Management77.72-0.01-0.01%
Waters Waters187.55-0.59-0.31%
Wells Fargo&Co Wells Fargo&Co54.91-0.01-0.02%
Welltower Inc Welltower Inc67.49-0.68-1.00%
WestRock Co WestRock Co60.76+0.23+0.38%
Western Digital Western D.87.99+1.58+1.83%
Western Union Western Union20.20-0.11-0.54%
Weyerhaeuser Weyerhaeuser34.82-0.46-1.30%
Whirlpool Whirlpool182.50+0.04+0.02%
Whole Foods Mark Whole Foods41.99
Williams Williams28.84-0.49-1.67%
Willis Towers Wa Willis Towers Watson164.02+1.20+0.74%
Wyndham Wyndham108.27-0.73-0.67%
Wynn Resorts Wynn144.76+0.32+0.22%
XL Group XL Group42.21-0.30-0.71%
Xcel Energy Xcel Energy49.27+0.01+0.02%
Xerox Xerox33.28-0.10-0.30%
Xilinx Xilinx71.68-0.49-0.68%
Xylem Xylem63.68-0.55-0.86%
Yum! Brands Yum! Brands75.55-0.62-0.81%
Zimmer Biomet Zimmer Biomet121.69-0.66-0.54%
Zions Zions46.39-0.37-0.79%
Zoetis Inc Zoetis Inc65.30-0.64-0.97%
eBay eBay36.83-0.78-2.07%

S&P 500 in de beursbox

Voer actuele discussies over S&P 500 in ons forum. Er wordt over S&P 500 gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX TRADINGROOM TRADERSBOX BEURS WIJSHEDEN


Bearish engulfing dagcandle op de S&P. Correctie lijkt nu echt te zijn gestart. Nu kun je short Beekman. :-)

22.46 Fitch handhaaft 'BBB' rating van Italie; outlook blijft op stabiel 22.45 Fitch verhoogt kredietstatus van Cyprus naar 'BB'; outlook positief 22.44 Fitch bevestigt 'BBB' rating van Kazachstan; outlook blijft stabiel 22.44 S&P handhaaft 'B/B' kredietstatus Ethiopië; outlook op stabiel

Believe it or not. Ben met drie posities short gegaan rond het middaguur bij de slimstebegger(tryout-week) Alle drie flinke winst momenteel(Dax, EUR/USD en S&P fut) 😉

Verlies genomen op Sp500 short. Van vrijdagavond. DOW RSI skyhigh hoogste in 10 jaar op dag en week. Maar als je alle DOW fondsen individueel bekijkt hebben er velen nog ruimte zat op dag en week. Erg lastige.

SenP Jaar in beeld Geen correctie

Beste Traders, De voorbeurs TA AEX, DAX, DJI, DJT, SPX en Nasdaq staat nu online: http://www.usmarkets.nl/technische-analyse/160196-ta-aex-zeer-sterk-richting-de-550-punten-aths-dax-wall-street.html

Beste Traders, De voorbeurs TA AEX, DAX, DJI, DJT, SPX, COMPQ staat nu online: http://www.usmarkets.nl/technische-analyse/160193-ta-aex-op-weg-naar-560-door-sterk-asml-uni-wall-street-blijft-toppen.html

Enige normale beurs SenP Wel heel constant deze stijging

Beste Traders, De voorbeurs TA AEX, DAX, DJI, SPX, DJT en Nasdaq staat nu online: http://www.usmarkets.nl/technische-analyse/160191-ta-europa-test-toppen-nieuwe-all-time-high-dax-en-dow-transport-boven-de-10-000.html

Raadpleeg voor de opening van de VS nog eens de voorbeurs TA. Hierin de daggrafieken van de grote jongens daar die een BULLISH signaal afgaven gisteren. Zowel de S&P 500 als de Nasdaq wisten uit te breken en de Dow Transport neigt weer na een notering rond de 10.000 punten. Eens zien wat men vandaag kan klaarspelen.. ...

Beste Traders, De voorbeurs TA AEX, DAX, DJI, DJT, SPX en Nasdaq staat nu online: http://www.usmarkets.nl/technische-analyse/160190-ta-sterke-beuren-kraken-niet-nieuwe-records-in-de-maak-in-europa.html




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia