Koers AEX Index Future -0.44%

03:31 (vrijdag 14 december 2018)

AEX Index Future: streaming koers, en intraday grafiek.

Laatst: 508.24
Change: -2.25 -0.44%
Sluit: 508.24
Min: 506.15
Max: 511.60

Intraday grafiek AEX Fut


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 3976 + 265 %
Guy Trading € 4000 + € 2858 + 71 %
Index Trading € 2000 + € 3654 + 183 %
TA Aandelen & Indices € 4000 + € 4843 + 121 %
Polleke Trading € 4000 + € 5569 + 139 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 5569 + 139 %
Combi-Abo € 8000 + € 8427 + 105 %
 

Koersen gerelateerd aan de AEX

AEX AEX Index508.27-1.45-0.28%
AMX AMX665.35-3.69-0.55%
ASCX ASCX903.18+8.08+0.90%
AEX Fut AEX Future508.24-2.25-0.44%
DAX DAX Index10,924.70-4.73-0.04%
DAX Fut DAX Future10,828.50-84.00-0.77%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia