Koers CAC 40 Parijs -0.32%

03:48 (zaterdag 18 november 2017)

CAC 40 Parijs: streaming koers, intraday grafiek, en aandelen CAC40.

Laatst: 5,319.17
Change: -17.22 -0.32%
Sluit: 5,336.00
Min: 5,304.00
Max: 5,350.00

Intraday grafiek CAC40


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2017  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 519 + 35 %
Guy Trading € 4000 - € 27 - 1 %
Polleke Trading € 4000 + € 595 + 15 %
Alles of Niets € 2000 + € 1481 + 74 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 595 + 15 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 2004 + 50 %
Combi-Abo € 8000 + € 568 + 7 %

Frankrijk

CAC40 CAC 40 Parijs5,319.17-17.22-0.32%
CAC Mid-Small CAC MID-SM13,982.57-74.93-0.53%

CAC-40 Stijgers

Vivendi Vivendi22.61+0.95+4.39%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Publicis Publicis54.01+0.93+1.75%
Sodexo Sodexo105.40+1.50+1.44%
Accor Accor41.63+0.21+0.52%

CAC-40 Dalers

Peugeot Peugeot18.61-0.54-2.79%
Cap Gemini Cap Gemini99.75-1.75-1.72%
Engie Engie14.31-0.18-1.28%
Bouygues Bouygues42.49-0.54-1.25%
Saint Gob. Saint Gobain47.83-0.49-1.02%

Aandelen CAC 40 Parijs

AXA AXA25.14+0.04+0.14%
Accor Accor41.63+0.21+0.52%
Air Liq. Air Liquide105.10-0.30-0.28%
Airbus Airbus84.88-0.61-0.71%
Arc.Mitt Arcelormittal23.66-0.09-0.38%
Atos Atos125.45-0.60-0.48%
BNP Par. BNP Paribas63.15-0.64-1.00%
Bouygues Bouygues42.49-0.54-1.25%
Cap Gemini Cap Gemini99.75-1.75-1.72%
Carrefour Carrefour16.56-0.14-0.87%
Credit Agr. Credit Agr.14.05-0.05-0.35%
Danone Danone68.92-0.31-0.45%
Engie Engie14.31-0.18-1.28%
Essilor Internat Essilor International106.60-0.40-0.37%
Kering Kering385.85+0.20+0.05%
L'Oreal L'Oreal185.40-0.75-0.40%
LafargeHolcim LafargeHolcim47.14+0.09+0.19%
Legrand Legrand62.16-0.39-0.62%
Louis Vt. Louis Vuitton246.60-0.35-0.14%
Michelin Michelin117.45-0.90-0.76%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Orange Orange14.11+0.04+0.28%
Pernod Ric. Pernod Ricard128.15+0.45+0.35%
Peugeot Peugeot18.61-0.54-2.79%
Publicis Publicis54.01+0.93+1.75%
Renault Renault84.97-0.28-0.33%
Safran Safran87.21-0.74-0.84%
Saint Gob. Saint Gobain47.83-0.49-1.02%
Sanofi Sanofi75.43-0.54-0.71%
Schneider Schneider70.81-0.68-0.95%
Societe Gen. Societe Generale43.29-0.10-0.22%
Sodexo Sodexo105.40+1.50+1.44%
Solvay Solvay121.05+0.05+0.04%
TechnipFMC TechnipFMC26.62+0.08+0.30%
Total Total46.29-0.01-0.03%
Unibail Rodamco Unibail Rodamco218.20-0.20-0.09%
Valeo SA Valeo SA58.20-0.10-0.17%
Veolia Environne Veolia Environnement20.97-0.08-0.38%
Vinci Vinci84.86-0.74-0.86%
Vivendi Vivendi22.61+0.95+4.39%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia