Zo 13 apr 2025, 16:29

Mogelijk short kans deze week? Doe mee tot 1 juni voor 35 euro

Beste beleggers,

Tijdens deze moeilijke en vooral uitdagende markt houden we ook na het geweld van vorige week stand, de bedoeling is om op deze manier verder te werken want door de volatiliteit blijven we kansen krijgen om te handelen. In deze fase zowel long als short, nu gaat de focus de komende dagen naar short posities omdat er op zijn minst een reactie kan komen op de recente stevige stijging.

Als we in een 'Bear Market' zitten waar grote dalingen plaatsvinden zijn de rebounds vaak het grootst, dan hebben we het over 8% tot 10% op zeer korte termijn. Het kan zijn dat we de komende dagen even moeten zoeken naar het beste moment om in te stappen met zoals ik aangaf een short positie.

Posities klaarzetten:
De leden hebben de codes van de posities die we overwegen al ontvangen zodat deze al klaarstaan bij hun broker of bank. Het is nu wachten op de volgende SMS en mail om in te stappen.

Schrijf u in via de aanbieding tot 1 JUNI voor € 35, dan krijgt u meteen de signalen en updates.

Ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop

Resultaten:

Overzicht resultaat signaaldiensten 2025 tot en met 12 april 2025:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart

US Markets

Vandaag, 10:31

NLFI verkoopt opnieuw: staatsbelang ABN AMRO moet naar 10,5%

NLFI verkoopt het ABN AMRO belang via een nieuw han­del­s­plan, de 5e ronde sinds 2015. Zakt het belang verder, dan veran­dert ook de posi­tie van de staat bij de bank.

Lees verder »
Vandaag, 09:12

S&P 500 boven 7.800, Nvidia $6 biljoen en overal waarschuwingen

De S&P 500 sloot dinsdag voor het eerst in de geschiedenis boven 7.800 punten, een winst van 0,58% tot 7.819. Het was de eerste recordstand voor de brede index sinds augustus. De Nasdaq Composite bereikte eveneens een nieuw record, terwijl ook de Nasdaq 100 rond 31.224 punten een nieuwe toppositie...

Lees verder »
Gisteren, 19:03

Ofcom duikt op Meta: eerste onderzoek onder de Online Safety Act

Hand­hav­ings­di­recteur George Lusty van Ofcom stelt dat Meta Insta­gram Instants lanceerde zon­der ver­plichte risicotoets. Hoeveel tijd kost het onder­zoek, en vol­gt er een overtreding?

Gisteren, 17:22

Kimberly-Clark hoopt op akkoord uit Brussel, Strategy voelt de kater na nieuwe aandelen

Bank of Amer­i­ca herzi­et het koers­doel voor Kim­ber­ly-Clark ter­wi­jl de Ken­vue-deal nog bij Brus­sel ligt, en Strat­e­gy brei­dt de bit­coin-posi­tie verder uit met vers aandelenkapitaal.

Lees verder »
Loading..
Er is een fout opgetreden
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.