We bieden u de kans om snel mee te doen, de posities die we al open hebben staan kunnen nog worden aangekocht. Schrijf u in vanaf € 29 tot 1 OKTOBER, dan kunt u de posities inzien en snel nog opnemen. Schrijf u in via de link https://www.usmarkets.nl/tradershop
Beste beleggers,
‘What goes up Must come Down’ is iets wat we vaak horen. De uitdrukking wil zeggen dat “wat omhoog gaat, moet weer omlaag komen”. Vertalen we dat in de realiteit dan wil dat in feite ook zeggen dat als iets dat met een bliksemsnel tempo naar ongekende niveaus oploopt de parabool vanzelf weer zal moeten ombuigen naar omlaag. Ofwel de brandstof geraakt op (gebrek aan positief nieuws) ofwel men kan geen steun van nieuwe deelnemers meer vinden (vertrouwen geraakt uitgeput). Het is hoe dan ook een manier om te zeggen dat de parabolische groei onhoudbaar wordt en dat vroeg of laat alles weer in evenwicht moet komen.
De volgers van US Markets die al een tijd meelopen weten dat ik (helaas) vaak te vroeg ben met mijn conclusie om te anticiperen, aan de andere kant was ik deze keer zeker niet veel te vroeg en zijn we pas laat met wat posities ingestapt. De posities lopen nog altijd, en we hebben niet zoveel nodig om alles naar positief te doen draaien. Frustrerend is dat we de indices alle 4 op ongeveer hetzelfde moment op limiet hebben aangekocht, 1 index staat nog op een wat groter verlies, 2 indexen hebben nog iets van 1% daling nodig om in de plus te geraken met de posities en 1 index staan al ruim op winst. Er staat ook nog een positie op een aandeel open dat ook op winst staat nu.
Het komt allemaal wel goed, daar ben ik van overtuigd, er hoeft echt niet veel te gebeuren en dan moeten we vrij makkelijk tussen de pakweg € 1.500 tot € 2.500 winst kunnen behalen op de 5 posities die open staan. Dat is gemiddelde € 500 per positie, daar gaan we voor. Het probleem is dat er veel en vooral nieuwe beleggers het niet doorhebben. Ze moeten net zoals de beleggers in 1929 – 1932, 1970 – 1972, 1987 (Crash), 1999 – 2001, 2007 – 2009 even met de wet van de zwaartekracht worden geconfronteerd voor dat men het zal geloven.
Waarom nu meedoen:
Wat ik niet kan beloven is dat ik u heel snel heel veel winst zal bezorgen, wat ik wel kan aantonen zijn de prestaties die ik al heb kunnen leveren aan de leden die meedoen en vooral al lang meedoen. Als er een draai komt dan is het voor u nodig om iemand te volgen die al behoorlijk wat ervaring heeft, en dat ook kan aantonen uit eerdere momenten dat we hebben geanticipeerd op een draai in de markt. Als we naar de afgelopen pakweg 2 – 3 maanden kijken dan verliep niet alles zoals we hadden gewild, aan de andere kant is het ook zo dat ik in eerdere fases na een slechte reeks dubbel zo snel terug kon komen om daarna opnieuw een lange winstreeks neer te zetten.
Het lijkt me dan nu ook het beste moment om aan te haken, of opnieuw lid te worden. Let erop dat we met limieten werken die u makkelijk voor de start van de sessie kunt inleggen bij uw platform, dan zal de prijs voor iedereen gelijk zijn en hoeft u niet te wachten op een SMS voor dat u weet wat we willen doen. U weet nu al voor dat de sessie begint wat onze plannen zijn.
Wij zorgen dat u niet lang hoeft te twijfelen en reduceren de prijs tot € 29 zodat u tot 1 OKTOBER in ieder geval mee kunt doen met het volgen van de posities. Om u in te schrijven, ga naar https://www.usmarkets.nl/tradershop en kies een van de trading abonnementen.
Met vriendelijke groet,
Guy Boscart