Koers AEX Index Future +0.11%

13:23 (vrijdag 23 feb 2018)

AEX Index Future: streaming koers, intraday grafiek, en forum berichten over AEX Fut.

Laatst: 533.00
Change: +0.60 +0.11%
Sluit: 532.00
Min: 531.00
Max: 534.00

Intraday grafiek AEX Fut


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2018  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 1033 + 69 %
Guy Trading € 4000 + € 2982 + 75 %
Polleke Trading € 4000 + € 3222 + 81 %
Index Trading € 2000 - € 165 - 8 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 3222 + 81 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 - € 1130 - 28 %
Combi-Abo € 8000 + € 6204 + 78 %

Koersen gerelateerd aan de AEX

AEX AEX Index533.21+0.57+0.11%
AMX AMX822.21+6.56+0.80%
ASCX ASCX1,081.84-7.38-0.68%
AEX Fut AEX Future533.00+0.60+0.11%
DAX DAX Index12,487.99+26.08+0.21%
DAX Fut DAX Future12,483.00-7.00-0.06%

AEX Future in de beursbox

Voer actuele discussies over AEX Index Future in ons forum. Er wordt over AEX Future gediscussieerd in de volgende boxen:

TRADERSBOX


H.. z.. nu met aex fut minder dan 530...




deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia