Koers ASCX Amsterdam Small Cap +0.21%

07:07 (maandag 21 jan 2019)

ASCX Amsterdam Small Cap: streaming koers, intraday grafiek, en aandelen ASCX.

Laatst: 914.99
Change: +1.95 +0.21%
Sluit: 913.04
Min: 914.17
Max: 919.77

Intraday grafiek ASCX


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2019  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 335 + 22 %
Guy Trading € 4000 + € 347 + 9 %
Index Trading € 2000 + € 219 + 11 %
TA Aandelen & Indices € 4000 + € 354 + 9 %
Polleke Trading € 4000 + € 603 + 15 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 603 + 15 %
Combi-Abo € 8000 + € 950 + 12 %
 

Aandelen ASCX Small Cap Amsterdam

Accell Accell18.72+0.06+0.32%
NSI NSI35.55+0.30+0.85%
Ordina Ordina1.46+0.02+1.25%
Probiodrug AG Probiodrug AG11.70+0.15+1.30%
Sif Holding NV Sif Holding NV10.44-0.14-1.32%
Stern Groep Stern Groep17.70
Takeaway Com Takeaway Com55.24-1.16-2.06%
Van Lanschot Van Lanschot19.70-0.24-1.20%
Vastned Vastned31.65+0.15+0.48%
Koninklijke Volk Koninklijke Volker Wessels Stevin14.61+0.26+1.81%
Pharming Group Pharming Group0.83+0.02+1.84%
Wessanen NV Wessanen NV17.95-0.02-0.11%
Amsterdam Commod Amsterdam Commodities18.30-0.12-0.65%
B&S Group B&S Group12.68-0.02-0.19%
NIBC Holding NIBC Holding8.94+0.09+1.03%
Alfen Beheer Alfen Beheer13.00+0.27+2.15%
Nedap Nedap43.80+0.90+2.10%
Lucas Bols Lucas Bols15.45+0.20+1.31%
Acomo Acomo21.50-0.95-4.23%
AMG AMG31.62+2.00+6.75%
Avantium Avantium5.87-0.03-0.51%
Basic Fit Basic Fit24.40-0.60-2.40%
Beter Bed Beter Bed4.91-0.10-2.00%
Binck Binck6.23+0.01+0.16%
Brunel Brunel11.60-0.07-0.60%
Fagron Fagron16.05+0.18+1.13%
ForFarmers ForFarmers8.27+0.01+0.12%
Heijmans Heijmans8.90+0.05+0.56%
Hunter Douglas Hunter Douglas57.40+0.40+0.70%
ICT Group ICT Group13.45-0.20-1.47%
KAS Bank KAS Bank6.11+0.13+2.17%
Kendrion Kendrion21.95+0.65+3.05%
Kiadis Pharma NV Kiadis Pharma NV5.50-0.10-1.79%
Koninklijke Wess Koninklijke Wessanen9.09-0.04-0.44%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia