Koers Tesla -0.23%

21:59 (donderdag 20 september 2018)

Tesla: streaming koers, intraday grafiek, en forum berichten over Tesla.

Laatst: 298.33
Change: -0.69 -0.23%
Sluit: 299.02
Min: 293.33
Max: 305.98

Intraday grafiek Tesla


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 793 + 53 %
Guy Trading € 4000 + € 668 + 17 %
Polleke Trading € 4000 + € 2460 + 62 %
Index Trading € 2000 - € 10 - 1 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 2460 + 62 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 119 - 3 %
Combi-Abo € 8000 + € 3128 + 39 %

Autobranche

Volkswagen Volkswagen152.50+1.40+0.93%
BMW BMW85.32+1.78+2.13%
Daimler Daimler57.21+0.89+1.58%
Renault Renault77.99+1.08+1.40%
Peugeot Peugeot25.04-0.10-0.40%
Tesla Tesla298.33-0.69-0.23%

Tesla in de beursbox

Voer actuele discussies over Tesla in ons forum. Er wordt over Tesla gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX


Saoedi-Arabië steekt toch weer 2 miljard In Tesla. Dat doet mijn Tesla short geen goed




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia