Koers AEX Index Future -0.09%

02:12 (donderdag 18 oktober 2018)

AEX Index Future: streaming koers, intraday grafiek, en forum berichten over AEX Fut.

Laatst: 525.53
Change: -0.47 -0.09%
Sluit: 526.00
Min: 523.00
Max: 532.00

Intraday grafiek AEX Fut


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 923 + 62 %
Guy Trading € 4000 - € 502 - 13 %
Polleke Trading € 4000 + € 2015 + 50 %
Index Trading € 2000 + € 330 + 17 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 2015 + 50 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 863 - 22 %
Combi-Abo € 8000 + € 1513 + 19 %

Koersen gerelateerd aan de AEX

AEX AEX Index527.58+1.40+0.27%
AMX AMX754.68+12.41+1.67%
ASCX ASCX976.31+7.66+0.79%
AEX Fut AEX Future525.53-0.47-0.09%
DAX DAX Index11,715.03-61.52-0.52%
DAX Fut DAX Future11,737.00-31.00-0.26%

AEX Future in de beursbox

Voer actuele discussies over AEX Index Future in ons forum. Er wordt over AEX Future gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX


Beste Guy, de AEX Fut koers is die van NOV18, lijkt me 3 dagen te vroeg om al over te gaan naar de nieuwe maand.




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia