In de “Short” van vandaag behandel ik twee aandelen. Beide zijn op verzoek. We gaan direct kijken hoe de vlag erbij hangt.
Arcelor Mittal op verzoek van Mister bluesky:

Bij de grote vervuiler kan ik enkele positieve zaken melden:
1. de koers heeft steun gevonden op de oranje horizontale lijn
2. de koers brak door de groene dalende trendlijn en
3. vervolgens door de groene horizontale weerstand
De koers beweegt nu binnen een stijgend trendkanaal en mocht iemand de vraag stellen of ik wel eens mooiere stijgende trendkanalen heb getekend dan is het antwoord ja. Maar dat mag de pret niet drukken!
Het zou van kracht getuigen mocht de koers vandaag of morgen door de highs van de afgelopen twee dagen breken.
Adyen op verzoek van Mister bluesky:

Ik heb iets meer getekend dan normaal. Ik wil namelijk het e.e.a. laten zien. Bijvoorbeeld dat de koers door de rode stijgende trendlijn brak en ook uit het stijgende trendkanaal viel.
Ik wilde ook laten zien dat de koers opwaarts door de groene dalende trendlijn ging. Op moment van schrijven twijfelt men of men de koers door de oranje horizontale weerstand wil drukken. Er is dus twijfel bij beleggers en traders bij Adyen. Zie ook de RSI die op punt van uitbreken staat.
Als ik tijd zou hebben om te traden dan zou deze zeker op mijn watchlist komen. Ik zou dan vanavond gebruiken om mijn strategie uit te dokteren bij een opwaartse uitbraak van de oranje lijn.
Bericht vab Guy Boscart:
Aanbieding signaaldiensten:
De posities die we opnemen kunt u volgen door lid te worden via de nieuwe aanbieding, nu voor € 35 tot 1 JULI 2025, dan ontvangt u 2 maanden onze exclusieve service voor de leden.
Schrijf u in via de link https://www.usmarkets.nl/tradershop
Marcel Bronner schrijft als zelfstandig technisch analist columns voor US Markets.
Hij benadert de markt op basis van technische analyse. Zijn analyses zijn geen beleggingsadvies noch een advies om te kopen of verkopen. U kunt de analyses gebruiken als één van de vele componenten om uw beslissing op te baseren.
Schrijft hij over een aandeel dat hij in portefeuille heeft, dan meldt hij dat in die column.