Signalen: September start goed, volg ons tot 1 DEC voor 35 euro
Signalen: September start goed, volg ons tot 1 DEC voor 35 euro
Beste beleggers,
De maand september loopt ook goed voor onze signaaldiensten, na de sterke maand augustus gaan we door en doen er alles aan om ook deze maand (september) goed af te ronden. We hebben afgelopen week een mooie winst kunnen nemen op enkele LONG posities. We richten ons nu op de komende week waar er mogelijk opnieuw kansen voorbij komen om op te handelen maar we zullen hoe dan ook voorzichtig blijven. Wie mee wil doen kan nu een proefabonnement uitproberen bij US Markets Trading en dat tot 1 DECEMBER voor € 35 !! We zitten in ieder geval weer helemaal terug op het goeie spoor wat betreft het handelen en dus het versturen van signalen naar de leden...
Er staan nu geen posities meer open (behalve nog 2 aandelen bij Guy Trading) zodat u meteen mee kunt doen met de volgende signalen die ik vanaf volgende week al verwacht. Volgens mijn visie op de beurzen komen er richting het einde van dit jaar nog genoeg mooie momenten om te handelen via mijn bekende strategie en dan heb ik het over zowel LONG als SHORT momenten. We wachten nu eerst rustig af tot er zich nieuwe duidelijke kansen voordoen.
Schrijf u nu in voor een abonnement naar keuze en volg ons tot minimaal 1 DECEMBER via het nieuwe proefabonnement ... Aarzel dus niet en schrijf u snel in, dan staat u morgen al op onze ledenlijst en ontvangt u alle signalen en updates ...
Ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop en kies daar een van onze abonnementen voor signaaldiensten ...
Wat kun je verwachten?
- Signalen op de indexen en aandelen
- Signalen op indexen en aandelen (Guy en COMBI Trading) met alle details om de positie aan te kopen
- Elke ochtend voorbeurs een uitgebreide marktupdate
- Vaak tussentijdse updates over de markt en de posities
- Toegang tot de ledenboxen (Forum met leden)
Uiteraard beslist u altijd zelf of u meedoet met de signalen die we verzenden of niet. Alle signalen die we hebben afgegeven zijn voorzien van een fondscode zodat u die via uw broker of bank kunt invoeren om er snel mee aan de slag te gaan. We sturen regelmatig signalen op indexen zoals de AEX, de DAX, de Dow Jones, de Nasdaq en de CAC 40. Bij Guy Trading en COMBI Trading sturen we ook vaak signalen op de "Magnificent Seven" aandelen of de TOP 7 bedrijven op Wall Street en dat zijn Apple, Microsoft, Alphabet (Google), Amazon, Meta Platforms, Nvidia en Tesla. Ook binnen de AEX nemen we vaak een positie op volatiele aandelen zoals ASML en ASMI. Verder komt bij Guy Trading ook de Brent olie vaak aan bod omdat de olie ook zeer interessant blijft om mee te handelen (long en short).
Op zich is alles gemakkelijk en goed op te volgen en het is ook niet zo dat we te veel transacties doen. Door dat we Boosters of Turbo's werken kunnen we natuurlijk ook in beide richtingen inspelen, zowel LONG als SHORT. Ook nemen we telkens de tijd met de gekozen posities, gemiddeld zitten we tussen de 3 en 15 dagen in een positie, dat hangt ook af van de markt af. Verder kan iedereen doen wat men wil en dus ook met andere producten waar u beter bekend mee bent, deze keuze kunt u altijd zelf maken. Het is wel zo dat u dan het beste de instap en uitstap opvolgt die wij naar de leden verzenden.
Schrijf u direct in via deze proefaanbieding tot 1 DECEMBER voor € 35 , dan staat u snel op onze verzendlijst zodat u alle updates en signalen ontvangt. Ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop en kies daar voor een van onze abonnementen.
Resultaat maand september 2023:

Resultaat maand augustus 2023:

Tot snel ...
Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
Liveblog feed
Herstelpoging na zwakke opening, Bulltrap in de maak?
Wall Street is weer terug na Presidents’ Day, maar echt feestelijk is de heropening nog niet. Technologie ligt opnieuw wat onder druk, obligaties lopen op en de renteverwachtingen verschuiven. Terwijl Europa opvallend kalm blijft, worstelt de Amerikaanse markt met AI-angst, dalende yields en de…
Lees verder »Wall Street futures lager, tech uitverkoop zet door
Goedemorgen!
Wall Street keert vandaag terug na President's Day en de futures wijzen direct lager. De S&P 500 en Nasdaq staan in het rood na enkele verliesweken op rij, vooral de AI-disruptie blijft daarbij het grote thema. Europa liet gisteren al een verdeeld beeld zien, met defensie-aandelen als winnaar en software sector die opnieuw onder druk stond. Wat staat er deze week op het programma en hoe gaan we hiermee om? Lees de volledige update hieronder.
Actie: Guy Systeem Trading!
Wil je dagelijks meekijken met onze intermarket-analyse en concrete handelssignalen ontvangen op indices, aandelen, grondstoffen en ETF's? Bij Guy Systeem Trading combineer je actief handelen met een dynamische portefeuille en gespreide ETF-opbouw. We zetten daarbij ook AI-technologie in om de markten razendsnel te scannen op kansrijke setups. Meld je aan via de USMarkets Tradershop
Marktupdate dinsdag 17 februari 2026
Wall Street keert terug na President's Day, futures wijzen lager
Wall Street was gisteren gesloten vanwege President's Day dus vandaag keren de handelaren na een lang weekend terug en merken meteen via de eerste signalen dat het er niet heel bemoedigend uitziet. De S&P 500 futures staan circa 0,4% lager, Nasdaq 100 futures verliezen zo'n 0,75% en de Dow Jones futures staan ongeveer 150 punten in de min. De vraag is of dit de aanzet wordt tot een nieuwe verkoopgolf na dat we al enkele verliesweken op rij achter de rug hebben.
Laten we eerst nog even kort terugblikken op de sessie van afgelopen vrijdag 13 februari en de Europese handel van maandag want hier was het wel "Business as usual".
Terugblik vrijdag 13 februari
Wall Street sloot vrijdag gemengd na de publicatie van de consumentenprijsindex (CPI) over januari. De inflatie kwam uit op 0,2% maand-op-maand, iets lager dan de verwachte 0,3%. Op jaarbasis daalde de CPI naar 2,4%, onder de consensus van 2,5%. Toch kon de markt daar niet echt van profiteren, alles begon sterk maar snel werden alle plussen weer teniet gedaan richting het slot. De S&P 500 sloot vrijwel onveranderd op 6.836 punten (0,05%), de Dow Jones won bescheiden 49 punten naar 49.501 (0,1%) en de Nasdaq Composite verloor 0,22% en sloot af op 22.547 punten.
Op weekbasis was het beeld een stuk negatiever. De Dow daalde 1,23%, de S&P 500 verloor 1,39% en de Nasdaq Composite zakte 2,1%. Dat was meteen al de tweede verliesweek op rij voor de brede markt. De Nasdaq verloor al voor de 5e week op rij.
De opvallende verliezers van afgelopen vrijdag waren Visa (-3,1%), Apple (-2,27%) en Nvidia (-2,2%). Aan de positieve kant vielen Nike (3,18%), UnitedHealth (3,16%) en Walt Disney (3%) op.
Korte analyse Nasdaq 100:
Via de grafiek van de Nasdaq 100 zien we meteen dat de index onder het 20- en 50-daags gemiddelde en dat de belangrijke steunlijn onder druk staat bij het slot van vrijdag. Dat is geen goed teken voor het vervolg, als de index niet snel wordt opgekocht dan kan alles nog een paar procent lager op de korte termijn.
Chart Nasdaq 100:

Europa maandag: gemengd beeld zonder Wall Street
De Europese beurzen lieten maandag een verdeeld beeld zien, in een sessie zonder Wall Street. De AEX verloor iets met 0,07% om op 993,1 punten te sluiten, de CAC 40 in Parijs kon nog wel met een kleine plus sluiten op 8.316 punten (0,06%). Het was vooral de DAX die uit de toon viel want de Duitse index geraakte eerst nog hoger tot rond de 25.020 punten maar draaide in de loop van de sessie om met een verlies van circa 0,45% om rond de 24.801 punten te sluiten.
De schuldige in Frankfurt was vooral Siemens, het aandeel verloor meer dan 6% door de op AI-gerelateerde zorgen en trok daarmee de hele index met zich mee. SAP verloor bijna 2% terwijl ook de Franse software-ontwikkelaar Dassault Systemes kreeg een flinke klap te verwerken kreeg van 10% nadat broker AlphaValue de rating verlaagde naar "Reduce" ook vanwege de zorgen over AI-monetisatie. De handel in het aandeel werd zelfs tijdelijk stilgelegd. Aan de andere kant wist Zalando met ruim 3% te stijgen binnen de DAX.
Verder stond het afgelopen weekend in het teken van de Munich Security Conference, waar Europese leiders opriepen tot hogere defensie-uitgaven en strategische onafhankelijkheid. Deze boodschap vertaalde zich direct richting koerswinsten bij de defensie-aandelen. Het bedrijf Renk steeg 2% en Rheinmetall won 0,7%. Ook de bankensector profiteerde wat mee, Commerzbank en Deutsche Bank sluiten beiden circa 2% hoger.
Analyse DAX index:
De DAX zit nu gevangen in een driehoek aan de bovenkant van de range, de index kon nog net rond het 20-daags gemiddelde sluiten dat rond de 24.803 punten uitkomt. Het 50-daags gemiddelde wacht nu als zeer belangrijke steun rond de 24.625 punten. Let ook op de steunlijn onder de bodems samen met de horizontale steun rond de 24.700 punten.
Chart DAX index:

Waarom staan de futures vandaag lager?
Er zijn meerdere factoren die de druk op de markt verklaren:
De angst voor AI-disruptie blijft het dominante thema op Wall Street. Na de introductie van AI-tools die complete zakelijke workflows kunnen automatiseren, zijn softwareaandelen dit jaar zwaar onder druk komen te staan. De markt maakt momenteel een scherp onderscheid tussen "AI-winnaars" en "AI-verliezers". Softwarebedrijven met op abonnementen gebaseerde verdienmodellen worden momenteel het hardst geraakt, terwijl chipmakers en infrastructuurbedrijven relatief stand houden.
Het gaat hierbij niet meer alleen om software. De verkoop breidt zich uit naar vastgoed, transport, logistiek, de reis sector en de financiele dienstverlening. Analisten spreken inmiddels van de "SaaSpocalypse", een brede herwaardering van het hele software-als-dienst ecosysteem. Afgelopen week verloren Apple, Amazon, Meta, Alphabet en Broadcom tussen de 2,5% en 8%.
Tegelijkertijd kijken beleggers deze week naar een drukke earningskalender. Op het programma staan resultaten van onder meer Walmart, Palo Alto Networks, Booking Holdings, Deere & Company, Medtronic en Constellation Energy. Woensdag worden de FOMC-notulen gepubliceerd, die meer inzicht moeten geven in het rentepad van de Federal Reserve.
Software ETF:

Overige markten
De euro-dollarkoers handelt rond $1,184, dichtbij het 4-jaar hoogtepunt van $1,20 dat eind januari werd bereikt. De milde CPI-data versterken de verwachting dat de Fed later dit jaar de rente kan verlagen.
De olieprijs beweegt zijwaarts, de Brent zien we rond de $68. De markt weegt geopolitieke spanningen rond Iran af tegen het overaanbod dat er voor 2026 wordt verwacht.
Goud noteert rond $4.930 per ounce na eerder boven de $5.050 te hebben gehandeld de afgelopen sessies. Zilver staat opnieuw onder druk en noteert rond de $74,5 per ounce, nog altijd ruim 30% onder de recordhoogte die uitkwam op $121 eind januari. Chinese speculanten worden eruit gedwongen terwijl er ook winstnemingen zijn, dat blijft zorgen voor volatiliteit in de edelmetalenmarkt.
Psychologie: de paradox van angst en hebzucht
Het is een fascinerend moment in de markt. We zitten nu hoe dan ook in een fase waarin beleggers tegelijkertijd bang en ook hebzuchtig zijn, en dat is en blijft het beste recept voor extreme volatiliteit. De angst zit hem nu vooral in de AI-disruptie want wat als kunstmatige intelligentie daadwerkelijk hele bedrijfstakken overbodig kan en zal maken?
Wat als het verdienmodel van de softwaresector, dat decennialang een van de motoren van Wall Street was, fundamenteel compleet zal moeten veranderen? Die angst is reeel en je ziet het nu meteen al terug in de koersen. Meer dan $1 biljoen ($1.000 miljard) aan marktwaarde is er al binnen enkele weken verdampt uit de softwaresector. En we weten het, als er iets gaat dan gaat het snel, en ook nog in beide richtingen. De markt wacht nergens meer op, daarom moeten we er altijd met ons verstand bijblijven.
Maar tegelijkertijd is er ook hebzucht. Want als AI echt zo krachtig is als de markt nu inprijst, dan blijven de bedrijven die die technologie bouwen en faciliteren logischerwijs de grote winnaars. Chipmakers, datacenters en de energiebedrijven: zij zullen blijven profiteren van de enorme investeringsgolf. Het probleem is dat beleggers veel moeite hebben om geduldig te zijn. Ze willen nu weten wie er wint en wie er verliest, terwijl die vraag pas over jaren definitief beantwoord zal worden.
De les hierbij is tijdloos want de markt heeft de neiging om op korte termijn te overdrijven, zowel naar boven als naar beneden. Wie zich laat meeslepen door de paniek van de dag, mist vaak de kansen die daaruit voortkomen. Maar wie blind koopt in een dalende markt zonder te begrijpen waarom aandelen dalen, neemt onnodig risico.
Het draait altijd weer om discipline, om je plan te volgen en emoties niet de overhand te laten nemen. Juist in weken zoals deze is het cruciaal om je tradingplan naast je te leggen en je af te vragen of de strategie nog klopt? Zo ja, blijf erbij. Zo nee, pas aan. Maar doe het rationeel, niet vanuit angst of FOMO. Dat is wat we doen bij onze signaaldiensten, we weten hoe ermee om te gaan.

Actie: Guy Systeem Trading!
Wil je dagelijks meekijken met onze intermarket-analyse en onze concrete handelssignalen ontvangen op indices, aandelen, grondstoffen en ETF's? Bij Guy Systeem Trading combineer je het actief handelen samen met een dynamische portefeuille en een gespreide ETF-opbouw. We zetten daarbij ook AI-technologie in om de markten razendsnel te scannen op kansrijke setups.
Er loopt nu een "Speciale actie", word nu lid tot 1 mei voor slechts 29 euro! Een unieke kans om kennis te maken met onze werkwijze, signalen en dagelijkse ochtendmail met actuele marktinformatie.
Meld je aan via de USMarkets Tradershop
"Midterm election years are historically the weakest of the four-year presidential cycle. But the six months following midterm elections are the strongest." -- Stock Trader's Almanac
Guy Boscart
US Markets
Disclaimer: Beleggen brengt risico’s met zich mee. Koersen kunnen stijgen en dalen, resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Deze informatie is algemeen en geen persoonlijk beleggingsadvies. Handel alleen met geld dat u kunt missen.
TA Nasdaq, CMB, PostNL, Wolters en Relx
Twee aanvragen voor in totaal vier aandelen. Zelf heb ik er de Nasdaq aan toegevoegd. CMB Tech op verzoek van Ida: CBM Tech staat nog niet zo heel lang genoteerd op de Brusselse beurs. Eigenwijs als ik ben heb ik hier voor de weekgrafiek i.p.v. de daggrafiek gekozen. Na de val door de rode…
Lees verder »Handelen met een duidelijke strategie: Volg ons nu tot 1 MEI
Speciale Mei Aanbieding 2026 Handelen met een duidelijke strategie:Volg ons nu tot 1 MEI Dagelijkse analyses, concrete signalen en een bewezen systematische aanpak voor de financiele markten Speciale Mei Aanbieding 2026 Handelen met een duidelijke strategie:Volg ons nu tot 1 MEI Dagelijkse…
Lees verder »