Zo 13 apr 2025, 16:29

Mogelijk short kans deze week? Doe mee tot 1 juni voor 35 euro

Beste beleggers,

Tijdens deze moeilijke en vooral uitdagende markt houden we ook na het geweld van vorige week stand, de bedoeling is om op deze manier verder te werken want door de volatiliteit blijven we kansen krijgen om te handelen. In deze fase zowel long als short, nu gaat de focus de komende dagen naar short posities omdat er op zijn minst een reactie kan komen op de recente stevige stijging.

Als we in een 'Bear Market' zitten waar grote dalingen plaatsvinden zijn de rebounds vaak het grootst, dan hebben we het over 8% tot 10% op zeer korte termijn. Het kan zijn dat we de komende dagen even moeten zoeken naar het beste moment om in te stappen met zoals ik aangaf een short positie.

Posities klaarzetten:
De leden hebben de codes van de posities die we overwegen al ontvangen zodat deze al klaarstaan bij hun broker of bank. Het is nu wachten op de volgende SMS en mail om in te stappen.

Schrijf u in via de aanbieding tot 1 JUNI voor € 35, dan krijgt u meteen de signalen en updates.

Ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop

Resultaten:

Overzicht resultaat signaaldiensten 2025 tot en met 12 april 2025:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart

US Markets

Vandaag, 08:25

Olie wacht met spanning op maandag, terwijl Hormuz blijft sudderen

Iran Inter­na­tion­al meldt wat Trump na 3 novem­ber mogelijk voor­berei­dt, en OPEC+ nam zondag een besluit. Wat betekent dat voor de koers van Brent bij de open­ing van maandag?

Gisteren, 10:43

Uitgebreide Nieuwsbrief week 44: Drama (CRASH) bij Intel en Alphabet

Intel maak­te zijn zwaarste beurs­dag sinds 1974 en sleepte de chip­sec­tor mee, ter­wi­jl Alpha­bet na de cijfers 12,64% ver­loor. Apple passeerde Nvidia als duurste bedri­jf ter wereld en de AEX en de DAX hield­en beter stand. Met 5 grafieken, ste­un en weer­stand, de visie van Trad­er Guy en de vooruit­b­lik op week 45 met de midterm verkiezingen.

Lees verder »
Gisteren, 08:16

Tankers in brand bij Hormuz, de oliemarkt wacht tot maandag

Vol­gens The Nation­al was okto­ber de druk­ste maand van de oorlog. Wat betekent het nieuws van dit week­end uit de regio voor de oliemarkt als die maandag weer opengaat?

Vrijdag, 20:38

Emoji's van Musk, een hack van Binance en een SpaceX-aandeel in de min

Wat de ophef rond Musk en Binance voor het aan­deel betekent, en waarom het aan­bod na de lock­up vol­gens de Mot­ley Fool een the­ma bli­jft ter­wi­jl Wall Street nog open is.

Lees verder »
Loading..
Er is een fout opgetreden
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.