Pre-Market overzicht Wall Street (nieuws)
Pre-Market overzicht Wall Street (nieuws)
Dinsdag 1 oktober:
(vertaald via Translate uit het Engels op aanvraag)
BELANGRIJKSTE NIEUWS
• Havenarbeiders aan de Amerikaanse oostkust staken, halve zeescheepvaart van het land ligt stil
Havenarbeiders aan de Amerikaanse oostkust en de Golfkust begonnen dinsdagochtend vroeg met een staking, hun eerste grootschalige staking in bijna 50 jaar, waardoor ongeveer de helft van de zeescheepvaart van het land werd stilgelegd nadat onderhandelingen over een nieuw arbeidscontract mislukten vanwege lonen.
• Boeing overweegt om minstens $ 10 miljard op te halen door aandelen te verkopen, meldt Bloomberg News
Boeing overweegt om minstens $ 10 miljard op te halen door nieuwe aandelen te verkopen, meldde Bloomberg News, verwijzend naar bronnen die bekend zijn met de besprekingen.
• EXCLUSIEF-CVS onderzoekt opties, waaronder mogelijke opsplitsing, zeggen bronnen
CVS Health onderzoekt opties die een opsplitsing van het bedrijf kunnen omvatten om de retail- en verzekeringsafdelingen te scheiden, aangezien het worstelende gezondheidszorgbedrijf zijn fortuin probeert te redden te midden van druk van investeerders, vertelden mensen die bekend zijn met de kwestie aan Reuters.
• Farmaceutische gigant Pfizer verkoopt $ 3,3 miljard belang in Sensodyne-maker Haleon
Pfizer verkocht maandag een belang in de Britse consumentengezondheidszorggroep Haleon ter waarde van ongeveer $ 3,26 miljard, waarmee het zijn belang in de maker van Sensodyne-tandpasta en Panadol- en Advil-pijnstillers terugbracht van 22,6% naar 15%.
• Amerikaanse verkoop van nieuwe voertuigen in Q3 naar verwachting in een zwakker tempo groeien
Volgens experts uit de sector zal de verkoop van Amerikaanse auto's in het derde kwartaal naar verwachting in een zwakker tempo groeien dan een jaar eerder, aangezien inflatietegenwind consumenten ervan weerhoudt om nieuwe voertuigen te overwegen.
VOORBEURS NIEUWS:
Amerikaanse aandelenindexfutures daalden terwijl beleggers wachtten op arbeidsmarktgegevens, een dag nadat de voorzitter van de Federal Reserve, Jerome Powell, zich verzette tegen marktverwachtingen voor buitensporige renteverlagingen.
Het Job Openings and Labor Turnover Survey, of JOLTS-rapport, van het ministerie van Arbeid zal naar verwachting 7,655 miljoen vacatures in augustus laten zien, een daling ten opzichte van 7,673 miljoen in de voorgaande maand. Daarnaast zullen de PMI-rapporten van ISM en S&P Global over de productie beschikbaar zijn.
Ondertussen zullen marktdeelnemers de opmerkingen analyseren van een aantal Fed-beleidsmakers die later op de dag spreken.
Europese aandelen stegen lichtjes toen inflatiegegevens uit de eurozone de zaak voor snellere renteverlagingen van de Europese Centrale Bank versterkten.
De Japanse Nikkei sloot bijna 2% hoger, geleid door defensieaandelen. De dollar kreeg steun van Powells opmerkingen.
Bij de grondstoffen stegen de goudprijzen door de vraag naar veilige havens vanwege spanningen in het Midden-Oosten, terwijl de olieprijzen daalden door zorgen over een lauwe wereldwijde vraaggroei.
AANDELEN OM IN DE GATEN TE HOUDEN:
• Exxon Mobil Corp: De deal van het bedrijf om zijn Nigeriaanse onshore activa te verkopen aan Seplat Energy zal binnen enkele dagen worden goedgekeurd nadat de toezichthouder toestemming heeft gegeven, zei president Bola Tinubu. Tinubu zei dat zijn regering zich inzet om het voor investeerders gemakkelijk te maken om te komen en gaan, terwijl de regelgevingsprocessen van het land worden gehandhaafd. De Nigeriaanse Upstream Petroleum Regulatory Commission heeft nog niet aangekondigd de deal goed te keuren.
• Haleon PLC & Pfizer Inc : Pfizer verkocht maandag een belang in de Britse consumentengezondheidszorggroep Haleon ter waarde van ongeveer $ 3,26 miljard, waarmee het zijn belang in de maker van Sensodyne tandpasta en Panadol en Advil pijnstillers terugbracht van 22,6% naar 15%. Pfizer was van plan om ongeveer 540 miljoen aandelen in Haleon te verkopen, zei een bookrunner van de deal, eraan toevoegend dat dit 100 miljoen aandelen was vanwege de sterke vraag. Haleon bevestigde afzonderlijk dat het ongeveer 60,5 miljoen van zijn aandelen van Pfizer zal kopen tegen dezelfde prijs voor een totaal van $ 307,4 miljoen.
• PepsiCo Inc : Het bedrijf is in vergevorderde gesprekken om tortillachipmaker Siete Foods over te nemen voor meer dan $ 1 miljard, meldde het Wall Street Journal maandag, verwijzend naar bronnen die bekend zijn met de zaak. Het verkoopproces voor het bedrijf is competitief geweest, waarbij het bedrijf overname-interesse trok van private-equitybedrijven en andere voedingsmiddelenbedrijven, vertelden enkele bronnen die bekend zijn met de zaak aan het Wall Street Journal.
• TPG Inc : Partners Group verkoopt het Duitse meterbedrijf Techem voor $ 7,46 miljard aan TPG, zei Techem, waarmee het overgaat naar zijn derde private-equitybedrijf. De transactie zal naar verwachting in de eerste helft van volgend jaar worden afgerond, zei Techem in een verklaring. De aankoopprijs zal in twee termijnen worden betaald, de eerste bij voltooiing van de overname en de tweede in juli 2027, zei Techem.
• 23andMe Holding Co : De CEO van het genetische testbedrijf Anne Wojcicki zou niet langer openstaan voor het overwegen van overnamevoorstellen van derden voor het bedrijf, zo bleek maandag uit een regelgevend dossier. "Het is me nog duidelijker geworden dat de beste weg vooruit voor het (bedrijf) is om het bedrijf privé te maken," zei Wojcicki.
• Alphabet Inc : Serve Robotics, dat eten bezorgt voor Uber Eats met behulp van robots op de stoep, zei dat het zou samenwerken met Alphabet-eigendom Wing Aviation om drones te gebruiken, waardoor het operationele bereik zou worden uitgebreid tot meer dan zes mijl. "Via dit pilot-partnerschap hoopt Wing meer handelaren te bereiken in gebieden met veel verkeer en tegelijkertijd Serve te ondersteunen bij het uitbreiden van de bezorgradius," zei Wing CEO Adam Woodworth. De Alphabet-eenheid, die begon als een project binnen incubator Google X, heeft meer dan 400.000 commerciële leveringen voltooid op drie continenten, voegde Woodworth toe.
• Amazon.com Inc: De online retailer kreeg gedeeltelijke afwijzing van een rechtszaak van de Amerikaanse Federal Trade Commission waarin het werd beschuldigd van het in stand houden van illegale monopolies, hoewel de details van de uitspraak van een federale rechtbank in Seattle op maandag niet meteen duidelijk waren. De Amerikaanse districtsrechter John Chun deed een verzegelde uitspraak, waarin hij gedeeltelijk inging op het verzoek van Amazon. De FTC mag alle claims die de rechter niet permanent heeft afgewezen, blijven nastreven, zo bleek uit gerechtelijke documenten.
• Amgen Inc : Een federale rechter zei dat Amgen te maken krijgt met een voorgestelde class action waarin de farmaceut wordt beschuldigd van het te lang wachten met het vertellen aan aandeelhouders dat het de Internal Revenue Service mogelijk $ 10,7 miljard verschuldigd is voor het te weinig rapporteren van belastingen in zes jaar. De IRS beschuldigde Amgen ervan belastingen te hebben te weinig gerapporteerd van 2010 tot 2015, voornamelijk omdat het Amerikaanse belastbare inkomen had moeten worden toegeschreven aan een Puerto Rico-eenheid die veel van zijn medicijnen produceert. Bij het zoeken naar afwijzing zei Amgen dat het de positie van de IRS "niet verborg" en had gewaarschuwd dat het agentschap agressiever werd in het controleren van de manier waarop bedrijven inkomsten en uitgaven verdeelden over belastinggebieden.
• Apple Inc : De techgigant heeft een Amerikaanse rechter gevraagd een beslissing over zijn lucratieve App Store te vernietigen of te beperken, omdat nieuwe juridische ontwikkelingen een gerechtelijk bevel ondermijnen dat de maker van videogames "Fortnite" Epic Games won in zijn rechtszaak tegen het bedrijf. In het document van maandag zei Apple dat nieuwe beslissingen van de rechtbanken van de staat Californië en het Amerikaanse Hooggerechtshof in twee niet-gerelateerde zaken de juridische argumenten van het bedrijf tegen het bevel ondersteunen. Onder verwijzing naar de nieuwe uitspraken zei Apple dat zijn praktijken niet oneerlijk waren en dat een eventueel bevel beperkt zou moeten blijven tot het voordeel van Epic en niet van andere ontwikkelaars.
• Berkshire Hathaway Inc : Berkshire Hathaway-eigendom BNSF Railway zal vanaf dinsdag weer vergunningen uitgeven voor graanshuttles naar Mexico, vertelde het bedrijf maandag aan Reuters, in een stap die zou kunnen helpen om enkele vertragingen te verminderen die van invloed zijn op de agrarische export. "De acties van BNSF zijn een geweldige eerste stap om de agrarische handel weer vrij te laten stromen tussen de landen", zei Mike Seyfert, voorzitter van de National Grain and Feed Association. "Totdat dit knelpunt volledig is aangepakt en treinen zonder vertraging rijden, kunnen Amerikaanse vervoerders en verladers nog steeds te maken krijgen met onverwachte vertragingen."
• Boeing Co : De vliegtuigbouwer overweegt om minstens $ 10 miljard op te halen door nieuwe aandelen te verkopen, meldde Bloomberg News, verwijzend naar bronnen die bekend zijn met de besprekingen. Boeing heeft een zware schuldenlast van ongeveer $ 60 miljard en boekte operationele kasstroomverliezen van meer dan $ 7 miljard voor de eerste helft van 2024. Ondertussen heeft de Amerikaanse National Transportation Safety Board gezegd dat meer dan 40 buitenlandse exploitanten van Boeing 737-vliegtuigen mogelijk vliegtuigen gebruiken met roercomponenten die veiligheidsrisico's kunnen opleveren.
• Capri Holdings Ltd &Tapestry Inc : De Amerikaanse antitrustrechtszaak over het bod van $ 8,5 miljard van luxegoederenfabrikant Tapestry om Capri te kopen, is afgerond, waarbij Tapestry-advocaten een "zeer competitieve" markt voor handtassen aanhaalden ter verdediging tegen claims dat consumenten met hogere prijzen te maken zouden krijgen. FTC-advocaat Abby Dennis probeerde parallellen te trekken tussen de verschillende transportmethoden om van New York naar Washington DC te komen - zoals bussen, treinen, vliegtuigen en zelfs helikopters - maar hoe moeilijk het voor consumenten is om tussen die opties te wisselen vanwege prijsbeperkingen. "De rechter... krijgt een lawine aan materiaal naar zich toe gegooid en heeft wat tijd nodig om erover na te denken. Je kunt niet zeggen dat dit voor een van beide partijen in de zak zit", aldus James Weingarten, een voormalig hoofdprocesadvocaat van de FTC, die nu in Washington DC werkt bij advocatenkantoor Milbank.
• CVS Health Corp : Het bedrijf onderzoekt opties die een opsplitsing van het bedrijf kunnen omvatten om de retail- en verzekeringsafdelingen te scheiden, aangezien het worstelende bedrijf voor gezondheidszorgdiensten zijn fortuin probeert te keren te midden van druk van investeerders, vertelden mensen die bekend zijn met de zaak aan Reuters. Het plan om de apotheekketen en de verzekeringsactiviteiten van het bedrijf mogelijk te splitsen, is besproken met de raad van bestuur, die nog moet beslissen over de beste handelwijze voor CVS, aldus de bronnen, waarschuwend dat de plannen nog niet zijn afgerond en dat CVS mogelijk voor een andere strategie kiest.
• Eversource Energy : Het nutsbedrijf verwacht een totaal nettoverlies te lijden bij de voltooiing van de verkoop van zijn offshore windactiviteiten van $ 520 miljoen in het derde kwartaal, aldus het bedrijf op maandag. Het voorspelde nettoverlies omvat een verplichting van $ 360 miljoen, waarvan het grootste deel naar verwachting in 2026 zal worden afgewikkeld, aldus het in een verklaring. Het nutsbedrijf voegde eraan toe dat het slechts $ 745 miljoen aan aangepaste bruto-opbrengsten heeft gerealiseerd uit de verkoop van zijn South Fork Wind- en Revolution Wind-projecten aan Global Infrastructure Partners, vergeleken met de verwachte aankoopprijs van $ 1,12 miljard.
• Hertz Global Holdings Inc : Teamsters heeft een voorlopige overeenkomst bereikt met het autoverhuurbedrijf, waarmee een mogelijke staking wordt afgewend, aldus de vakbond op maandag. Bijna 3.000 leden van Hertz Teamsters bij 20 lokale vakbonden stemden vorige week voor staking als er maandag geen nieuwe overeenkomst was bereikt. Teamsters-leden bij Hertz onderhandelden over hogere lonen en taal in een overeenkomst waarvan ze vreesden dat het een "tweelaags systeem" zou creëren.
• International Business Machines Corporation & Take-Two Interactive Software Inc: IBM heeft maandag de maker van videogames Take-Two Interactive aangeklaagd bij een federale rechtbank in Delaware omdat het bedrijf naar verluidt zijn patentrechten voor een reeks internetgerelateerde technologieën zou hebben geschonden. "In plaats van IBM te betrekken bij productieve zakelijke discussies, koos Take-Two ervoor om Zynga's inspanningen te blijven steunen om aansprakelijkheid voor opzettelijke inbreuk te voorkomen", aldus de klacht van IBM.
• KB Home : De huizenbouwer zei maandag dat zijn financieel directeur Jeff Kaminski heeft besloten om begin 2025 met pensioen te gaan, na meer dan 14 jaar in die functie. "Jeff heeft een cruciale rol gespeeld bij het verbeteren van de financiële structuur van ons bedrijf, met name bij het ontwerpen en aansturen van de uitvoering van onze op rendement gerichte groeistrategie", aldus CEO Jeffrey Mezger van het bedrijf. Kaminski zal blijven fungeren als CFO tot en met de indiening van het jaarverslag van KB Home over 2024, voegde het bedrijf toe.
• Meta Platforms Inc ; De social media gigant zei dat het de investeringen in kunstmatige intelligentie-innovatie in Vietnam zal uitbreiden, inclusief de productie van zijn nieuwste mixed reality headsets vanaf 2025, zijn nieuwste poging om zijn voetafdruk in het land te vergroten. "Begin 2025 zal Meta de productie van zijn nieuwste Mixed Reality-apparaat Quest 3S uitbreiden naar Vietnam," zei president voor wereldwijde zaken Nick Clegg in een verklaring. "Vietnam blijft een belangrijk land voor Meta. Miljoenen kleine bedrijven en consumenten vertrouwen op onze platforms."
• Microsoft Corp : de Duitse concurrentiewaakhond zei maandag dat het Microsoft had geclassificeerd als een "bedrijf met een cruciale cross-market betekenis voor concurrentie", wat betekent dat het in de toekomst sterkere maatregelen kan nemen tegen de techgigant. "De vele producten van Microsoft zijn alomtegenwoordig en onmisbaar in bedrijven, overheidsinstanties en particuliere huishoudens," zei Andreas Mundt, hoofd van het Bundeskartellamt. "Het Microsoft-ecosysteem is nu meer verweven en sterker dan ooit tevoren." "We erkennen onze verantwoordelijkheid om een gezonde concurrerende omgeving te ondersteunen en we streven ernaar om proactief, samenwerkend en verantwoordelijk te zijn in de samenwerking met het Bundeskartellamt", aldus een woordvoerder van Microsoft.
• Nokia Oyj : De fabrikant van netwerkapparatuur zei maandag dat het een waardevermindering van 514 miljoen euro had geboekt na de verkoop van zijn onderzeese netwerkbedrijf ASN. In juni verkocht het bedrijf het segment aan de Franse staat voor 350 miljoen euro, maar zei dat de deal geen invloed zou hebben op zijn financiële vooruitzichten.
• PG&E Corp : Het nutsbedrijf PG&E Corp zei maandag dat het de stroom heeft afgesloten voor meer dan 9.000 klanten in Noord-Californië als voorzorgsmaatregel tegen verhoogde risico's op bosbranden door harde wind. PG&E heeft een "openbare veiligheidsstroomafsluiting (PSPS)" geïnitieerd,waardoor huishoudens en bedrijven in de Sacramento Valley en de omliggende heuvels zonder stroom kwamen te zitten, aldus een bericht op de website.
• Royal Bank of Canada : De centrale bank van Australië heeft de wereldwijde investeringsbank van Canada uitgesloten van vertrouwelijke briefings nadat een van haar klanten details had gelekt van een besloten briefing, aldus twee bronnen die op de hoogte zijn van het besluit. Assistent-gouverneur Christopher Kent ontmoette economen en handelsklanten van RBC Capital Markets, de investment banking-tak van Royal Bank of Canada, in februari nadat de RBA de contante rente stabiel hield op 4,35%, vertelden twee bronnen aan Reuters. Na de vergadering deelde de handelsklant van RBC Capital Markets wat Kent tijdens de briefing had gezegd met een externe medewerker, aldus de bronnen.
• Sony Group Corp : Tony Vinciquerra, CEO van Sony Pictures Entertainment, treedt begin volgend jaar af en wordt opgevolgd door COO Ravi Ahuja met ingang van 2 januari 2025, aldus het bedrijf in een verklaring. Vinciquerra, die in 2017 bij SPE kwam, blijft tot eind december 2025 een adviserende rol vervullen voor SPE als niet-uitvoerend voorzitter.
• Stellantis NC : Het bedrijf zal de opschorting van de productie van zijn elektrische stadsauto Fiat 500 verlengen tot 1 november vanwege de geringe vraag, aldus de autofabrikant. Stellantis vertelde vakbonden dat de markt voor elektrische auto's in Europa "in grote problemen" verkeert, aldus een verklaring. Ondanks de tijdelijke stopzetting van de productie herhaalde Stellantis zijn plan om $ 110,93 miljoen te investeren in zijn Fiat 500e met een krachtige batterij, terwijl het vanaf begin 2006 zal beginnen met de productie van de nieuwe 500 Hybrid.
• Ternium SA : De staalfabrikant verwacht dat een Braziliaanse rechtbank in zijn voordeel zal beslissen in een beroep tegen concurrent CSN met betrekking tot diens aankoop in 2011 van een belang in het lokale bedrijf Usiminas, aldus de CEO van het bedrijf op maandag. "Ik vertrouw erop dat het Braziliaanse rechtssysteem zal erkennen dat er in dit geval jurisprudentie is die vele, vele jaren teruggaat", vertelde CEO Maximo Vedoya aan Reuters tijdens een evenement dat werd georganiseerd door de Braziliaanse export- en investeringsbevorderingsorganisatie Apex.
• Tesla Inc : De autofabrikant en zijn CEO Elon Musk wonnen maandag de afwijzing van een rechtszaak waarin ze werden beschuldigd van het oplichten van aandeelhouders door de effectiviteit en veiligheid van de zelfrijdende technologie van het bedrijf te overdrijven om de aandelenkoers op te drijven. De Amerikaanse districtsrechter Araceli Martinez-Olguin in San Francisco zei dat sommige van de betwiste uitspraken van Tesla en Musk niet per se onjuist waren, terwijl andere konden worden verontschuldigd omdat ze toekomstige verwachtingen voor de technologie aangaven. Ondertussen heeft het bedrijf zijn marktaandeel in Zweden in 2024 vergroot, ondanks een arbeidsconflict dat het bedrijf bijna een jaar lang op de korrel had, zo blijkt uit gegevens over autoverkoop uit het Scandinavische land.
SPECIAAL RAPPORT:
Hoe fentanylhandelaren een Amerikaanse handelswet misbruiken om Amerikanen te vermoorden
Honderden miljoenen kleine pakketten stromen elk jaar de VS binnen vanuit China – sommige met fentanyl-ingrediënten erin verstopt. Nu is er een gevecht gaande over de vraag of en hoe de regelwijziging die deze dodelijke importhausse heeft veroorzaakt, ongedaan gemaakt moet worden.
ANALISTEN AANBEVELINGEN:
• Amerant Bancorp Inc : Stephens verhoogt koersdoel van $ 24 naar $ 25, en zegt dat de recente kapitaalverhoging het bedrijf voldoende kapitaal geeft om de kredietgroei met dubbele cijfers te versnellen naast een herstructurering van de effectenportefeuille.
• BlackRock Inc : JPMorgan verhoogt koersdoel van $ 774 naar $ 864, omdat het gelooft dat vastrentende beleggingen gunstig kunnen zijn voor het bedrijf en aanzienlijk hogere verkopen van vastrentende ETF's kunnen opleveren.
• KB Home : KBW verhoogt koersdoel van $ 77 naar $ 87, na het winstrapport van het bedrijf over het derde kwartaal, waarbij het licht hogere leveringen aanhaalt.
• PennyMac Financial Services Inc : Piper Sandler verhoogt koersdoel van $112 naar $125, gedreven door vertrouwen in de vooruitzichten van het bedrijf gezien de recente rally van de hypotheekrente.
• Texas Roadhouse Inc : Citigroup verhoogt koersdoel van $192 naar $201 op basis van verwachtingen dat het bedrijf opnieuw een kwartaal van relatieve top-line outperformance zal behalen, met een gunstige rundvleesinflatie die naar verwachting de winst zal stimuleren.
ECONOMISCHE GEBEURTENISSEN (Alle tijden in Amerikaanse Eastern Time)
09:45 S&P Global Manufacturing PMI Final voor sept: Vorige 47,0
10:00 Bouwuitgaven mm voor aug: Verwacht 0,1%; Vorige -0,3%
10:00 ISM Manufacturing PMI voor sept: Verwacht 47,5; Vorige 47,2
1000 ISM Manufacturing Prices Paid for Sept: Verwacht 53,3; Vorige 54,0
10:00 ISM Manufacturing Employment Index voor september: Vorige 46,0
10:00 ISM Manufacturing New Orders Index voor september: Vorige 44,6
10:00 JOLTS-vacatures voor augustus: Verwacht 7,655 mln; Vorige 7,673 mln
1030 Texas Service Sector Outlook voor september: Vorige -7,7
10:30 Dallas Fed Services Omzet voor september: Vorige 8,7
BEDRIJVEN DIE RESULTATEN RAPPORTEREN:
Lamb Weston Holdings Inc : Verwachte Q1-winst van 72 cent per aandeel
McCormick & Company Inc : Verwachte Q3-winst van 67 cent per aandeel
Nike Inc : Verwachte Q1-winst van 52 cent per aandeel
Paychex Inc : Verwachte Q1-winst van 1,14 cent per aandeel
BEDRIJFSEVENEMENTEN:
08:00 McCormick & Comp. : Q3-winstconferentiegesprek
09:30 Paychex Inc: Q1 winstconferentiegesprek17:00 Nike Inc : Q1 winstconferentiegesprek
EX-DIVIDENDEN
Agilent Technologies Inc : Bedrag $0,236
Air Products and Chemicals Inc : Bedrag $1,77
Assurant Inc : Bedrag $0,328125
Cardinal Health Inc : Bedrag $0,5056
Quanta Services Inc : Bedrag $0,09
Raymond James Financial Inc : Bedrag $0,45
Realty Income Corp : Bedrag $0,2635
State Street Corp : Bedrag $0,76
Ventas Inc : Bedrag $0,45
US Markets Redactie
Liveblog feed
TA Nvidia, Nasdaq, AEX, Arcadis en Adyen
Er stonden nog twee verzoeken open en die komen vandaag aan bod. Arcadis op verzoek van Mister bluesky: Ik heb alle lijnen van een vorige analyse laten staan. Ik heb ook geen lijnen toegevoegd. Wel, het lijkt erop alsof Arcadis aan het bodemen is. Of het daadwerkelijk draaien gaat worden, dat…
Lees verder »TA Alibaba, Lotus, BESI, AMX en ASML
In de column van vandaag heb ik vier verzoeken opgenomen. Alibaba op verzoek van Mister bluesky: Binnen de blauwe cirkel staat iets dat het midden houdt tussen een H&S en een driedubbele top. Mooi om te zien, maar het is wel het verleden. De recente realiteit is dat Alibaba een serie lagere...
Lees verder »Wat kunnen we doen de komende 2 a 3 weken? Een mooi momentum nu
De komende weken verwacht ik dat we de posities wel met een redelijke tot mooie winst gaan kunnen sluiten, we zitten zeker niet veel te vroeg in de markt, als er nog pakweg 1% van de onderliggende waarden af gaat dan staan we al op winstVolg ons tot 1 SEPTEMBER vanaf € 25, u ontvangt daarna alle…
Lees verder »Ons volgen tijdens een correctie? Al enkele posities opgenomen
Beste beleggers,
Na ruim 3 maanden met een ongelooflijke stijging (rally) is het nu de hoogste tijd om te anticiperen op een terugval, een daling. Anticiperen op een daling is zeer moeilijk, en eigenlijk zijn er niet zoveel die dat beheers, wel is het iets waar wij de meeste ervaring mee hebben en zeker niet bang zijn om ook met short posities te werken.
Correctie verwacht na overdreven rally:
Na de rally, die nogal fors overdreven lijkt, komt er een unieke kans om te anticiperen op een correctie. Het momentum geeft nu aan dat er een kans komt van pakweg 80-85% op een correctie van tussen de 3% tot 5% en zelfs een terugval van tussen de 5% en 8% sluit ik niet uit. Mogelijk vanaf de topzone die de indices mogelijk al hebben bereikt. Dan heb ik het over onder andere de Dow Jones, de S&P 500, de DAX, de Nasdaq en de Nasdaq 100. In feite hoort daar ook de AEX-index bij, de AEX bleef gedurende de recente stijging wel behoorlijk achter op de andere indices. Er lopen nu al 6 posities, deze posities kunt u nu nog opnemen na dat u lid wordt via de nieuwe aanbieding tot 1 september. Wie de posities die nu open staan aankoopt kan op redelijk korte termijn een mooie winst behalen.
Elke ochtend voor de start de updates die nodig zijn:
De leden krijgen nu naast de marktupdate elke ochtend voor de start van de sessie ook iedere ochtend een uitgebreide update met onze strategie voor de komende sessie en alles over de posities die open staan en waar het kan geven we ook eventueel nieuwe posities door die ... De moeite om alles een tijdje ofwel tot 1 september te volgen, dat kan nu als u zich nu inschrijft via de link https://www.usmarkets.nl/tradershop en dat vanaf € 25 ...
Niveau en prijs om in te stappen voor iedereen duidelijk:
Er lopen op dit moment al enkele posities bij de signaaldiensten, en we hebben nog een limiet klaarstaan om nog een positie aan te kopen. We leggen de limieten altijd in op een redelijk niveau (rond een weerstand of rond een steun) in zodat we op deze manier proberen om niet (veel) te vroeg in te stappen.
We kiezen nu voor short posities omdat de rally van de voorbije weken overdreven lijkt, ofwel de rally die vooral op nieuws werd gedreven loopt op zijn laatste benen. Dat wil zeggen dat er vrijwel zeker en op zijn minst een redelijke correctie aan zit te komen van tussen de pakweg 3% en 5% en zelfs tot 8% wordt nu mogelijk. Als we zoals nu op een redelijk niveau in kunnen stappen, en dan meteen ook dicht bij de hoogste standen ooit, dan verwacht ik dat we met de lopende posities een heel mooi resultaat kunnen behalen de komende periode.
Wordt nu lid via de aanbieding en volg deze manier van werken voor een tijdje ... Dat kan nu vanaf € 25
Nu een mooie aanbieding tot 1 SEPTEMBER vanaf € 25:
Systeem Trading | € 25 |
Guy Trading | € 25 |
Polleke Trading | € 35 |
COMBI Trading | € 50 |
Schrijf u dan in via de link:
https://www.usmarkets.nl/tradershop
Met vriendelijke groet,
Guy Boscart