Januari start goed, u ziet hier alle details via een overzicht
Januari start goed, u ziet hier alle details via een overzicht
Beste beleggers,
De start van het jaar ziet er goed uit, via deze update kunt u de details bekijken voor Systeem Trading ...
Dat waren 11 posities en in 3 fases opgenomen. Per positie kwam de inleg uit tussen de € 650 en € 950 ofwel telkens minder dan € 1.000. Het resultaat voor Systeem Trading komt uit op € 1.287. Er waren 8 positieve transacties en 3 negatieve transactie zoals u kunt zien waarbij het verlies beperkt bleef.
Dat even om onze werkwijze te laten zien, beperkte inleg met goed resultaat en het verlies beperkt houden mocht het niet lopen zoals werd voorzien. Voor de rest is het zo goed mogelijk de markt volgen en rustig blijven. Onze signalen opvolgen is niet eens zo moeilijk, meestal is er tijd genoeg om de positie op te nemen rondom de aangegeven koersen.
Meedoen kan nu tot 1 APRIL voor € 35, er lopen nu geen posities meer maar ik ben aan het overwegen wat we na deze week kunnen doen. Deze week is te moeilijk om risicoloos in de markt te stappen in welke richting dan ook. We krijgen de Fed met een rentebesluit en er komen een reeks grote bedrijven uit de TOP-7 met kwartaalcijfers. Waarom zou ik dan risico gaan lopen na wat we hebben gezien maandag? Alles op zijn tijd, we gaan wel weer instappen zodra het kan ...
Ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop en schrijf u in ... Hieronder het overzicht voor de maand januari ...
Posities Systeem Trading dit jaar (januari 2025)

Overzicht maand januari en totaal dit jaar 2025:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
US Markets
Liveblog feed
Washington zet Microsoft op slot voor green cards, de rekening blijft vaag
Fox Business meldt dat Sonderling en Vance donderdag de schorsing aankondigden, en Microsoft weerspreekt de kritiek. Hoe lang duurt de schorsing en wie draait ervoor op?
Tesla laat 'Full Self-Driving' los in Europa, de goedkeuring laat nog op zich wachten
CNBC en The Next Web laten zien waar Tesla in Europa tegenaan loopt, met bezwaren uit Duitsland, Zweden en Frankrijk. Overtuigt Tesla de lidstaten alsnog bij de volgende stemming?
Goud herstelt van laagste niveau in 2 maanden nu de dollar even op adem komt
Tony Sage van Critical Metals en Alberto Musalem van de Fed waarschuwen voor verdere verkrapping. Houdt de dollar zijn pauze lang genoeg vol om het herstel te dragen?
Taiwan zet exportrecord neer, UBS houdt Nvidia op koop
Statistiekdirecteur Beatrice Tsai licht de Taiwanese cijfers toe en noemt risico’s voor oktober. Blijft de vraag in de AI-keten overeind als handelsbeleid en geopolitiek meespelen?
