Liveblog Archief vrijdag 17 april 2026
Waanzinnige stijging Wall Street zet nog steeds door, sterkste reeks in 100 jaar
Snelste marktrebound in bijna 100 jaar, Netflix keldert, Iran-deal lijkt weer wat dichterbij
De markt heeft iets gedaan wat hij in bijna 100 jaar niet deed: hij ging van een correctie van bijna 10% naar een nieuw all-time high in slechts 12 handelsdagen en de 13e dag lijkt er ook nog aan te komen. Sneller dan na Covid, sneller dan na Liberation Day.
Vandaag, de laatste handelsdag van de week, staan de futures opnieuw hoger. Het staak-het-vuren wordt verlengd, Trump zegt dat de deal "heel dichtbij" is. Maar Netflix schopt de feestsfeer wat terug na een verlies van 10% nabeurs gisteravond en in de pre-market handel.
Guy Systeem Trading
De markt herstelde sneller dan iedereen verwachtte
Wij handelen rustig door op onze signalen

Totaalresultaat 2026: €6.390 winst
Jan: +€151 • Feb: +€3.202 • Mrt: +€2.197 • Apr: +€840
Tijdelijke actieprijs €19
Proefabonnement tot 1 juni 2026
Goedemorgen!
De markt sluit donderdag opnieuw met records. Een historische V-vormige rally domineert het sentiment: de S&P 500 noteert 7.041 en herwint recordhoogte in slechts 12 dagen na een 10% daling, dat is iets dat sinds 1928 niet meer is voorgekomen. Dit werd veroorzaakt door extreem bearish positioning van retail en professionele beleggers (CTA's) die massale short-covers uitvoerden. Soft PPI-data, diplomatieke hoop rond Iran-onderhandelingen, en earnings-optimisme drijven de rally aan.
Guy Systeem Trading
De markt herstelde sneller dan iedereen verwachtte
Wij handelen rustig door op onze signalen

Totaalresultaat 2026: €6.390 winst
Jan: +€151 • Feb: +€3.202 • Mrt: +€2.197 • Apr: +€840
Tijdelijke actieprijs €19
Proefabonnement tot 1 juni 2026
