Januari start goed, u ziet hier alle details via een overzicht
Januari start goed, u ziet hier alle details via een overzicht
Beste beleggers,
De start van het jaar ziet er goed uit, via deze update kunt u de details bekijken voor Systeem Trading ...
Dat waren 11 posities en in 3 fases opgenomen. Per positie kwam de inleg uit tussen de € 650 en € 950 ofwel telkens minder dan € 1.000. Het resultaat voor Systeem Trading komt uit op € 1.287. Er waren 8 positieve transacties en 3 negatieve transactie zoals u kunt zien waarbij het verlies beperkt bleef.
Dat even om onze werkwijze te laten zien, beperkte inleg met goed resultaat en het verlies beperkt houden mocht het niet lopen zoals werd voorzien. Voor de rest is het zo goed mogelijk de markt volgen en rustig blijven. Onze signalen opvolgen is niet eens zo moeilijk, meestal is er tijd genoeg om de positie op te nemen rondom de aangegeven koersen.
Meedoen kan nu tot 1 APRIL voor € 35, er lopen nu geen posities meer maar ik ben aan het overwegen wat we na deze week kunnen doen. Deze week is te moeilijk om risicoloos in de markt te stappen in welke richting dan ook. We krijgen de Fed met een rentebesluit en er komen een reeks grote bedrijven uit de TOP-7 met kwartaalcijfers. Waarom zou ik dan risico gaan lopen na wat we hebben gezien maandag? Alles op zijn tijd, we gaan wel weer instappen zodra het kan ...
Ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop en schrijf u in ... Hieronder het overzicht voor de maand januari ...
Posities Systeem Trading dit jaar (januari 2025)

Overzicht maand januari en totaal dit jaar 2025:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
US Markets
Liveblog feed
Alphabet leent opnieuw in euro's, een week na de klap
Ook Oracle meldt zich voor miljarden, terwijl twijfels over de AI-handel grote techbedrijven raken. Blijven beleggers technologieschuld kopen als de prijsstelling volgt?
Amazon krijgt een duwtje van Phillip Securities, AWS doet de rest
Helena Wang van Phillip Securities past haar ramingen aan, terwijl Oracle juist onder druk staat. Houdt het herstel na de cijfers van vorige week stand nu Wall Street nog open is?
Oracle haalt $20 miljard op voor AI, het aandeel voelt de rekening
Het financieringsplan lag vorige week al op tafel bij de investor day. Waarom weegt het nu alsnog zwaar, en waar legt Pat Nerney van Dynasty Financial Partners de lat?
SpaceX klopt aan bij Boost Mobile, de telecomreuzen voelen de hete adem
Starlink Mobile moet satellieten en grondnetwerk combineren, maar AT&T en T-Mobile spelen een rol in de deal. Kijkt de markt eerst naar de dreiging of naar de hindernissen?
