Guy Trading nu proberen voor 35 euro tot 1 februari? Dat kan ..
Guy Trading nu proberen voor 35 euro tot 1 februari? Dat kan ..
Beste beleggers, beursliefhebbers ...
We staan even wat stil met het handelen op de indices deze week en ook de afgelopen week maar daar is een goede reden voor omdat we met nogal wat divergenties zitten en dat maakt het wat moeilijker momenteel, volgens mij zal dat snel weer veranderen dus dat komt ook snel weer in beeld. Daarom haal ik er het abonnement Guy Trading en COMBI-Trading even bij, daar werken we ook vaak met de Brent olie en met enkele volatiele aandelen zoals de grote 5 tech bedrijven (Microsoft, Apple, Amazon, Alphabet en Nvidia) maar ook vaak met ASML binnen de AEX.
Hoe dan ook, deze week waar er niet veel kon worden gedaan met de indices (Nasdaq, Dow Jones, DAX) kwam er wel plots een hele mooie kans op de Brent olie waar we met een positie €400 winst hebben behaald. Guy Trading is dus wat ruimer qwa mogelijkheden, we hebben wat meer keuze en kunnen dan ook wat meer doen. Ook bij Guy Trading maken we een goed jaar door want we hebben tot nu toe elke maand winst kunnen maken terwijl we van de €8000 die we ter beschikking hebben elke eerste van de nieuwe maand slechts 50% daarvan hebben gebruikt zodat we veilig blijven handelen en we voldoende reserves overhouden mocht het een keertje niet conform verwachting gaan.
Zie hieronder in ieder geval het overzicht per maand bij Guy Trading, elke maand behalen we dit jaar winst en daar zijn de leden heel tevreden mee ... Om mee te doen kunt u zich via de aanbieding tot 1 februari 2023 inschrijven op https://www.usmarkets.nl/tradershop/abonnement/guy-trading en dan ontvangt u snel de signalen.
Of kies voor een ander abonnement die het ook goed doen maar daar handelen we dan alleen op de indexen. Voor uw keuze ga dan naar https://www.usmarkets.nl/tradershop en schrijf u in ...
Om volledig en goed mee te kunnen doen met Guy Trading moet u dus wel minimaal €8000 op uw beleggersrekening hebben staan, het is belangrijk om daar rekening mee te houden zodat u dan ook met alles rustig mee kunt doen.
Hieronder het overzicht van Guy Trading 2022 (januari tot november):

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
Liveblog feed
Schrijf je nu in want er komen nieuwe posities volgende week
Beste belegger,
De afgelopen weken hebben onze leden van 'Guy Systeem Trading' weer mooie resultaten geboekt. Ook in deze volatiele maand doen we volop mee, maar wel met beleid.
Wat gaan we de komende dagen doen?
Op dit moment bouwen we bewust een pas op de plaats in. De indices vragen om voorzichtigheid: er komen belangrijke inflatiecijfers aan (PCE) die doorgaans de richting voor de dagen erna bepalen. Daarnaast moeten we rekening houden met de spanningen tussen Amerika en Iran. Een escalatie in het weekend is niet ondenkbaar, en dat kan voor stevige volatiliteit zorgen op de markten maandag.
Wij nemen geen onnodige risico's en wachten rustig af tot het juiste momentum zich aandient. Daarom lijkt het mij verstandiger om tot maandag of dinsdag te wachten voordat we nieuwe posities innemen.
En dat moment komt er zeker. Zodra er meer duidelijkheid komt bij de indices, dan liggen er mooie instappunten klaar. Wij willen er dan klaar voor zijn, en jij natuurlijk ook.
Probeer Guy Systeem Trading nu voor slechts €29 en ontdek hoe systematisch en gedisciplineerd we kunnen handelen in elke marktfase. Rustig als het moet, kordaat zodra zich een kans voordoet.
Je kijkt dan zonder verplichtingen mee tot 1 mei via deze aanbieding.
Meld je nu aan via https://www.usmarkets.nl/tradershop
Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
Voor de Week Contest kunnen we voor de AEX niet hoger inzetten dan 999.99...
Is hier technisch wat aan te doen (?????)
Merci
