Wo 14 mei 2025, 08:02

Marktcijfers

Actueel Verwacht Vorige
DEU DEU: Duitse CPI (Maandelijks) (apr.) 08:00 0,4% 0,4% 0,3% Actueel: 0,4% Verwacht: 0,4% Vorige: 0,3%
Gisteren, 23:54

TA - Google & Intel

Google­Google tim­mert sinds begin april aan de weg. We zagen al hogere bodems en top­pen. Mede hier­door vormt er zich momenteel een opgaand trend­kanaal. De oude weer­stand op 170 USD werd vorige week ook gebro­ken. Wellicht een inter­es­sant aan­deel om in de gat­en te houden. Vooral wan­neer de koers zich…

Lees verder »
Zaterdag, 10:37

Rust en duidleijkheid voor de leden door met limiet te handelen

Beste beleggers,

Door dat de markten behoorlijk volatiel blijven, en dat komt mede door de vaak onverwachte impulsen van Trump, gaan we sinds kort totaal anders te werk. Eerder kwam er vrij onverwacht een SMS en mail vanaf onze kant, het kwam dan ook voor dat niet iedereen mee kon met dezelfde limiet die wij doorgeven. Daardoor laten sommige leden de positie lopen of kopen dan tegen een hogere koers.

Dat behoort vanaf nu tot het verleden, de bedoeling is dat iedereen de positie tegen dezelfde prijs kan aankopen. Voor wie bijvoorbeeld bij deGiro.nl de posities laat uitvoeren kan dat zelfs tot 22:00 uur (slot Wall Street), tot dan kan men nog met Turbo's of Boosters handelen. Bij andere banken kan dat tot 18:30 uur.

Resultaten:
Vanaf nu zullen de resultaten, als men de instructies opvolgt, voor IEDEREEN gelijk zijn zoals we ze publiceren op de website. Het grijze gebied valt daardoor helemaal weg, alles wat we deden was correct, maar niet iedereen kon door de vertraging van het bericht en de volatiliteit van de markt tegen dezelfde prijs handelen.

De intentie is dat we nu in 80-85% van de gevallen alles voor 09:00 uur door gaan geven, zodat de leden ruim de tijd krijgen om een order in te voeren, als het kan zullen we dat zelfs de avond ervoor versturen. Als het nodig is om gedurende de sessie een limiet door te geven dan volgt er een mail en SMS met instructies zodat men meteen op de hoogte zal zijn van de eventuele veranderingen.

Waar dat nodig is zullen we ook in de ochtend een stoploss doorgeven, of op welke limiet we een positie kunnen verkopen. Op deze manier weten de leden ruim op tijd wat we gaan doen.

Ook voor de Dynamische Aandelen Suggesties gaan we zo werken, het zal ook voor u zeker gemakkelijker allemaal worden.

Wat kunt u vanaf nu verwachten?

  • Alle posities worden voorbeurs (09:00) met code, hoeveelheden en limiet verzonden per mail (update enkel voor leden)
  • We bekijken elke dag of de positie mag blijven staan of als we die gaan aanpassen of verwijderen
  • Omdat we alles voorbeurs doorgeven, en iedereen de limiet kan invoeren komt er dan GEEN SMS over de positie(s)
  • Alleen als we tijdens de sessie iets gaan doen dat voorbeurs nog niet bekend was dan sturen we een SMS en MAIL
  • Ook dan staat er een limiet in het bericht om te kopen, te verkopen of om de stoploss te nemen
  • De posities die we kopen en sluiten zullen voor ieder lid op dezelfde prijs uitkomen
  • Via het overzicht van de resultaten nemen we altijd de aangegeven limieten
  • Na het invoeren van de limiet krijgt u de positie dan vanzelf binnen zodra die worden bereikt
  • Op deze manier zal alles veel rustiger verlopen voor u als lid

En, er loopt vanaf nu een nieuwe aanbieding tot 1 AUGUSTUS en dat voor € 35, schrijf je in via de link https://www.usmarkets.nl/tradershop en je ontvangt dan meteen alle mails en updates om ons te volgen.

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart

Vrijdag, 14:32

Marktcijfers

Actueel Verwacht Vorige
USA USA: Kern PCE Prijsindex (Jaarlijks) (apr.) 14:30 2,5% 2,5% 2,7% Actueel: 2,5% Verwacht: 2,5% Vorige: 2,7%
USA USA: Kern PCE Prijsindex (Maandelijks) (apr.) 14:30 0,1% 0,1% 0,1% Actueel: 0,1% Verwacht: 0,1% Vorige: 0,1%
Vrijdag, 14:03

Marktcijfers

Actueel Verwacht Vorige
DEU DEU: Duitse CPI (Maandelijks) (mei) 14:00 0,1% 0,1% 0,4% Actueel: 0,1% Verwacht: 0,1% Vorige: 0,4%
Loading..
Er is een fout opgetreden
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.