Mogelijk short kans deze week? Doe mee tot 1 juni voor 35 euro
Mogelijk short kans deze week? Doe mee tot 1 juni voor 35 euro
Beste beleggers,
Tijdens deze moeilijke en vooral uitdagende markt houden we ook na het geweld van vorige week stand, de bedoeling is om op deze manier verder te werken want door de volatiliteit blijven we kansen krijgen om te handelen. In deze fase zowel long als short, nu gaat de focus de komende dagen naar short posities omdat er op zijn minst een reactie kan komen op de recente stevige stijging.
Als we in een 'Bear Market' zitten waar grote dalingen plaatsvinden zijn de rebounds vaak het grootst, dan hebben we het over 8% tot 10% op zeer korte termijn. Het kan zijn dat we de komende dagen even moeten zoeken naar het beste moment om in te stappen met zoals ik aangaf een short positie.
Posities klaarzetten:
De leden hebben de codes van de posities die we overwegen al ontvangen zodat deze al klaarstaan bij hun broker of bank. Het is nu wachten op de volgende SMS en mail om in te stappen.
Schrijf u in via de aanbieding tot 1 JUNI voor € 35, dan krijgt u meteen de signalen en updates.
Ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop
Resultaten:
Overzicht resultaat signaaldiensten 2025 tot en met 12 april 2025:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
US Markets
Liveblog feed
FMC verliest ruim 2,5% na Washington, het nierplan zet dialyse op scherp
FMC en DaVita reageren op het plan van HHS, UBS-analist Graham Doyle geeft zijn duiding. Welke betalingsmaatregelen moeten nog volgen voor de dialysemarkt in Amerika?
PHP-lek zet DigiD en de Tweede Kamer op zwart, de patches zijn er
PHP2Shell (CVSS 9,2) haalde woensdag overheidssites offline en PHP bracht rond 16:00 uur patches uit. Is het lek al echt misbruikt, of blijft het bij een dreiging?
AkzoNobel kleurt groen na de cijfers, Axalta blijft op schema
De omzetgroei kwam uit hogere prijzen en toch ging het aandeel stevig omhoog. Waar keek de markt volgens ons naar, en waarom blijft dat een voorlopig lezen na één sessie?
ASML verhoogt de lat voor 2026, en SemiAnalysis ziet een nieuwe tool
SemiAnalysis leest in 27 patentaanvragen een hybrid bonding tool, terwijl topman Fouquet klanten al voor 2029 en 2030 ziet bestellen. Besi kwam die vrijdag onder druk.
Lees verder »