Koers CAC 40 Parijs +0.01%

02:57 (maandag 25 september 2017)

CAC 40 Parijs: streaming koers, intraday grafiek, aandelen CAC40, en forum berichten over CAC40.

Laatst: 5,281.29
Change: +0.29 +0.01%
Sluit: 5,281.00
Min: 5,272.00
Max: 5,296.00

Intraday grafiek CAC40


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2017  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 789 - 53 %
Guy Trading € 4000 - € 1110 - 28 %
Polleke Trading € 4000 - € 1041 - 26 %
Alles of Niets € 2000 - € 280 - 14 %
Polleke Trading LITE € 4000 - € 1041 - 26 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 1031 + 26 %
Combi-Abo € 8000 - € 2151 - 27 %

Frankrijk

CAC40 CAC 40 Parijs5,281.29+0.29+0.01%
CAC Mid-Small CAC MID-SM14,240.37+44.09+0.31%

CAC-40 Stijgers

L'Oreal L'Oreal180.95+4.35+2.46%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Sodexo Sodexo103.50+1.50+1.47%
Veolia Environne Veolia Environnement19.38+0.26+1.36%
Valeo SA Valeo SA62.62+0.78+1.26%

CAC-40 Dalers

Arc.Mitt Arcelormittal21.66-0.33-1.50%
TechnipFMC TechnipFMC26.83-0.38-1.40%
Vivendi Vivendi20.75-0.18-0.88%
Schneider Schneider72.20-0.61-0.84%
Renault Renault81.51-0.68-0.83%

Aandelen CAC 40 Parijs

AXA AXA24.96+0.09+0.36%
Accor Accor41.00+0.12+0.29%
Air Liq. Air Liquide109.75+0.45+0.41%
Airbus Airbus77.34-0.22-0.28%
Arc.Mitt Arcelormittal21.66-0.33-1.50%
Atos Atos129.10+0.20+0.16%
BNP Par. BNP Paribas67.30+0.58+0.87%
Bouygues Bouygues39.05+0.15+0.40%
Cap Gemini Cap Gemini99.00
Carrefour Carrefour16.55+0.03+0.15%
Credit Agr. Credit Agr.15.17+0.01+0.03%
Danone Danone66.70+0.28+0.42%
Engie Engie14.39+0.10+0.74%
Essilor Internat Essilor International103.85+0.50+0.48%
Kering Kering334.95+3.75+1.13%
L'Oreal L'Oreal180.95+4.35+2.46%
LafargeHolcim LafargeHolcim50.87+0.01+0.02%
Legrand Legrand59.84-0.09-0.15%
Louis Vt. Louis Vuitton230.40+0.55+0.24%
Michelin Michelin124.15+0.40+0.32%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Orange Orange13.78+0.01+0.07%
Pernod Ric. Pernod Ricard115.35+0.65+0.57%
Peugeot Peugeot19.58-0.01-0.03%
Publicis Publicis58.07+0.29+0.50%
Renault Renault81.51-0.68-0.83%
Safran Safran84.98-0.02-0.02%
Saint Gob. Saint Gobain49.75+0.06+0.12%
Sanofi Sanofi84.12+0.25+0.30%
Schneider Schneider72.20-0.61-0.84%
Societe Gen. Societe Generale48.90+0.14+0.29%
Sodexo Sodexo103.50+1.50+1.47%
Solvay Solvay125.65-0.80-0.63%
TechnipFMC TechnipFMC26.83-0.38-1.40%
Total Total45.94+0.05+0.11%
Unibail Rodamco Unibail Rodamco205.00-0.25-0.12%
Valeo SA Valeo SA62.62+0.78+1.26%
Veolia Environne Veolia Environnement19.38+0.26+1.36%
Vinci Vinci80.18-0.35-0.43%
Vivendi Vivendi20.75-0.18-0.88%

CAC 40 Parijs in de beursbox

Voer actuele discussies over CAC 40 Parijs in ons forum. Er wordt over CAC 40 Parijs gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX


TA Bestaat dat niet meer dan? Herhalingspatroon Dow 22400-575 Nasdaq 100 60010-250 Aex, cac40 en DAX hebben al laten zien tot hoever het daling kan 506/5000/12000- We kunnen eigenlijk niet zakken, dus hoogste alert voor dit weekend. Ik zie het niet anders Kleur dan weer rood




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia