Koers AEX Index Future +1.17%

12:19 (zondag 17 feb 2019)

AEX Index Future: streaming koers, en intraday grafiek.

Laatst: 540.46
Change: +6.25 +1.17%
Sluit: 534.21
Min: 532.80
Max: 541.27

Intraday grafiek AEX Fut


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2019  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 223 + 15 %
Guy Trading € 4000 + € 272 + 7 %
Index Trading € 2000 + € 501 + 25 %
TA Aandelen & Indices € 4000 + € 694 + 17 %
Polleke Trading € 4000 + € 475 + 12 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 475 + 12 %
Combi-Abo € 8000 + € 747 + 9 %

Koersen gerelateerd aan de AEX

AEX AEX Index539.62+5.38+1.01%
AMX AMX743.22+6.01+0.82%
ASCX ASCX953.02+6.78+0.72%
AEX Fut AEX Future540.46+6.25+1.17%
DAX DAX Index11,299.80+210.01+1.89%
DAX Fut DAX Future11,326.00+236.00+2.13%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia