Koers S&P 500 -0.09%

00:19 (zaterdag 21 juli 2018)

S&P 500: streaming koers, intraday grafiek, technische analyse chart, aandelen SP500, en forum berichten over SP500.

Laatst: 2,801.83
Change: -2.66 -0.09%
Sluit: 2,804.49
Min: 2,800.01
Max: 2,809.70
Week 52 Laag: 1,776.01
Week 52 Hoog: 2,093.55
De S&P 500 (kortweg "de S&P") is een aandelenindex van de Verenigde Staten die een zeer betrouwbaar beeld geeft van de ontwikkelingen op de Amerikaanse aandelenmarkt. De 500 grootste Amerikaanse bedrijven gemeten naar hun marktkapitalisatie zijn opgenomen in deze index, die samengesteld wordt door de kredietbeoordelaar Standard & Poor's. De S&P 500 aandelenindex wordt door beleggers veel gebruikt, meer nog dan de Dow Jones Industrial Average index die bij het brede publiek bekender is. meer … bron: wikipedia

Intraday grafiek SP500


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 1259 + 84 %
Guy Trading € 4000 + € 698 + 17 %
Polleke Trading € 4000 + € 3157 + 79 %
Index Trading € 2000 - € 142 - 7 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3157 + 79 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 1527 - 38 %
Combi-Abo € 8000 + € 3855 + 48 %

Interactieve Technische Analyse grafiek S&P 500

S&P 500 charts

S&P 500 Intraday
S&P 500 intraday chart S&P 500 intraday grafiek
S&P 500 10-dagen
S&P 500 10 dagen chart S&P 500 10 dagen grafiek
S&P 500 6 maanden
S&P 500 6 maanden chart S&P 500 6 maanden grafiek
S&P 500 5 jaar
S&P 500 5 jaar chart S&P 500 5 jaar grafiek

Aandelen S&P 500

CBRE A CBRE A49.33-0.33-0.66%
Raymond James Fi Raymond James Financial95.07+0.35+0.37%
Federal Realty Federal Realty124.26-0.53-0.42%
ANSYS ANSYS178.92-1.43-0.79%
Align Align375.38+5.06+1.37%
Apartment Invest Apartment Invest41.82-0.43-1.02%
AMD AMD16.50-0.21-1.26%
Principal Financ Principal Financial54.03-0.51-0.94%
DXC Technology DXC Technology87.04-0.13-0.15%
IFF IFF128.94-0.96-0.74%
Tapestry Tapestry48.32+0.30+0.62%
IPG IPG21.48-0.37-1.69%
MGM MGM31.20+0.38+1.23%
Cadence Design Cadence Design45.14-0.09-0.20%
Andeavor Andeavor136.94-0.55-0.40%
Frontier Communi Frontier Communications11.51-0.06-0.52%
Baker Hughes A Baker Hughes A32.00+0.22+0.69%
Everest Everest224.82-9.48-4.05%
Duke Duke28.00-0.54-1.89%
Lennar B Lennar B41.58-0.45-1.07%
Synopsys Synopsys91.69-0.08-0.09%
Discovery A Discovery A26.58-0.11-0.41%
Walmart Walmart88.06+0.34+0.39%
Booking Holdings Booking Holdings2,019.49+17.99+0.90%
Brighthouse Fina Brighthouse Financial41.05+0.17+0.42%
IHS Markit Ltd IHS Markit Ltd52.73+0.04+0.08%
Hilton Worldwide Hilton Worldwide81.96-0.18-0.22%
Synopsys Inc Synopsys Inc83.24+0.94+1.14%
Smith AO Smith AO63.35+0.37+0.59%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher70.39+0.09+0.13%
Packaging of Ame Packaging of America117.31+1.18+1.02%
Gartner Gartner138.84-0.79-0.57%
SBA Communicatio SBA Communications162.26-0.37-0.23%
Aptiv Aptiv92.94-2.03-2.14%
Alexandria RE Alexandria RE124.69-2.23-1.76%
ResMed ResMed109.33+0.52+0.48%
IPG Photonics IPG Photonics238.07-1.79-0.75%
3M 3M201.95+0.35+0.17%
Air Products Air Products154.35-0.05-0.03%
Norwegian Cruise Norwegian Cruise Lines49.54-0.31-0.62%
ADP ADP137.33+0.27+0.20%
AIG AIG53.32-0.53-0.98%
AT&T AT&T31.10-0.17-0.54%
AbbVie AbbVie88.91-1.04-1.16%
Abbott Labs Abbott Labs63.32-0.46-0.72%
Accenture Accenture166.52-0.37-0.22%
Activision Blizz Activision Blizzard79.65-0.96-1.19%
Acuity Brands Acuity Brands130.29-3.35-2.51%
Adobe Adobe257.54-0.14-0.05%
Advance Auto Par Advance Auto Parts142.67-0.70-0.49%
Aetna Aetna187.22-2.82-1.48%
Affiliated Manag Affiliated Managers148.84-0.47-0.31%
Aflac Aflac43.06+0.17+0.40%
Agilent Technolo Agilent Technologies63.85-0.30-0.47%
Air Products&Che Air Products&Chemicals153.60-0.62-0.40%
Akamai Akamai78.91+0.67+0.86%
Alaska Air Alaska Air60.63-3.16-4.95%
Albemarle Albemarle93.90-2.31-2.40%
Alexion Alexion135.16+0.07+0.05%
Allegion PLC Allegion PLC79.49+0.81+1.03%
Allergan Allergan171.79-1.60-0.92%
Alliance Data Sy Alliance Data Systems233.08+5.89+2.59%
Alliant Energy Alliant Energy42.54-0.42-0.98%
Allstate Allstate93.42
Alphabet A Alphabet A1,197.88-1.22-0.10%
Alphabet Inc C Alphabet Inc C1,140.17+15.90+1.41%
Altaba Altaba66.75-0.76-1.13%
Altria Altria57.64+0.70+1.23%
Amazon Amazon.com1,813.70+0.73+0.04%
Ameren Ameren61.34-0.37-0.60%
American Airline American Airlines37.88-0.25-0.66%
American Electri American Electric Power70.41-0.23-0.33%
American Express American Express100.15-0.02-0.02%
American Tower American Tower140.38-1.29-0.91%
American Water W American Water Works87.55-0.98-1.11%
Ameriprise Finan Ameriprise Financial139.53-1.74-1.23%
AmerisourceBerge AmerisourceBergen84.70-0.86-1.01%
Ametek Ametek73.57-0.07-0.10%
Amgen Amgen190.49-1.27-0.66%
Amphenol Amphenol88.40-0.19-0.21%
Anadarko Petrole Anadarko Petroleum70.95-0.13-0.18%
Analog Devices Analog97.81-0.45-0.46%
Anthem Inc Anthem Inc248.52-0.12-0.05%
Aon Aon146.16+0.01+0.01%
Apache Apache44.38+0.08+0.18%
Apartment Inv. & Apartment Inv. & Manag.44.11+0.04+0.09%
Apple Apple191.44-0.44-0.23%
Applied Material Applied Mat.46.76+0.09+0.19%
Archer-Daniels-M Archer-Daniels-Midland47.12-0.13-0.28%
Arconic Inc Arconic Inc19.03-0.14-0.73%
Arthur J Gallagh Arthur J Gallagher&Co62.96+0.04+0.06%
Assurant Assurant107.47+0.33+0.31%
AutoNation AutoNation45.56+0.06+0.13%
AutoZone AutoZone714.35-1.82-0.25%
Autodesk Autodesk134.32-0.18-0.13%
AvalonBay AvalonBay170.54-1.86-1.08%
Avery Dennison Avery Dennison103.95-0.03-0.03%
BB&T BB&T49.94-0.58-1.15%
Ball Ball37.59-0.68-1.78%
Bank of America Bank of America30.13+0.46+1.55%
Bank of NY Mello Bank of NY Mellon52.46-0.27-0.51%
Baxter Baxter75.00+0.26+0.35%
Becton Dickinson Becton Dickinson247.03+0.05+0.02%
Bed Bath&Beyond Bed Bath&Beyond21.39-0.08-0.37%
Berkshire Hathaw Berkshire Hathaway B196.78-0.71-0.36%
Best Buy Best Buy76.11-1.87-2.40%
Biogen Inc Biogen358.71+0.60+0.17%
BlackRock BlackRock502.78-2.11-0.42%
Boeing Boeing354.90-0.43-0.12%
BorgWarner BorgWarner44.35-0.68-1.51%
Boston Propertie Boston Properties125.19-1.61-1.27%
Boston Scientifi Boston Scientific33.77+0.04+0.13%
Bristol-Myers Sq Bristol-Myers Squibb56.71+0.17+0.30%
Broadcom Broadcom210.33-0.04-0.02%
Brown Forman Brown Forman52.59+0.25+0.48%
CA CA43.98-0.01-0.02%
CBOE Holdings CBOE Holdings104.62-0.14-0.13%
CBRE CBRE47.35+0.04+0.09%
CBS CBS57.23-0.21-0.37%
CF Industries CF Industries43.04+0.24+0.56%
CH Robinson CH Robins.90.32+0.73+0.81%
CME Group CME Group169.00+0.15+0.09%
CMS Energy CMS Energy47.42-0.44-0.92%
CR Bard CR Bard331.24
CSRA Inc CSRA Inc41.24
CSX CSX69.46+0.31+0.45%
CVS Health Corp CVS Health Corp65.26-0.88-1.33%
Cabot Oil&Gas Cabot Oil&Gas24.24-0.18-0.74%
Campbell Soup Campbell Soup40.50-0.45-1.10%
Capital One Fina Capital One Financial97.23+1.86+1.95%
CarMax CarMax77.14-0.56-0.72%
Cardinal Health Cardinal Health48.80-0.20-0.41%
Carnival Carnival58.14-0.72-1.22%
Caterpillar Caterpillar136.82-2.60-1.86%
Celgene Celgene85.10-0.24-0.28%
Centene Centene135.45+0.20+0.15%
CenterPoint Ener CenterPoint Energy27.76-0.26-0.93%
CenturyLink CenturyLink18.76-0.47-2.44%
Cerner Cerner60.45-0.31-0.51%
Charter Communic Charter288.84-2.30-0.79%
Chesapeake Energ Chesapeake Energy4.55-0.12-2.57%
Chevron Chevron122.27+0.60+0.49%
Chipotle Mexican Chipotle Mexican Grill451.19-3.64-0.80%
Chubb Chubb133.23+0.12+0.09%
Church&Dwight Church&Dwight54.98+0.84+1.55%
Cigna Cigna178.09+2.19+1.25%
Cimarex Energy Cimarex Energy96.75+0.34+0.35%
Cincinnati Finan Cincinnati Financial70.70+0.44+0.63%
Cintas Cintas203.57+9.89+5.11%
Cisco Cisco42.01-0.39-0.92%
Citigroup Citigroup69.22+0.23+0.33%
Citizens Financi Citizens Financial Group Inc40.20-0.46-1.13%
Citrix Systems Citrix108.23-1.46-1.33%
Clorox Clorox131.80+1.46+1.12%
Coach Coach40.59+0.69+1.73%
CocaCola CocaCola45.28+0.17+0.38%
Cognizant Cognizant82.24-0.14-0.17%
Colgate-Palmoliv Colgate-Palmolive65.95+0.20+0.30%
Comcast Comcast34.30-0.61-1.75%
Comerica Comerica94.22+0.65+0.69%
ConAgra Foods ConAgra Foods36.15-0.13-0.36%
Concho Resources Concho Resources144.29-3.98-2.68%
ConocoPhillips ConocoPhillips70.01+0.60+0.87%
Consolidated Edi Consolidated Edison78.05-0.73-0.93%
Constellation Br Constellation Brands216.81-0.15-0.07%
Cooper Cooper248.58+0.62+0.25%
Corning Corning29.12-0.22-0.75%
Costco Costco218.69+1.15+0.53%
Coty Inc Coty Inc13.95+0.17+1.23%
Crown Castle Crown Castle110.33-0.70-0.63%
Cummins Cummins135.81-2.01-1.46%
DENTSPLY DENTSPLY45.03-0.31-0.68%
DISH Network DISH30.91-0.29-0.93%
DR Horton DR Horton42.55-0.73-1.69%
DTE Energy DTE Energy106.60-0.77-0.72%
DaVita DaVita69.98-0.59-0.84%
Danaher Danaher101.29-1.91-1.85%
Darden Restauran Darden Restaurants110.46-1.35-1.21%
Deere&Company Deere&Company137.17-3.13-2.23%
Delphi Automotiv Delphi Automotive56.50+5.68+11.18%
Delta Air Lines Delta Air Lines51.99-1.01-1.91%
Devon Energy Devon Energy44.14
Digital Digital116.00-0.68-0.58%
Discover Discover72.06+0.55+0.77%
Discovery Discovery23.93-0.49-1.99%
Discovery Commun Discovery Communications C24.59-0.11-0.45%
Disney Disney111.48-0.65-0.58%
Dollar General Dollar General98.17-1.03-1.04%
Dollar Tree Dollar Tree86.44-1.05-1.20%
Dominion Resourc Dominion Resources71.27-0.73-1.01%
Dover Dover80.24+2.12+2.71%
Dow Chemical Dow Chemical66.65
Dr Pepper Snappl Dr Pepper Snapple123.66
DuPont DuPont65.82-0.32-0.48%
Duke Energy Duke Energy80.65-0.55-0.68%
Dun&Bradstreet Dun&Bradstreet117.57-0.56-0.47%
E-TRADE E-TRADE59.63-1.58-2.58%
Electronic Arts EA147.48-0.48-0.32%
EOG Resources EOG Resources122.35-0.04-0.03%
EQT EQT55.68-0.01-0.02%
Eastman Chemical Eastman Chemical99.99-0.73-0.72%
Eaton Eaton77.64-0.57-0.73%
Ecolab Ecolab140.91-0.99-0.70%
Edison Edison65.06-0.77-1.17%
Edwards Lifescie Edwards Lifesciences152.62+2.34+1.56%
Eli Lilly Eli Lilly88.47-0.96-1.07%
Emerson Emerson69.28-0.52-0.74%
Entergy Entergy80.51-0.49-0.60%
Envision Healthc Envision Healthcare44.30+0.15+0.34%
Equifax Equifax126.51+0.65+0.52%
Equinix Equinix434.22-2.97-0.68%
Equity Residenti Equity Residential63.22-1.07-1.66%
Essex Property Essex Property229.35-3.19-1.37%
Estee Lauder Estee Lauder141.08+0.66+0.47%
Eversource Energ Eversource Energy58.75-0.41-0.69%
Exelon Exelon42.05-0.19-0.45%
Expedia Expedia125.50-2.31-1.81%
Expeditors Washi Expeditors73.42+0.36+0.49%
Express Scripts Express77.56+0.83+1.08%
Extra Space Stor Extra Space Storage94.57-0.55-0.58%
Exxon Exxon81.40-0.61-0.74%
F5 Networks F5 Networks172.38+0.69+0.40%
FLIR Systems FLIR Systems54.00-0.50-0.92%
FMC FMC86.65+0.04+0.05%
Facebook Facebook209.94+1.85+0.89%
Fastenal Fastenal57.46+0.64+1.13%
FedEx FedEx234.93-1.62-0.68%
Federal Realty I Federal Realty Investment129.64+0.83+0.64%
Fidelity Nationa Fidelity National Info108.90+0.18+0.17%
Fifth Third Fifth Third28.49+0.18+0.64%
First Solar First Solar49.09+1.36+2.85%
FirstEnergy FirstEnergy35.31-0.33-0.93%
Fiserv Fiserv77.35-0.08-0.10%
Flowserve Flowserve42.16-0.30-0.71%
Fluor Fluor48.92-0.40-0.81%
Foot Locker Foot Locker52.41-0.69-1.30%
Ford Motor Ford Motor10.56-0.11-1.03%
Fortive Fortive77.64+0.02+0.03%
Fortune Brands Fortune Brands56.23-0.52-0.92%
Fox Inc Fox45.69-0.51-1.10%
Franklin Resourc Franklin Resources31.98-0.29-0.90%
Freeport-McMoran Freeport-McMoran15.75-0.05-0.32%
GE GE13.12-0.61-4.44%
GGP GGP21.04+0.25+1.20%
Gap Gap30.05-0.66-2.15%
Garmin Ltd Garmin64.55-0.48-0.74%
General Dynamics General Dynamics195.28+0.93+0.48%
General Mills General Mills43.36+0.01+0.02%
General Motors General Motors39.40+0.09+0.23%
Genuine Parts Genuine Parts98.06+0.76+0.78%
Gilead Gilead77.37+0.32+0.42%
Global Payments Global Payments117.12+0.04+0.03%
Goldmsachs Goldm. Sachs231.69+2.06+0.90%
H&R Block H&R Block24.40-0.01-0.04%
HCA HCA108.00+0.30+0.28%
HCP HCP25.98-0.04-0.15%
HP Inc HP Inc22.94-0.25-1.08%
Halliburton Halliburton45.20+0.24+0.53%
Hanesbrands Hanesbrands22.17-0.03-0.14%
Harley-Davidson Harley-Davidson41.62-0.50-1.19%
Harris Harris150.90+0.37+0.25%
Hartford Hartford52.34-0.33-0.63%
Hasbro Hasbro93.93+0.24+0.26%
Helmerich&Payne Helmerich&Payne59.40-0.19-0.32%
Henry Schein Henry Schein75.31+0.53+0.71%
Hershey Hershey91.92-0.31-0.34%
Hess Hess64.04-0.46-0.71%
Hewlett Packard Hewlett Packard Enterprise Co15.47-0.17-1.09%
Hologic Hologic41.12-0.20-0.48%
HomeDepot Home Depot202.45-0.18-0.09%
Honeywell Honeywell153.13+5.59+3.79%
Hormel Foods Hormel Foods37.25+0.15+0.40%
Host Hotels Reso Host Hotels Resorts21.28-0.19-0.89%
Humana Humana317.81-0.59-0.19%
Huntington Bancs Huntington Bancshares15.10+0.10+0.67%
IBM IBM146.35-2.89-1.94%
ICE ICE75.81+0.05+0.07%
IDEXX Labs IDEXX Labs248.14+5.32+2.19%
Illinois Tool Wo Illinois Tool Works146.86+1.40+0.96%
Illumina Inc Illumina311.15+2.05+0.66%
Incyte Incyte69.20-0.91-1.30%
Ingersoll-Rand Ingersoll-Rand91.80
Int Flavors & Fr Int Flavors & Fragrances150.16-0.20-0.13%
Intuitive Surgic Int. Surg.516.78-4.51-0.87%
Intel Intel51.91-0.07-0.13%
International Pa International Paper52.84-0.47-0.88%
Interpublic of C Interpublic of Companies20.63-0.25-1.20%
Intuit Intuit215.28-0.71-0.33%
Invesco Invesco25.46-0.23-0.90%
Iron Mountain Iron Mountain34.95-0.47-1.33%
J&J J&J125.85-0.09-0.07%
JB Hunt JB Hunt121.26-0.32-0.26%
JM Smucker JM Smucker109.47-0.10-0.09%
JP JPMorgan111.28+1.39+1.26%
Jacobs Engineeri Jacobs Engineering66.09-0.75-1.12%
Johnson Controls Johnson Controls36.14+0.29+0.81%
Juniper Juniper27.97-0.09-0.32%
KLA-Tencor KLA Tencor106.92-1.57-1.45%
Kansas City Sout Kansas City Southern111.05+2.60+2.40%
Kellogg Kellogg70.20+0.60+0.86%
KeyCorp KeyCorp20.52-0.10-0.51%
Kimberly-Clark Kimberly-Clark104.68+1.13+1.09%
Kimco Kimco16.65-0.19-1.13%
Kinder Morgan Kinder Morgan17.69-0.30-1.67%
Kohl’s Kohl’s73.65-0.78-1.05%
Kraft Heinz Kraft Heinz60.69-0.65-1.06%
Kroger Kroger28.14+0.02+0.07%
L Brands L Brands31.70-1.07-3.27%
L3 Tech L3 Tech203.56-0.89-0.44%
LKQ LKQ33.78-0.41-1.20%
Laboratory of Am Laboratory of America186.94-0.05-0.03%
Lam Research Cor Lam Research Corp178.23-3.09-1.70%
Leggett&Platt Leggett&Platt46.05+0.01+0.02%
Lennar Lennar54.68-0.46-0.83%
Leucadia Nationa Leucadia National23.18-0.29-1.24%
Level 3 Communic Level 3 Communications53.63
Lincoln National Lincoln National64.57-0.25-0.39%
Lockheed Martin Lockheed Martin322.55+2.95+0.92%
Loews Loews49.62+0.23+0.47%
Lowe’s Lowe’s100.66-0.73-0.72%
LyondellBasell I LyondellBasell Industries107.93-0.63-0.58%
M&T Bank M&T Bank173.00+0.23+0.13%
Macerich Macerich57.57-0.67-1.15%
Macy’s Inc Macy’s Inc38.65-0.31-0.80%
Mallinckrodt Mallinckrodt31.68-0.74-2.28%
Marathon Oil Marathon Oil20.48-0.06-0.29%
Marathon Petrole Marathon Petroleum72.52-0.34-0.47%
Marriott Int Marriott Int133.05-0.15-0.11%
Marsh&McLennan Marsh&McLennan87.48+0.35+0.40%
Martin Marietta Martin Marietta Materials224.22-1.65-0.73%
Masco Masco38.99+0.01+0.03%
Mastercard Mastercard206.71+0.65+0.32%
Mattel Mattel15.97-0.07-0.44%
McCormick&Co McCormick&Co117.83-0.29-0.25%
McDonald’s McDonald’s157.97+0.56+0.36%
McKesson McKesson132.90-0.91-0.68%
Medtronic Medtronic88.02-0.40-0.45%
Merckco Merckco62.52+0.01+0.02%
MetLife MetLife43.76-0.41-0.93%
Mettler-Toledo Mettler-Toledo602.56+4.45+0.74%
Michael Kors Michael Kors67.63-0.32-0.47%
Microchip Microchip94.37-0.43-0.45%
Micron Micron55.02-1.20-2.13%
Microsoft Microsoft106.27+1.87+1.79%
Mid-America Apar Mid-America Apartment97.90-1.62-1.63%
Mohawk Industrie Mohawk Industries224.23+0.98+0.44%
Molson Coors Bre Molson Coors Brewing61.65-0.70-1.12%
Mondelez Mondelez42.45+0.21+0.50%
Monsanto Monsanto127.95
Monster Beverage Monster Bev.61.58+0.44+0.72%
Moodys Moodys185.42+3.07+1.68%
Morgan Stanley Morgan Stanley50.27+0.42+0.84%
Mosaic Mosaic28.32+0.12+0.41%
Motorola Motorola121.68-0.50-0.41%
Murphy Oil Murphy Oil25.65-0.08-0.31%
Mylan Mylan35.53-0.11-0.31%
NRG NRG32.14-0.16-0.50%
NVIDIA NVIDIA250.89-1.14-0.45%
Nasdaq Inc Nasdaq Inc95.00
National Oilwell National Oilwell Varco43.10-0.09-0.21%
Navient Navient13.95-0.05-0.36%
NetApp NetApp82.01-0.31-0.38%
Netflix Netflix361.05-3.18-0.87%
Newell Brands Newell Brands26.15-0.62-2.32%
Newfield Explora Newfield Exploration28.65-0.68-2.32%
Newmont Mining Newmont Mining37.02+0.01+0.03%
News Corp News Corp15.50-0.10-0.64%
News Corp A News Corp A15.28-0.21-1.36%
NextEra Energy NextEra Energy169.97-0.28-0.16%
NiSource NiSource25.95-0.20-0.75%
Nielsen Holdings Nielsen Holdings29.87-0.69-2.26%
Nike Nike76.96+0.01+0.01%
Noble Energy Noble Energy34.68-0.07-0.20%
Nordstrom Nordstrom52.59-1.44-2.67%
Norfolk Southern Norfolk Southern161.85+1.37+0.85%
Northern Trust Northern Trust107.73-0.71-0.65%
Northrop Grumman Northrop Grumman323.93-0.23-0.07%
Nucor Nucor66.25+1.58+2.44%
ONEOK ONEOK69.93-0.51-0.72%
Occidental Occidental83.08+0.10+0.12%
Omnicom Omnicom68.18-1.43-2.05%
Oracle Oracle48.52+0.08+0.17%
Oreilly Oreilly297.33-1.90-0.64%
PACCAR PACCAR62.75-0.70-1.10%
PNC Financial PNC Financial142.50+1.79+1.27%
PPG Industries PPG Industries105.00-1.39-1.31%
PPL PPL28.01-0.30-1.06%
PVH PVH154.47+0.92+0.60%
Pacific Gas&Elec Pacific Gas&Electric41.44-0.82-1.94%
Parker-Hannifin Parker-Hannifin163.47-1.61-0.98%
Patterson Patterson23.64+0.66+2.87%
PayPal Holdings PayPal Holdings Inc87.47+0.09+0.10%
Paychex Paychex70.55+0.06+0.09%
Pentair Pentair43.89+0.17+0.39%
People’s United People’s United18.30-0.03-0.16%
PepsiCo PepsiCo116.01+0.24+0.21%
PerkinElmer PerkinElmer78.00-0.40-0.51%
Perrigo Perrigo75.97+0.14+0.18%
Pfizer Pfizer37.33-0.03-0.08%
Philip Morris Philip Morris84.31+3.41+4.22%
Phillips 66 Phillips 66110.36-0.54-0.49%
Pinnacle West Ca Pinnacle West Capital78.02+0.52+0.67%
Pioneer Natural Pioneer Natural Resources180.95-2.02-1.10%
Praxair Praxair165.58+0.32+0.19%
Priceline.com Priceline1,905.64
Principal Principal70.37+0.48+0.69%
ProLogis ProLogis62.44-1.06-1.67%
Procter&Gamble Procter&Gamble78.68-0.05-0.06%
Progressive Progressive59.83+0.32+0.54%
Prudential Finan Prudential Financial95.25-0.45-0.47%
Public Service E Public Service Enterprise51.36-0.81-1.55%
Public Storage Public Storage222.12-0.34-0.15%
PulteGroup PulteGroup31.11-0.18-0.58%
Qorvo Inc Qorvo Inc81.20-2.56-3.06%
Qualcomm Qualcomm58.61-0.70-1.18%
Quanta Services Quanta Services33.29-0.11-0.33%
Quest Diagnostic Quest Diagnostics114.46-0.53-0.46%
Ralph Lauren Ralph Lauren124.59-1.23-0.98%
Range Resources Range Resources16.32-0.13-0.79%
Raytheon Raytheon201.44+0.07+0.03%
Realty Income Realty Income55.49-0.32-0.57%
Red Hat Red Hat147.88+1.68+1.15%
Regency Centers Regency Centers61.44-0.04-0.07%
Regeneron Pharma Regeneron367.11-0.63-0.17%
Regions Financia Regions Financial17.82+0.20+1.14%
Republic Service Republic Services68.25-0.31-0.45%
Robert Half Robert Half68.45-0.05-0.07%
Rockwell Automat Rockwell Automation171.30-0.77-0.45%
Rockwell Collins Rockwell Collins136.40-0.75-0.55%
Roper Technologi Roper Technologies284.74+1.28+0.45%
Ross Stores Ross86.59-0.85-0.97%
Royal Caribbean Royal Caribbean Cruises110.56-0.92-0.83%
Ryder System Ryder System74.72+0.55+0.74%
S&P Global S&P Global212.33+1.06+0.50%
SL Green SL Green99.31-2.35-2.31%
Salesforce.com Salesforce.com146.87-0.29-0.20%
Scana Scana40.12-0.08-0.20%
Schlumberger Schlumberger66.09-0.83-1.24%
Scripps Networks Scripps Networks90.04
Seagate Technolo Seagate59.02
Sealed Air Sealed Air42.61-0.40-0.93%
Sempra Energy Sempra Energy114.26-1.05-0.91%
Sherwin-Williams Sherwin-Williams426.12-2.96-0.69%
Signet Jewelers Signet Jewelers60.29-0.37-0.61%
Simon Property Simon Property170.50-3.46-1.99%
Skyworks Skyworks96.99-5.49-5.36%
Snap-On Snap-On173.74+0.45+0.26%
Southern Southern47.52-0.40-0.83%
Southwest Airlin Southwest Airlines53.43-0.35-0.65%
Southwestern Ene Southwestern Energy5.34-0.04-0.74%
Stanley Black&De Stanley Black&Decker144.23+4.58+3.28%
Staples Staples10.25
Starbucks Starbucks50.91-0.43-0.84%
State Street State Street85.87-6.87-7.41%
Stericycle Stericycle68.25+0.48+0.71%
Stryker Stryker174.30+1.44+0.83%
SunTrust Banks SunTrust Banks70.84+1.82+2.64%
Symantec Symantec21.20-0.09-0.42%
Synchrony Financ Synchrony Financial32.81-0.43-1.29%
Sysco Sysco71.00+0.12+0.17%
T Rowe T Rowe119.86-0.89-0.74%
TE Connectivity TE Connectivity91.69-0.63-0.68%
Texas Instrument TI115.00+0.41+0.36%
TJX TJX97.07-0.62-0.63%
Target Target77.76-0.70-0.89%
TechnipFMC TechnipFMC30.18+0.08+0.27%
Tegna Inc Tegna Inc12.76-0.18-1.39%
Teradata Teradata32.21-0.33-1.01%
Textron Textron66.86-0.13-0.19%
The AES The AES13.03
The Charles Schw The Charles Schwab52.15-0.73-1.38%
The Goodyear Tir The Goodyear Tire&Rubber21.62-0.33-1.50%
Thermo Fisher Sc Thermo Fisher Scientific216.85+0.77+0.36%
Tiffany&Co Tiffany&Co136.37+0.26+0.19%
Time Warner Time Warner98.77
Torchmark Torchmark83.47-0.50-0.60%
Total System Ser Total System Services89.57+0.18+0.20%
Tractor Supply Tractor79.87+0.45+0.57%
Transdigm Transdigm364.89+1.98+0.55%
Transocean Transocean9.94-0.01-0.10%
Travelers Travelers125.20+0.02+0.02%
TripAdvisor TripAdvisor59.85-0.83-1.37%
Twenty-First Cen Twenty-First Century Fox A46.00-0.65-1.39%
Tyson Foods Tyson Foods64.12-0.78-1.20%
US Bancorp US Bancorp51.06-0.30-0.58%
Ulta Beauty Ulta Beauty254.52-2.89-1.12%
Under Armour A Under Armour A21.61-0.49-2.22%
Under Armour C Under Armour C20.02-0.17-0.84%
Union Pacific Union Pacific141.41+1.00+0.71%
United Continent United Continental80.91+0.32+0.40%
United Dominion United Dominion37.07-0.42-1.12%
United Parcel Se United Parcel Service112.07-0.77-0.68%
United Rentals United Rentals151.11-5.46-3.49%
UnitedTech UnitedTech130.26-0.10-0.08%
Unitedhealth Unitedhealth252.70-0.23-0.09%
Universal Health Universal Health Services112.67-0.10-0.09%
Unum Unum37.53+0.04+0.11%
Urban Outfitters Urban Outfitters25.02+0.39+1.58%
VF VF92.94+3.70+4.15%
Valero Energy Valero Energy106.21-0.79-0.74%
Varian Varian116.41+0.21+0.18%
Ventas Ventas58.25+0.19+0.33%
VeriSign VeriSign149.09+1.01+0.68%
Verisk Verisk112.59+0.34+0.30%
Verizon Verizon50.62-0.13-0.26%
Vertex Pharmaceu Vertex Pharmaceuticals157.50+0.53+0.34%
Viacom B Viacom27.49-0.51-1.82%
Visa Visa140.99+0.86+0.61%
Vornado Vornado72.19-0.77-1.06%
Vulcan Materials Vulcan Materials123.88-1.05-0.84%
WEC Energy WEC Energy64.84-0.40-0.61%
WW Grainger WW Grainger340.25-1.20-0.35%
Wal-Mart Stores Wal-Mart Stores93.12+0.23+0.25%
Walgreens Boots Walgreens65.17+1.29+2.02%
Waste Management Waste Management82.69+0.04+0.05%
Waters Waters197.15-0.49-0.25%
Wells Fargo&Co Wells Fargo&Co56.41+0.08+0.14%
Welltower Inc Welltower Inc63.49+0.72+1.15%
WestRock Co WestRock Co57.50-0.29-0.50%
Western Digital Western D.76.68-0.78-1.01%
Western Union Western Union20.28-0.01-0.05%
Weyerhaeuser Weyerhaeuser34.88-0.77-2.16%
Whirlpool Whirlpool151.80-0.55-0.36%
Whole Foods Mark Whole Foods41.99
Williams Williams28.80+0.11+0.38%
Willis Towers Wa Willis Towers Watson159.62+0.78+0.49%
Wyndham Wyndham46.86-0.16-0.34%
Wynn Resorts Wynn163.92+0.35+0.21%
XL Group XL Group56.26-0.03-0.05%
Xcel Energy Xcel Energy45.63-0.28-0.61%
Xerox Xerox25.09-0.09-0.36%
Xilinx Xilinx68.17-0.48-0.70%
Xylem Xylem69.57+0.99+1.44%
Yum! Brands Yum! Brands79.31-0.02-0.03%
Zimmer Biomet Zimmer Biomet111.66-0.58-0.52%
Zions Zions53.01-0.19-0.36%
Zoetis Inc Zoetis Inc85.29-0.13-0.15%
eBay eBay34.20+0.09+0.26%

S&P 500 in de beursbox

Voer actuele discussies over S&P 500 in ons forum. Er wordt over S&P 500 gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX TECHNISCHE ANALYSE BOX IN- EN UITSTAP BOX


Microsoft: 10% winststijging GAAP v.s. vorig jaar. Dank zij het belasting douceurtje van Trump en een lagere $. Zonder deze kunstmatige meevallers waarschijnlijk geen winststijging of zelfs daling. Overigens daalden voor belasting de totale winst van de gezamenlijk S&P 500 bedrijven ook in het eerste kwartaal (v.s. 1e kwart. 2017) al. Zou mij niet verbazen als die tendens zich doorzet. Kortom, ...

Spx 2750/2760?

AEX bijgekocht bij 570 mijn stop 575 de S&P gaat wel goed nu kijk ook voor een long olie WITI rond 66.30 we zullen het zien 👍

Analyse geeft aan dat de s&p wel eens onder de 2800 kan gaan vandaag of morgen. ff een korte corr.daarna nog een keer up. En dan is het feest(bull) voorbij...……..

Hallo allemaal ik ben short gegaan op AEX 568.60 mijn koersdoel 1. 559 2. 552 3.544 bijkopen rond 572 S&P 500 short 2814 mijn koersdoel 1. 2735 2. 2692 3. 2676

Sp fts blijft duidelijk achter boete google en olie daling doet WS niet goed

Sp fts.

Contrast is groot Kijk je naar de nasdaq, nieuwe top of spx duidelijk boven de 2800. Of naar de transport zie bijlage Op ma200 Contrast dus groot

Moneymanagement toepassen bij EW dat wil zeggen onder de s&p 2794 die bodem moest zijn, sluiten met verlies en zo gebeurt dat toch heel vaak bij hertellingen ? maar waarom wordt daar nooit over gesproken ? over stoploss niveaus,...

Spx Bij twijfels letten op 2740/50

Upg.s&p 2800 kansrijk. Mensen, fijne avond.

Theoretisch 550 ca, maar iets lager kan ook maar, áls Sp fts vandaag sluit boven 2810 is vermoedelijk/mogelijk het pijntje snel omgezet inbullish gevoel van jewelste....

Een interessante vraag is nu wel waar de Sp fts gaan bodemen, rond 2794 is wel te hopen voor een vlot doorstijgen een omweg van 2760 bv zou aardig vertraging kunnen opleveren

De Sp fts mogen nog verder corrigeren alvorens richting 2875 door te lopen. RDS heeft daar geen invloed op; wel kan de oliemarkt als geheel indirect invloed hebben op de waardering van indexen

DAX en Sp fts en DOW houden nog stand met 1e steunpunt/zone Maar de AEX zoekt toch het gap 557-558.5 op De trendlijn breken vergt kennelijk opnieuw een aanloop Onder de 557 bevindt zich nog de steunlijn nu rond 556 (oplopend vanaf de bodem 544)

Soxx en Russell Russell topcandle of in ieder geval twijfel Soxx net als transport niet goed, tussen ma50/200 Natuurlijk Spx Npx Wel heel mooi Verwachtingen zijn hoog

Alle index fts zijn op of dichtbij hun dayhigh gesloten zegt mij veel over het uitbraakgehalte van de sp fts

Als nabeurs de sp fts niet onder de 2799 terugvallen is het uitbraaknivoi voorlopig steunnivo geworden; als dat nog 2 dagen stand houdt is dat definitief

Een slot van de sp fts boven 2800 geeft een eerste bevestiging van de belangrijke uitbraak op weekbasis des te meer van belang

Wederom lijkt het er op dat WS vanavond de doorslag mag geven, nu of met name de uitbraak van de Sp fts het weekend overleeft en ook of bv de AEX de 563 weerstand al dan niet met succes zal testen komende week maandag




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia