Marktresultaten USA
Marktcijfers
| Actueel | Verwacht | Vorige | |||
|---|---|---|---|---|---|
| USA: Ruwe Olievoorraden | Actueel: 1,623M Verwacht: 2,774M Vorige: 1,954M |
Liveblog feed
Goedemorgen! De markt blijft verbazen maar daar geraken we gewend aan. Maandag mislukten de VS-Iran gesprekken in Islamabad, kondigde Trump een blokkade van de Hormuz aan en schoot daardoor de Brent-olie 8% omhoog naar $104, later zakte de olie opnieuw wat terug tot rond de $100 om vanmorgen uit te komen rond de $98,5.
Toch sloot de S&P 500 maandag met ruim 1% omhoog tot 6.886, het hoogste niveau voor het begin van de oorlog op 28 februari. Alle verliezen door de oorlog zijn nu uitgewist. De Nasdaq eindigde voor de negende dag op rij in het groen (+1,23%). De Dow won 0,63% naar 48.218.


TA Brent Crude Oil, Zilver, Nio, Ageas en ING
Er zijn drie verzoeken en daarnaast gaan we natuurlijk ook even naar Brent Crude Oil kijken. Nio op verzoek van rudi vrijsen: Ik trap af met Nio. Links op de grafiek ziet u de daling gevolgd door een zijwaartse beweging binnen het groene blok. De beweging binnen het groene blok kunnen we als…
Lees verder »Goedemorgen! Het weekend bracht geen vrede, maar eerder opnieuw escalatie. De onderhandelingen tussen de VS en Iran in Islamabad liepen vast op het nucleaire programma van Iran. Uren later kondigde Trump via Truth Social een volledige blokkade aan van de Straat van Hormuz, effectief per vandaag. De US Central Command bevestigde zondagavond dat alle schepen die Iraanse havens en kustregio's binnenvaren of verlaten worden tegengehouden. De Brent Olie sprong vanochtend al met ruim 7% omhoog richting de $102 per vat, de futures kleuren rood.
Deze week staat ook in het teken van het echte startschot van het Amerikaanse cijferseizoen: Goldman Sachs begint er vandaag al mee en morgen krijgen we een reeks andere banken, zoals JPMorgan, Wells Fargo, Citigroup en BlackRock. Het Nederlandse ASML volgt woensdag. Tegelijk kwam er wat betreft Europa een historische omwenteling, Viktor Orban verloor de Hongaarse verkiezingen na 16 jaar. Verder publiceerde TSMC recordomzet over Q1 2026, plus 35% op jaarbasis. Wat er vooral zal tellen vandaag: Hormuz, de olie, en hoe de markt de opening zal invullen want alles voelt een beetje dubbel op een dag zoals vandaag. Zowel aantrekkelijk, maar ook gevaarlijk.
Laten we nu eerst en vooral even voor alles een plekje zoeken wat betreft de indices. We krijgen nog ruim genoeg de tijd om eventueel wat te doen. Doe nu mee voor €19 tot 1 juni via een proefabonnement.
Schrijf je meteen in via de volgende link. https://www.usmarkets.nl/trade...
Beste beleggers, beursvolgers ...
De markten bewegen dit jaar fors en dat gaat maar door. Of het nu komt door de tarieven, de geopolitiek, de technologische revolutie of de grondstoffenprijzen, dit alles bij elkaar zorgt voor een turbulente omgeving. Wie er zonder een strategie handelt, loopt grote risico's.
Maar door met de juiste aanpak en discipline te werken kan men veel beter op het goede moment instappen, en juist daar liggen de kansen.
Ik ben zelf absoluut geen wonderdokter en geen profeet. Wel gebruik ik een systeem dat werkt, of in ieder geval beter werkt dan in het wilde weg iets te doen. Wat we doen is gebaseerd op Technische en Intermarkt analyses, met duidelijke tradersplannen, stoploss-niveaus en de focus op drie concrete pijlers die samen een complete beleggingsaanpak vormen voor iedereen.
Omdat we Guy Systeem Trading het abonnement van de week maken, bieden we je nu een eenmalige kans om voor een scherpe prijs van €19 mee te kijken tot 1 JUNI. Ga naar https://www.usmarkets.nl/trade... en volg ons voor meerdere weken!
