Za 6 jul. 2024, 13:30

Momentum om wat te doen komt nu heel dicht, posities staan klaar

Beste beleggers,

Kansen om te handelen komen snel aan:
Afgelopen vrijdag hebben we het allemaal gemerkt, de S&P 500 en de beide Nasdaq indices zetten nieuwe records neer op slotbasis, de Dow Jones laat het momenteel afweten en doet niet mee met de laatste aanval op de recordstanden die we vooral bij de S&P 500 en de grote technologie-aandelen zien. Toch iets om op te letten, ik herinner mij dat we ook zo iets zagen bij de Dow Jones ten opzichte van de technologie-indices tussen eind 1999 en de eerste 3 maanden van 2000. De technologie liep verder op terwijl de Nasdaq waanzinnige records behaalde maar de Dow Jones begon al met een correctie. Dat beginnen we nu ook weer te zien aan het verloop tussen de indices op Wall Street en dan moeten we juist dubbel gaan opletten.

Moeten we nu al bang worden voor een crash?
Aan de ene kant wel, maar aan de andere kant is het heel moeilijk om te geven waar de top nu uit zal komen? Bang moeten we niet zijn, ik denk dat iedereen die ook maar een beetje zicht heeft op de markt weet dat de technologie indices (sectoren) klaar staan ​​om een ​​grote correctie te maken op redelijk korte termijn. Het zal nu geen 5% meer worden maar eerder 10% tot 15% en wie weet zelfs nog wat meer tot 20% of 25% bij de technologie aandelen (indices).

Daar ga ik van uit, maar het is onmogelijk om aan te geven wanneer het op gang zal komen. Uiteraard moet niemand mijn geloof waarmaken, niemand is verplicht om mijn verwachting te volgen. Aan de andere kant is het wel zo dat ik in 2000, 2008 en in 2020 alles ook ruim van tevoren heb aangegeven dat er een soort crash aan zat te komen en in alle 3 de gevallen kwam deze visie ook naar voren. Helaas heb ik toen niet het maximale eruit kunnen halen door vaak te vroeg en te lang vooraf posities te hebben opgenomen.

Nu doe ik ALLES totaal anders, we hebben veel meer geduld, we zoeken altijd naar kansen of mogelijkheden om in te stappen en lukt het niet meteen dan stappen we nu ruim op tijd uit de markt om daarna opnieuw geduldig af te wachten. Dat moeten we zo zien te managen zodat we in ieder geval op elk moment kunnen proberen met de gedachte dat het zo ver is. Is dat niet het geval dan krijgen we altijd wel de kans om de posities zonder veel verlies te sluiten om daarna opnieuw te wachten op een nieuw momentum.

Na al die jaren de beurzen te volgen weet ik maar al te goed dat we voor de grote kans moeten gaan. Ook al is/lijkt zo'n keuze moeilijk, een top komt er pas te staan ​​wanneer vrijwel iedereen volop omhoog kijkt en onverbiddelijk blijft. We moeten dan ook zien te begrijpen dat zoiets volkomen logisch is in deze fase van de markt. Toppen worden nu eenmaal gemaakt zodra iedereen koopt of zelfs bijkoopt na lang te wachten op een moment om in te stappen. Maak op momenten als nu maar eens iemand wijs dat de aandelen behoorlijk zullen zakken. Zeker is dat men al maanden beseft dat de beurzen alleen maar omhoog gaan.

Toppen bereikt?
De markt komt hoe dan ook steeds dichter bij een top die dan wel eens een tijdje kan blijven staan, als het zo ver is dan kan er een correctie komen van minimaal pakweg 5% tot 10% maar ik denk dat het zelfs 10% tot 15% kan worden, bij de technologie sectoren zelfs tot ruim 20%. We kiezen er dan ook voor om het best mogelijke moment uit te kiezen om in te stappen, het zal ook belangrijk worden voor welke posities we gaan kiezen wat betreft de indices en zeker ook wat betreft de volatiele aandelen.

Lid worden en onze signalen ontvangen met de belangrijke updates:
Het is nu in ieder geval een mooi moment om lid te worden, we zitten nu nog zonder posities, we wachten geduldig af tot er mogelijk een top staat. Doe nu in ieder geval mee met onze mooie aanbieding, dan kunt u ons een tijdje volgen tot 1 SEPTEMBER 2024 zonder verdere verplichtingen, wat ik verwacht is dat deze maand door de volatiliteit er nog mooie kansen komen om te handelen op de indices en op sommige volatiele aandelen.

Zoals altijd heb ik het volledige vertrouwen in de keuzes die ik maak met betrekking tot het handelen, het momentum om voor short posities te kiezen vanaf deze niveaus is al heel lang niet meer zo duidelijk geweest.

Wordt nu lid vanaf €35 tot 1 SEPTEMBER via onze aanbieding ... Schrijf je in via de link https://www.usmarkets.nl/tradershop

Speciale aanbieding US Markets Trading per signaaldienst:

Systeem Trading €35 tot 1 SEPTEMBER
Guy Trading €40 tot 1 SEPTEMBER
Polleke Trading €45 tot 1 SEPTEMBER

COMBI Trading €75 tot 1 SEPTEMBER

Hieronder nog een paar opvallende feiten en grafieken:
Via onderstaande grafiek kunt u zien dat de markt gevaarlijker is vergeleken met de situatie van maart 2000!



Grafiek waardering Apple:
De waardering van het bedrijf Apple was nog nooit zo hoog als nu met 9,065 (Prijs Ratio). Zie de grafiek hieronder ...


Totaaloverzicht resultaat tot 29 juni 2024:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart

Vandaag, 15:49

De beer ontwaakt: Kansen stapelen zich op voor actieve traders

Beste beleggers, beursvolgers...

We roepen het al langer, de markten blijven extreem volatiel en het gevecht tussen de BULLS en de BEARS wordt steeds grimmiger. Maar als we de veteraan-strateeg Michael Howell mogen geloven, is het feestje op Wall Street nu echt voor een langere periode voorbij. Sterker nog, we staan volgens hem aan de vooravond van een "Bear Market" die wat langer kan duren (minimaal 9 maanden en zelfs tot 3 jaar).

De geldkraan gaat dicht
Waar men de afgelopen jaren heerlijk kon surfen op een oceaan van gratis geld, droogt die plas nu in een enorm rap tempo op. Michael Howell (de CEO van CrossBorder Capital) was er in de "MacroVoices podcast" glashelder over, de wereldwijde liquiditeitscyclus draait. En dat is geen goed teken voor de financiële markten.

We hebben voor een langere periode in een enorme speculatieve bubbel gezeten, en nu de liquiditeit ofwel de zuurstof die zo'n bubbel vult plots in een snel tempo wordt weggetrokken dan zullen de markten dat snel gaan voelen. Howell stelt vast dat de speculatieve fase van de Amerikaanse markt zijn top al heeft gezien, het is "Klaar, Over en Uit" zegt hij.

Wat betekent dit voor ons? Voor mijn strategie de komende tijd?
Vergeet de 'Buy the Dip' strategie maar als dit scenario uitkomt. We kijken al enkele weken aan tegen een structurele daling die nu WEL een langer kan gaan duren. Vooral de "high flyers" (technologie, crypto, Tesla ofwel Musk) die vooral dreven op liquiditeit, zullen dan ook de grootste klappen krijgen.

Paniek? Onrust? Welnee, er komen nu vooral KANSEN!
Moeten we nu trillend onder de tafel gaan zitten? Natuurlijk niet. Jullie weten als je mij al langer volgt hoe ik werk en eigenlijk graag meer 'volatiliteit' zie om te kunnen handelen. Als de markt omlaag gaat, dan gaan wij gewoon SHORT. En er zullen ook hele mooie draaimomenten komen waar we voor enkele dagen LONG posities kunnen opnemen.

Het wordt weer een markt waar ik heel goed mee overweg kan, dat werd al vaak genoeg bewezen de afgelopen jaren. Ik hou absoluut niet van een markt die wordt gebouwd op 'luchtkastelen', wel van een 'trading markt' die ik nu voorzie voor een langere periode.

Een dalende markt biedt voor de actieve trader juist enorme kansen, zolang je maar aan de goede kant weet te zitten. Het wordt vanaf nu de hoogste tijd om die "long only" bril af te zetten en scherp te letten op de signalen en updates die ik de komende tijd zal geven aan onze leden. Als de beer los is, willen wij daarvan optimaal profiteren.

Daarom nu die mooie "Black Friday" aanbieding, tot 1 FEBRUARI voor € 25 ...

Schrijf u meteen in via de link https://www.usmarkets.nl/tradershop

Deze maand is goed begonnen zoals u kunt zien via de Tabel van Guy Trading


Met vriendelijke groet,

Guy Boscart
US Markets

Vandaag, 10:35

Analyse, kansen, mooie week voor onze leden en een leuke aanbieding

Op vrijdag 21 november sluiten de financiële markten een week af die gekenmerkt werd door een scherpe tweedeling. Terwijl Wall Street (Dow Jones, S&P 500 en de Nasdaq) veerkracht lieten zien en met een krachtig herstel belangrijke steunniveaus wisten te verdedigen, was het beeld in Europa...

Lees verder »
Vrijdag, 16:38

Bitcoin: Breakout Mislukt, MA(50) Doorbroken, Focus Nu op $80K Steun

📉 Bit­coin Tech­nis­che & Fun­da­mentele Analyse De Bit­coin (BTC/USD) week grafiek van 21 novem­ber 2025 toont een sig­nif­i­cante cor­rec­tie, met de pri­js die is gedaald naar $84.700. Tech­nisch is de mid­del­lange ter­mi­jn opwaartse trend ver­bro­ken: Trendli­jn­door­braak: De pri­js is gedaald tot onder de…

Lees verder »
Vrijdag, 15:47

Marktcijfers

Actueel Verwacht Vorige
USA USA: Productie Inkoopmanagersindex (PMI) (nov.) 15:45 51,9 52,0 52,5 Actueel: 51,9 Verwacht: 52,0 Vorige: 52,5
USA USA: Diensten Inkoopmanagersindex (PMI) (nov.) 15:45 55,0 54,6 54,8 Actueel: 55,0 Verwacht: 54,6 Vorige: 54,8
Loading..
Er is een fout opgetreden
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.