Mogelijk short kans deze week? Doe mee tot 1 juni voor 35 euro
Mogelijk short kans deze week? Doe mee tot 1 juni voor 35 euro
Beste beleggers,
Tijdens deze moeilijke en vooral uitdagende markt houden we ook na het geweld van vorige week stand, de bedoeling is om op deze manier verder te werken want door de volatiliteit blijven we kansen krijgen om te handelen. In deze fase zowel long als short, nu gaat de focus de komende dagen naar short posities omdat er op zijn minst een reactie kan komen op de recente stevige stijging.
Als we in een 'Bear Market' zitten waar grote dalingen plaatsvinden zijn de rebounds vaak het grootst, dan hebben we het over 8% tot 10% op zeer korte termijn. Het kan zijn dat we de komende dagen even moeten zoeken naar het beste moment om in te stappen met zoals ik aangaf een short positie.
Posities klaarzetten:
De leden hebben de codes van de posities die we overwegen al ontvangen zodat deze al klaarstaan bij hun broker of bank. Het is nu wachten op de volgende SMS en mail om in te stappen.
Schrijf u in via de aanbieding tot 1 JUNI voor € 35, dan krijgt u meteen de signalen en updates.
Ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop
Resultaten:
Overzicht resultaat signaaldiensten 2025 tot en met 12 april 2025:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
US Markets
Liveblog feed
Na een recordrally van bijna 3.850 punten op de Nasdaq 100 in slechts 13 sessies, nemen beleggers vandaag wat gas terug. De aanleiding ligt wederom in het Midden-Oosten: een weekend vol verrassende wendingen rond Iran bracht de broze wapenstilstand opnieuw onder druk. Olie schoot met 5% omhoog, goud leverde 1% in en de futures op de drie grote Amerikaanse indices noteren wat lager. De toon voor de week is gezet, en die lijkt al een stuk voorzichtiger dan die van vrijdag.
Guy Systeem Trading nu voor €29 tot 1 JULI |
Goedemorgen!
Vrijdag sluit week met een recordhoogte-triomf: S&P 500 +1,20% naar 7.126, Nasdaq +1,52% naar 24.468 (13de sessie met winst op rij!), Dow +1,79% naar 49.447. 13-daagse V-recovery: Op weekbasis SPX +4,5%, Nasdaq 100 +6,2% en de Dow Jones +3,2%. Iran opende de Strait of Hormuz wat enorm positief uitpakte maar sloot ze daarna weer na een conflict met de VS. En zo gaat het door ...
Technisch waarschuwingen dominant: NDX RSI 74 extreem overbought, AEX topvorming, DAX zet soort topcandel neer. Men ziet de markten als fragiel rondom de topzone en recordhoogtes. Vooral de Mag 7 technologie aandelen overtreffen de Small Caps en dat is gevaarlijk, De Brent Olie loopt weer op tot rond de $95-$96 en dat blijft een groot inflatie-risico.
Deze week: earnings-piek maandag-donderdag met het aantal bedrijven die per dag presenteren (39→78→123→165). Tesla, Intel, Honeywell, IBM worden cruciaal. Men zal vooral uitkijken naar de verwachtingen voor de rest van dit jaar.
Nu tot. 1 JULI voor €29 inschrijven via de link https://www.usmarkets.nl/trade...
De stilte voor de storm, wij zijn klaar voor, jullie ook?
Beste beleggers, beursvolgers.
De afgelopen 2 tot 3 weken waren voor vrijwel iedere belegger enorm moeilijk. De markten waren nauwelijks te doorgronden. Bewegingen die logisch leken, draaiden om. Signalen die duidelijk waren, bleken misleidend. Het was een periode waarin je beter even aan de zijlijn bleef dan klakkeloos posities in te nemen.
Maar dat gaat veranderen. Precies die moeilijke periode kan de opbouw zijn geweest tot iets heel groots. Want op dit moment gaan er op meerdere fronten alarmsignalen af. De markten staan op een niveau waar ze extreem gaan moeten leveren om de huidige flow erin te houden. En als dat niet lukt, dan weet je wat er gebeurt. De term "crash" duikt weer op in de analyses van serieuze marktvolgers.
Wij hebben op dit moment nog twee posities open staan. En de komende dagen komen er zeker posities bij, zowel bij de Trading als bij de Dynamische Aandelen Portefeuille. Dat zullen vrijwel zeker short posities worden. We houden jouw als volop op de hoogte via uitgebreide updates, zodat je precies begrijpt wat de strategie is en hoe je daarop met een plan kunt handelen.
Tijdelijke actieprijs €29
Proefabonnement tot 1 JULI 2026
Week 16 was een week van historische records. Woensdag 15 april doorbreekt de S&P 500 voor de allereerste keer de 7.000-grens. De NDX boekt een 12-daagse winststreek, slechts de derde keer since 1990. De SOXX noteert acht opeenvolgende intraday records. Donderdag 16 april: Libanon-Israel 10-daags bestand, een nieuwe doorbraak in de diplomatieke puzzel. Vrijdag 17 april: Iran opent de Straat van Hormuz. Brent kelders 11% op de dag. Dow +1,8%, S&P +1,2%, Nasdaq 100 +1,5%, bijna alles op nieuwe records. Bitcoin stijgt naar $77.000, een twee-maands high. Op weekbasis wint de Nasdaq 100 ruim 6%, de S&P 500 4,5% en de Dow 3,2%. Bijna 3.850 punten voor de Nasdaq 100 in 13 sessies, zoals op de grafiek staat: onwerkelijk en ongezien.
Guy Systeem Trading
De markt herstelde sneller dan iedereen verwachtte
Wij handelen rustig door op onze signalen

Totaalresultaat 2026: €6.390 winst
Jan: +€151 • Feb: +€3.202 • Mrt: +€2.197 • Apr: +€840
Tijdelijke actieprijs €19
Proefabonnement tot 1 juni 2026
