Marktresultaten DEU
Marktcijfers
| Actueel | Verwacht | Vorige | |||
|---|---|---|---|---|---|
| DEU: Duitse Productie Inkoopmanagersindex (PMI) (Jan) | Actueel: 47,0 Verwacht: 47,9 Vorige: 47,1 |
Liveblog feed
Rheinmetall trekt de defensie-aandelen mee omhoog, de vraag is of de orders volgen
Morgan Stanley en een NAVO-plan voor de oostgrens voeden het herstel van Rheinmetall, Hensoldt en Renk. Houdt dat stand zodra de financiering de eigenlijke toets wordt?
Degroof Petercam haalt Melexis van de short list, maar een katalysator ontbreekt
Degroof Petercam analist Michael Roeg kijkt naar de winstverwachtingen van Melexis. Brengen de cijfers over het 3e kwartaal later deze maand de trigger die hij mist?
Groen licht van de EZB: UniCredit mag de controle over Commerzbank grijpen
Berlijn heeft als aandeelhouder eigen eisen en Orcel plant een latere fusie. Neemt de goedkeuring vooral een obstakel weg, of begint de echte strijd om Commerzbank nu pas?
Deutsche Bank tilt het doel voor ABN AMRO omhoog, maar het advies blijft Houden
Deutsche Bank analist Benjamin Goy noemt de ontwikkeling van het overtollige kapitaal van ABN AMRO indrukwekkend, maar waar draait het volgens hem uiteindelijk om?
