Deze maand al winst kunnen nemen, momentum komt er snel aan nu
Deze maand al winst kunnen nemen, momentum komt er snel aan nu
Beste beleggers,
Deze week met wat posities mee kunnen liften op de daling van de technologie maar we hebben ook wint genomen op tijd.
Er komen opnieuw kansen om te handelen komende week:
Afgelopen vrijdag hebben we winst kunnen nemen op de technologie posities die we hadden opgenomen in het midden van vorige week. Een leuke winst, er kwam een daling op gang en die was best fel, toch heb ik winst genomen omdat de markten met divergenties bewegen. Kortom, het geld ging van de technologie naar de traditionele sectoren hetgeen wil zeggen dat de markt nog niet voldoet aan de eisen voor een forse duurzame daling. In dat geval moet het geld uit de dure aandelen en geparkeerd worden, dan moeten alle indices zonder divergentie omlaag ...
Moeten we nu al bang worden voor een crash?
Aan de ene kant wel, maar aan de andere kant is het heel moeilijk om te geven waar de top nu uit zal komen? Bang moeten we in ieder geval nog niet zijn, ik denk dat iedereen die ook maar een beetje zicht heeft op de markt weet dat de technologie indices (sectoren) klaar staan om een grote correctie door te maken op redelijk korte termijn, mogelijk hebben we de voortekenen daarvoor afgelopen donderdag al gezien. Het zal nu geen 5% meer worden maar eerder 10% tot 15% en wie weet zelfs nog wat meer tot 20% of 25% bij de technologie aandelen (indices). Als het een keer start, en dan over de gehele lijn corrigeert dan kan ik zeggen dat we diep kunnen terugzakken. Maar nogmaals, er is pas sprake van een correctie als alle sectoren samen moeten inleveren, met andere woorden moet er kapitaal uit de markt gehaald worden en geparkeerd worden. We zien dat veel topmanagers van grote bedrijven dat al doen via het verkopen van aandelen. Ook beginnen we berichten te krijgen dat de markt meer dan ooit toe is aan een correctie en dan vooral via de grote technologie bedrijven die drijven op de AI Bubbel ... We kunnen nog genoeg doen met posities zoals ik het in zie, wordt dus lid om niets te missen ...
Niemand is verplicht om mijn verwachtingen te volgen maar aan de andere kant is het wel zo dat ik in 2000, 2008 en in 2020 ook alles ruim van tevoren heb aangegeven, er zullen nog best veel volgers zijn die dat kunnen bevestigen. Helaas heb ik toen niet het maximale eruit kunnen halen door vaak te vroeg en te lang vooraf posities te hebben opgenomen, dat loopt nu veel beter en veiliger. De tijd nemen en de rust bewaren is daarbij zeer belangrijk ... We moeten in deze markt alles beter managen zodat we altijd wel de kans krijgen om de posities zonder veel verlies te sluiten om daarna opnieuw te wachten op een nieuw momentum zoals dat nu het geval is.
Toppen bereikt?
De markt bereikte gedurende de afgelopen week best veel nieuwe records, eerst bij de Nasdaq, de Nasdaq 100 de S&P 500 en de SOX index,, vrijdag bereikte de Dow Jones zelfs een nieuwe top. Verder in Europa was dat ook zo bij de AEX index die nu rond de 945 punten uitkomt en een nieuw record neerzet. We kiezen er dan ook voor om het best mogelijke moment uit te kiezen om in te stappen met short posities, het zal ook belangrijk worden voor welke posities we gaan kiezen wat betreft de indices en zeker ook wat betreft de volatiele aandelen.
Lid worden en onze signalen ontvangen met de belangrijke updates:
Het is nu in ieder geval een mooi moment om lid te worden, we blijven geduldig wachten tot er mogelijk een top staat. Doe nu in ieder geval mee met onze mooie aanbieding, dan kunt u ons een tijdje volgen tot 1 SEPTEMBER 2024 zonder verdere verplichtingen, wat ik verwacht is dat deze maand door de volatiliteit er nog mooie kansen komen om te handelen op de indices en op sommige volatiele aandelen.
Zoals altijd heb ik het volledige vertrouwen in de keuzes die ik maak met betrekking tot het handelen, het momentum om voor short posities te kiezen vanaf deze niveaus is al heel lang niet meer zo duidelijk geweest.
Wordt nu lid vanaf €35 tot 1 SEPTEMBER via onze aanbieding ... Schrijf je in via de link https://www.usmarkets.nl/tradershop
Speciale aanbieding US Markets Trading per signaaldienst:
Systeem Trading €35 tot 1 SEPTEMBER
Guy Trading €40 tot 1 SEPTEMBER
Polleke Trading €45 tot 1 SEPTEMBER
COMBI Trading €75 tot 1 SEPTEMBER
Hieronder nog een paar opvalt:
Via onderstaande grafiek kunt u zien dat de markt gevaarlijker is vergeleken met de situatie van maart 2000!

Totaaloverzicht resultaat tot 12 juli 2024:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
Liveblog feed
Markt beweegt tussen Rente, Groei en AI: Een marktoverzicht
Beste beleggers, beursvolgers ...
De beurzen namen gisteren wat gas terug na de sterke rit van de voorbije weken, we zien lichte verliezen op Wall Street en een vlak tot licht positieve sessie in Europa. Azië liet een verdeeld slot zien vanmorgen. Het sentiment blijft afwachtend in aanloop naar het rentebesluit van de Fed morgen (woensdag) om 20:00 en daarna de persconferentie van Jerome Powell om 20:30. Een renteverlaging van 25 basispunten komt er zeker, maar men is vooral benieuwd naar wat hij aangeeft voor 2026. De wat oplopende lange rentes en een duidelijke “wait-and-see”-houding bij beleggers tonen de onzekerheid daarover.
Marktoverzicht dinsdag 9 december
Wall Street
Wall Street sloot gisteren in een overwegend constructieve, maar selectieve risk‑on modus, met een duidelijke voorkeur voor groei- en technamen richting de aanstaande Fed‑vergadering. Toch sluiten de indices met wat verlies, de S&P 500 verloor circa 0,35%, de Nasdaq deed het iets beter met een verlies van grofweg 0,15–0,25%. De Dow Jones daalde ook met ongeveer 0,45%, de meer cyclische blue chips doen het wat minder goed op Wall Street.
De bewegingen pasten in een markt waar de lagere toekomstige beleidsrentes worden inprijst op basis van gematigde inflatie- en arbeidsmarktsignalen. Aan de andere kant zorgen de geopolitieke feiten voor een hogere volatiliteit.
Het tech- en AI-blok blijft duidelijk gedreven door een selecte groep megacaps en halfgeleiders waardoor vooral de Nasdaq gevoeliger reageert op rente- en AI-nieuws dan de meer bredere S&P 500 en Dow Jones. Onder de motorkap blijven de AI‑chip makers een belangrijke bron voor de volatiliteit in de markt, daarom kijkt men met belangstelling naar de index die nogal voorspellend is, de SOX index ofwel de index waar alle belangrijke chip bedrijven deel van uitmaken.
- De S&P 500 verloor zo'n 0,35% tot rond 6.846,5 punten, na eerder dicht bij recordniveaus te hebben gestaan.
- De Dow Jones daalde circa 0,45% tot rond 47.739 punten, terwijl de Nasdaq Comp (-0,14%) en de Nasdaq 100 (-0,25%) moesten inleveren..
- De zwakkere sessie hing samen met wat hogere lange rentes en ook de nerveusheid rondom de komende renteverlaging door de Fed morgen. De meeste S&P‑sectoren sloten deze keer in het rood, met vooral druk op de meer rentegevoelige aandelen.
Europa
De Europese beurzen lieten gisteren een gemengd beeld zien, de AEX verloor 0,25% terwijl de BEL 20 en de CAC 40 vrijwel vlak de sessie afsloten. Alleen de DAX liet een licht positief beeld zien en won ongeveer 0,1%. Ook in Europa zien we een afwachtende toon door de stabiele rentes en inflatie die dicht bij het ECB‑doel blijft uitkomen. Beleggers bleven daardoor tussen risk‑on en risk‑off pendelen, zonder dat er een duidelijke richting werd gekozen.
Thema’s als ECB‑rente, inflatie en groeiverwachtingen in de industrie blijven de belangrijkste drivers, de DAX ziet men als barometer voor global cyclicals, de CAC 40 richt men zich meer op de luxe artikelen en de consument, terwijl beleggers die naar de AEX kijken letten op de energie- en semiconductoren. Voor vandaag zal de focus liggen op nieuwe eurozone‑data en eventuele centrale‑bankcommentaren, met een voorzichtig‑constructieve bias en mogelijke volatiliteit vooral in cyclische en rentegevoelige financiële waarden.
Azië
- De Nikkei 225 sloot hoger, met een winst rond 0,2% tot ongeveer 50.650 punten, gesteund door hoop op een aanstaande renteverlaging in de VS.
- Elders in Azië wogen zorgen over geopolitiek en de Chinese groei op het sentiment, waardoor diverse Aziatische beurzen lager eindigden. De Hang Seng verloor 1,4% vanmorgen.
Thema’s en opvallende bewegingen
- Hoofdthema’s maandag waren: afwachtendheid net voor het Fed‑besluit, stijgende obligatierentes, een sterke dollar en een lichte “risk‑off” houding.
- In Europa presteerden auto’s en andere cyclische, rentegevoelige sectoren bovengemiddeld. De defensie en sommige AI‑infrastructuurnamen lieten eerder een wat gemengd beeld zien.
- In de VS lag de druk vooral bij breed gedragen sectoren binnen de S&P 500, terwijl megacap‑tech de daling enigszins wat wist te temperen.
Vooruitblik vandaag
- De blik ligt vandaag vooral op enkele macro‑cijfers richting het Fed‑rentebesluit van morgen. Beleggers zoeken vooral naar nieuwe hints over de timing en omvang van de mogelijke renteverlagingen in 2026.
- Aziatische handel in de nacht en vroege Europese futures wijzen op een vlakke tot iets hogere opening. Men ziet ook wat winstnemingen bovenaan de range, maar er zeker geen sprake van paniek.
- Belangrijke drijvers zijn de bewegingen bij de Amerikaanse tienjaarsrente, de olieprijs en eventuele nieuwe geopolitieke ontwikkelingen. De oplopende lange rentes hebben de afgelopen dagen de koersen wat onder druk gezet.
Verwacht sentiment en volatiliteit
- Het scenario voor vandaag zal wat consolidatie worden met een beperkte richtingskeuze. De volatiele indices kunnen wat meer beweging laten zien.
- Het marktsentiment kan worden getypeerd als voorzichtig “risk‑off”: beleggers reduceren risico voor het Fed-event, maar houden positie in kwaliteits- en groeiaandelen vast zolang het zachte‑landing‑scenario geloofwaardig blijft.
Bedrijfsresultaten en nieuws
- Voor de rest van deze week zal men letten op de cijfers van Oracle, Adobe en Broadcom. Die zullen hoe dan ook weer een graadmeter vormen voor de AI‑gerelateerde sector in zijn geheel.
- Vandaag is de stroom cijfers wat meer versnipperd, met diverse middelgrote en kleinere ondernemingen in Europa en de VS die kwartaalresultaten melden, zonder dominante namen op de agenda.
In zo’n afwachtende sessie ligt de nadruk voor traders op intraday‑reacties rond rentes, olie en enkele macroflitsen, terwijl de echte richting waarschijnlijk pas rond het Fed‑besluit wordt gekozen.
Analyse DAX index:

De DAX‑grafiek laat een brede zijwaartse fase zien tussen grofweg 23.300–23.500 steun en 24.300–24.700 weerstand, met een recent herstel richting de dalende toppenlijn maar nog zonder echte uitbraak. De hoofdstructuur is nu een consolidatie: recente bodems zijn iets hoger, maar de toppen liggen nog steeds lager dan in de zomer/najaar.
Belangrijkste niveaus: sterke steun rond 23.300–23.500; daaronder ligt ruimte richting circa 23.000. Weerstand en beslissingszone liggen rond 24.300–24.700, waar meerdere toppen én de dalende trendlijn samenkomen. Zolang de koers tussen deze zones blijft, overheerst een range‑beeld maar een slot boven de 24.500 zou een bullishe uitbraak signaleren. Een slot onder de 23.300 kan juist een bearish signaal genereren.
De 50‑daagse MA ligt nu rond de huidige koers, de 200‑daagse MA loopt nog opwaarts met de koers er boven. Dit samen duidt dat op een neutrale tot licht verzwakte middellange trend binnen een nog stijgende langetermijnstructuur. De RSI rond neutraal en een opkrullende MACD na een eerdere dip onder nul bevestigen nu een herstel‑momentum, maar nog geen krachtige nieuwe uptrend.
Patroonmatig is sprake van dalende toppen boven nagenoeg horizontale steun, wat op een aflopende driehoek binnen de tradingrange lijkt.
Enkele scenario's zijn:
- Bullish: uitbraak boven 24.250–24.300 met aantrekkend momentum.
- Neutraal: voortzetting van de band 23.800–24.250
- Bearish: doorbraak onder de 23.500–23.400
Een abonnement dat je hele handelsaanpak zal versterken
Systeem en Guy Trading worden nu samengevoegd tot 1 compleet pakket om slimmer te traden op korte, middellange en lange termijn. Je ontvangt duidelijke signalen op indices, aandelen, grondstoffen en ETF’s. Elk signaal komt met instapkoers, koersdoel en stopniveau, zodat je altijd precies weet wat je kunt doen.
Dankzij de inzet ofwel de hulp van AI worden de meest kansrijke situaties veel sneller herkend. Je behoudt altijd de controle en kiest zelf welke trades je volgt en met welke inleg je werkt. Van actieve daghandel tot een gestructureerd periodiek ETF-plan.
Dit abonnement brengt discipline, structuur en rust in je aanpak en is ideaal voor zowel actieve traders als gemotiveerde beginners die een duidelijke methode zoeken om hun rendement te verbeteren.
Profiteer nu van het tijdelijke aanbod tot 1 februari en kies jouw abonnement via onze tradershop: https://www.usmarkets.nl/tradershop
Resultaat december na sluiten long posities afgelopen vrijdag

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
Triple R op Wall Street, Rente-Risico-Records is waar het nu om draait
De nieuwe beursweek start met precies dat typische Wall Street‑mengsel wat we vaker tegenkomen: we zien hier en daar records op het scherm, maar meteen merken we ook op dat beleggers best zenuwachtig worden onder de oppervlakte. De focus ligt nu vooral op de Fed die woensdag bijeen komt, op de…
Lees verder »TA American Express, Nasdaq, ASML, Bel 20 en Unilever
De Nasdaq heeft zich goed hersteld. Kan die stijging aanhouden? Nasdaq: Wie dacht dat de val uit het stijgend trendkanaal het begin van het einde zou zijn komt bedrogen uit. De koers zakte weliswaar, maar daarna kende de Nasdaq een stevig herstel. Ik heb enkele eerdere lijnen weggehaald en nu…
Lees verder »Eindejaarsrally op scherp in aanloop naar de Fed
Beste beleggers, beursvolgers ...
Wall Street: Vlak tot wat hoger
De week werd op Wall Street in stijl afgesloten, alle 3 de grote indices sloten vrijdag opnieuw hoger, al nam het tempo van de rally wat gas terug. Beleggers blijven duidelijk inzetten op een renteverlaging door de Fed, maar schuiven ondertussen ook voorzichtig richting de zijlijn in aanloop naar deze toch drukke centrale‑bankweek.
Maandag 8 december 2025
Wall Street: Vlak tot wat hoger
De week werd op Wall Street in stijl afgesloten, alle 3 de grote indices sloten vrijdag opnieuw hoger, al nam het tempo van de rally wat gas terug. Beleggers blijven duidelijk inzetten op een renteverlaging door de Fed, maar schuiven ondertussen ook voorzichtig richting de zijlijn in aanloop naar deze toch drukke centrale‑bankweek.
Wall Street: vlak omhoog, opvallend nieuws
De S&P 500 tikte nog eens ongeveer 0,2% hoger aan en blijft zo nog maar een halve procent onder de all‑time high, terwijl de Nasdaq Composite rond 0,3% won dankzij een sterke sessie voor de bekende groeiaandelen. De Dow Jones hinkte er rustig achteraan en sloot met zo'n 100 punten winst. Op weekbasis sluiten alle drie de grote indices nog in de plus.
Opvallend was de sprong van Ulta Beauty, dat na sterke cijfers bijna 13% hoger sloot, ook Warner Bros. Discovery sloot flink hoger na het nieuws over een grote contentdeal met Netflix. Aan de andere kant kreeg Paramount een tik na hun tegenvallende vooruitzichten.
Het technisch beeld in de VS blijft hoe dan ook vriendelijk, de S&P 500 beweegt boven het stijgende 50‑daags gemiddelde en consolideert vlak onder de topzone, wat typisch is voor een bullmarkt die even op adem komt. De breedte van de markt verbetert bovendien ook duidelijk, met de small caps, de energie en de technologiesectoren die bovengemiddeld blijven presteren.
Europa: vrijdag redelijk rustig
In Europa was de toon iets gematigder met de Stoxx Europe 600 die vrijdag vrijwel vlak sloot. De AEX en de CAC 40 sloten ook vrijwel vlak de sessie af. De DAX daarentegen kon 0,6% winst boeken en zet zo een duidelijke stap omhoog richting de weerstand die we rond de 24.100-24.200 punten zien uitkomen.
Beleggers durven nog wel in aandelen te blijven, maar draaien de risico knop niet verder open zolang de Fed‑vergadering van deze week boven de markt hangt. De trend blijft ook hier opwaarts gericht met hogere bodems sinds oktober en koersen die boven het 50‑MA blijven uitkomen.
Azië: gemengd begin van de week
In Azië begon de nieuwe week gemengd. De Nikkei 225 noteerde maandagochtend vrijwel vlak rond 50.560 punten, na vorige week een kleine winst te hebben neergezet. De Hang Seng daarentegen leverde circa 1,3% in tot rond de 25.750 punten, Chinese aandelen krijgen moeite om het positieve momentum vast te houden, ondanks de beter dan verwachte exportcijfers.
Futures: vlak tot licht groen
Europese futures wijzen vanochtend op een aarzelend hogere opening, met indicaties van een paar tienden procent plus voor de grote indices. Ook de Amerikaanse futures staan licht in het groen, passend bij een markt die hoopvol naar de Fed kijkt maar niet bereid is om vóór het rentebesluit al grote posities te nemen.
Goud, Brent olie en bitcoin
Goud blijft goed liggen, de prijs schommelt nog steeds dicht bij de recente recordzone, gesteund door dalende reële rentes en de verwachting dat de Fed de rente zal verlagen deze week. De Brent‑olie kwakkelt daarentegen rondom de $63,5-$64, de zorgen over de vraag en het ruime aanbod blijven de prijs laag houden. Ondanks de kleine opleving van afgelopen vrijdag. De Bitcoin herpakt zich vanmorgen opnieuw tot boven de $90.000 en zo blijft de Bitcoin enorm volatiel.
Macro vandaag en deze week
Vandaag blijft de macro‑kalender relatief rustig, geen belangrijke cijfers die op zichzelf de markt zouden kunnen doen bewegen. Vanaf dinsdag loopt het echter snel op want dan volgen onder meer de voorlopige inflatiecijfers voor de eurozone. Woensdag is het de tijd voor de Fed, die naar alle waarschijnlijkheid met een renteverlaging van 25 basispunten komt, tijdens de persconferentie zal men vooral luisteren naar de nieuwe economische projecties. Donderdag en vrijdag komen er mogelijk nog cijfers uit de VS over de arbeidsmarkt en ook de definitieve Duitse inflatie wordt verwacht. De tweede helft van de week weegt hoe dan ook zwaarder wat betreft de vooruitzichten.
Technische blik en kwartaalcijfers
Technisch ogen de markten in een soort afwachtende houding net onder nieuwe records, de trend blijft opwaarts gericht. De correcties blijven voorlopig oppervlakkig en volatiliteit blijft wisselend. Zolang de S&P 500 en de Nasdaq 100 niet duidelijk onder hun recente bodems zakken dan blijft het basisscenario een voortzetting van de eindejaarsrally. We letten wel op het belangrijke Fed‑commentaar later deze week want dat kan voor een kortstondige schrikreactie zorgen.
Technisch gezien loopt Europa nu op via een keurig stijgend trendkanaal met hogere bodems en komen uit rondom het 50‑daags gemiddelde.

Dow Jones:
Steun rond 47.700-47.750, daarna 47.500-47.300. Weerstand 48.300-48.500. Koers ruim boven zowel het 20‑MA en 50-MA, MFI neutraal. Voorzichtig op koop richting de top bij terugtest steun 47.400. Short overwegen rondom de top voor een terugval tot rond de 47.750 steun.
S&P 500:
Steun 6.800 en 6.750. Weerstand 6.900. Boven het 20-MA en 50‑MA, MFI verloopt rustig. Buy on dip richting 6.750 en overweeg een voorzichtige short rond de topzone dicht bij de 6.925-6.950.
Nasdaq 100 index:
Steun 25.500–25.600, daarna 25.300. Weerstand 26.000-26.200. De index loopt gestaag op en blijft ruim boven het 20-MA en het 50‑MA, MFI gezond. Nasdaq blijft koop op zwakte richting de top, dicht bij de top kan men even een short overwegen.
Semiconductor index SOX:
Steun 7.100, dieper 7.000 en 6.900. Weerstand 7.350-7.400. Koers nu ruim boven 20‑ en 50‑MA, MFI stijgend. Semies blijven de leider momenteel en de top ofwel de All Time High werd opgezocht en dus getest afgelopen vrijdag. Kopen bij pullback rond de 7.100.
AEX:
Steun 945–940, daaronder 935-930. Weerstand 955-960. Index nog net onder het 50‑MA maar boven het 20‑MA, MFI wat zwakker bij de AEX. Er is eerst een slot boven het 50‑MA nodig, nu nog geen overtuigende koop.
CAC 40:
Steun 8.050–8.080, daarna 8.000-7.950. Weerstand 8.250. Koers boven 50‑ en 20‑MA. Frankrijk blijft sterk zolang 8.050 het kan houden.
Goud:
Steun $4.150 en $4.080–$4.100, daaronder moeten we al gaan letten op de $4.000. Weerstand $4.250-$4.300. Koers ruim boven het 50‑ en 20-MA wat de positieve trend alleen maar bevestigt.
Grafiek DAX:

Ruime analyse DAX:
De DAX laat momenteel een herstelrally zien binnen een correctieve fase. De korte trend is nu gekeerd naar opwaarts, maar er hangt nog steeds een dalende weerstandslijn boven de index die de stijging snel kan afremmen.
Trendlijnen en niveaus:
- De koers beweegt zich weer boven de 50-daags gemiddelde lijn, wat duidt op herwonnen kortetermijn‑kracht.
- Boven de markt ligt echter een dalende rode trendlijn vanaf de toppen in oktober/november rond 24.400–24.600; dat is de eerstvolgende serieuze weerstand.
- Aan de onderkant valt de horizontale steunzone rond 23.250–23.300 op (blauwe lijn) en zolang deze lijn het kan houden blijft het grotere zijwaartse patroon intact.
Indicatoren:
- De RSI krabbelt op richting de 60, dat is een gezonde opwaartse momentum impuls maar nog geen overbought situatie. Er is nog wat ruimte omhoog voordat een nieuwe topvorming dringend wordt.
- De MACD-lijn is recent naar boven door het signaal gegaan en de histogram balken worden positief, een klassiek koopsignaal binnen een herstel beweging vanuit een de eerdere correctie.
Handelsidee komende sessies:
Zolang de DAX boven 23.250 blijft, domineren kopers en ligt een test van 24.300–24.400 voor de hand. Een doorbraak daarboven opent ruimte naar nieuwe highs maar dat zal ook afhangen van wat de markt verder doet de komende sessies en dan vooral ook Wall Street. Mocht de index afketsen op die dalende weerstandslijn dan kan het echter snel weer verkoopdruk veroorzaken. Volg Guy Trading want we hebben een handelsidee voor de DAX en nog 2 indices.
US Markets zal in 2026 alle ervaring opgedaan in 30 jaar nu volop combineren met AI
US Markets gaat in 2026 een stap verder, zo koppelen we 35 jaar ervaring aan slimme AI-assistenten. Je krijgt op deze manier meer kortetermijn signalen, de midlange en lange termijn loopt via de dynamische turbo portefeuille en daarbovenop komt een slimme ETF-strategie met maandinleg voor groei en brede sectorspreiding. Dat zal een BUY and HOLD ofwel lange termijn strategie worden.
Leden profiteren van extra ondersteuning met updates en analyses, psychologie en coaching en vooral concrete AI tools om sneller kansrijke aandelen te kunnen vinden. Voor de leden zal ik zeker ook via het FORUM leren hoe men zelf ook goed met AI en de beurs kan omgaan. Een extra reden om lid te worden, want AI gaat je helpen betere keuzes te maken op de beurs.
Profiteer nu van het tijdelijke aanbod tot 1 februari en kies jouw abonnement via onze tradershop: https://www.usmarkets.nl/tradershop
Resultaat december na sluiten long posities afgelopen vrijdag

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart
