Koers CAC 40 Parijs +0.78%

19:20 (vrijdag 21 september 2018)

CAC 40 Parijs: streaming koers, intraday grafiek, aandelen CAC40, en forum berichten over CAC40.

Laatst: 5,494.17
Change: +42.58 +0.78%
Sluit: 5,452.00
Min: 5,464.00
Max: 5,499.00

Intraday grafiek CAC40


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 135 + 9 %
Guy Trading € 4000 - € 86 - 2 %
Polleke Trading € 4000 + € 1507 + 38 %
Index Trading € 2000 - € 730 - 37 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 1507 + 38 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 880 - 22 %
Combi-Abo € 8000 + € 1421 + 18 %

Frankrijk

CAC40 CAC 40 Parijs5,494.17+42.58+0.78%
CAC Mid-Small CAC MID-SM14,099.10+93.23+0.67%

CAC-40 Stijgers

Louis Vt. Louis Vuitton305.85+9.85+3.33%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Atos Atos108.25+2.10+1.98%
L'Oreal L'Oreal206.10+3.70+1.83%
Hermes Internati Hermes International560.00+9.60+1.74%

CAC-40 Dalers

Renault Renault76.33-1.66-2.13%
WFD Unibail Roda WFD Unibail Rodamco172.80-3.66-2.07%
LafargeHolcim LafargeHolcim44.08-0.89-1.98%
Peugeot Peugeot24.57-0.47-1.88%
Sodexo Sodexo92.18-0.90-0.97%

Aandelen CAC 40 Parijs

AXA AXA23.35+0.33+1.43%
STMicroelectroni STMicroelectronics16.26+0.03+0.15%
Hermes Internati Hermes International560.00+9.60+1.74%
WFD Unibail Roda WFD Unibail Rodamco172.80-3.66-2.07%
Accor Accor43.46+0.54+1.26%
Air Liq. Air Liquide110.30+1.60+1.47%
Airbus Airbus106.80+0.34+0.32%
Arc.Mitt Arcelormittal27.52+0.15+0.55%
Atos Atos108.25+2.10+1.98%
BNP Par. BNP Paribas54.53+0.22+0.41%
Bouygues Bouygues37.10+0.28+0.76%
Cap Gemini Cap Gemini105.20+0.15+0.14%
Carrefour Carrefour16.59-0.09-0.54%
Credit Agr. Credit Agr.12.99+0.06+0.48%
Danone Danone66.75+0.76+1.15%
Engie Engie12.62+0.21+1.73%
Essilor Internat Essilor International123.00+0.95+0.78%
Kering Kering454.70+5.40+1.20%
L'Oreal L'Oreal206.10+3.70+1.83%
LafargeHolcim LafargeHolcim44.08-0.89-1.98%
Legrand Legrand64.00+0.42+0.66%
Louis Vt. Louis Vuitton305.85+9.85+3.33%
Michelin Michelin107.40+0.70+0.66%
Nokia Oyj Nokia Oyj5.18+0.12+2.33%
Orange Orange13.77+0.13+0.95%
Pernod Ric. Pernod Ricard136.50+2.20+1.64%
Peugeot Peugeot24.57-0.47-1.88%
Publicis Publicis51.56+0.78+1.54%
Renault Renault76.33-1.66-2.13%
Safran Safran120.15-0.85-0.70%
Saint Gob. Saint Gobain38.55+0.29+0.76%
Sanofi Sanofi74.50-0.17-0.23%
Schneider Schneider70.44+0.50+0.71%
Societe Gen. Societe Generale37.85-0.01-0.04%
Sodexo Sodexo92.18-0.90-0.97%
Solvay Solvay116.50-0.95-0.81%
TechnipFMC TechnipFMC31.07-0.13-0.43%
Total Total54.90+0.16+0.29%
Unibail Rodamco Unibail Rodamco190.00
Valeo SA Valeo SA40.95+0.38+0.94%
Veolia Environne Veolia Environnement17.51+0.17+0.95%
Vinci Vinci83.00+1.14+1.39%
Vivendi Vivendi22.06+0.21+0.96%

CAC 40 Parijs in de beursbox

Voer actuele discussies over CAC 40 Parijs in ons forum. Er wordt over CAC 40 Parijs gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX IN- EN UITSTAP BOX TRADINGROOM


Cac40 Nou dacht ik weerstanden te zien Maar die zijn er niet Wel dalende lijn te trekken nu

Kan ook zomaar in elkaar donderen nu. Alles kan. Short op Dow Jones en cac40.

Me too, te veel bear. Ik weet het gewoon, agenda afwachten. Agenda is expiratie in dit geval. Toch kleine positie Dow en cac40 opgenomen. In de min natuurlijk, niet hopeloos. Wel ontevreden.

Cac40 uur Letten op staarten aan bovenzijde Tijd om te kopen short is er nog zeker tot en met maandag

Rustig blijven Natuurlijk is mijn reactie kopen short AEX al boven de 545 Dax doet lekker mee Cac 5250/5420/5500

Cac40 Nog volop in de weerstanden

Natuurlijk wil je op het goede moment short kopen. Meestal lukt dat niet Dow 2/3 nu en cac40 short

Moeizaam Weerstand Cac40 short dus nu

Cac40 Is ook een mogelijkheid voor short Morgen

Duidelijke voorkeur voor cac40 Inmiddels bij weerstanden Laat die aeniks maar even zitten met zijn 5 grote aandelen die in de handen zijn van de boze 🐺👎 😂

200 ma Cac bereikt. Longs eruit. winst(je) geen pos.

Cac40 Duidelijk beste van de klas Opvallend Dichtbij ma20 AEX en DAX zijn daar nog lang niet aan toe

Cac40 Tot 5375 ma20

Jammer 535,11 had ik op moeten geven Zwakke opening, zelfs de cac40 geen beweging

Cac40 Toch ook vreemde beurs Erg positief gezien de omstandigheden Tline, erboven gesloten Dichtbij bij ma20 bollinger midden Begrijpen Nee die ik het niet Ik kijk ernaar en denk.......

Zeker kansen Dag naderbij ema8 Uur lijkt al op extreem nu Cac40 uur Ik hou het nog even bij Dow en Ndx short

Cac40 Mag zeker worden genoemd Was al sterk op 5250 Daarna sterke candle Nu boven Tline op weg naar 5370 Ik wacht nog

Ruimte omhoog ongeveer 1% tot Tline Cac40 meest duidelijk

Cac40 - duidelijke bodem - ema8

Dow Het enige momenteel waar ik in handel. Verder afwachten maar. Herstel tot 544/549 is altijd mogelijk, kijk dan naar de cac40 die goed blijft liggen.




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia