Koers CAC 40 Parijs -0.17%

04:54 (dinsdag 22 jan 2019)

CAC 40 Parijs: streaming koers, intraday grafiek, aandelen CAC40, en forum berichten over CAC40.

Laatst: 4,867.78
Change: -8.15 -0.17%
Sluit: 4,867.78
Min: 4,859.76
Max: 4,872.62

Intraday grafiek CAC40


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2019  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 335 + 22 %
Guy Trading € 4000 + € 347 + 9 %
Index Trading € 2000 + € 219 + 11 %
TA Aandelen & Indices € 4000 + € 354 + 9 %
Polleke Trading € 4000 + € 603 + 15 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 603 + 15 %
Combi-Abo € 8000 + € 950 + 12 %
 

Frankrijk

CAC40 CAC 40 Parijs4,867.78-8.15-0.17%
CAC Mid-Small CAC MID-SM12,035.83+5.25+0.04%

CAC-40 Stijgers

TechnipFMC TechnipFMC24.08+0.81+3.48%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Louis Vt. Louis Vuitton257.25+3.85+1.52%
Danone Danone62.94+0.59+0.95%
Airbus Airbus94.50+0.84+0.90%

CAC-40 Dalers

Solvay Solvay93.60-2.16-2.26%
LafargeHolcim LafargeHolcim44.08-0.89-1.98%
Atos Atos72.60-1.06-1.44%
Bouygues Bouygues29.69-0.43-1.43%
Carrefour Carrefour16.41-0.21-1.26%

Aandelen CAC 40 Parijs

AXA AXA20.49-0.07-0.36%
STMicroelectroni STMicroelectronics12.92+0.06+0.47%
Hermes Internati Hermes International501.40+1.00+0.20%
WFD Unibail Roda WFD Unibail Rodamco149.26-0.98-0.65%
Dassault Systeme Dassault Systemes111.60-0.10-0.09%
EssilorLuxottica EssilorLuxottica112.30+0.25+0.22%
Accor Accor38.80-0.22-0.56%
Air Liq. Air Liquide105.15-0.40-0.38%
Airbus Airbus94.50+0.84+0.90%
Arc.Mitt Arcelormittal19.85-0.16-0.81%
Atos Atos72.60-1.06-1.44%
BNP Par. BNP Paribas42.30-0.17-0.40%
Bouygues Bouygues29.69-0.43-1.43%
Cap Gemini Cap Gemini95.64-0.74-0.77%
Carrefour Carrefour16.41-0.21-1.26%
Credit Agr. Credit Agr.10.23-0.10-0.93%
Danone Danone62.94+0.59+0.95%
Engie Engie13.73-0.10-0.76%
Essilor Internat Essilor International115.05-0.20-0.17%
Kering Kering412.90+2.90+0.71%
L'Oreal L'Oreal198.85-0.95-0.48%
LafargeHolcim LafargeHolcim44.08-0.89-1.98%
Legrand Legrand51.12+0.04+0.08%
Louis Vt. Louis Vuitton257.25+3.85+1.52%
Michelin Michelin93.20+0.20+0.22%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Orange Orange13.45-0.12-0.88%
Pernod Ric. Pernod Ricard138.70-0.90-0.64%
Peugeot Peugeot21.25-0.08-0.38%
Publicis Publicis52.88-0.16-0.30%
Renault Renault56.91-0.19-0.33%
Safran Safran110.10+0.05+0.05%
Saint Gob. Saint Gobain29.73-0.18-0.60%
Sanofi Sanofi73.09+0.17+0.23%
Schneider Schneider60.38+0.12+0.20%
Societe Gen. Societe Generale28.28-0.33-1.15%
Sodexo Sodexo94.00-0.16-0.17%
Solvay Solvay93.60-2.16-2.26%
TechnipFMC TechnipFMC24.08+0.81+3.48%
Total Total47.39-0.40-0.84%
Unibail Rodamco Unibail Rodamco190.00
Valeo SA Valeo SA26.68+0.04+0.15%
Veolia Environne Veolia Environnement18.17-0.17-0.90%
Vinci Vinci74.74-0.68-0.90%
Vivendi Vivendi21.76-0.21-0.96%

CAC 40 Parijs in de beursbox

Voer actuele discussies over CAC 40 Parijs in ons forum. Er wordt over CAC 40 Parijs gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX TRADINGROOM


Cac40 uur Blijft voorzichtig 4900 van 6 december blijft staan zo Wat was er ook al weer? Daarvoor was er de G20 top met top Volgende gap was Fed 19 december AEX ASML van de week, weten we meer 495/510 voorlopig

Referentie Cac40 Blijft iets beter dan gisteren Geen uitbraak nog

Mijn referentie Cac40 Blijft een beetje kwakkelen op de uur Nog steeds dalende trend

AEX Is gewoon een vervelende index. Punt. Cac40 is duidelijk Zo geweldig was deze nacht nou ook weer niet.

Ik zal de cac40 nog even hier plaatsen Uur

Cac40 uur Blij maar niet zo blij als eerder Eerste candle verkocht

Op basis van cac40 Short Weerstand ma20 uur Dalende trend Maar die Brexit morgen

Cac40 Hou ik in de gaten Kleine stijging nu

Cac40 Was al zeer voorzichtig vorige week Kan zomaar dalende trend zijn of worden Cac40 uur

Zo is de situatie niet veranderd. Indexen hebben hun verlies goedgemaakt na de teleurstelling van de Fed vergadering 19 december. Gisteren wat hogere koersen bij de usa, vandaag bij de AEX. Dax dubbele top en cac40 lagere top. Hoe nu verder - maandag weer de Fed, een soort dagelijkse peptalk voor de aandelen - dinsdag Brexit - verder start jaarcijfers - belangrijker is dan de voorspelling voor ...

Kijk Cac40 uur Heel ander beeld, zelfde Europa, zelfde wereld

Cac40 Uur Niet positief

Nou 1 dan Cac 40 uur Is voorzichtig

Cac40 Is in ieder geval voorzichtig, op zijn hoede. Geen reden voor uitbundig.... Gelijk hebben ze

Zo zien we de DAX zelfs iets hoger noteren. Dit t.o.v. 19/20 december Usa hebben we gezien gisteren Dow 23950/spx 2580+/ndx 6600 Dax uur AEX en cac40 nu in ontstane gap van 19/20

Doelen gehaald Herstel na de Fed vergadering van 19 december en de reactie op 20 december. Ook voor de cac40 en DAX heb ik dit afgerond. Nieuwe doelen heb ik even niet. Kleine correctie op basis van de laatste stijging. Zie 23500/400 voor de Dow

Cac40 Doel 4900

Cac40 zelfde situatie Dax Kan je niet veel van zeggen eigenlijk Blijft soms een rare index




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia