Koers AEX Index Future -0.08%

10:35 (donderdag 23 november 2017)

AEX Index Future: streaming koers, en intraday grafiek.

Laatst: 539.55
Change: -0.45 -0.08%
Sluit: 540.00
Min: 538.00
Max: 540.00

Intraday grafiek AEX Fut


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2017  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 450 + 30 %
Guy Trading € 4000 - € 112 - 3 %
Polleke Trading € 4000 + € 457 + 11 %
Alles of Niets € 2000 + € 1343 + 67 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 457 + 11 %
TA Trading Aandelen & Indices € 4000 + € 1777 + 44 %
Combi-Abo € 8000 + € 345 + 4 %

Koersen gerelateerd aan de AEX

AEX AEX Index539.59-0.43-0.08%
AMX AMX829.41+0.71+0.09%
ASCX ASCX1,042.42+0.61+0.06%
AEX Fut AEX Future539.55-0.45-0.08%
DAX DAX Index12,988.34-26.70-0.21%
DAX Fut DAX Future12,984.00-25.00-0.19%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia