Al de grafieken van vandaag zijn op verzoek!
Vertiv op verzoek van Mister bluesky:

Aan de bovenkant komen onder de rode dalende trendlijn verkopers steeds eerder in de markt. Aan de onderzijde zorgt de groene horizontale balk voor een vrij duidelijk steun(zone).
Aan iemand die het aandeel niet in portefeuille heeft zou ik niet direct aanraden om te kopen daar verkopers op een steeds lager niveau afscheid nemen. Als iemand ervan overtuigd is dat de groene balk het gaat houden dan zou je kunnen kopen met een stop loss direct onder de balk.
Met het aandeel in de portefeuille zou je kunnen overwegen om te blijven zitten, want het is nu ook weer niet zou dat ik op basis van de grafiek van vandaag het advies Verkopen zou geven.
Alibaba op verzoek van Mister bluesky:

Ik heb een groen stijgend trendlijntje getekend. Ik wil daar direct aan toevoegen dat het niet verstandig is daar al uw hoop op te vestigen. Het is in dit stadium meer een experimentele lijn en we gaan kijken of die in de nabije toekomst zijn waarde gaat bewijzen.
De rode lijn vind ik wat belangrijker, alhoewel deze ook niet “ontelbare” keren zijn werk als weerstand heeft moeten doen.
Ik zou Alibaba zeker niet op kopen zetten, maar indien het aandeel in de portefeuille zit zou ik niet aanraden om op stel en sprong te verkopen. Mocht het groene lijntje neerwaarts sneuvelen, waar ik niet raar van zou opkijken, dan is de bodem van juni een mogelijk target,
Zilver op verzoek van Mister bluesky:

Verwijzend naar de vorige column waar ik het Zilver de revue liet passeren is het oranje stijgende trendlijntje neerwaarts uitgenomen. Dat gebeurde onder de rode dalende trendlijn en dat kunnen we zien als een (kleine) afzwakking van de technische conditie.
Dit is de derde grafiek op rij waar ik niet zou aanraden om aan te kopen. Ik zou het zilver op basis van de grafiek so far op een licht zwakke Houden zetten.
Micron Technology op verzoek van Mister bluesky:

Alhoewel het kop-schouder patroon met het mogelijk lagere koersdoel bij mij al een tijdje geleden in de prullenbak is beland heb ik het toch op de grafiek laten staan. Een technisch analist zoekt naar mogelijke scenario’s en het was een mogelijkheid. Terugkijkend is het aandeel slechts één dag onder de paarse neklijn gesloten. Een vroege vogel zou al een eerste gedeeltelijke shortpositie kunnen hebben ingenomen maar nooit hebben bijgehaald. Sterker, een stop loss zou hem hebben genoodzaakt de shortpositie te sluiten.
De laatste weken gaat Micron Technology relatief saai zijwaarts. Wij allen weten dat de koers vroeg of laat gaat uitbreken. Daar zou u op kunnen traden. Voor nu Houden.
Rocket Lab Corporation op verzoek van Mister bluesky:

27 mei 2026: slotkoers op usd 150,23
29 juli 2026: slotkoers usd 58,60.
In zo’n twee maanden tijd leverde het aandeel met de mooie naam bijna 61% in!!! Die laagste slotkoers van de maand juli lag op ongeveer het niveau van de bodem uit maart van dit jaar. Dat betekent dan direct dat het aandeel van maart tot en met mei enorm is gestegen! De koers van Rocket Lab. was dus aardig volatiel.
Van juli tot de hoogste koers in augustus tilden kopers de koers overigens weer aardig op. Op moment van schrijven is de koers niet zo heel veel verwijderd van die groene horizontale steunlijn. Voor de vijfde keer vandaag kan ik schrijven dat ik deze grafiek niet op een Kopen zou zetten. Een magere Houden is alles wat ik op dit moment kan doen. En dan maar hopen dat de koers niet onder de groene steun duikt…
Bericht van Guy Boscart:
| Word nu lid van Guy Systeem Trading of polleke trading
Avonden zoals vanavond zijn een reden waarom ik denk dat dit najaar interessant kan worden voor wie er ons volgt en vooral blijft volgen. Met 9 van de laatste 10 maanden een positief resultaat verwachten we ook veel van de laatste maanden van het jaar, en ik zou het jammer vinden als u dat vanaf de zijlijn moet meemaken. Daarnaast, en dat mag ook wel eens gezegd worden: we houden USMarkets.nl al een tijdje bewust reclamevrij, wat betekent dat een flink deel van de inkomsten die andere sites wel binnenhalen bij ons wegvalt. We brengen het nieuws en de analyses nog altijd voor een groot deel graag en gratis, maar een steuntje in de rug van onze lezers en leden helpt ons om dat werk vol te houden. Een lidmaatschap is dan ook 2 keer winst, dat is voor uzelf met onze analyses, updates en posities, en voor de site die u dagelijks bezoekt en voor een deel gratis van informatie voorziet. We bedanken onze bezoekers daarvoor van harte, maar Ik hoop dat u als bezoeker ons ook via deze weg wilt bedanken voor onze inzet. Voor 29 euro tot 1 december is dat denk ik voor iedereen goed te doen. En dat zeker al voor de betrouwbaarheid die wij uitstralen met informatie over de financiële markten.
|
Marcel Bronner schrijft als zelfstandig technisch analist columns voor US Markets.
Hij benadert de markt op basis van technische analyse. Zijn analyses zijn geen beleggingsadvies noch een advies om te kopen of verkopen. U kunt de analyses gebruiken als één van de vele componenten om uw beslissing op te baseren.
Schrijft hij over een aandeel dat hij in portefeuille heeft, dan meldt hij dat in die column.
