Koers CAC 40 Parijs 0.02%

04:36 (vrijdag 19 jan 2018)

CAC 40 Parijs: streaming koers, intraday grafiek, aandelen CAC40, en forum berichten over CAC40.

Laatst: 5,494.83
Change: -0.17 0.02%
Sluit: 5,495.00
Min: 5,474.00
Max: 5,515.00

Intraday grafiek CAC40


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 639 - 43 %
Guy Trading € 4000 - € 750 - 19 %
Polleke Trading € 4000 - € 762 - 19 %
Index Trading € 2000 - € 392 - 20 %
Polleke Trading LITE € 4000 - € 762 - 19 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 1096 - 27 %
Combi-Abo € 8000 - € 1512 - 19 %

Frankrijk

CAC40 CAC 40 Parijs5,494.83-0.170.02%
CAC Mid-Small CAC MID-SM14,976.15-15.59-0.10%

CAC-40 Stijgers

Carrefour Carrefour18.26+0.58+3.26%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
AXA AXA27.25+0.55+2.04%
Safran Safran91.18+1.08+1.20%
LafargeHolcim LafargeHolcim50.52+0.55+1.10%

CAC-40 Dalers

TechnipFMC TechnipFMC33.15-0.52-1.54%
Louis Vt. Louis Vuitton238.75-3.60-1.49%
Michelin Michelin127.90-1.80-1.39%
Essilor Internat Essilor International110.10-1.45-1.30%
Vivendi Vivendi23.26-0.29-1.23%

Aandelen CAC 40 Parijs

AXA AXA27.25+0.55+2.04%
Accor Accor45.24-0.11-0.24%
Air Liq. Air Liquide109.80+0.90+0.83%
Airbus Airbus90.40+0.66+0.74%
Arc.Mitt Arcelormittal29.86+0.09+0.29%
Atos Atos127.30+0.10+0.08%
BNP Par. BNP Paribas66.63+0.25+0.38%
Bouygues Bouygues45.75+0.12+0.26%
Cap Gemini Cap Gemini106.55+0.50+0.47%
Carrefour Carrefour18.26+0.58+3.26%
Credit Agr. Credit Agr.15.27+0.08+0.49%
Danone Danone69.42+0.30+0.43%
Engie Engie14.44-0.12-0.79%
Essilor Internat Essilor International110.10-1.45-1.30%
Kering Kering400.80-1.60-0.40%
L'Oreal L'Oreal183.40-1.00-0.54%
LafargeHolcim LafargeHolcim50.52+0.55+1.10%
Legrand Legrand66.48+0.28+0.42%
Louis Vt. Louis Vuitton238.75-3.60-1.49%
Michelin Michelin127.90-1.80-1.39%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Orange Orange14.46-0.09-0.58%
Pernod Ric. Pernod Ricard130.95-0.05-0.04%
Peugeot Peugeot18.32+0.04+0.22%
Publicis Publicis57.68+0.54+0.95%
Renault Renault89.21-0.42-0.47%
Safran Safran91.18+1.08+1.20%
Saint Gob. Saint Gobain47.85-0.04-0.07%
Sanofi Sanofi72.37-0.50-0.69%
Schneider Schneider75.20+0.58+0.78%
Societe Gen. Societe Generale45.13-0.15-0.34%
Sodexo Sodexo109.45+0.50+0.46%
Solvay Solvay119.10+1.25+1.06%
TechnipFMC TechnipFMC33.15-0.52-1.54%
Total Total47.58-0.29-0.62%
Unibail Rodamco Unibail Rodamco203.00-2.30-1.12%
Valeo SA Valeo SA65.00+0.34+0.53%
Veolia Environne Veolia Environnement20.89-0.20-0.95%
Vinci Vinci87.40-0.02-0.02%
Vivendi Vivendi23.26-0.29-1.23%

CAC 40 Parijs in de beursbox

Voer actuele discussies over CAC 40 Parijs in ons forum. Er wordt over CAC 40 Parijs gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX TRADINGROOM IN- EN UITSTAP BOX


Cac40 uur Daling nog gaande Dax voor de specialist, dat is duidelijk Rare beweging weer

Cac40 dag Natuurlijk niet slim om over daling te spreken, toch. Maar ik zie nog steeds de 5400 uit de daggrafiek

Cac40 uur Duidelijke trendbreuk? Na best wel even de beste van de klas te zijn, duidelijk steun boven de lijnen. Zijn nu de lijnen boven de candels Opvallend

Natuurlijk bij correctie zal aex meelopen. Voorlopig is er heel veel ruimte aan de onderzijde. Komt ie weer met 17500/25000 voor de Dow 17500 ochtend van de verkiezingen. Voorlopig moet ik het met de dax en cac40 doen Dax 12800- was duidelijk

Het gemak waarmee de cac40 bijna 30 punten laat liggen is opmerkelijk. Alleen omdat usa open gaat? Nog onder de lijnen ma20/50 op uur

AEX blijft goed liggen...weg ermee...en CAC bijgekocht... Shorts welteverstaan...

Dax en cac40 nu onder ma20/50 op uurbasis En dat is tenminste wat. Zeker voor de cac40 want dat was de sterke speler

Cac40 Al even onder de ma20/50;op uur Hieronder is 5400 doel uit daggrafiek

Vandaag maar weer kort. Fail? Dax, AEX, cac40 Nu nog usa en olie dan hebben we een flinke daling

Achteraf is het makkelijk ja. Ik hou het maar even bij de beurzen aan deze kant van de plas. Op basis van bollinger/ma20/ma50 Short usa geen succes. Sterke speler cac40 Maar staat op punt van........ Effecten expiratie die/woe/do

Volgende week expiratie Europa Aex 555/551,5/ma50 Cac40 5400 Dax is lastig al wat verder gedaald 13000 Usa kan je niet veel van zeggen Ma50 is heeel ver weg, Dow 1300 punten, SenP 120 punten. 4-5%

Garantie is er niet natuurlijk Zo doet de cac40 een duidelijke poging om boven de ma20 uur te komen. Duidelijk steun op ma50 Moet als bullisch worden gezien

Mijn referentie Cac40, dubbele top Doel 5400

Wel extra cac40 short genomen. Probeer verlies😠💰goed te maken.

Voor hier op zoek naar 455/451,5 en ma50 Cac40 5400 Dax was gisteren al bijna bij doel, geen positie door politieke situatie, afwachten.

Dax Short verkocht en hiervoor in de plaats genomen cac40 short. Meer potentieel zie grafiek TA Dax doel 13125 ook dichtbij al Cac40 doel 9400 nu 9493

Usa prijsvast Tip? is de cac40, best wel veel ruimte voor correctie tot 5400 ruim 90 punten

Alleen de DAX blijft redelijk binnen de bollinger. Cac40 zie bijlage en AEX voor de derde dag boven de bollinger. Zeldzaam, maar usa gaat ook maar door. Dus alleen de DAX en dagcandle geeft wat hoop voor de short

Cac40 Bijna bij de vorige top 3e dag boven bollinger

Cac40 op hoogste punt gesloten. Aex nog even op 558 gezet, vanaf 540 begin dit jaar Mogelijk lichtpuntje voor als je Short zit Transport maakt geen mooie candels zo




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia