Koers CAC 40 Parijs +0.01%

05:38 (donderdag 26 apr 2018)

CAC 40 Parijs: streaming koers, intraday grafiek, aandelen CAC40, en forum berichten over CAC40.

Laatst: 5,413.30
Change: +0.30 +0.01%
Sluit: 5,413.00
Min: 5,389.00
Max: 5,442.00

Intraday grafiek CAC40


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 1532 + 102 %
Guy Trading € 4000 + € 3038 + 76 %
Polleke Trading € 4000 + € 3549 + 89 %
Index Trading € 2000 + € 2 0 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3549 + 89 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 198 - 5 %
Combi-Abo € 8000 + € 6587 + 82 %

Frankrijk

CAC40 CAC 40 Parijs5,413.30+0.30+0.01%
CAC Mid-Small CAC MID-SM14,171.16-132.14-0.92%

CAC-40 Stijgers

Kering Kering458.40+20.20+4.61%
STMicroelectroni STMicroelectronics18.18+0.52+2.95%
Atos Atos111.25+2.55+2.35%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Vivendi Vivendi21.18+0.32+1.53%

CAC-40 Dalers

Michelin Michelin115.55-4.60-3.83%
Arc.Mitt Arcelormittal27.82-0.91-3.15%
Schneider Schneider73.94-1.98-2.61%
Solvay Solvay114.65-2.60-2.22%
Bouygues Bouygues41.73-0.81-1.90%

Aandelen CAC 40 Parijs

AXA AXA23.42-0.07-0.32%
STMicroelectroni STMicroelectronics18.18+0.52+2.95%
Accor Accor45.37-0.30-0.66%
Air Liq. Air Liquide105.00-1.00-0.94%
Airbus Airbus94.97-1.74-1.80%
Arc.Mitt Arcelormittal27.82-0.91-3.15%
Atos Atos111.25+2.55+2.35%
BNP Par. BNP Paribas63.50-0.50-0.78%
Bouygues Bouygues41.73-0.81-1.90%
Cap Gemini Cap Gemini104.60-1.55-1.46%
Carrefour Carrefour16.56+0.10+0.61%
Credit Agr. Credit Agr.13.62-0.13-0.91%
Danone Danone66.21+0.29+0.44%
Engie Engie14.18+0.03+0.21%
Essilor Internat Essilor International113.40-0.25-0.22%
Kering Kering458.40+20.20+4.61%
L'Oreal L'Oreal190.30+1.50+0.79%
LafargeHolcim LafargeHolcim45.20-0.44-0.96%
Legrand Legrand63.84-0.52-0.81%
Louis Vt. Louis Vuitton280.65-1.10-0.39%
Michelin Michelin115.55-4.60-3.83%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Orange Orange14.77-0.04-0.27%
Pernod Ric. Pernod Ricard135.90
Peugeot Peugeot20.18-0.35-1.70%
Publicis Publicis59.02+0.20+0.34%
Renault Renault92.76-0.61-0.65%
Safran Safran90.52+0.04+0.04%
Saint Gob. Saint Gobain43.42-0.60-1.36%
Sanofi Sanofi65.87+0.45+0.69%
Schneider Schneider73.94-1.98-2.61%
Societe Gen. Societe Generale45.74-0.06-0.13%
Sodexo Sodexo79.94-0.16-0.20%
Solvay Solvay114.65-2.60-2.22%
TechnipFMC TechnipFMC33.56+0.17+0.51%
Total Total51.15-0.69-1.33%
Unibail Rodamco Unibail Rodamco193.25+0.85+0.44%
Valeo SA Valeo SA54.80-0.78-1.40%
Veolia Environne Veolia Environnement19.18-0.12-0.62%
Vinci Vinci82.50-1.06-1.27%
Vivendi Vivendi21.18+0.32+1.53%

CAC 40 Parijs in de beursbox

Voer actuele discussies over CAC 40 Parijs in ons forum. Er wordt over CAC 40 Parijs gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX


AEX, DAX, cac40 Staan geen daling toe. AEX, alle steunen onder de 440 Grafiek is van gisteren

Ik zie AEX die het duidelijk minder doet. Vreemde fondsen aan kop om daling tegen te gaan. Altice, ABN, RDS. Olie en euro, volatiele dag Soxx, echt matig Cac40, uitstekend Dax, blijft ook goed liggen AEX onder de 550 inmiddels Klein stukje naar doel 440




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia