Koers CAC 40 Parijs +4.25%

11:30 (maandag 24 apr 2017)

CAC 40 Parijs: streaming koers, intraday grafiek, aandelen CAC40, en forum berichten over CAC40.

Laatst: 5,273.98
Change: +214.78 +4.25%
Sluit: 5,059.00
Min: 5,229.00
Max: 5,290.00

Intraday grafiek CAC40


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2017  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 844 - 56 %
Guy Trading € 4000 - € 1051 - 26 %
Polleke Trading € 4000 + € 831 + 21 %
Alles of Niets € 2000 - € 761 - 38 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 831 + 21 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 340 + 9 %
Combi-Abo € 8000 - € 220 - 3 %

CAC-40 Stijgers

Societe Gen. Societe Generale50.73+4.45+9.60%
BNP Par. BNP Paribas67.18+5.18+8.35%
Saint Gob. Saint Gobain49.47+3.27+7.09%
Peugeot Peugeot19.22+1.20+6.63%
AXA AXA24.90+1.40+5.96%

CAC-40 Dalers

Lafarge Lafarge53.78-0.46-0.85%

Aandelen CAC 40 Parijs

Accor Accor41.95+1.81+4.51%
Air Liq. Air Liquide110.15+4.40+4.16%
Airbus Airbus73.81+2.24+3.13%
Alcatel Alcatel-Lucent3.31+0.04+1.19%
Alstom Alstom23.70+0.89+3.88%
Arc.Mitt Arcelormittal7.39+0.25+3.46%
AXA AXA24.90+1.40+5.96%
BNP Par. BNP Paribas67.18+5.18+8.35%
Bouygues Bouygues39.08+1.77+4.74%
Cap Gemini Cap Gemini90.49+3.29+3.77%
Carrefour Carrefour21.60+0.78+3.75%
Danone Danone63.40+1.25+2.01%
EDF EDF21.77+0.34+1.59%
Essilor Essilor117.80+5.05+4.48%
GDF Suez GDF Suez17.58+0.69+4.06%
Kering Kering256.10+8.65+3.50%
L'Oreal L'Oreal184.85+4.05+2.24%
Lafarge Lafarge53.78-0.46-0.85%
Legrand Legrand59.59+2.36+4.12%
Louis Vt. Louis Vuitton215.10+8.20+3.96%
Michelin Michelin118.90+2.80+2.41%
Orange Orange14.65+0.64+4.53%
Pernod Ric. Pernod Ricard116.90+1.90+1.65%
Peugeot Peugeot19.22+1.20+6.63%
Publicis Publicis66.25+1.25+1.92%
Renault Renault84.43+3.97+4.93%
Safran Safran76.37+2.64+3.58%
Saint Gob. Saint Gobain49.47+3.27+7.09%
Sanofi Sanofi85.19+2.83+3.44%
Schneider Schneider74.16+3.56+5.04%
Societe Gen. Societe Generale50.73+4.45+9.60%
Solvay Solvay115.90+4.10+3.67%
Technip Technip30.67+1.20+4.05%
Total Total48.23+1.75+3.75%
Unibail Unibail226.85+7.20+3.28%
Valeo Valeo65.11+2.08+3.30%
Veolia Veolia17.38+0.53+3.11%
Vinci Vinci77.70+4.37+5.96%
Vivendi Vivendi18.51+0.85+4.81%

CAC 40 Parijs in de beursbox

Voer actuele discussies over CAC 40 Parijs in ons forum. Er wordt over CAC 40 Parijs gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX TECHNISCHE ANALYSE BOX


Ik dacht gister hele kleine long CAC pakken stond maar 96 ont in de plus nu over de 200....dank u :-) En eruit.

Op mijn scherm slechts 1 cent. Wat wel opvalt: alle turbo's aex, dax en cac met hefboom hoger dan 20, kun je niet meer kopen.

Beurzen gaan nu uit van positief nieuws Nasdaq 100 op top Cac40 ruime plus vandaag Transport voor de 2e dag up richting ma50 Hou zelf nog kleine short aan voor toch een dip onder de 510

Cac40 Mag niet onder de 5000 Maar candels zien er niet goed uit Doel..... Zie grafiek

Cac40 Gaat deze nog de oude top uitnemen van de Draghi rally uit begin 2015 5200/5200+

Arno: Ik handel in heel veel indexen zoals EURO Stoxx-50 Nikkei 225 S&P-500 DAX AEX CAC. hele hoop. Omdat ik op technische anaylese handel hoef ik niet zo zeer naar bedrijven te kijken of nieuws berichten.. Overigens vol ik natuurlijk bijna allemaal het belangrijkste nieuws zoals die van ASML bijvoorbeeld vandaag op IEX.NL

Cac vorige grafiek was dag, topsignaal Weekgrafiek, twijfel

Cac week Topsignaal, mooie staart aan de bovenkant

Idem de Cac

En CAC +0,62%

CAC boven 5000

Cac 5000 aangetikt.

Vreemd......DAX & CAC hebben geen Uni en toch dezelfde beweging 😉

Cac 40 weerstand sinds begin dit jaar!

Cac40 al weer half procent ingeleverd

Cac40 topvorming Dax twijfel op deze hoogte Smi, ook omhoog door Unilever denk ik Aex, jammer kost veel geld zo in mijn portefeuille Net uit usa naar aex op 490 gegaan😠

Ja geweldig usa en aex Duidelijke tweedeling hier in Europa Kijk naar inbex, cac40, it30 Geeft dan wel twijfel over vervolg naar boven Toch?

Week cac

Ik zal ze ook even plaatsen in de TA box Index, it30, cac40, aex en Dax week Moet je zelf maar oordelen Zit zelf vol short Aex

Weekgrafiek Natuurlijk mooi met 488+ Hoelang kunnen ze dat nog volhouden Cac40 en DAX toch duidelijk minder