...

TA Adyen en ASM International

11 oktober 2026, 21:00 | Marcel Bronner | (0)

Adyen op ver­zoek en ASM Inter­na­tion­al heb ik gekozen.


Adyen op ver­zoek van Mis­ter bluesky:

Een maand gele­den (10 sep­tem­ber) analy­seerde ik Adyen voor de laat­ste keer hier op de site. Wat is er sinds­di­en gebeurd? Wel, niet zo heel veel, de koers heeft ingeleverd. We gaan eens naar de dag­grafiek kijken.

Dat inlev­eren ging overi­gens met vele tien­tallen euro’s tegelijk. Alhoewel min­der volatiel dan voorheen is Adyen nog alti­jd een aan­deel waar de (tien­tallen) euro’s afvliegen of bijkomen. De koers is sinds een maand gele­den verder gedaald bin­nen het blok, de trad­in­grange. In augustus/​sep­tem­ber probeerde de koers daar opwaarts uit te ontsnap­pen en nu terugk­ijk­end was dat geen ges­laagde poging, een false move. 

Ik zet Adyen op een Houden wetende dat er zomaar vele euro’s van af kun­nen gaan. Of bijkomen!

+++++
Benieuwd naar de tech­nis­che con­di­tie van een edel­metaal of val­u­ta? Vraag het aan!
+++++

ASM Inter­na­tion­al:

Op deze grafiek heb ik vier lij­nen getekend.

De minst belan­grijke is de groene dal­ende trendli­jn. Deze lijn speelt voor­lop­ig even geen rol meer. Dan hebben we de rode hor­i­zon­tale (weerstand)lijn waar de koers opwaarts door ging, maar afgelopen woens­dag dook de koers daar alweer onder. De dag daar­na sneu­velde de oran­je sti­j­gende trendlijn.

De groene hor­i­zon­tale ste­un­li­jn op ongeveer 870 euro moet nu het werk gaan doen. Als die het niet houdt dan kun­nen er vele euro’s af. Dus vanaf nu zijn de groene en rode hor­i­zon­tale lij­nen de niveaus om in de gat­en te houden. Ik denk dat het vooral zaak is de groene ste­un­li­jn in de smiezen te houden. 

Bericht van Guy Boscart:

KEN­NIS­MAK­ING MET

Guy Sys­teem Trading

€19

Vanaf van­daag tot 1 december

Ja, ik doe mee voor €19

Mar­cel Bron­ner schri­jft als zelf­s­tandig tech­nisch anal­ist columns voor US Mar­kets.

Hij benadert de markt op basis van tech­nis­che analyse. Zijn analy­ses zijn geen beleg­gingsad­vies noch een advies om te kopen of verkopen. U kunt de analy­ses gebruiken als één van de vele com­po­nen­ten om uw besliss­ing op te baseren. 

Schri­jft hij over een aan­deel dat hij in porte­feuille heeft, dan meldt hij dat in die column.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.