Zo 13 apr 2025, 16:29

Mogelijk short kans deze week? Doe mee tot 1 juni voor 35 euro

Beste beleggers,

Tijdens deze moeilijke en vooral uitdagende markt houden we ook na het geweld van vorige week stand, de bedoeling is om op deze manier verder te werken want door de volatiliteit blijven we kansen krijgen om te handelen. In deze fase zowel long als short, nu gaat de focus de komende dagen naar short posities omdat er op zijn minst een reactie kan komen op de recente stevige stijging.

Als we in een 'Bear Market' zitten waar grote dalingen plaatsvinden zijn de rebounds vaak het grootst, dan hebben we het over 8% tot 10% op zeer korte termijn. Het kan zijn dat we de komende dagen even moeten zoeken naar het beste moment om in te stappen met zoals ik aangaf een short positie.

Posities klaarzetten:
De leden hebben de codes van de posities die we overwegen al ontvangen zodat deze al klaarstaan bij hun broker of bank. Het is nu wachten op de volgende SMS en mail om in te stappen.

Schrijf u in via de aanbieding tot 1 JUNI voor € 35, dan krijgt u meteen de signalen en updates.

Ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop

Resultaten:

Overzicht resultaat signaaldiensten 2025 tot en met 12 april 2025:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart

US Markets

Vandaag, 12:18

UBS zet Adidas op Sell, ook na een recordkwartaal

Robert Krankows­ki van UBS kijkt vooruit tot en met 2028, ter­wi­jl RBC eerder in okto­ber juist Out­per­form hield. Hoeveel van de koers­druk ligt echt bij de analist?

Vandaag, 11:29

Zalando past de maat in groei, maar de marge zit te krap

Zalan­do lanceert Zalan­do Extend­ed met pro­ducten van andere web­shops en vanaf 2027 een AI-agent die afrekent. Dpa-AFX hoorde ook kri­tiek van anal­is­ten op het kwartaal.

Lees verder »
Vandaag, 10:31

Bayer verhoogt de prognose en het aandeel springt mee

De han­del in Frank­furt is nog volop bezig en de 52 weken­hoogte komt in zicht. Houdt Bay­er de winst vast, en welk niveau telt dan bij een eventuele terug­val in de handel?

Vandaag, 09:28

Philips zet de orders voorop, de Respironica-rekening komt pas in 2027

Philips pre­sen­teert cijfers over het 3e kwartaal met nieuwe AI-ges­tu­urde pro­ducten in de hoofdrol. Welk seg­ment hield de groei vast, en welk bleef achter bij de rest?

Loading..
Er is een fout opgetreden
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.