...

Verbruikersvertrouwen daalt lichtjes in Nederland

26 september 2004, 13:28 | US Markets Redactie | leestijd: 1 minuut | moeilijkheid: 7 / 12 | (0)

Het vertrouwen van de Ned­er­landse con­sument in de economie is licht gedaald. Wat met de Ned­er­landse pro­du­cen­ten en hoe staat het hier­mee in de VS?

De afgelopen 12 maan­den was het vertrouwen van de Ned­er­landse con­sument in de economie licht aan het sti­j­gen.
Voor de komende 12 maan­den ziet dezelfde con­sument het iets min­der rooskleurig.
De vertrouwensin­dex van de Ned­er­landse pro­du­cent daar­ente­gen is voor sep­tem­ber van dit jaar +0,7, tegen­over +0,5 voor augus­tus. In sep­tem­ber vorig jaar was die index nog ‑4,9. Hopelijk zet zich de inhaal­be­weg­ing in 2004 door en vol­gen de ver­bruik­ers het opti­misme van de fab­rikan­ten.
In de VS geeft de Michi­gan Index of Con­sumer Con­fi­dence aan, dat deze in sep­tem­ber 2004 95,8 is, een tik lager dan de 95,9 van augus­tus. Maar de spe­cial­is­ten verwacht­ten 96,7 voor september. 


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.