Koers Platinum -0.48%

21:32 (vrijdag 12 feb 2016)

Platinum: streaming koers, intraday grafiek, en forum berichten over PLT.

Laatst: 958.60
Change: -4.60 -0.48%
Sluit: 963.20
Min: 951.80
Max: 963.45

Intraday grafiek PLT


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2016  
Service Inleg Totale winst %
AEX Systeem Trading € 1500 + € 4750 + 317 %
Guy Trading € 4000 + € 5445 + 136 %
Polleke Trading € 4000 + € 5846 + 146 %
Alles of Niets € 2000 + € 5126 + 256 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 5846 + 146 %
Aandelen Turbo Portfolio € 5000 + € 464 + 9 %
Combi-Abo € 8000 + € 11291 + 141 %

Metalen commodities

Goud Goud1,238.35-8.16-0.65%
Zilver Zilver15.72-0.02-0.11%
Koper Koper4,514.75+18.00
Lood Lood1,844.00+8.44+0.46%
Nikkel Nikkel7,770.00+159.81+2.10%
PLT Platinum958.60-4.60-0.48%
PLD Pallad.525.10+0.65+0.12%

Platinum in de beursbox

Voer actuele discussies over Platinum in ons forum. Er wordt over Platinum gediscussieerd in de volgende boxen:

IN- EN UITSTAP BOX TRADERSBOX GOUDBOX


Platinum mooie stijging doorgemaakt, copper en alum gaan ook lekker mee omhoog. Geen teken voor selloff

We zoeken allemaal naar de heilige graal. Winst maken met heel weinig risico. Daar valt deze strategie dus niet onder. Maar welke wel Guy? Abo nemen op jou? Of is er nog iets mogelijk? Iets met verhoudingen zat ik aan te denken: goud tov platina, goud tov zilver, brent tov wti etc etc. Historisch gezien zijn er "normale" verhoudingen. Als ze nu uit de pas lopen kun je er van profiteren?

Heeft er niets mee te maken ,delft platina , koper , diamant alles , geen olie

Wat mij opvalt, is het grote prijsverschil tussen goud en platina. Goud is 260 dollar duurder en dat is veel meer dan "normaal".

Grondstoffen hoger nu , goud laat platina goed achter

* correctie Goud en Platina ...

Weer fout iowan.... platina is niet overal + btw net als bij zilver is het enkel op de baren dat je btw betaalt op de muntstukken betaal je geen btw :-) maar dat doet niet ter zake want die verkopers vragen gewoon een premie van +20% en dan ben je evenveel kwijt... PURE OPLICHTING ! :-) ....enkel voor zotte mensen die graag van hun geld vanaf willen in duitsland vind je de goedkoopste 1 oz platina...

Dan had het dus ook niets met Belgie te maken, idiootje. Want platinum is overal + btw en derhalve duurder dan goud voor een particulier. Maar goed, dat wist jij blijkbaar nog niet vanmorgen. Het getuigt alwaar van je gebrek aan basiskennis in de materie van edele metalen.

Dat was de oorspronkelijk uitdaging iowan... ik heb toen de voorwaarden duidelijk gesteld en de voorwaarde 'goedkoper dan goud' heb ik nergens ingetrokken of wel ? toon het me... ik zou wel gek zijn 1kg platina duurder te willen kopen dan 1kg goud als de spotprijs van platina bijna 200$/oz onder die van goud ligt... de gestelde voorwaarde is dus héél logisch een voorwaarde die onmogelijk te ...

Die 2 opkopersites van iowan tonen wel heel goed aan hoe dom het wel niet is wat Silvergold vanmorgen voorstelde om eens naar platina te kijken omdat het "goedkoop" staat als particulier koop je een kilobaar aan 36.000 euro bij goudpensioen.nl.... wat de normale verkoopprijs is je wilt ervan af en krijgt.... 27.000 euro terug :-( gewoon door de btw belasting van 21% is het voor een particulier ...

Ik moet niks proberen te ontlopen iowan... je vind nergens een kilo platina goedkoper dan een kilo goud.... dat kan mathematisch niet of je moet een verkoper vinden die gek is geworden

Opkopersites vind ik genoeg iowan.... 1 kilo platina 27.000 bij die or24.be..... pure oplichting !!! de spot price voor 1kg platina is NU 28.145 euro/kg je kunt dus onmogelijk een kilo platina kopen in Belgie onder spot + 21% btw = 34.055 euro/kg + nog een premie van zeker 6% en je zit boven 36.000 euro

15u10 iowan... citaat: "nou dan wil ik van jou wel eens weten waar je hier in Belgie een kilo platina kunt kopen ? en goedkoper dan 1kg goud natuurlijk... ik zou wel gek zijn 1kg platina te kopen die duurder is dan 1kg goud nu platina 990/oz staat waar kan ik hem bestellen Silvergold ? je krijgt 1kg goud als je me dat kunt vertellen.. " duidelijk een voorwaarde dus.... daar gaat je kilo goud iowan...

Ik wil het gerust wel verlengen voor jou hoor iowan.. je vind toch nergens een kg Pt goedkoper dan een kg Au bekijk de prijzen op die numagold.be.... 453 kilo zilver 27970 kilo platina gewoon tussen de echte prijzen van gouden munten en het wekt de indruk dat je daaraan kunt kopen wat een misleiding... dat is duidelijk enkel om aan te kopen zonder de 21% btw bij argentor betaal je + 600 euro voor ...

Verder mag jij mlj eens tonen waar in je voorwaarden staat vermeld dat de verkoopprijs voor die kilo platinum lager moet liggen dan de prijs van een kilo goud.

Voor de duidelijkheid... ik heb gezegd dat de kilo platina goedkoper moet zijn dan een kilo goud lees maar terug iowan ik zou maar beginnen rondbellen naar de sites... geluk gewenst zou ik zeggen... want op platina betaal je 21% btw goudpensioen.nl 36.700 voor 1 kilo platina... veel duurder dan goud :-)

Er staat op beiden sites achter platina dat je kan bellen... misschien is het enkel voor een klapke te doen hé iowan als jij ergens call achter ziet staan denk je dat je het kunt kopen ? in advertentieblaadjes lees ik vaak over dames die je willen verwennen... er staat meestal achter dat je kan bellen nee iowan.... die kunt ge niet kopen ! :-)

Het is niet mijn fout dat jij niet kan lezen. Er staat bij beide sites heel duidelijk vermeld dat ze platinum 1 kilobaren verkopen en dat je hen kan bellen om de prijs te bespreken. JE KAN DUS BIJ BEIDEN KOPEN.

En als je dan bij platina kijkt.... ze KOPEN wel je platina aan belachelijke lage prijzen.... maar nergens staat dat ze kunnen verkopen.... overal staat CALL achter

En wat staat erachter 1 kg platina.... "CALL" en als je belt zullen ze op een ander moeten gaan zoeken of ze een kilobar kunnen vinden die ze dan voor duurder aan jou kunnen verkopen ik wil een site waar ik 1kg kan kopen iowan.... KOPEN 1kg Platina..... met BUY erachter zonder dat ik ervoor moet liggen rondbellen :-)