Koers S&P 500 -0.35%

12:18 (woensdag 17 jan 2018)

S&P 500: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen SP500, en forum berichten over SP500.

Laatst: 2,776.42
Change: -9.82 -0.35%
Sluit: 2,786.24
Min: 2,768.64
Max: 2,807.54
Week 52 Laag: 1,776.01
Week 52 Hoog: 2,093.55
De S&P 500 (kortweg "de S&P") is een aandelenindex van de Verenigde Staten die een zeer betrouwbaar beeld geeft van de ontwikkelingen op de Amerikaanse aandelenmarkt. De 500 grootste Amerikaanse bedrijven gemeten naar hun marktkapitalisatie zijn opgenomen in deze index, die samengesteld wordt door de kredietbeoordelaar Standard & Poor's. De S&P 500 aandelenindex wordt door beleggers veel gebruikt, meer nog dan de Dow Jones Industrial Average index die bij het brede publiek bekender is. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek SP500


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 639 - 43 %
Guy Trading € 4000 - € 750 - 19 %
Polleke Trading € 4000 - € 762 - 19 %
Index Trading € 2000 - € 392 - 20 %
Polleke Trading LITE € 4000 - € 762 - 19 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 1153 - 29 %
Combi-Abo € 8000 - € 1512 - 19 %

Interactieve Technische Analyse grafiek S&P 500

S&P 500 charts

S&P 500 Intraday
S&P 500 intraday chart S&P 500 intraday grafiek
S&P 500 10-dagen
S&P 500 10 dagen chart S&P 500 10 dagen grafiek
S&P 500 6 maanden
S&P 500 6 maanden chart S&P 500 6 maanden grafiek
S&P 500 5 jaar
S&P 500 5 jaar chart S&P 500 5 jaar grafiek

Aandelen S&P 500

3M 3M244.74+0.27+0.11%
Baker Hughes A Baker Hughes A36.28-0.92-2.47%
Frontier Communi Frontier Communications11.51-0.06-0.52%
ADP ADP119.39+0.92+0.78%
AIG AIG61.06+0.09+0.15%
AT&T AT&T36.72-0.18-0.49%
AbbVie AbbVie102.49+2.15+2.14%
Abbott Labs Abbott Labs58.44-0.40-0.68%
Accenture Accenture157.96-2.15-1.34%
Activision Blizz Activision Blizzard68.71-1.65-2.35%
Acuity Brands Acuity Brands160.59+1.85+1.17%
Adobe Adobe192.46-2.59-1.33%
Advance Auto Par Advance Auto Parts113.90-2.04-1.76%
Aetna Aetna184.64+0.44+0.24%
Affiliated Manag Affiliated Managers203.01+0.21+0.10%
Aflac Aflac86.39+1.45+1.71%
Agilent Technolo Agilent Technologies71.23-0.50-0.70%
Air Products&Che Air Products&Chemicals153.60-0.62-0.40%
Akamai Akamai64.50-1.02-1.56%
Alaska Air Alaska Air71.28-2.24-3.05%
Albemarle Albemarle128.00-5.52-4.13%
Alexion Alexion124.48+1.77+1.44%
Allegion PLC Allegion PLC84.07-0.97-1.14%
Allergan Allergan178.66+2.61+1.48%
Alliance Data Sy Alliance Data Systems258.07-18.30-6.62%
Alliant Energy Alliant Energy39.56+0.03+0.08%
Allstate Allstate102.13+0.02+0.02%
Alphabet A Alphabet A1,130.70+0.05
Alphabet Inc C Alphabet Inc C1,121.76-0.50-0.04%
Altaba Altaba66.75-0.76-1.13%
Altria Altria68.92-0.69-0.99%
Amazon Amazon.com1,304.86-0.34-0.03%
Ameren Ameren55.46-0.06-0.11%
American Airline American Airlines57.98-0.49-0.84%
American Electri American Electric Power67.50+0.04+0.06%
American Express American Express100.34-0.63-0.62%
American Tower American Tower135.63+2.63+1.98%
American Water W American Water Works82.22+1.39+1.72%
Ameriprise Finan Ameriprise Financial177.31-4.73-2.60%
AmerisourceBerge AmerisourceBergen99.55+0.55+0.56%
Ametek Ametek74.91-0.29-0.39%
Amgen Amgen185.54+0.50+0.27%
Amphenol Amphenol91.28-0.55-0.60%
Anadarko Petrole Anadarko Petroleum58.55-0.43-0.73%
Analog Devices Analog93.10+1.08+1.17%
Anthem Inc Anthem Inc241.75+1.93+0.80%
Aon Aon134.54-2.01-1.47%
Apache Apache46.27-0.89-1.89%
Apartment Inv. & Apartment Inv. & Manag.44.11+0.04+0.09%
Apple Apple176.19+0.19+0.11%
Applied Material Applied Mat.54.50+1.05+1.96%
Archer-Daniels-M Archer-Daniels-Midland40.78+0.28+0.69%
Arconic Inc Arconic Inc30.41-0.43-1.39%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher&Co62.96+0.04+0.06%
Assurant Assurant93.89-1.50-1.57%
AutoNation AutoNation45.56+0.06+0.13%
AutoZone AutoZone781.02-6.91-0.88%
Autodesk Autodesk111.98-3.93-3.39%
AvalonBay AvalonBay169.03+0.80+0.48%
Avery Dennison Avery Dennison117.38-1.97-1.65%
BB&T BB&T53.08-0.06-0.11%
Ball Ball38.39+0.49+1.29%
Bank of America Bank of America31.24+0.05+0.16%
Bank of NY Mello Bank of NY Mellon57.54-0.88-1.51%
Baxter Baxter67.67-0.67-0.98%
Becton Dickinson Becton Dickinson228.54+0.83+0.36%
Bed Bath&Beyond Bed Bath&Beyond21.39-0.08-0.37%
Berkshire Hathaw Berkshire Hathaway B210.29+0.13+0.06%
Best Buy Best Buy72.40-0.85-1.16%
Biogen Inc Biogen338.85+2.90+0.86%
BlackRock BlackRock563.00+7.47+1.34%
Boeing Boeing335.16-1.05-0.31%
BorgWarner BorgWarner56.32-0.91-1.59%
Boston Propertie Boston Properties121.56-0.77-0.63%
Boston Scientifi Boston Scientific26.98-0.48-1.75%
Bristol-Myers Sq Bristol-Myers Squibb59.92-2.89-4.60%
Broadcom Broadcom263.25-1.04-0.39%
Brown Forman Brown Forman66.40+0.35+0.53%
CA CA34.02-0.07-0.21%
CBOE Holdings CBOE Holdings130.79-0.72-0.55%
CBRE CBRE44.65-0.24-0.53%
CBS CBS59.43+0.60+1.02%
CF Industries CF Industries40.71-2.81-6.46%
CH Robinson CH Robins.92.97-1.31-1.39%
CME Group CME Group152.20-0.53-0.35%
CMS Energy CMS Energy44.26+0.25+0.57%
CR Bard CR Bard331.24
CSRA Inc CSRA Inc31.94-0.14-0.44%
CSX CSX58.13-1.12-1.89%
CVS Health Corp CVS Health Corp79.44+0.66+0.84%
Cabot Oil&Gas Cabot Oil&Gas28.03-0.85-2.94%
Campbell Soup Campbell Soup46.44+0.93+2.04%
Capital One Fina Capital One Financial104.42-1.01-0.96%
CarMax CarMax71.33-1.00-1.38%
Cardinal Health Cardinal Health72.58+1.09+1.52%
Carnival Carnival4,961.00-39.00-0.78%
Caterpillar Caterpillar169.31-0.99-0.58%
Celgene Celgene104.82-1.18-1.11%
Centene Centene109.30-0.18-0.16%
CenterPoint Ener CenterPoint Energy27.52+0.15+0.55%
CenturyLink CenturyLink17.34-0.02-0.12%
Cerner Cerner70.62-2.28-3.13%
Charter Communic Charter352.93-1.07-0.30%
Chesapeake Energ Chesapeake Energy4.14-0.14-3.27%
Chevron Chevron132.01-1.59-1.19%
Chipotle Mexican Chipotle Mexican Grill327.37+0.03+0.01%
Chubb Chubb145.67+0.03+0.02%
Church&Dwight Church&Dwight49.25+0.23+0.47%
Cigna Cigna214.75+1.36+0.64%
Cimarex Energy Cimarex Energy125.83-1.31-1.03%
Cincinnati Finan Cincinnati Financial74.20+0.17+0.23%
Cintas Cintas161.22+0.76+0.47%
Cisco Cisco40.54-0.33-0.81%
Citigroup Citigroup77.11+0.27+0.35%
Citizens Financi Citizens Financial Group Inc45.25-0.27-0.59%
Citrix Systems Citrix89.96-0.08-0.09%
Clorox Clorox142.41+1.45+1.03%
Coach Coach40.59+0.69+1.73%
CocaCola CocaCola46.53+0.38+0.82%
Cognizant Cognizant74.73+0.17+0.23%
Colgate-Palmoliv Colgate-Palmolive75.42+0.80+1.07%
Comcast Comcast41.82-0.62-1.46%
Comerica Comerica93.79+0.75+0.81%
ConAgra Foods ConAgra Foods36.77+0.06+0.16%
Concho Resources Concho Resources156.72-2.37-1.49%
ConocoPhillips ConocoPhillips58.84-1.21-2.02%
Consolidated Edi Consolidated Edison79.02-0.47-0.59%
Constellation Br Constellation Brands217.76+0.24+0.11%
Cooper Cooper230.96+0.12+0.05%
Corning Corning34.41-0.25-0.72%
Costco Costco191.53-0.31-0.16%
Coty Inc Coty Inc20.40-0.38-1.83%
Crown Castle Crown Castle105.32+1.75+1.69%
Cummins Cummins182.55-1.63-0.89%
DENTSPLY DENTSPLY65.65-0.14-0.21%
DISH Network DISH47.99-1.49-3.01%
DR Horton DR Horton50.83-1.08-2.08%
DTE Energy DTE Energy104.14+0.22+0.21%
DaVita DaVita79.15+0.02+0.03%
Danaher Danaher99.47+0.08+0.08%
Darden Restauran Darden Restaurants96.74-1.28-1.31%
Deere&Company Deere&Company167.54-1.76-1.04%
Delphi Automotiv Delphi Automotive56.50+5.68+11.18%
Delta Air Lines Delta Air Lines59.35-0.48-0.80%
Devon Energy Devon Energy43.26-0.78-1.77%
Digital Digital107.48+1.70+1.61%
Discover Discover78.94-1.57-1.95%
Discovery Discovery24.53+0.20+0.82%
Discovery Commun Discovery Communications C23.20+0.20+0.87%
Disney Disney110.69-1.78-1.58%
Dollar General Dollar General98.44-0.66-0.67%
Dollar Tree Dollar Tree112.88-1.96-1.71%
Dominion Resourc Dominion Resources75.27-0.67-0.88%
Dover Dover103.36-0.78-0.75%
Dow Chemical Dow Chemical66.65
Dr Pepper Snappl Dr Pepper Snapple94.91-0.33-0.35%
DuPont DuPont74.95-0.46-0.61%
Duke Energy Duke Energy78.42-0.48-0.61%
Dun&Bradstreet Dun&Bradstreet117.57-0.56-0.47%
E-TRADE E-TRADE53.67-0.27-0.50%
Electronic Arts EA111.92-1.21-1.07%
EOG Resources EOG Resources113.39-2.14-1.85%
EQT EQT58.12-0.34-0.58%
Eastman Chemical Eastman Chemical96.81-0.62-0.64%
Eaton Eaton83.35-0.89-1.06%
Ecolab Ecolab137.02-0.66-0.48%
Edison Edison61.33-0.09-0.15%
Edwards Lifescie Edwards Lifesciences120.07-0.76-0.63%
Eli Lilly Eli Lilly85.29-1.69-1.94%
Emerson Emerson72.83-1.08-1.46%
Entergy Entergy77.67-0.55-0.70%
Envision Healthc Envision Healthcare35.06-0.66-1.85%
Equifax Equifax122.16-0.69-0.56%
Equinix Equinix448.10+12.15+2.79%
Equity Residenti Equity Residential60.67+0.25+0.41%
Essex Property Essex Property227.60+0.50+0.22%
Estee Lauder Estee Lauder128.66+0.13+0.10%
Eversource Energ Eversource Energy60.95-0.40-0.65%
Exelon Exelon38.47+0.08+0.21%
Expedia Expedia130.60-1.76-1.33%
Expeditors Washi Expeditors65.47-1.26-1.89%
Express Scripts Express80.41-0.46-0.57%
Extra Space Stor Extra Space Storage82.71+0.46+0.56%
Exxon Exxon86.97-0.55-0.63%
F5 Networks F5 Networks140.52-1.29-0.91%
FLIR Systems FLIR Systems50.34+0.06+0.12%
FMC FMC94.98-2.90-2.96%
Facebook Facebook178.39-0.98-0.55%
Fastenal Fastenal55.44-0.15-0.27%
FedEx FedEx269.58-2.27-0.83%
Federal Realty I Federal Realty Investment129.64+0.83+0.64%
Fidelity Nationa Fidelity National Info97.17-0.44-0.45%
Fifth Third Fifth Third32.28-0.07-0.22%
First Solar First Solar49.09+1.36+2.85%
FirstEnergy FirstEnergy29.92-0.15-0.50%
Fiserv Fiserv137.51+0.29+0.21%
Flowserve Flowserve45.05+1.05+2.39%
Fluor Fluor58.03+0.96+1.68%
Foot Locker Foot Locker46.96-0.49-1.03%
Ford Motor Ford Motor13.10-0.13-0.98%
Fortive Fortive73.99-0.48-0.64%
Fortune Brands Fortune Brands70.40-0.22-0.31%
Fox Inc Fox35.79-0.58-1.59%
Franklin Resourc Franklin Resources43.79-0.74-1.66%
Freeport-McMoran Freeport-McMoran19.32-0.43-2.18%
GE GE18.21-0.55-2.93%
GGP GGP23.08-0.11-0.47%
Gap Gap32.71-1.16-3.42%
Garmin Ltd Garmin61.45-0.51-0.82%
General Dynamics General Dynamics206.33-4.26-2.02%
General Mills General Mills58.43+0.58+1.00%
General Motors General Motors44.19+0.12+0.27%
Genuine Parts Genuine Parts102.80-0.48-0.46%
Gilead Gilead80.25+1.23+1.56%
Global Payments Global Payments104.60+1.34+1.30%
Goldmsachs Goldm. Sachs258.46+1.43+0.56%
H&R Block H&R Block26.63+0.27+1.02%
HCA HCA88.79-0.01-0.01%
HCP HCP23.72+0.08+0.34%
HP Inc HP Inc22.88-0.04-0.17%
Halliburton Halliburton52.13-1.01-1.90%
Hanesbrands Hanesbrands22.10-0.32-1.43%
Harley-Davidson Harley-Davidson51.98-2.43-4.47%
Harris Harris145.77-1.44-0.98%
Hartford Hartford55.24-0.05-0.09%
Hasbro Hasbro91.39-1.06-1.15%
Helmerich&Payne Helmerich&Payne69.73-0.53-0.75%
Henry Schein Henry Schein76.04+1.20+1.60%
Hershey Hershey108.29-0.98-0.90%
Hess Hess53.54-1.00-1.83%
Hewlett Packard Hewlett Packard Enterprise Co14.25+0.21+1.50%
Hologic Hologic43.75+0.04+0.09%
HomeDepot Home Depot196.31-0.11-0.06%
Honeywell Honeywell157.89-1.18-0.74%
Hormel Foods Hormel Foods34.72+0.17+0.49%
Host Hotels Reso Host Hotels Resorts20.32-0.04-0.20%
Humana Humana270.17+2.15+0.80%
Huntington Bancs Huntington Bancshares15.68-0.17-1.07%
IBM IBM163.85+0.71+0.44%
ICE ICE74.58-0.20-0.27%
IDEXX Labs IDEXX Labs176.10+2.86+1.65%
Illinois Tool Wo Illinois Tool Works169.22-1.30-0.76%
Illumina Inc Illumina241.42-3.30-1.35%
Incyte Incyte91.65-2.42-2.57%
Ingersoll-Rand Ingersoll-Rand90.26-0.84-0.92%
Int Flavors & Fr Int Flavors & Fragrances150.16-0.20-0.13%
Intuitive Surgic Int. Surg.420.07+1.03+0.25%
Intel Intel43.14-0.10-0.23%
International Pa International Paper61.23-1.03-1.65%
Interpublic of C Interpublic of Companies20.63-0.25-1.20%
Intuit Intuit162.29-2.22-1.35%
Invesco Invesco37.20-0.66-1.74%
Iron Mountain Iron Mountain36.23+0.01+0.03%
J&J J&J146.86+1.10+0.75%
JB Hunt JB Hunt120.64-0.42-0.35%
JM Smucker JM Smucker124.01+0.58+0.47%
JP JPMorgan112.27-0.40-0.35%
Jacobs Engineeri Jacobs Engineering69.42-0.14-0.20%
Johnson Controls Johnson Controls40.17+0.37+0.93%
Juniper Juniper28.61-0.28-0.97%
KLA-Tencor KLA Tencor107.66+0.37+0.34%
Kansas City Sout Kansas City Southern111.00+0.60+0.54%
Kellogg Kellogg65.94+1.25+1.93%
KeyCorp KeyCorp21.32-0.10-0.47%
Kimberly-Clark Kimberly-Clark114.26+1.28+1.13%
Kimco Kimco16.55-0.21-1.25%
Kinder Morgan Kinder Morgan19.39-0.13-0.67%
Kohl’s Kohl’s63.40-0.47-0.74%
Kraft Heinz Kraft Heinz78.64+1.29+1.67%
Kroger Kroger28.25+0.11+0.39%
L Brands L Brands48.99-0.68-1.37%
L3 Tech L3 Tech207.39-2.07-0.99%
LKQ LKQ43.19-0.28-0.64%
Laboratory of Am Laboratory of America171.00-0.64-0.37%
Lam Research Cor Lam Research Corp190.39+1.88+1.00%
Leggett&Platt Leggett&Platt48.44-0.36-0.74%
Lennar Lennar68.78-0.48-0.69%
Leucadia Nationa Leucadia National27.55-0.38-1.36%
Level 3 Communic Level 3 Communications53.63
Lincoln National Lincoln National82.51-1.86-2.20%
Lockheed Martin Lockheed Martin330.11-6.14-1.83%
Loews Loews52.19-0.59-1.12%
Lowe’s Lowe’s100.97+0.11+0.11%
LyondellBasell I LyondellBasell Industries115.89-1.79-1.52%
M&T Bank M&T Bank177.78-0.74-0.41%
Macerich Macerich61.56-1.41-2.24%
Macy’s Inc Macy’s Inc25.92-0.97-3.61%
Mallinckrodt Mallinckrodt31.68-0.74-2.28%
Marathon Oil Marathon Oil18.24-0.58-3.08%
Marathon Petrole Marathon Petroleum70.78-0.64-0.90%
Marriott Int Marriott Int139.12-0.66-0.47%
Marsh&McLennan Marsh&McLennan81.26-0.48-0.59%
Martin Marietta Martin Marietta Materials226.19-4.57-1.98%
Masco Masco45.24-0.52-1.14%
Mastercard Mastercard162.29-0.04-0.02%
Mattel Mattel15.12-0.17-1.11%
McCormick&Co McCormick&Co101.29+0.28+0.28%
McDonald’s McDonald’s173.68+0.11+0.06%
McKesson McKesson170.66+4.41+2.65%
Medtronic Medtronic85.32-0.13-0.15%
Merckco Merckco62.07+3.41+5.81%
MetLife MetLife51.85-1.48-2.78%
Mettler-Toledo Mettler-Toledo649.42-1.18-0.18%
Michael Kors Michael Kors63.84-1.40-2.15%
Microchip Microchip93.33-0.11-0.12%
Micron Micron42.92+0.11+0.26%
Microsoft Microsoft88.35-1.25-1.40%
Mid-America Apar Mid-America Apartment92.20+0.88+0.96%
Mohawk Industrie Mohawk Industries274.49+0.42+0.15%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing84.72-0.16-0.19%
Mondelez Mondelez42.99+0.52+1.22%
Monsanto Monsanto119.72+0.02+0.02%
Monster Beverage Monster Bev.64.56+0.79+1.24%
Moodys Moodys155.53-1.72-1.09%
Morgan Stanley Morgan Stanley54.60-0.52-0.94%
Mosaic Mosaic25.68-1.54-5.66%
Motorola Motorola95.86-0.71-0.74%
Murphy Oil Murphy Oil25.65-0.08-0.31%
Mylan Mylan46.64-0.26-0.55%
NRG NRG27.90-0.80-2.79%
NVIDIA NVIDIA220.11-2.87-1.29%
Nasdaq Inc Nasdaq Inc80.42-1.01-1.24%
National Oilwell National Oilwell Varco38.47-0.67-1.71%
Navient Navient13.75-0.13-0.94%
NetApp NetApp62.27-0.50-0.80%
Netflix Netflix221.53+0.30+0.14%
Newell Brands Newell Brands31.75-0.51-1.58%
Newfield Explora Newfield Exploration34.10-0.65-1.87%
Newmont Mining Newmont Mining40.00+0.21+0.53%
News Corp News Corp17.30-0.25-1.42%
News Corp A News Corp A16.97-0.18-1.05%
NextEra Energy NextEra Energy150.54+0.22+0.15%
NiSource NiSource24.03-0.04-0.17%
Nielsen Holdings Nielsen Holdings37.10-0.36-0.96%
Nike Nike63.42-1.25-1.93%
Noble Energy Noble Energy31.67-0.56-1.74%
Nordstrom Nordstrom50.18-1.64-3.16%
Norfolk Southern Norfolk Southern153.00-1.34-0.87%
Northern Trust Northern Trust106.61-0.65-0.61%
Northrop Grumman Northrop Grumman312.54-2.61-0.83%
Nucor Nucor68.95-0.07-0.10%
ONEOK ONEOK58.80+0.13+0.22%
Occidental Occidental75.27-1.26-1.65%
Omnicom Omnicom74.32-1.60-2.11%
Oracle Oracle49.59+0.08+0.16%
Oreilly Oreilly257.89-0.71-0.27%
PACCAR PACCAR75.97-0.43-0.56%
PNC Financial PNC Financial152.26+1.17+0.77%
PPG Industries PPG Industries116.64-1.53-1.29%
PPL PPL31.26+0.18+0.58%
PVH PVH141.40-2.23-1.55%
Pacific Gas&Elec Pacific Gas&Electric44.02+0.20+0.46%
Parker-Hannifin Parker-Hannifin209.91-0.13-0.06%
Patterson Patterson38.13+0.62+1.65%
PayPal Holdings PayPal Holdings Inc80.42-0.12-0.15%
Paychex Paychex68.26+0.60+0.89%
Pentair Pentair73.56-0.20-0.27%
People’s United People’s United19.39-0.09-0.46%
PepsiCo PepsiCo117.86+0.48+0.41%
PerkinElmer PerkinElmer78.53-0.36-0.46%
Perrigo Perrigo90.86-0.94-1.02%
Pfizer Pfizer36.60+0.06+0.16%
Philip Morris Philip Morris104.87+0.37+0.35%
Phillips 66 Phillips 66103.50-1.47-1.40%
Pinnacle West Ca Pinnacle West Capital78.86-0.36-0.45%
Pioneer Natural Pioneer Natural Resources182.51-3.64-1.96%
Praxair Praxair162.10-2.05-1.25%
Priceline.com Priceline1,919.47+0.07
Principal Principal70.37+0.48+0.69%
ProLogis ProLogis62.14+0.29+0.47%
Procter&Gamble Procter&Gamble90.22+0.61+0.68%
Progressive Progressive56.27+0.33+0.59%
Prudential Finan Prudential Financial122.09-2.03-1.64%
Public Service E Public Service Enterprise49.55-0.55-1.10%
Public Storage Public Storage193.75+0.20+0.10%
PulteGroup PulteGroup33.76-0.72-2.09%
Qorvo Inc Qorvo Inc69.30-1.74-2.45%
Qualcomm Qualcomm68.25+2.87+4.39%
Quanta Services Quanta Services38.69-0.75-1.90%
Quest Diagnostic Quest Diagnostics101.22-0.41-0.40%
Ralph Lauren Ralph Lauren104.42-2.37-2.22%
Range Resources Range Resources16.78-0.80-4.55%
Raytheon Raytheon195.73-1.73-0.88%
Realty Income Realty Income52.94+0.22+0.42%
Red Hat Red Hat124.59-1.36-1.08%
Regency Centers Regency Centers63.66-0.40-0.62%
Regeneron Pharma Regeneron370.21+3.25+0.89%
Regions Financia Regions Financial18.16-0.12-0.66%
Republic Service Republic Services68.09-0.29-0.42%
Robert Half Robert Half55.70-0.66-1.17%
Rockwell Automat Rockwell Automation205.02-2.90-1.39%
Rockwell Collins Rockwell Collins136.65-1.18-0.86%
Roper Technologi Roper Technologies274.88-0.40-0.15%
Ross Stores Ross80.87-2.71-3.24%
Royal Caribbean Royal Caribbean Cruises126.75-0.78-0.61%
Ryder System Ryder System88.52-1.30-1.45%
S&P Global S&P Global175.83-1.81-1.02%
SL Green SL Green94.99-0.48-0.50%
Salesforce.com Salesforce.com108.89-1.35-1.22%
Scana Scana42.31-1.74-3.95%
Schlumberger Schlumberger77.17-0.80-1.03%
Scripps Networks Scripps Networks87.81-0.06-0.07%
Seagate Technolo Seagate51.51+0.25+0.49%
Sealed Air Sealed Air48.43-0.43-0.88%
Sempra Energy Sempra Energy107.06+0.17+0.16%
Sherwin-Williams Sherwin-Williams423.87-8.97-2.07%
Signet Jewelers Signet Jewelers56.79-0.15-0.26%
Simon Property Simon Property165.04-0.47-0.28%
Skyworks Skyworks99.86-1.35-1.33%
Snap-On Snap-On180.67-2.92-1.59%
Southern Southern44.66-0.18-0.40%
Southwest Airlin Southwest Airlines65.47+0.11+0.17%
Southwestern Ene Southwestern Energy5.34-0.04-0.74%
Stanley Black&De Stanley Black&Decker171.01-2.41-1.39%
Staples Staples10.25
Starbucks Starbucks60.56+0.16+0.26%
State Street State Street105.97-1.27-1.18%
Stericycle Stericycle72.16+0.56+0.78%
Stryker Stryker159.47+1.24+0.78%
SunTrust Banks SunTrust Banks68.30-0.59-0.86%
Symantec Symantec27.87-0.95-3.30%
Synchrony Financ Synchrony Financial37.93-1.44-3.66%
Sysco Sysco61.72+0.34+0.55%
T Rowe T Rowe114.47-0.88-0.76%
TE Connectivity TE Connectivity100.11-0.06-0.06%
Texas Instrument TI112.92+0.20+0.18%
TJX TJX76.59-1.69-2.16%
Target Target74.96-1.84-2.40%
TechnipFMC TechnipFMC27.42-0.24-0.87%
Tegna Inc Tegna Inc12.76-0.18-1.39%
Teradata Teradata32.21-0.33-1.01%
Textron Textron58.78-1.37-2.28%
The AES The AES10.68-0.36-3.26%
The Charles Schw The Charles Schwab55.53+0.14+0.25%
The Goodyear Tir The Goodyear Tire&Rubber33.50-0.41-1.21%
Thermo Fisher Sc Thermo Fisher Scientific208.01-2.16-1.03%
Tiffany&Co Tiffany&Co107.58-0.88-0.81%
Time Warner Time Warner91.91-0.14-0.15%
Torchmark Torchmark91.42-0.83-0.90%
Total System Ser Total System Services82.22+0.22+0.27%
Tractor Supply Tractor79.18-0.43-0.54%
Transdigm Transdigm293.85+1.35+0.46%
Transocean Transocean9.94-0.01-0.10%
Travelers Travelers135.52+0.79+0.59%
TripAdvisor TripAdvisor35.89-0.65-1.78%
Twenty-First Cen Twenty-First Century Fox A36.29-0.44-1.20%
Tyson Foods Tyson Foods78.67-1.23-1.54%
US Bancorp US Bancorp57.17+0.19+0.33%
Ulta Beauty Ulta Beauty237.12-0.20-0.08%
Under Armour A Under Armour A13.81-1.31-8.66%
Under Armour C Under Armour C12.48-1.66-11.74%
Union Pacific Union Pacific140.31-0.86-0.61%
United Continent United Continental77.49-0.91-1.16%
United Dominion United Dominion36.07+0.37+1.04%
United Parcel Se United Parcel Service132.88-1.21-0.90%
United Rentals United Rentals178.97-1.92-1.06%
UnitedTech UnitedTech133.97-2.61-1.91%
Unitedhealth Unitedhealth232.90+4.26+1.86%
Universal Health Universal Health Services116.42-0.23-0.20%
Unum Unum55.54-3.05-5.21%
Urban Outfitters Urban Outfitters25.02+0.39+1.58%
VF VF76.68-1.12-1.44%
Valero Energy Valero Energy96.15-0.60-0.62%
Varian Varian108.08-0.41-0.38%
Ventas Ventas54.52-0.31-0.57%
VeriSign VeriSign112.65-0.96-0.84%
Verisk Verisk97.20-0.30-0.31%
Verizon Verizon51.66-0.20-0.39%
Vertex Pharmaceu Vertex Pharmaceuticals151.06-3.57-2.31%
Viacom B Viacom31.38-2.38-7.05%
Visa Visa120.39+0.30+0.25%
Vornado Vornado71.21-0.71-0.99%
Vulcan Materials Vulcan Materials133.69-0.28-0.21%
WEC Energy WEC Energy63.15-0.48-0.75%
WW Grainger WW Grainger231.81-3.86-1.64%
Wal-Mart Stores Wal-Mart Stores100.69-0.18-0.18%
Walgreens Boots Walgreens76.03-0.04-0.05%
Waste Management Waste Management88.16-0.11-0.12%
Waters Waters208.94-0.81-0.39%
Wells Fargo&Co Wells Fargo&Co62.50-0.05-0.08%
Welltower Inc Welltower Inc59.26+0.10+0.17%
WestRock Co WestRock Co68.69-0.51-0.74%
Western Digital Western D.83.88+0.76+0.91%
Western Union Western Union20.62-0.50-2.37%
Weyerhaeuser Weyerhaeuser34.76-0.50-1.42%
Whirlpool Whirlpool168.95-3.80-2.20%
Whole Foods Mark Whole Foods41.99
Williams Williams32.59-0.62-1.87%
Willis Towers Wa Willis Towers Watson152.58-2.88-1.85%
Wyndham Wyndham117.08-0.85-0.72%
Wynn Resorts Wynn168.73+3.19+1.93%
XL Group XL Group35.24-0.25-0.70%
Xcel Energy Xcel Energy45.29+0.14+0.31%
Xerox Xerox32.35-0.42-1.28%
Xilinx Xilinx73.77-0.89-1.19%
Xylem Xylem70.54+0.08+0.11%
Yum! Brands Yum! Brands82.93-0.69-0.83%
Zimmer Biomet Zimmer Biomet121.68-0.42-0.34%
Zions Zions52.90-0.38-0.71%
Zoetis Inc Zoetis Inc75.54+0.15+0.20%
eBay eBay37.68-0.34-0.89%

S&P 500 in de beursbox

Voer actuele discussies over S&P 500 in ons forum. Er wordt over S&P 500 gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX TRADINGROOM TECHNISCHE ANALYSE BOX


Gister toch prachtig instap S&p gisteren!😃

Ben long S&p 500 gegaan, komt wel Hersteld vandaag of morgen,👍😉

Zo....dat was het wel ff.....nu op mijn handen zitten SHORT AEX, DAX, S&P en BUNDS nog LONG op WTI

Shortjes S&P staan in de startblokken.....

De Vix s&p laat nog geen enkel teken van angst zien, moet nog zien of we de komende dagen wel wat afkomen?

Ik denk dat iedereen mag gaan klaar zitten, gaat een erg bijzondere dag op de beurs worden de komende dagen zal er wat gaan moeten gebeuren omdat men in Amerika met bepaalde wetten begint te spotten. Dow Jones hoogste RSI op weekbasis sinds 1904 S&P 500 hoogste RSI OOIT op weekbasis Beide indices gaan richting een RSI niveau van 90 wat natuurlijk uitzonderlijk is voor een index gezien de kenmerken...

Ma200 Dow op oktober SenP dag

Volgende week expiratie Europa Aex 555/551,5/ma50 Cac40 5400 Dax is lastig al wat verder gedaald 13000 Usa kan je niet veel van zeggen Ma50 is heeel ver weg, Dow 1300 punten, SenP 120 punten. 4-5%

SenP Voorjaarsrally Uur met ma50 Terug 2690/80 Uur bollinger wat weerstand nu

En daar gaat de S&P weer....

RSI op weekbasis van S&P al bijna op 85....op naar 100 😳

Dow Wil niet vooruit terwijl nasdaq en SenP wel nieuwe toppen, uitbraak? Maken nu Opvallend in ieder geval Met gelijkblijvende Dow kan de DAX 575 punten zo variëren, uit mijn hoofd 12275/13350 Terugkijken is makkelijk dan vooruitkijken




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia