Koers Palladium +1.70%

13:22 (zondag 17 feb 2019)

Palladium: streaming koers, intraday grafiek, en forum berichten over PLD.

Laatst: 1,409.40
Change: +23.50 +1.70%
Sluit: 1,385.90
Min: 1,384.60
Max: 1,412.60

Intraday grafiek PLD


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2019  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 223 + 15 %
Guy Trading € 4000 + € 272 + 7 %
Index Trading € 2000 + € 501 + 25 %
TA Aandelen & Indices € 4000 + € 694 + 17 %
Polleke Trading € 4000 + € 475 + 12 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 475 + 12 %
Combi-Abo € 8000 + € 747 + 9 %

Metalen commodities

Goud Goud1,324.75+10.85+0.83%
Zilver Zilver15.76+0.23+1.46%
Koper Koper2.82+0.04+1.51%
Lood Lood2,076.75+39.25+1.93%
Nikkel Nikkel12,412.50+217.50+1.78%
PLT Platinum808.55+19.35+2.45%
PLD Pallad.1,409.40+23.50+1.70%

Pallad. in de beursbox

Voer actuele discussies over Palladium in ons forum. Er wordt over Pallad. gediscussieerd in de volgende boxen:

GOUDBOX


Https://www.silverdoctors.com/headlines/world-news/craig-hemke-watch-palladium-closely-achilless-heel-for-the-paper-metals-markets/ Craig Hemke: Watch Palladium Closely – Achilles’ Heel For The Paper Metals Markets




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia