Koers CAC 40 Parijs -0.70%

01:55 (vrijdag 16 november 2018)

CAC 40 Parijs: streaming koers, intraday grafiek, aandelen CAC40, en forum berichten over CAC40.

Laatst: 5,033.62
Change: -35.23 -0.70%
Sluit: 5,068.85
Min: 4,993.48
Max: 5,106.56

Intraday grafiek CAC40


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 2686 + 179 %
Guy Trading € 4000 + € 1478 + 37 %
Index Trading € 2000 + € 2527 + 126 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 2457 + 61 %
Polleke Trading € 4000 + € 4031 + 101 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 4031 + 101 %
Combi-Abo € 8000 + € 5509 + 69 %
 

Frankrijk

CAC40 CAC 40 Parijs5,033.62-35.23-0.70%
CAC Mid-Small CAC MID-SM12,429.32-184.70-1.46%

CAC-40 Stijgers

Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Schneider Schneider64.36+0.82+1.29%
Solvay Solvay103.80+1.15+1.12%
Arc.Mitt Arcelormittal21.77+0.24+1.11%
Total Total50.11+0.45+0.91%

CAC-40 Dalers

Peugeot Peugeot19.79-1.09-5.24%
Valeo SA Valeo SA25.15-0.92-3.53%
Engie Engie12.16-0.34-2.72%
Cap Gemini Cap Gemini103.50-2.15-2.04%
LafargeHolcim LafargeHolcim44.08-0.89-1.98%

Aandelen CAC 40 Parijs

AXA AXA21.82-0.20-0.91%
STMicroelectroni STMicroelectronics12.34-0.11-0.84%
Hermes Internati Hermes International490.00-7.50-1.51%
WFD Unibail Roda WFD Unibail Rodamco158.48-1.50-0.94%
Dassault Systeme Dassault Systemes107.50+0.60+0.56%
EssilorLuxottica EssilorLuxottica117.65-2.00-1.67%
Accor Accor39.42-0.79-1.96%
Air Liq. Air Liquide106.50+0.65+0.61%
Airbus Airbus93.86-1.67-1.75%
Arc.Mitt Arcelormittal21.77+0.24+1.11%
Atos Atos72.66-1.42-1.92%
BNP Par. BNP Paribas45.50-0.55-1.19%
Bouygues Bouygues32.48-0.07-0.22%
Cap Gemini Cap Gemini103.50-2.15-2.04%
Carrefour Carrefour17.51+0.10+0.60%
Credit Agr. Credit Agr.10.99-0.15-1.38%
Danone Danone65.20-0.06-0.09%
Engie Engie12.16-0.34-2.72%
Essilor Internat Essilor International115.05-0.20-0.17%
Kering Kering392.90-4.70-1.18%
L'Oreal L'Oreal207.40
LafargeHolcim LafargeHolcim44.08-0.89-1.98%
Legrand Legrand52.88-0.12-0.23%
Louis Vt. Louis Vuitton265.40-2.70-1.01%
Michelin Michelin89.70-0.54-0.60%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Orange Orange14.63-0.08-0.54%
Pernod Ric. Pernod Ricard138.95-0.25-0.18%
Peugeot Peugeot19.79-1.09-5.24%
Publicis Publicis52.20-0.08-0.15%
Renault Renault65.23-0.46-0.70%
Safran Safran109.25-1.95-1.75%
Saint Gob. Saint Gobain31.60-0.10-0.33%
Sanofi Sanofi78.23-1.25-1.57%
Schneider Schneider64.36+0.82+1.29%
Societe Gen. Societe Generale33.24-0.24-0.72%
Sodexo Sodexo93.06-1.38-1.46%
Solvay Solvay103.80+1.15+1.12%
TechnipFMC TechnipFMC24.11+0.17+0.71%
Total Total50.11+0.45+0.91%
Unibail Rodamco Unibail Rodamco190.00
Valeo SA Valeo SA25.15-0.92-3.53%
Veolia Environne Veolia Environnement18.39-0.19-1.02%
Vinci Vinci77.38-0.84-1.07%
Vivendi Vivendi21.02-0.30-1.41%

CAC 40 Parijs in de beursbox

Voer actuele discussies over CAC 40 Parijs in ons forum. Er wordt over CAC 40 Parijs gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX


Maar kan ook zomaar omhoog hoor. Expiratie vrijdag Volgende week black vrijdag, koopjes Maar reactie van tech was niet goed op de overwinning van..... Dax, cac ook matig

Cac Geeft veel de juiste richting of sentiment 5160 om 5075

Blijft achter dus. Vrijdag AEX bijna 528 nu 523 Dax 12680 nu .. Cac 2% hoger

Dow future En wat zou daar de bedoeling van zijn. 500 punten eraf en er weer bijna bij. Terwijl ik Europa duidelijk zie twijfelen Cac, bel, ftse, Smit Spanning.....

Cac40 Doet heel bijzondere dingen de laatste tijd. Heeft mijn aandacht getrokken. 4900/5150/5000 inmiddels Ben zeer benieuwd naar het vervolg




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia