Koers AEX Index Future -0.09%

17:00 (maandag 29 mei 2017)

AEX Index Future: streaming koers, intraday grafiek, en forum berichten over AEX Fut.

Laatst: 526.90
Change: -0.50 -0.09%
Sluit: 527.00
Min: 526.00
Max: 528.00

Intraday grafiek AEX Fut


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2017  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 - € 174 - 12 %
Guy Trading € 4000 - € 493 - 12 %
Polleke Trading € 4000 + € 3206 + 80 %
Alles of Niets € 2000 - € 141 - 7 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3206 + 80 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 1404 + 35 %
Combi-Abo € 8000 + € 2713 + 34 %

Koersen gerelateerd aan de AEX

AEX AEX Index527.59-0.44-0.08%
AMX AMX797.02+0.27+0.03%
ASCX ASCX981.87+1.35+0.14%
AEX Fut AEX Future526.90-0.50-0.09%
DAX DAX Index12,611.56+9.38+0.07%
DAX Fut DAX Future12,607.50+14.50+0.12%

AEX Future in de beursbox

Voer actuele discussies over AEX Index Future in ons forum. Er wordt over AEX Future gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX BABBELBOX


Aex fut gaat extra up...

Europa ligt er anders prima bij...futures lager, en gisteren bij slot ook lager, terwijl de aex future hoger staat....

Aex fut is minder stijgt dan us fut

Waarom staat de AEX fut zo laag hier?

Als je Binck-turbo's hebt kan je tot 22:00 kopen en verkopen, zolang de Ami;s open zijn. De AEX fut, loopt mee met de koersen van de AMI's

Die staat nog op gisteren. AEX FUT grafiek werkt wel

DAX future in % bijna het dubbele van de AEX future...

Long order 456 aex fut

Ik alleen van aex fut..

Waar komt die AEX FUT met z'n 453 vandaan???

Aex fut daalt toch stevig door!!

WOW serieus, iemand dit gelezen????? https://www.iex.nl/Column/257857/Flash-Crash-AEX-Future.aspx

Als je onderliggende AEX FUT was had je dikke pech

Kwam dit artikel zojuist tegen : https://www.iex.nl/Column/257857/Flash-Crash-AEX-Future.aspx

Https://www.iex.nl/Column/257857/Flash-Crash-AEX-Future.aspx

Ik zie een vlag op de aex fut....

Waarom is de aex fut lager/vlak terwijl dax, dow, yen, olie allemaal hoger zijn sinds sluiting?

Aex fut staat hier zo verkeerd als wat.. teveel zon? Het groen begint te smelten...

Of is de aex fut op vakantie ?

De aex fut staat al een uur op de 447,85. komt het door de warmte, verdikkeme