Guy Trading nu proberen voor 35 euro tot 1 februari? Dat kan ..
Guy Trading nu proberen voor 35 euro tot 1 februari? Dat kan ..
Beste beleggers, beursliefhebbers ...
We staan even wat stil met het handelen op de indices deze week en ook de afgelopen week maar daar is een goede reden voor omdat we met nogal wat divergenties zitten en dat maakt het wat moeilijker momenteel, volgens mij zal dat snel weer veranderen dus dat komt ook snel weer in beeld. Daarom haal ik er het abonnement Guy Trading en COMBI-Trading even bij, daar werken we ook vaak met de Brent olie en met enkele volatiele aandelen zoals de grote 5 tech bedrijven (Microsoft, Apple, Amazon, Alphabet en Nvidia) maar ook vaak met ASML binnen de AEX.
Hoe dan ook, deze week waar er niet veel kon worden gedaan met de indices (Nasdaq, Dow Jones, DAX) kwam er wel plots een hele mooie kans op de Brent olie waar we met een positie €400 winst hebben behaald. Guy Trading is dus wat ruimer qwa mogelijkheden, we hebben wat meer keuze en kunnen dan ook wat meer doen. Ook bij Guy Trading maken we een goed jaar door want we hebben tot nu toe elke maand winst kunnen maken terwijl we van de €8000 die we ter beschikking hebben elke eerste van de nieuwe maand slechts 50% daarvan hebben gebruikt zodat we veilig blijven handelen en we voldoende reserves overhouden mocht het een keertje niet conform verwachting gaan.
Zie hieronder in ieder geval het overzicht per maand bij Guy Trading, elke maand behalen we dit jaar winst en daar zijn de leden heel tevreden mee ... Om mee te doen kunt u zich via de aanbieding tot 1 februari 2023 inschrijven op https://www.usmarkets.nl/tradershop/abonnement/guy-trading en dan ontvangt u snel de signalen.
Of kies voor een ander abonnement die het ook goed doen maar daar handelen we dan alleen op de indexen. Voor uw keuze ga dan naar https://www.usmarkets.nl/tradershop en schrijf u in ...
Om volledig en goed mee te kunnen doen met Guy Trading moet u dus wel minimaal €8000 op uw beleggersrekening hebben staan, het is belangrijk om daar rekening mee te houden zodat u dan ook met alles rustig mee kunt doen.
Hieronder het overzicht van Guy Trading 2022 (januari tot november):

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
Liveblog feed
ASML na stevige vrijdag: blijft de waardering houdbaar?
Na een wisselvallige periode wint ASML terrein richting zijn hoogste koers in 52 weken. We zetten €1.741,00 en €1.600,00 op een rij voor wie de niveaus volgt.
Lees verder »Nieuwsbrief week 40: Technisch overzicht 5 belangrijke grafieken
Opwaartse trend met lage volatiliteit, binnen het stijgende kanaal. Een nieuwe aanloop op 1.122 ligt voor de komende sessies voor de hand, een slot onder 1.105 breekt dat beeld open.
Lees verder »Nike haalt de sprint op de cijfers, struikelt over de eigen outlook
Nike’s winst klopt de verwachtingen, maar de outlook voor boekjaar 2027 raakt het aandeel hard. Stifel noemt het duur gezien de verwachte winst, maar is het dieptepunt al bereikt?
Google laat Gemini 4 Argon los, de koers klimt mee
Argon verwerkt tot 1 miljoen tokens en scoort op de eigen benchmarks gelijk met OpenAI’s nieuwste model. Breekt het aandeel door de weerstand bij $345?
