Koers CAC 40 Parijs -0.35%

04:08 (zaterdag 21 juli 2018)

CAC 40 Parijs: streaming koers, intraday grafiek, aandelen CAC40, en forum berichten over CAC40.

Laatst: 5,398.32
Change: -18.75 -0.35%
Sluit: 5,417.00
Min: 5,342.00
Max: 5,424.00

Intraday grafiek CAC40


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 1259 + 84 %
Guy Trading € 4000 + € 698 + 17 %
Polleke Trading € 4000 + € 3157 + 79 %
Index Trading € 2000 - € 142 - 7 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3157 + 79 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 1527 - 38 %
Combi-Abo € 8000 + € 3855 + 48 %

Frankrijk

CAC40 CAC 40 Parijs5,398.32-18.75-0.35%
CAC Mid-Small CAC MID-SM14,128.91-18.40-0.13%

CAC-40 Stijgers

Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Essilor Internat Essilor International124.00+1.55+1.27%
Publicis Publicis53.76+0.58+1.09%
Pernod Ric. Pernod Ricard138.70+1.20+0.87%
Danone Danone66.34+0.52+0.79%

CAC-40 Dalers

Valeo SA Valeo SA47.57-1.63-3.31%
Peugeot Peugeot20.67-0.51-2.41%
Sodexo Sodexo89.62-1.94-2.12%
Arc.Mitt Arcelormittal25.16-0.54-2.08%
LafargeHolcim LafargeHolcim44.08-0.89-1.98%

Aandelen CAC 40 Parijs

AXA AXA20.75-0.18-0.86%
STMicroelectroni STMicroelectronics20.27+0.05+0.25%
Accor Accor44.91+0.06+0.13%
Air Liq. Air Liquide108.65-1.05-0.96%
Airbus Airbus105.76-1.32-1.23%
Arc.Mitt Arcelormittal25.16-0.54-2.08%
Atos Atos123.15-0.40-0.32%
BNP Par. BNP Paribas51.70-0.12-0.23%
Bouygues Bouygues36.50-0.16-0.44%
Cap Gemini Cap Gemini115.85-0.60-0.52%
Carrefour Carrefour13.51+0.07+0.56%
Credit Agr. Credit Agr.11.43-0.01-0.04%
Danone Danone66.34+0.52+0.79%
Engie Engie13.38+0.04+0.26%
Essilor Internat Essilor International124.00+1.55+1.27%
Kering Kering486.80-8.70-1.76%
L'Oreal L'Oreal211.90+0.10+0.05%
LafargeHolcim LafargeHolcim44.08-0.89-1.98%
Legrand Legrand62.14-0.28-0.45%
Louis Vt. Louis Vuitton296.25+0.80+0.27%
Michelin Michelin108.15-0.40-0.37%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Orange Orange14.10+0.04+0.28%
Pernod Ric. Pernod Ricard138.70+1.20+0.87%
Peugeot Peugeot20.67-0.51-2.41%
Publicis Publicis53.76+0.58+1.09%
Renault Renault73.24-0.88-1.19%
Safran Safran107.65+0.35+0.33%
Saint Gob. Saint Gobain37.46-0.03-0.08%
Sanofi Sanofi72.36+0.25+0.35%
Schneider Schneider69.82-1.40-1.97%
Societe Gen. Societe Generale36.01-0.27-0.73%
Sodexo Sodexo89.62-1.94-2.12%
Solvay Solvay109.50-0.55-0.50%
TechnipFMC TechnipFMC30.18+0.08+0.27%
Total Total52.60-0.28-0.53%
Unibail Rodamco Unibail Rodamco190.00
Valeo SA Valeo SA47.57-1.63-3.31%
Veolia Environne Veolia Environnement19.33+0.05+0.23%
Vinci Vinci84.34-0.24-0.28%
Vivendi Vivendi20.94-0.27-1.27%

CAC 40 Parijs in de beursbox

Voer actuele discussies over CAC 40 Parijs in ons forum. Er wordt over CAC 40 Parijs gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX


Jawel Maar AEX en cac40 veel moeite met bollinger midden terwijl Japan en China het niet slecht gedaan hebben vannacht. AEX 544 Cac40, bijlage met de lijnen

Of de data precies zijn daar twijfel ik nog wel eens aan. Maar bollinger valt naar beneden waardoor extra weerstand is ontstaan Cac40 dag




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia