Koers Tesla +1.29%

21:59 (donderdag 15 november 2018)

Tesla: streaming koers, en intraday grafiek.

Laatst: 348.44
Change: +4.44 +1.29%
Sluit: 344.00
Min: 339.04
Max: 348.58

Intraday grafiek Tesla


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 2686 + 179 %
Guy Trading € 4000 + € 1478 + 37 %
Index Trading € 2000 + € 2527 + 126 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 2457 + 61 %
Polleke Trading € 4000 + € 4031 + 101 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 4031 + 101 %
Combi-Abo € 8000 + € 5509 + 69 %
 

Autobranche

Volkswagen Volkswagen147.64-1.66-1.11%
BMW BMW74.20-0.46-0.62%
Daimler Daimler51.06-1.23-2.35%
Renault Renault65.23-0.46-0.70%
Peugeot Peugeot19.79-1.09-5.24%
Tesla Tesla348.44+4.44+1.29%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia