...

TA Qualcomm en ASM International

vandaag om 13:41 | Marcel Bronner | (0)

Van­daag de grafieken van ASM Inter­na­tion­al en Qualcomm.


ASM Inter­na­tion­al:

ASM Inter­na­tion­al is bezig met een per sal­do dal­ende beweg­ing. Ik spreek dan over de top­pen in juni en okto­ber in com­bi­natie met de bodems van juli en wederom okto­ber. De afgelopen peri­ode zijn er ste­unen neer­waarts door­bro­ken maar toch kan ik iets posi­tiefs zeggen. De koers is opwaarts door de vrij steil dal­ende groene trendli­jn gebro­ken. Dat ging met een grote groene can­dle en de dag daarop, lees van­daag, begon de dag met een gap. 

Op moment van schri­jven hikt de koers tegen een eerdere, in dit geval neer­waartse, gap aan. Daar vecht­en kop­ers en verkop­ers en de inzet is een pen­e­tratie in het rode blok­je. Als ASM Int. de win­dow weet te sluiten dan kan de koers verder opwaarts naar de rode hor­i­zon­tale weerstand.

Bericht van Guy Boscart:

Mee­doen met onze signalen?

Probeer Guy Sys­teem Trad­ing nu voor slechts €29 tot 1 jan­u­ari 2027

Of kies voor Polleke Trad­ing, nu voor slechts €39 tot 1 jan­u­ari 2027

Alle posi­ties ont­vang je direct via mail en SMS

Schri­jf je meteen in via onze Tradershop

Qual­comm:

Juni, juli en augus­tus waren niet de beste maan­den voor iemand die long zat. Tech­nisch waren er vanaf 2e week juni niet zoveel rede­nen om long te zit­ten. Tech­nisch had u een groot gedeelte van de dal­ing niet mee hoeven te maken. 

Als ik op dit moment naar de grafiek kijk dan kom ik niet veel verder dan een Houden. De koers beweegt boven de recen­telijk getek­ende blauwe sti­j­gende trendli­jn. Maar er is ook de rode dal­ende trendli­jn waar de koers in ieder geval nu nog onder beweegt. Van­daar de Houden. Verder ben ik voorzichtig opti­mistisch dat de rode dal­ende trendli­jn bin­nenko­rt opwaarts kan wor­den uitgenomen. Als u opti­mistisch bent dan kunt u miss­chien al een kleine posi­tie innemen anticiperend op een mogelijk uit­braak. Bijhalen kan dan bij een daad­w­erke­lijke uit­braak. Vergeet in bei­de gevallen uw stop loss niet.

Mar­cel Bron­ner schri­jft als zelf­s­tandig tech­nisch anal­ist columns voor US Mar­kets.

Hij benadert de markt op basis van tech­nis­che analyse. Zijn analy­ses zijn geen beleg­gingsad­vies noch een advies om te kopen of verkopen. U kunt de analy­ses gebruiken als één van de vele com­po­nen­ten om uw besliss­ing op te baseren. 

Schri­jft hij over een aan­deel dat hij in porte­feuille heeft, dan meldt hij dat in die column.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.