Koers BMW ST +2.92%

17:30 (vrijdag 18 jan 2019)

BMW ST: streaming koers, en intraday grafiek.

Laatst: 73.34
Change: +2.08 +2.92%
Sluit: 71.26
Min: 71.75
Max: 73.62

Intraday grafiek BMW


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2019  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 335 + 22 %
Guy Trading € 4000 + € 347 + 9 %
Index Trading € 2000 + € 219 + 11 %
TA Aandelen & Indices € 4000 + € 354 + 9 %
Polleke Trading € 4000 + € 603 + 15 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 603 + 15 %
Combi-Abo € 8000 + € 950 + 12 %
 

Autobranche

Volkswagen Volkswagen145.66+2.76+1.93%
BMW BMW73.34+2.08+2.92%
Daimler Daimler50.89+1.96+4.00%
Renault Renault57.10+0.97+1.73%
Peugeot Peugeot21.33+0.24+1.14%
Tesla Tesla302.26-45.05-12.97%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia