US Markets eens een tijdje volgen? Probeer het nu, €35 tot 1 FEB
US Markets eens een tijdje volgen? Probeer het nu, €35 tot 1 FEB
Beste beleggers,
Vaak denkt men of de resultaten die worden behaald wel kunnen en dan vooral in deze markt die zeer uitdagend is en blijft, dat is aan u om te oordelen maar als u het niet een keer volgt of probeert dan zal u het nooit weten zeg ik dan. Verder is het ook zo dat onze leden trouw blijven volgen, mocht het allemaal niet kloppen dan had ik geen leden meer die mij volgen en dat al zoveel jaren dat ik dat doe.
En of men het nu wil geloven of niet, op 1 december werden er een paar kleine short posities opgenomen en die werden vrijdag na de middag met winst gesloten. Zo starten we de maand december meteen met een positief resultaat en we krijgen nog genoeg tijd om dat wat omhoog te brengen zodra er zich weer kansen voordoen. We gaan in ieder geval volop inzetten op dit jaar een reeks van 12 maanden op rij (het gehele jaar) positief af te sluiten. November werd de afgelopen week goed afgesloten met bij alle abonnementen een mooie winst. Dit jaar presteren we hoe dan ook heel sterk, beter dan de afgelopen jaren zelfs en dat zien we meteen ook aan het verloop van onze leden waarvan ik kan overtuigen dat 85 tot 90% van de leden al een lange tijd lid blijven. Dat is best veel voor de service die we leveren, het gaat uiteindelijk om geld en niemand zit te wachten op het verliezen van geld.
De service moet dan ook goed bevallen om die 85-90% van de leden vast te houden voor een langere periode en zoals u aan de resultaten kunt aflezen lukt dat prima met de strategie die ik volg om te handelen. En nogmaals, als u niet even een tijdje meekijkt en mogelijk de eerste tijd dus alleen maar volgen hoe we het doen, dan kunt u niet echt een oordeel geven. De kans dat de informatie, het makkelijk handelen en de intentie om mee te doen voldoende is bepaalt u uiteraard zelf. Is het na die proefperiode niks voor u, dan stopt u ermee (nergens een verplichting), mijn taak is om u te overtuigen dat het goed te doen is en dat u er tevreden mee bent. Dus, ga ervoor ... Dan weet u meer dan nu ...
Nu en mooie aanbieding om het te proberen:
Vanaf nu kunt u via deze mooie aanbieding een proefabonnement proberen tot 1 FEBRUARI 2023 voor €35 en volgen of meedoen met onze signaaldiensten. Dan krijgt u onze signalen (per SMS en mail), onze updates over de markt en de kansen die zich kunnen voordoen om te handelen. Onze resultaten van dit jaar (2022) blijven goed en ook de maand november werd met winst afgesloten, de andere 10 maanden dit jaar werden ook met winst afgesloten zodat het jaar resultaat (2022) op weg is om het beste te worden van de afgelopen 6 jaar. En dat in een moeilijke markt en waar we nog altijd moeten werken met halve posities door dat de volatiliteit te extreem is dit jaar. Halve posities wil zeggen dat we de aantallen lager nemen dan in een normale markt, dus de inleg per positie is dan ongeveer de helft. Een bewuste keuze om zo aan de andere kant ook een eventueel verlies klein te houden tijdens de grote bewegingen die we krijgen op de markten.
Verder handelen we ook niet te veel, we wachten altijd op een redelijk goed momentum om in te stappen, vergeleken mat pakweg 2 jaar geleden neemt het aantal transacties af omdat we rustig blijven en niet zomaar instappen, we bewaren de rust om op zo'n momentum te wachten. Dat zorgt voor betere resultaten en de leden zijn daar ook tevreden mee omdat er niet dagelijks berichten komen om wat te doen. Wel is het zo dat de leden er een goed vertrouwen in hebben door dat we zo voorzichtig werken en dan ook meedoen zodra we posities opnemen.
Er komen zeker nog genoeg kansen de komende periode, als u zich inschrijft voor een proefabonnement dan doet u de rest van dit jaar nog mee en meteen ook de eerste maand (januari) van 2023 pakt u dan ook mee en dat voor slechts €35 tot 1 februari. Schrijf u vandaag nog in op onze site via de link https://www.usmarkets.nl/tradershop en dan staat u snel op de verzendlijst met de leden. Laat het nu ook net zo zijn dat ik de komende dagen een mooie beweging verwacht waar we op kunnen handelen met wat posities.
Meedoen is heel gemakkelijk want bij de signalen die worden verzonden staat de code in de SMS en mail om de positie aan te schaffen via uw broker, dat is niet verplicht want wie liever werkt met eigen instrumenten kan ook de signalen volgen. Een alternatief waar er mee wordt gewerkt maakt dus in feite niet zoveel uit, het gaat om de signalen, de in- en uitstap berichten kunt u dan gebruiken om zelf te handelen of ter indicatie te gebruiken. In feite doet u wat u zelf wilt maar ter indicatie kunt u onze updates en signalen zeker gebruiken ... Dat doen meerdere leden op deze manier ...
Maakt uw keuze voor een van de abonnementen via de links hieronder:
Lid worden van Systeem Trading (inleg €3000) AEX, DAX, Dow Jones en Nasdaq ...
Ga naar abonnement/aex-systeemtrading
Lid worden van Guy Trading (inleg €8000) Nasdaq, Dow Jones, DAX, Brent olie, enkele volatiele aandelen ...
Ga naar abonnement/guy-trading
Lid worden van Index Trading (inleg €4000) AEX, DAX, Dow Jones en Nasdaq ...
Ga naar abonnement/index-trading
Lid worden van Polleke Trading (inleg €7000) AEX, DAX, Dow Jones ...
Ga naar abonnement/polleke-trading
Lid worden van COMBI-Trading (inleg €15.000) AEX, DAX, Dow, Nasdaq, Brent olie, enkele volatiele aandelen ...
Ga naar abonnement/combi-abo
Hieronder nog de overzichten van de maand december en het totaal van 2022:


Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
Liveblog feed
De Markt Wankelt, Bent u Klaar voor de Volgende Beweging?
Beste belegger,
De beurzen draaien op volle toeren. Het lijkt op een rollercoaster en dat heb ik helaas zwaar onderschat tussen pakweg mei en oktober. Wie al wat langer meeloopt weet dat er ook mindere periodes voorbij komen. Wat mij betreft weet men ook dat ik me altijd weer goed kan herpakken. Dat kan men zien over meer dan twintig jaar, niet over een periode van vijf maanden waarin ik de markt door de zware overdrijving een tijdlang niet goed kon begrijpen.
Ik ontken dus niet dat mijn visie, discipline, strategie en timing niet al te best waren. Het werd een moeilijke periode voor mij en uiteraard ook voor de leden.
Maar dat wil niet zeggen dat ik niet achter mijn gedachten sta over het feit dat er een grote correctie aan zit te komen. De tijdlijn daar naartoe wordt met de dag korter en het verloop van de data geeft dat al op een of andere manier aan.
Volg ons nu tot 1 januari voor €19
Richting het einde van 2025 zijn er twee scenario’s mogelijk:
Scenario 1: Het positieve scenario
Je blijft op elke (kleine) dip kopen zoals men dat de laatste jaren al doet en dat nu zelfs nog sneller. Long instappen met de ogen dicht, in de hoop dat de markten blijven stijgen en dat waarderingen verder blijven oplopen. Alles in de verwachting dat de al behoorlijk overgewaardeerde bedrijven over enkele jaren gigantische winsten zullen realiseren.
Scenario 2: Het negatieve scenario
Anticiperen op deze marktcondities, want vrijwel elke doorwinterde belegger, trader, analist en econoom weet dat de markt aan een zijden draadje hangt. Dan vooral Wall Street en de technologie- en chipbedrijven. Nvidia is momenteel alleen al zoveel waard als de gehele S&P 500 zo’n tien à vijftien jaar geleden. Met de huidige marktwaardes gaan zich nog veel problemen voordoen. Aangezien ik veel ervaring heb met shortposities zit je bij ons goed zodra men de uitgang kiest. Daarom lijkt het me een uitstekend moment om lid te worden via deze mooie aanbieding zodat je het in elk geval kunt volgen.
De gedachten alleen zullen het verschil niet maken. Het handelen en durven anticiperen wél. Daar helpen wij je uiteraard bij. Er komt een periode aan die ervoor zal zorgen dat velen iets heel anders zullen moeten meemaken dan wat ze gewend zijn.
Schrijf je in via de nieuwe aanbieding tot 1 januari:
Je kunt nu lid worden van een van onze signaaldiensten met een looptijd tot 1 januari 2026 voor slechts €19. Dat betekent bijna twee maanden volledige toegang tot onze signalen, updates en analyses, zonder verdere verplichtingen daarna.
Kies het abonnement dat bij je past:
- Guy Trading – € 19
- Systeem Trading – € 19
- Polleke Trading – € 29
- Combi-abonnement (Guy + Polleke) – € 50
Wat ontvangen de leden:
- Dagelijkse update rond 09:00 met instructies voor de dag
- Long en short-signalen op indices, aandelen en grondstoffen
- Toegang tot onze besloten ledenomgeving (Forum)
- Praktische richtlijnen voor money management
Onze signalen worden meestal gegeven met Turbo’s of Boosters, maar je kunt natuurlijk ook je eigen instrumenten gebruiken voor de signalen die we versturen.
Je ontvangt direct na inschrijving toegang tot onze actuele posities en analyses. Dit is het moment om het jaar goed af te sluiten en goed voorbereid aan 2026 te beginnen.
Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
USMarkets.nl
Beleggers worden voorzichtiger ondanks poging tot herstel
Beste beleggers, beursvolgers ...
De sessie van 5 november liet een onrustig maar meteen ook interessant verloop zien waar we heel wat over komen te weten voor het mogelijke vervolg. Beleggers probeerden opnieuw de draad op te pakken na de eerdere daling van dinsdag, maar richting het slot viel het meteen op dat vooral via Nvidia weer onder druk kwam te staan. Wall Street begon dus nog met een zeer positieve toon die werd gedragen door de halfgeleidersector en de TOP tech bedrijven, maar richting het slot kwamen er dus duidelijk winstnemingen. In Europa bleef het herstel beperkt. De kloof tussen Amerikaanse en Europese beurzen blijft daarmee zichtbaar. De grote techbedrijven verliezen momenteel wat overtuiging, wat wijst op vermoeidheid binnen de rally van de afgelopen weken. Tegelijkertijd blijven de defensieve aandelen stabiel liggen, een teken dat beleggers hun posities rouleren zijn. De markt ademt momenteel een sfeer van twijfel maar er is nog steeds koopinteresse. Technisch gezien blijft de trend nog stijgend, al neemt het momentum nu wat af. De komende dagen zullen uitwijzen of dit slechts een pauze is of het begin wordt van een bredere correctie.
Blijf op de hoogte van onze dagelijkse analyses en vooral ook onze instapmomenten!
Wil je exact weten wanneer wij posities openen en sluiten bij Guy Trading, Polleke Trading of Systeem Trading? Maak dan nu gebruik van de mooie kennismakingsaanbieding – alle signaaldiensten voor de rest van 2025 ofwel tot 1 januari voor slechts € 19.
Schrijf je hier in ›
Ofwel ga naar https://www.usmarkets.nl/trade...
Marktoverzicht – 6 november 2025
De sessie van 5 november liet een verdeeld herstel zien met opnieuw de nodige volatiliteit. Wall Street begon de sessie met nog met een mooie winst, maar richting het slot verdween de overtuiging opnieuw. De hoofdindices eindigden in ieder geval wel hoger, maar de kracht van het herstel bleef duidelijk beperkt. Vooral de grote technologieaandelen wisten hun eerdere winst niet vast te houden en daarbij viel vooral Nvidia weer op in de negatieve richting.
De Dow Jones won 0,48%, de S&P 500 steeg met 0,37% en de Nasdaq 100 sluit de sessie af met 0,72%. De semiconductors-index sprong eruit met een plus van 3%, dat was een sterk herstel na de stevige terugval van eerder deze week.
In Europa bleef de toon nog altijd wat gematigd, zo zien we de AEX met 0,17% winst eindigden, de DAX deed het met 0,42% winst beter terwijl de CAC 40 amper 0,08% hoger geraakte en een pas op de plaats maakt. De kloof met Wall Street blijft nog altijd zichtbaar, Europa lijkt veel gematigder wat dat betreft.
Als we naar de marktbreedte kijken dan valt het nog steeds op dat slechts een beperkt aantal aandelen stevig bijdraagt bij aan de stijgingen. Dat past binnen het beeld van de laatste fase van een bullmarkt waarin de eerdere winners met minder volume te maken krijgen en dat we volop sectorrotatie zien en dat zoiets ook steeds sneller verloopt. De defensieve namen blijven redelijk goed liggen, terwijl de koplopers tekenen van vermoeidheid tonen.
Bij de individuele aandelen viel Nvidia opnieuw op met een daling van 1,75%, ondanks het herstel bij de chip sector van 3%. Goud kon herstellen en won woensdag bijna 1%, zo houdt de steunzone rond $3.950 stand en blijft het goud opvallend lang rondom de $4.000 draaien.
Verwachting vandaag:
De Amerikaanse futures noteren donderdag wat lager, beleggers overwegen de onzekerheid rondom de tarieven die bij het Hooggerechtshof worden nagekeken en men bekijkt hoe de komende aandeelhoudersvergadering van Tesla zal aflopen. De S&P 500 en Dow Jones bleven dicht bij de nullijn, de Nasdaq zakt wat weg.
De markt reageerde vooral op nieuwe signalen dat het Hof mogelijk een streep zal zetten door Trumps handelsheffingen, wat wereldwijd grote gevolgen kan hebben. Tegelijk herstelden enkele AI-aandelen zoals AMD, Broadcom en Micron na de forse daling eerder deze week. Beleggers blijven alert op tekenen van een mogelijke bubbel in de technologiesector en dan vooral bij de AI gerelateerde bedrijven. Verder komt de aandacht te liggen op kwartaalcijfers van onder meer Warner Bros. Discovery, Airbnb en Moderna. De ogen zijn uiteraard ook gericht op de Tesla’s aandeelhoudersvergadering waarin zal worden gestemd over Elon Musks zijn zeer omstreden beloningspakket ter waarde van een biljoen dollar (1.000 miljard dollar).
Marktoverzicht

Technische blik op de AEX-index
De AEX sloot op 970,89 punten, een bescheiden winst van 0,17%. De index beweegt nog steeds binnen een stijgende trend, maar het momentum neemt duidelijk af en dat zien we via de indicatoren. Na de top bij 985 punten is een natuurlijke adempauze op gang gekomen richting het 50-daags gemiddelde dat nu uitkomt rond de 940 punten. Dat niveau geldt nu als een belangrijke steun.
Zolang de AEX boven 955 blijft, blijft het technische beeld opwaarts gericht, al vertraagd het tempo nu duidelijk. De RSI noteert rond 58 en is daarmee neutraal, terwijl de MACD licht begint te draaien naar omlaag.
Een doorbraak boven 980 zou opnieuw ruimte geven richting de psychologische grens van 1000 punten, maar een slot onder 940 zou het technische beeld verzwakken en een daling richting 915 kunnen inleiden.

Slotkoers: 970,89 punten
Weerstand: 980 – 1000
Steun: 955 en 940 (50-daags gemiddelde)
Belangrijke zone: 915 (lange trendlijn en 200-daags gemiddelde)
Trend: stijgend, maar momentum zwakt af
RSI: neutraal rond 58
MACD: licht dalend, maar nog positief
Koersdoel: 995 - 1.000 bij herstel boven 980
Stoploss bij longposities: onder 940
Blijf op de hoogte van onze dagelijkse analyses en vooral ook onze instapmomenten!
Wil je exact weten wanneer wij posities openen en sluiten bij Guy Trading, Polleke Trading of Systeem Trading? Maak dan nu gebruik van de mooie kennismakingsaanbieding – alle signaaldiensten voor de rest van 2025 ofwel tot 1 januari voor slechts € 19.
Schrijf je hier in ›
Ofwel ga naar https://www.usmarkets.nl/trade...
USMarkets.nl – Guy Boscart
Dagelijkse marktupdates, analyses en tradingstrategieën voor beleggers die meer inzicht willen.
Volg de markten met de scherpte van een professional en de helderheid van ervaring.
© 2025 USMarkets.nl – Alle rechten voorbehouden.
Dit is een belangrijk gegeven naast de te hard gestegen TECH (bubbel)
Als beide samenkomen dat DJT de tarieven moet terugdraaien en de bubbel knapt, dan zijn de rapen zuur en zal er een grote correctie plaats gaan vinden
Beste Guy,
Kunt u uw visie op dit scenario misschien opnemen in een blog voor de sectoren voor Wallstreet en de gevolgen voor Europa......Lijkt mij ontzettend interessant om dit te vernemen en leerzaam !!
Wat zal de reactie op goud zijn (Explosieve stijging (?))
Dank
Marktcijfers
| Actueel | Verwacht | Vorige | |||
|---|---|---|---|---|---|
| USA: Ruwe Olievoorraden | Actueel: 5,202M Verwacht: -2,500M Vorige: -6,858M |
Bubbelgedrag keert duidelijk terug, dat van crypto tot de AI-aandelen
De afgelopen maanden zagen we opnieuw tekenen van euforie op de markten, vooral binnen de wereld van cryptomunten en AI-aandelen. Waar velen spreken over een “nieuwe revolutie”, beginnen de contouren van een mogelijk bubbelgedrag steeds meer zichtbaar te worden. De geschiedenis leert dat sterke…
Lees verder »