Zo 13 apr 2025, 16:29

Mogelijk short kans deze week? Doe mee tot 1 juni voor 35 euro

Beste beleggers,

Tijdens deze moeilijke en vooral uitdagende markt houden we ook na het geweld van vorige week stand, de bedoeling is om op deze manier verder te werken want door de volatiliteit blijven we kansen krijgen om te handelen. In deze fase zowel long als short, nu gaat de focus de komende dagen naar short posities omdat er op zijn minst een reactie kan komen op de recente stevige stijging.

Als we in een 'Bear Market' zitten waar grote dalingen plaatsvinden zijn de rebounds vaak het grootst, dan hebben we het over 8% tot 10% op zeer korte termijn. Het kan zijn dat we de komende dagen even moeten zoeken naar het beste moment om in te stappen met zoals ik aangaf een short positie.

Posities klaarzetten:
De leden hebben de codes van de posities die we overwegen al ontvangen zodat deze al klaarstaan bij hun broker of bank. Het is nu wachten op de volgende SMS en mail om in te stappen.

Schrijf u in via de aanbieding tot 1 JUNI voor € 35, dan krijgt u meteen de signalen en updates.

Ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop

Resultaten:

Overzicht resultaat signaaldiensten 2025 tot en met 12 april 2025:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart

US Markets

Vandaag, 17:33

Google daagt Brussel voor de rechter over zoekdata en Gemini

Google tekent bij het EU-Gerecht beroep aan tegen de DMA-orders over zoek­da­ta en Android. Wat betekent een uit­spraak straks voor andere techbedrijven?

Vandaag, 16:25

Trading UPDATE: September €770 winst, nu €29 tot 1 december

Er zat in de afgelopen 11 maan­den ook 1 rode maand tussen: april, met €940 ver­lies. Juist die maand vind ik dan ook meteen de belan­grijk­ste want van dit soort maan­den kun je leren. Aan de andere kant kan het ook zijn dat de volatiliteit enkele keren tegen ons in ging.

Lees verder »
Vandaag, 15:26

Adyen en de 900 euro: hoever is de koers nog verwijderd?

Vri­jdag klom het aan­deel fors, maandag verd­ween een deel van die winst weer. De han­del op Euronext Ams­ter­dam loopt dins­dag nog, ter­wi­jl de koers de ronde grens van €900 nadert.

Lees verder »
Vandaag, 14:27

AB InBev fors lager na kritische kwartaalblik van Deutsche Bank

Deutsche Bank bli­jft kop­er op AB InBev, maar anal­ist Mitch Col­lett rekent op een zwakker derde kwartaal door tegen­wind uit Chi­na en de VS. Wat bren­gen de kwartaalcijfers?

Loading..
Er is een fout opgetreden
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.