Koers AEX Index Future +0.64%

18:21 (maandag 20 augustus 2018)

AEX Index Future: streaming koers, intraday grafiek, en forum berichten over AEX Fut.

Laatst: 555.80
Change: +3.55 +0.64%
Sluit: 552.00
Min: 553.00
Max: 557.00

Intraday grafiek AEX Fut


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 1072 + 71 %
Guy Trading € 4000 + € 1403 + 35 %
Polleke Trading € 4000 + € 3389 + 85 %
Index Trading € 2000 - € 214 - 11 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3389 + 85 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 611 - 15 %
Combi-Abo € 8000 + € 4792 + 60 %

Koersen gerelateerd aan de AEX

AEX AEX Index556.05+3.10+0.56%
AMX AMX782.43+8.99+1.16%
ASCX ASCX1,050.21+5.53+0.53%
AEX Fut AEX Future555.80+3.55+0.64%
DAX DAX Index12,331.30+120.75+0.99%
DAX Fut DAX Future12,324.50+124.00+1.02%

AEX Future in de beursbox

Voer actuele discussies over AEX Index Future in ons forum. Er wordt over AEX Future gediscussieerd in de volgende boxen:

TECHNISCHE ANALYSE BOX


Het zal wel iets minder zijn dan 1,2 Randstad en Wolters keren nl ook nog dividend uit dit kwartaal en het verschil tussen aex fut en aex is ong 1,3 pnt. Gewicht van Wolters en Randstad is natuurlijk veel kleiner dan RDS, maar impact van die 2 zal wel iets groter zijn dan 0,1 pnt AEX. ABN AMRO staat ook op dividendagenda, maar daar staat 0,00 als dividend bij. Of hebben die vanmorgen bij de ...




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia