Koers S&P 500 +0.33%

19:06 (dinsdag 13 november 2018)

S&P 500: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen SP500, en forum berichten over SP500.

Laatst: 2,735.17
Change: +8.95 +0.33%
Sluit: 2,726.22
Min: 2,719.38
Max: 2,754.97
Week 52 Laag: 1,776.01
Week 52 Hoog: 2,093.55
De S&P 500 (kortweg "de S&P") is een aandelenindex van de Verenigde Staten die een zeer betrouwbaar beeld geeft van de ontwikkelingen op de Amerikaanse aandelenmarkt. De 500 grootste Amerikaanse bedrijven gemeten naar hun marktkapitalisatie zijn opgenomen in deze index, die samengesteld wordt door de kredietbeoordelaar Standard & Poor's. De S&P 500 aandelenindex wordt door beleggers veel gebruikt, meer nog dan de Dow Jones Industrial Average index die bij het brede publiek bekender is. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek SP500


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 2339 + 156 %
Guy Trading € 4000 + € 1137 + 28 %
Index Trading € 2000 + € 2121 + 106 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 2051 + 51 %
Polleke Trading € 4000 + € 3887 + 97 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3887 + 97 %
Combi-Abo € 8000 + € 5024 + 63 %
 

Interactieve Technische Analyse grafiek S&P 500

S&P 500 charts

S&P 500 Intraday
S&P 500 intraday chart S&P 500 intraday grafiek
S&P 500 10-dagen
S&P 500 10 dagen chart S&P 500 10 dagen grafiek
S&P 500 6 maanden
S&P 500 6 maanden chart S&P 500 6 maanden grafiek
S&P 500 5 jaar
S&P 500 5 jaar chart S&P 500 5 jaar grafiek

Aandelen S&P 500

Tapestry Tapestry41.51+0.24+0.58%
ResMed ResMed101.88-1.86-1.79%
Alexandria RE Alexandria RE122.76-1.17-0.94%
Aptiv Aptiv75.67+1.17+1.57%
SBA Communicatio SBA Communications172.66+0.76+0.44%
Gartner Gartner146.11+0.59+0.41%
Packaging of Ame Packaging of America117.31+1.18+1.02%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher77.49-0.17-0.22%
Smith AO Smith AO63.35+0.37+0.59%
Synopsys Inc Synopsys Inc83.24+0.94+1.14%
Duke Duke28.29-0.15-0.53%
Everest Everest214.79+0.96+0.45%
Raymond James Fi Raymond James Financial78.66+0.66+0.85%
IFF IFF143.47+0.47+0.33%
DXC Technology DXC Technology62.45+0.44+0.71%
Air Products Air Products159.60+2.11+1.34%
Principal Financ Principal Financial49.59+1.01+2.08%
AMD AMD19.80+0.77+4.02%
Apartment Invest Apartment Invest45.92+0.07+0.15%
Align Align221.83+4.54+2.09%
ANSYS ANSYS160.33+1.24+0.78%
Federal Realty Federal Realty128.37-0.09-0.07%
Norwegian Cruise Norwegian Cruise Lines49.57+1.00+2.06%
Hilton Worldwide Hilton Worldwide70.85+0.66+0.94%
IHS Markit Ltd IHS Markit Ltd51.39+0.05+0.10%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing B64.46-1.04-1.59%
Packaging Americ Packaging America96.11+1.22+1.29%
Pinnacle West Pinnacle West88.44-0.41-0.47%
Ralph Lauren A Ralph Lauren A123.03+2.00+1.65%
Vertex Vertex173.24+0.39+0.23%
Welltower Welltower69.46-0.41-0.59%
Anthem Anthem281.21-1.46-0.52%
Brookfield Prope Brookfield Property A19.15-0.01-0.05%
KKR & Co KKR & Co20.30-0.78-3.70%
Lam Research Lam Research145.69+2.78+1.95%
Jefferies Financ Jefferies Financial21.62+0.25+1.17%
Constellation Br Constellation Brands A200.15-1.82-0.90%
Brighthouse Fina Brighthouse Financial41.82+0.79+1.93%
Booking Holdings Booking Holdings2,019.49+17.99+0.90%
Walmart Walmart102.78-1.09-1.05%
Discovery A Discovery A32.44+0.03+0.09%
IPG Photonics IPG Photonics133.47+4.36+3.38%
CBRE A CBRE A43.05+0.33+0.77%
Alphabet C Alphabet C1,045.04+6.41+0.62%
AO Smith AO Smith46.20+0.86+1.91%
Booking Booking1,923.93+17.65+0.93%
Cboe Global Cboe Global108.72+1.12+1.04%
IPG IPG23.98+0.01+0.04%
3M 3M198.90+1.86+0.95%
Lennar B Lennar B41.58-0.45-1.07%
Keurig Dr Pepper Keurig Dr Pepper28.08-0.43-1.51%
Synopsys Synopsys90.57+0.83+0.92%
Baker Hughes A Baker Hughes A24.22+0.58+2.45%
Frontier Communi Frontier Communications11.51-0.06-0.52%
Andeavor Andeavor153.50
Cadence Design Cadence Design45.11+0.29+0.65%
MGM MGM25.93+0.75+2.98%
ADP ADP143.96-0.21-0.15%
AIG AIG42.88+0.41+0.97%
AT&T AT&T30.54-0.24-0.77%
AbbVie AbbVie89.37-0.32-0.36%
Abbott Labs Abbott Labs70.04-0.52-0.74%
Accenture Accenture162.07-0.37-0.23%
Activision Blizz Activision Blizzard53.27-0.62-1.15%
Acuity Brands Acuity Brands124.59-0.23-0.18%
Adobe Adobe240.49+3.82+1.62%
Advance Auto Par Advance Auto Parts182.20+15.14+9.06%
Aetna Aetna209.92+0.59+0.28%
Affiliated Manag Affiliated Managers112.75+0.20+0.18%
Aflac Aflac44.55+0.11+0.25%
Agilent Technolo Agilent Technologies64.53+0.03+0.05%
Air Products&Che Air Products&Chemicals153.60-0.62-0.40%
Akamai Akamai69.36+0.28+0.41%
Alaska Air Alaska Air67.60+1.84+2.80%
Albemarle Albemarle100.36+2.29+2.34%
Alexion Alexion120.28+1.68+1.42%
Allegion PLC Allegion PLC89.93+1.34+1.51%
Allergan Allergan163.80-0.07-0.04%
Alliance Data Sy Alliance Data Systems207.61+4.48+2.21%
Alliant Energy Alliant Energy45.01-0.18-0.40%
Allstate Allstate91.67+0.11+0.12%
Alphabet A Alphabet A1,055.48+6.12+0.58%
Alphabet Inc C Alphabet Inc C1,140.17+15.90+1.41%
Altaba Altaba66.75-0.76-1.13%
Altria Altria60.17-1.03-1.68%
Amazon Amazon.com1,647.00+10.15+0.62%
Ameren Ameren68.36-0.03-0.04%
American Airline American Airlines38.08+1.22+3.31%
American Electri American Electric Power75.94-0.26-0.34%
American Express American Express107.96+1.47+1.38%
American Tower American Tower160.72-0.31-0.19%
American Water W American Water Works90.97-0.31-0.34%
Ameriprise Finan Ameriprise Financial127.49+2.43+1.94%
AmerisourceBerge AmerisourceBergen91.44+1.52+1.69%
Ametek Ametek73.03+0.28+0.39%
Amgen Amgen193.00+1.44+0.75%
Amphenol Amphenol88.32-0.13-0.15%
Anadarko Petrole Anadarko Petroleum55.78-0.49-0.87%
Analog Devices Analog86.32+2.12+2.52%
Anthem Inc Anthem Inc280.24+0.66+0.24%
Aon Aon162.76-0.13-0.08%
Apache Apache36.17+0.12+0.33%
Apartment Inv. & Apartment Inv. & Manag.44.11+0.04+0.09%
Apple Apple194.08-0.09-0.05%
Applied Material Applied Mat.33.65+1.03+3.16%
Archer-Daniels-M Archer-Daniels-Midland48.08+0.14+0.29%
Arconic Inc Arconic Inc20.54+0.46+2.29%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher&Co62.96+0.04+0.06%
Assurant Assurant104.37+0.64+0.62%
AutoNation AutoNation45.56+0.06+0.13%
AutoZone AutoZone807.65+15.05+1.90%
Autodesk Autodesk132.44+2.33+1.79%
AvalonBay AvalonBay184.63+0.38+0.21%
Avery Dennison Avery Dennison92.53+1.08+1.18%
BB&T BB&T51.06+0.52+1.03%
Ball Ball49.12+0.83+1.72%
Bank of America Bank of America28.01+0.26+0.94%
Bank of NY Mello Bank of NY Mellon48.42+0.44+0.92%
Baxter Baxter63.07+1.51+2.45%
Becton Dickinson Becton Dickinson235.00-1.22-0.52%
Bed Bath&Beyond Bed Bath&Beyond21.39-0.08-0.37%
Berkshire Hathaw Berkshire Hathaway B218.29+2.88+1.33%
Best Buy Best Buy67.12-0.03-0.04%
Biogen Inc Biogen322.39+3.49+1.09%
BlackRock BlackRock409.94+4.52+1.12%
Boeing Boeing351.25-5.78-1.62%
BorgWarner BorgWarner38.56+0.66+1.74%
Boston Propertie Boston Properties124.08-0.36-0.29%
Boston Scientifi Boston Scientific36.91-0.02-0.05%
Bristol-Myers Sq Bristol-Myers Squibb52.77-0.08-0.15%
Broadcom Broadcom225.63+2.00+0.89%
Brown Forman Brown Forman47.72-0.56-1.17%
CA CA44.44
CBOE Holdings CBOE Holdings104.81+0.61+0.59%
CBRE CBRE47.35+0.04+0.09%
CBS CBS57.36+0.23+0.41%
CF Industries CF Industries51.30+0.03+0.06%
CH Robinson CH Robins.88.47+0.32+0.36%
CME Group CME Group186.38-0.07-0.04%
CMS Energy CMS Energy50.53-0.17-0.34%
CR Bard CR Bard331.24
CSRA Inc CSRA Inc41.24
CSX CSX70.96+1.32+1.90%
CVS Health Corp CVS Health Corp81.09+0.75+0.93%
Cabot Oil&Gas Cabot Oil&Gas26.76+1.37+5.40%
Campbell Soup Campbell Soup39.15-0.02-0.05%
Capital One Fina Capital One Financial90.52+1.40+1.57%
CarMax CarMax66.27+1.24+1.91%
Cardinal Health Cardinal Health56.98+1.05+1.88%
Carnival Carnival4,433.00+57.00+1.30%
Caterpillar Caterpillar128.61+3.61+2.89%
Celgene Celgene71.18+0.16+0.23%
Centene Centene137.85+0.27+0.20%
CenterPoint Ener CenterPoint Energy28.08-0.02-0.07%
CenturyLink CenturyLink18.92-0.31-1.61%
Cerner Cerner56.32-0.44-0.78%
Charter Communic Charter327.58+4.23+1.31%
Chesapeake Energ Chesapeake Energy3.64+0.18+5.06%
Chevron Chevron116.48-0.91-0.77%
Chipotle Mexican Chipotle Mexican Grill487.91-1.76-0.36%
Chubb Chubb128.22+1.03+0.81%
Church&Dwight Church&Dwight65.34-0.67-1.01%
Cigna Cigna215.07-2.35-1.08%
Cimarex Energy Cimarex Energy86.66+0.47+0.55%
Cincinnati Finan Cincinnati Financial80.92+0.65+0.81%
Cintas Cintas179.10+2.27+1.28%
Cisco Cisco45.36-0.26-0.57%
Citigroup Citigroup65.17+0.96+1.50%
Citizens Financi Citizens Financial Group Inc37.94+0.32+0.85%
Citrix Systems Citrix106.34+0.79+0.75%
Clorox Clorox159.16-1.91-1.19%
Coach Coach40.59+0.69+1.73%
CocaCola CocaCola49.67-0.20-0.40%
Cognizant Cognizant69.72+0.17+0.24%
Colgate-Palmoliv Colgate-Palmolive61.83+0.48+0.78%
Comcast Comcast37.90-0.10-0.28%
Comerica Comerica83.80+0.16+0.19%
ConAgra Foods ConAgra Foods35.03-0.21-0.61%
Concho Resources Concho Resources128.26-1.58-1.22%
ConocoPhillips ConocoPhillips63.85-1.29-1.98%
Consolidated Edi Consolidated Edison78.72+0.07+0.08%
Constellation Br Constellation Brands216.81-0.15-0.07%
Cooper Cooper259.03-2.72-1.04%
Corning Corning32.22+0.51+1.61%
Costco Costco233.63-0.85-0.36%
Coty Inc Coty Inc8.38-0.27-3.12%
Crown Castle Crown Castle110.30+0.57+0.52%
Cummins Cummins146.42+2.06+1.43%
DENTSPLY DENTSPLY37.15+0.61+1.67%
DISH Network DISH32.38+0.73+2.32%
DR Horton DR Horton34.68+0.79+2.33%
DTE Energy DTE Energy119.15+0.10+0.08%
DaVita DaVita65.16-3.04-4.46%
Danaher Danaher101.27-0.28-0.28%
Darden Restauran Darden Restaurants112.44+0.05+0.04%
Deere&Company Deere&Company148.95+4.38+3.03%
Delphi Automotiv Delphi Automotive56.50+5.68+11.18%
Delta Air Lines Delta Air Lines57.26+0.56+0.98%
Devon Energy Devon Energy31.70+0.15+0.48%
Digital Digital111.80+0.24+0.22%
Discover Discover70.34+1.00+1.44%
Discovery Discovery23.93-0.49-1.99%
Discovery Commun Discovery Communications C29.17-0.04-0.14%
Disney Disney116.61-0.09-0.08%
Dollar General Dollar General115.42-0.34-0.29%
Dollar Tree Dollar Tree86.18+0.19+0.22%
Dominion Resourc Dominion Resources73.27-0.16-0.22%
Dover Dover86.10+0.81+0.95%
Dow Chemical Dow Chemical66.65
Dr Pepper Snappl Dr Pepper Snapple123.66
DuPont DuPont58.70+0.99+1.72%
Duke Energy Duke Energy85.70-0.22-0.26%
Dun&Bradstreet Dun&Bradstreet117.57-0.56-0.47%
E-TRADE E-TRADE52.98+0.95+1.83%
Electronic Arts EA88.15+0.49+0.56%
EOG Resources EOG Resources100.11-1.14-1.13%
EQT EQT20.27+1.41+7.50%
Eastman Chemical Eastman Chemical81.90+0.27+0.33%
Eaton Eaton72.99+0.48+0.66%
Ecolab Ecolab157.86-0.14-0.09%
Edison Edison55.68+2.12+3.96%
Edwards Lifescie Edwards Lifesciences148.44+0.64+0.43%
Eli Lilly Eli Lilly112.08-1.11-0.98%
Emerson Emerson67.80+0.79+1.18%
Entergy Entergy85.71-0.20-0.23%
Envision Healthc Envision Healthcare45.99
Equifax Equifax101.05+0.67+0.67%
Equinix Equinix384.73-2.41-0.62%
Equity Residenti Equity Residential67.75-0.28-0.41%
Essex Property Essex Property254.30-0.40-0.16%
Estee Lauder Estee Lauder143.00+1.90+1.35%
Eversource Energ Eversource Energy65.48
Exelon Exelon45.68-0.04-0.09%
Expedia Expedia122.85+0.60+0.49%
Expeditors Washi Expeditors71.50+0.87+1.23%
Express Scripts Express97.42-0.78-0.79%
Extra Space Stor Extra Space Storage91.52+0.14+0.15%
Exxon Exxon78.89-0.94-1.18%
F5 Networks F5 Networks177.72-1.19-0.67%
FLIR Systems FLIR Systems47.01-0.19-0.40%
FMC FMC82.12-0.11-0.13%
Facebook Facebook143.04+1.49+1.05%
Fastenal Fastenal54.61+0.49+0.91%
FedEx FedEx223.99+4.36+1.98%
Federal Realty I Federal Realty Investment129.64+0.83+0.64%
Fidelity Nationa Fidelity National Info105.35-0.34-0.32%
Fifth Third Fifth Third27.88+0.24+0.87%
First Solar First Solar49.09+1.36+2.85%
FirstEnergy FirstEnergy38.34-0.45-1.16%
Fiserv Fiserv78.04-0.55-0.70%
Flowserve Flowserve49.09-0.18-0.37%
Fluor Fluor45.11+0.09+0.20%
Foot Locker Foot Locker51.16+0.27+0.53%
Ford Motor Ford Motor9.62+0.13+1.38%
Fortive Fortive75.94+0.98+1.31%
Fortune Brands Fortune Brands43.45+0.63+1.47%
Fox Inc Fox47.39-0.20-0.42%
Franklin Resourc Franklin Resources31.48+0.52+1.68%
Freeport-McMoran Freeport-McMoran11.40+0.24+2.20%
GE GE9.03+1.04+13.02%
GGP GGP20.68-0.33-1.55%
Gap Gap27.14-0.27-0.98%
Garmin Ltd Garmin65.33-0.32-0.49%
General Dynamics General Dynamics182.31+1.30+0.72%
General Mills General Mills45.34-0.34-0.76%
General Motors General Motors36.35+0.66+1.85%
Genuine Parts Genuine Parts101.57+1.28+1.27%
Gilead Gilead71.42+0.93+1.32%
Global Payments Global Payments109.56+0.30+0.27%
Goldmsachs Goldm. Sachs205.24-0.81-0.39%
H&R Block H&R Block28.26-0.13-0.46%
HCA HCA142.19+0.28+0.20%
HCP HCP28.78-0.04-0.14%
HP Inc HP Inc24.11+0.12+0.50%
Halliburton Halliburton33.10-1.06-3.10%
Hanesbrands Hanesbrands15.89-0.28-1.75%
Harley-Davidson Harley-Davidson41.69+0.91+2.23%
Harris Harris150.86+2.16+1.45%
Hartford Hartford45.76+0.25+0.55%
Hasbro Hasbro95.83+0.17+0.18%
Helmerich&Payne Helmerich&Payne59.61-0.93-1.54%
Henry Schein Henry Schein84.96+0.11+0.13%
Hershey Hershey108.40-0.27-0.25%
Hess Hess56.90-0.56-0.97%
Hewlett Packard Hewlett Packard Enterprise Co15.53+0.25+1.64%
Hologic Hologic40.80-0.17-0.41%
HomeDepot Home Depot178.61-0.82-0.46%
Honeywell Honeywell149.56+1.43+0.97%
Hormel Foods Hormel Foods45.07-0.24-0.53%
Host Hotels Reso Host Hotels Resorts18.92+0.12+0.64%
Humana Humana335.80-1.85-0.55%
Huntington Bancs Huntington Bancshares14.65+0.08+0.55%
IBM IBM121.53+0.63+0.52%
ICE ICE78.42+0.52+0.67%
IDEXX Labs IDEXX Labs198.76-0.06-0.03%
Illinois Tool Wo Illinois Tool Works133.50+2.31+1.76%
Illumina Inc Illumina311.13+0.74+0.24%
Incyte Incyte64.92+2.06+3.28%
Ingersoll-Rand Ingersoll-Rand103.41+2.26+2.23%
Int Flavors & Fr Int Flavors & Fragrances150.16-0.20-0.13%
Intuitive Surgic Int. Surg.507.64+3.64+0.72%
Intel Intel47.62+0.97+2.08%
International Pa International Paper46.15+0.53+1.16%
Interpublic of C Interpublic of Companies20.63-0.25-1.20%
Intuit Intuit214.28+1.41+0.66%
Invesco Invesco20.12-0.36-1.74%
Iron Mountain Iron Mountain32.80+0.13+0.40%
J&J J&J144.53-1.09-0.75%
JB Hunt JB Hunt107.27+1.07+1.01%
JM Smucker JM Smucker113.35-0.85-0.74%
JP JPMorgan110.11+1.16+1.06%
Jacobs Engineeri Jacobs Engineering75.53+0.43+0.57%
Johnson Controls Johnson Controls35.39+1.20+3.51%
Juniper Juniper28.38-0.01-0.04%
KLA-Tencor KLA Tencor94.45+2.16+2.34%
Kansas City Sout Kansas City Southern99.78+0.21+0.22%
Kellogg Kellogg63.05-1.25-1.94%
KeyCorp KeyCorp18.54+0.07+0.38%
Kimberly-Clark Kimberly-Clark109.88-0.50-0.45%
Kimco Kimco16.05-0.07-0.47%
Kinder Morgan Kinder Morgan17.54+0.07+0.37%
Kohl’s Kohl’s80.03-0.71-0.89%
Kraft Heinz Kraft Heinz53.19-0.48-0.89%
Kroger Kroger31.43+0.06+0.19%
L Brands L Brands37.06+0.04+0.11%
L3 Tech L3 Tech191.77+2.30+1.21%
LKQ LKQ27.45+0.21+0.79%
Laboratory of Am Laboratory of America165.02-2.48-1.48%
Lam Research Cor Lam Research Corp178.23-3.09-1.70%
Leggett&Platt Leggett&Platt37.35+0.59+1.60%
Lennar Lennar41.52+0.84+2.08%
Leucadia Nationa Leucadia National23.18-0.29-1.24%
Level 3 Communic Level 3 Communications53.63
Lincoln National Lincoln National65.81+1.91+2.99%
Lockheed Martin Lockheed Martin306.84+1.72+0.56%
Loews Loews48.99+0.22+0.45%
Lowe’s Lowe’s95.42-0.23-0.24%
LyondellBasell I LyondellBasell Industries95.42+0.18+0.19%
M&T Bank M&T Bank167.16+2.03+1.23%
Macerich Macerich50.89-0.11-0.22%
Macy’s Inc Macy’s Inc36.11-0.94-2.54%
Mallinckrodt Mallinckrodt31.68-0.74-2.28%
Marathon Oil Marathon Oil16.82-0.45-2.58%
Marathon Petrole Marathon Petroleum64.91-0.99-1.50%
Marriott Int Marriott Int116.02+0.95+0.83%
Marsh&McLennan Marsh&McLennan86.80-0.37-0.42%
Martin Marietta Martin Marietta Materials186.21+4.73+2.61%
Masco Masco31.28+0.70+2.29%
Mastercard Mastercard200.05+0.91+0.46%
Mattel Mattel13.52-0.03-0.18%
McCormick&Co McCormick&Co147.64-1.59-1.07%
McDonald’s McDonald’s184.09-0.28-0.15%
McKesson McKesson130.65+0.18+0.14%
Medtronic Medtronic91.97-0.67-0.72%
Merckco Merckco74.20-0.48-0.65%
MetLife MetLife45.99+1.26+2.82%
Mettler-Toledo Mettler-Toledo595.14-0.28-0.05%
Michael Kors Michael Kors49.27+1.52+3.18%
Microchip Microchip71.68+2.02+2.90%
Micron Micron38.38+0.94+2.51%
Microsoft Microsoft107.78+0.91+0.85%
Mid-America Apar Mid-America Apartment101.06+0.07+0.07%
Mohawk Industrie Mohawk Industries125.50+3.98+3.27%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing61.65-0.70-1.12%
Mondelez Mondelez44.09-0.35-0.80%
Monsanto Monsanto127.95
Monster Beverage Monster Bev.55.24+0.49+0.90%
Moodys Moodys148.60-1.47-0.98%
Morgan Stanley Morgan Stanley44.97+0.84+1.90%
Mosaic Mosaic36.61+0.31+0.85%
Motorola Motorola127.96+0.97+0.76%
Murphy Oil Murphy Oil25.65-0.08-0.31%
Mylan Mylan36.22+0.28+0.77%
NRG NRG39.49-0.30-0.77%
NVIDIA NVIDIA201.03+11.49+6.06%
Nasdaq Inc Nasdaq Inc88.51-0.09-0.10%
National Oilwell National Oilwell Varco33.44-0.70-2.05%
Navient Navient12.82+0.28+2.23%
NetApp NetApp79.38+0.51+0.65%
Netflix Netflix296.61+2.54+0.86%
Newell Brands Newell Brands20.71+0.47+2.35%
Newfield Explora Newfield Exploration20.76+0.01+0.06%
Newmont Mining Newmont Mining31.55+0.02+0.06%
News Corp News Corp13.98+0.09+0.65%
News Corp A News Corp A13.74+0.05+0.37%
NextEra Energy NextEra Energy177.75-0.74-0.41%
NiSource NiSource25.95-0.15-0.57%
Nielsen Holdings Nielsen Holdings26.67+0.23+0.87%
Nike Nike75.51+0.41+0.55%
Noble Energy Noble Energy24.91-0.18-0.72%
Nordstrom Nordstrom64.36+0.06+0.09%
Norfolk Southern Norfolk Southern167.69+0.69+0.41%
Northern Trust Northern Trust97.23+0.86+0.89%
Northrop Grumman Northrop Grumman276.27-1.28-0.46%
Nucor Nucor63.64+1.48+2.38%
ONEOK ONEOK62.06-0.33-0.53%
Occidental Occidental71.34-0.82-1.14%
Omnicom Omnicom76.03+0.33+0.44%
Oracle Oracle49.70+0.47+0.97%
Oreilly Oreilly354.89+5.48+1.57%
PACCAR PACCAR59.39+1.01+1.73%
PNC Financial PNC Financial135.26+2.49+1.88%
PPG Industries PPG Industries105.17-0.23-0.22%
PPL PPL31.77+0.23+0.73%
PVH PVH121.71+1.87+1.56%
Pacific Gas&Elec Pacific Gas&Electric32.37-0.61-1.86%
Parker-Hannifin Parker-Hannifin165.76+0.71+0.43%
Patterson Patterson24.41+0.10+0.41%
PayPal Holdings PayPal Holdings Inc84.37+0.59+0.70%
Paychex Paychex67.67-0.29-0.43%
Pentair Pentair42.19+0.35+0.84%
People’s United People’s United15.94+0.27+1.69%
PepsiCo PepsiCo116.53-0.44-0.38%
PerkinElmer PerkinElmer81.73-0.34-0.41%
Perrigo Perrigo65.51-0.07-0.11%
Pfizer Pfizer43.50-0.61-1.38%
Philip Morris Philip Morris87.34-0.62-0.71%
Phillips 66 Phillips 6696.79-0.88-0.90%
Pinnacle West Ca Pinnacle West Capital78.02+0.52+0.67%
Pioneer Natural Pioneer Natural Resources151.64-2.68-1.74%
Praxair Praxair164.50
Priceline.com Priceline1,905.64
Principal Principal70.37+0.48+0.69%
ProLogis ProLogis67.30-0.46-0.68%
Procter&Gamble Procter&Gamble92.75+0.06+0.06%
Progressive Progressive71.73-0.17-0.24%
Prudential Finan Prudential Financial95.78+2.11+2.25%
Public Service E Public Service Enterprise53.49-0.29-0.54%
Public Storage Public Storage207.25-0.57-0.27%
PulteGroup PulteGroup24.37+0.36+1.50%
Qorvo Inc Qorvo Inc63.74-0.06-0.09%
Qualcomm Qualcomm54.68+0.19+0.35%
Quanta Services Quanta Services34.04+0.41+1.22%
Quest Diagnostic Quest Diagnostics95.02-1.05-1.09%
Ralph Lauren Ralph Lauren124.59-1.23-0.98%
Range Resources Range Resources18.12+0.52+2.95%
Raytheon Raytheon181.59-0.45-0.24%
Realty Income Realty Income62.62-0.28-0.44%
Red Hat Red Hat173.25+0.37+0.21%
Regency Centers Regency Centers64.03-0.45-0.69%
Regeneron Pharma Regeneron345.69-0.87-0.25%
Regions Financia Regions Financial17.09+0.16+0.95%
Republic Service Republic Services74.48-0.20-0.27%
Robert Half Robert Half63.22+0.46+0.74%
Rockwell Automat Rockwell Automation167.75+1.78+1.07%
Rockwell Collins Rockwell Collins131.55+1.30+1.00%
Roper Technologi Roper Technologies292.16+2.82+0.97%
Ross Stores Ross100.32-1.45-1.42%
Royal Caribbean Royal Caribbean Cruises106.58+1.91+1.82%
Ryder System Ryder System74.72+0.55+0.74%
S&P Global S&P Global180.53-1.68-0.92%
SL Green SL Green94.75+0.10+0.11%
Salesforce.com Salesforce.com133.00+2.50+1.92%
Scana Scana41.33+0.70+1.72%
Schlumberger Schlumberger48.28-1.17-2.37%
Scripps Networks Scripps Networks90.04
Seagate Technolo Seagate42.50+0.61+1.46%
Sealed Air Sealed Air35.25+0.30+0.86%
Sempra Energy Sempra Energy115.51+0.11+0.10%
Sherwin-Williams Sherwin-Williams414.44+5.39+1.32%
Signet Jewelers Signet Jewelers56.63+1.28+2.31%
Simon Property Simon Property187.21-0.71-0.38%
Skyworks Skyworks72.17-0.67-0.92%
Snap-On Snap-On160.58+1.56+0.98%
Southern Southern47.02+0.14+0.29%
Southwest Airlin Southwest Airlines52.87+0.98+1.89%
Southwestern Ene Southwestern Energy5.34-0.04-0.74%
Stanley Black&De Stanley Black&Decker126.50+4.53+3.71%
Staples Staples10.25
Starbucks Starbucks67.76-0.15-0.22%
State Street State Street71.65+0.79+1.11%
Stericycle Stericycle46.26-0.79-1.68%
Stryker Stryker168.88-1.13-0.66%
SunTrust Banks SunTrust Banks63.65+0.70+1.11%
Symantec Symantec21.94+0.11+0.50%
Synchrony Financ Synchrony Financial27.89+0.68+2.50%
Sysco Sysco66.80-0.57-0.85%
T Rowe T Rowe96.20+0.62+0.65%
TE Connectivity TE Connectivity77.74+1.08+1.41%
Texas Instrument TI95.15+1.68+1.80%
TJX TJX53.82-0.75-1.37%
Target Target84.59-0.88-1.03%
TechnipFMC TechnipFMC24.28-0.49-1.98%
Tegna Inc Tegna Inc12.76-0.18-1.39%
Teradata Teradata32.21-0.33-1.01%
Textron Textron56.33+1.19+2.15%
The AES The AES15.39-0.13-0.84%
The Charles Schw The Charles Schwab47.40+0.67+1.43%
The Goodyear Tir The Goodyear Tire&Rubber22.80+0.76+3.42%
Thermo Fisher Sc Thermo Fisher Scientific236.24-0.10-0.04%
Tiffany&Co Tiffany&Co109.91+0.81+0.74%
Time Warner Time Warner98.77
Torchmark Torchmark87.12+1.25+1.45%
Total System Ser Total System Services90.62+0.02+0.02%
Tractor Supply Tractor95.47-0.71-0.74%
Transdigm Transdigm344.33+1.20+0.35%
Transocean Transocean9.94-0.01-0.10%
Travelers Travelers127.40+0.36+0.28%
TripAdvisor TripAdvisor63.68+1.01+1.61%
Twenty-First Cen Twenty-First Century Fox A47.88-0.19-0.40%
Tyson Foods Tyson Foods57.74-3.87-6.28%
US Bancorp US Bancorp53.60+0.68+1.28%
Ulta Beauty Ulta Beauty309.92+0.93+0.30%
Under Armour A Under Armour A23.07+0.48+2.12%
Under Armour C Under Armour C21.32+0.50+2.40%
Union Pacific Union Pacific149.24+1.47+0.99%
United Continent United Continental92.77+1.57+1.72%
United Dominion United Dominion41.02-0.06-0.15%
United Parcel Se United Parcel Service109.78+2.06+1.91%
United Rentals United Rentals123.37+2.21+1.82%
UnitedTech UnitedTech129.37+1.06+0.83%
Unitedhealth Unitedhealth270.08-2.29-0.84%
Universal Health Universal Health Services129.01-1.07-0.82%
Unum Unum38.56+1.54+4.16%
Urban Outfitters Urban Outfitters25.02+0.39+1.58%
VF VF83.82+0.22+0.26%
Valero Energy Valero Energy85.17-0.80-0.93%
Varian Varian118.51+0.58+0.49%
Ventas Ventas60.30+0.06+0.10%
VeriSign VeriSign153.51+0.21+0.14%
Verisk Verisk121.78-0.47-0.38%
Verizon Verizon58.94+0.21+0.37%
Vertex Pharmaceu Vertex Pharmaceuticals157.50+0.53+0.34%
Viacom B Viacom32.37-0.20-0.61%
Visa Visa140.33+0.61+0.43%
Vornado Vornado70.20+0.03+0.04%
Vulcan Materials Vulcan Materials105.94+2.24+2.16%
WEC Energy WEC Energy70.04-0.26-0.37%
WW Grainger WW Grainger296.14+4.46+1.53%
Wal-Mart Stores Wal-Mart Stores93.12+0.23+0.25%
Walgreens Boots Walgreens81.90+0.09+0.11%
Waste Management Waste Management90.63-0.23-0.25%
Waters Waters197.08+1.37+0.70%
Wells Fargo&Co Wells Fargo&Co53.11+0.76+1.45%
Welltower Inc Welltower Inc61.70-0.11-0.18%
WestRock Co WestRock Co45.89+1.10+2.46%
Western Digital Western D.44.12+0.66+1.51%
Western Union Western Union19.07+0.51+2.75%
Weyerhaeuser Weyerhaeuser26.78-0.22-0.81%
Whirlpool Whirlpool117.60+2.23+1.93%
Whole Foods Mark Whole Foods41.99
Williams Williams24.74-0.09-0.36%
Willis Towers Wa Willis Towers Watson159.68+1.17+0.74%
Wyndham Wyndham42.11+0.70+1.69%
Wynn Resorts Wynn102.75+3.25+3.26%
XL Group XL Group57.59
Xcel Energy Xcel Energy50.94-0.17-0.33%
Xerox Xerox27.49+0.18+0.66%
Xilinx Xilinx84.49+2.16+2.62%
Xylem Xylem69.43+0.44+0.64%
Yum! Brands Yum! Brands89.21-0.24-0.27%
Zimmer Biomet Zimmer Biomet113.91-0.53-0.46%
Zions Zions49.59+0.45+0.91%
Zoetis Inc Zoetis Inc94.22-0.21-0.22%
eBay eBay28.34-0.61-2.12%

S&P 500 in de beursbox

Voer actuele discussies over S&P 500 in ons forum. Er wordt over S&P 500 gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX TRADINGROOM TECHNISCHE ANALYSE BOX


Mooi patroon de S&P moest wat herstellen en maakt een top, dus morgen weer feest tot vrijdag ?

Op Wall Street sloot de hoofdgraadmeter S&P 500 index maandagavond twee procent lager, terwijl techbeurs Nasdaq onder aanvoering van iPhone-fabrikant Apple zelfs bijna drie procent prijs gaf. Daarmee zette Wall Street de neerwaartse trend van vrijdag voort, terwijl de markt voor olie zich nog wel leek te stabiliseren na de recente verliezen en de obligatiemarkten gesloten bleven vanwege ...

S&P - moet boven 2750 blijven zoniet komt 2730 in beeld

Mocht de steun vandaag rond 528 stand houden, dan biedt dat een goed uitgangspunt voor een nieuwe stijgingspoging morgen, richting 533 en evt hoger; zoals dikwijls zal WS tamelijk bepalend zijn, met name SP fts hebben de taak om af te rekenen met de stevige weerstand rond 2815

De SP fts staan voor een belangrijke weerstand rond 2815 na doorbraak ontstaat op termijn ruimte richting rond 2940-2950 zie daggrafiek

Spx zou kunnen dan Grote witte donderdag Grote rode vrijdag Vandaag dus een stapje terug, kleine candle

De sp fts proberen de 2766 high van vr. te bereiken

By Sunny Oh 30-year Treasury yield extends gain to a 4-year high Treasury yields rose Friday after the jobs report, with market participants expecting that the closely data would likely to encourage the Federal Reserve to keep raising rates despite recent ructions in stocks and lingering trade tensions. The 10-year Treasury note yield rose 3.4 basis points to 3.178%. The 2-year note yield picked ...

Dax 11624 sp 2763 ( ook reeds deze week in het vizier gekregen, zie postings) DOW 25594

SP dichtbij 2723, om daarna 2755 als vlgd KT kd te krijgen

En higher AEX 519.6 DAX 11487 SP 2721 (gaat sneller dan gedacht..) RDS 28.195 (op 28.2 het 76.4 fib)

De SP heeft inmiddels 2713 aangetikt de weg naar 2723-2754 ligt nu open mogelijk eerst nog terugtest van bv 2700-2670

S&P: ‘Italiaanse plannen zijn juist slecht voor de economie’ ! Afgelopen week verlaagde kredietbureau Moody’s zijn rating voor Italië (‘zorgen over het stijgende tekort en de te hoge staatsschuld’) naar Baa3 (nog amper boven ‘junk’) en aan het eind van diezelfde week verlaagde concurrent S&P zijn vooruitzicht voor het land. De rating blijft dan eerst nog wel (op de al niet ...

De 2707 voor SP fts nadert snel

Met vandaag een goede kans op gapfilling mede gezien de voortgang in de herstelbeweging wereldwijd: op CFD basis AEX 515.5 (fti) DAX 11408 SP 2694 DOW 24969 gem. stijging vanaf slot A'dam + 1-1.3%

Indu en spx relatief beter dan ndx. Indu nog in trend kanaal Volop weerstand 25000/100/300/400




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia