...

TA Alphabet, Microsoft, AEX, Ahold en IMCD

vandaag om 11:19 | Marcel Bronner | leestijd: 3 minuten | moeilijkheid: 4 / 12 | (0)

Wilt u zien wat de AEX aan het doen is?



Alpha­bet:

7 april 2025: Usd 140,56.
Gis­teren: Usd 340,49.

Dat is net geen 200 dol­lar in min­der dan een jaar. Als u (een gedeelte van) de rit heeft meege­maakt: Gefe­lici­teerd!!! Wat een stijging!

Zou het verder omhoog kun­nen? Ik sluit het niet uit. Boven de blauwe sti­j­gende trendli­jn is de koers door de oran­je hor­i­zon­tale weer­stan­dli­jn gegaan. Min­pun­t­je is dat de RSI niet mee­doet. Ik zou niet long gaan, maar bli­jven analy­seren en een beter moment afwacht­en. Zit u long, bli­jf dan zit­ten met een stop.

Microsoft:

Ook Microsoft liet een mooie sti­jging zien, maar dat is alweer wat maand­jes gele­den. Nu is de trend dal­end. De laat­ste maan­den beweegt de koers zijwaarts bin­nen de oran­je en groene lijnen. 

Kijken we naar de can­dle van gis­teren dan is de koers op de groene hor­i­zon­tale lijn ges­loten. Het is de laag­ste slotko­ers sinds dat ik de groene lijn heb getrokken. De kans bestaat dat de koers de komende beurs­da­gen door de groene lijn zakt. Dat zou een beves­tig­ing van de dal­ende trend zijn.

Ahold Del­haize:

Ik moet beken­nen dat ik al een tijd­je niet naar de koers van Ahold Del­haize heb gekeken. Het gaat niet voor de wind met de koers. Bin­nen het rode dal­ende trend­kanaal gaat het met pieken en dalen lager en lager. De koers is zelfs al even onder de oran­je hor­i­zon­tale ste­un­li­jn gedo­ken zeven beurs­da­gen gele­den. Wat mij betre­ft geen aan­deel om long te gaan. Mocht de oran­je lijn sneu­ve­len dan zou ik de Verkopen bevestigen.

Bericht van Guy Boscart:

De leden hebben dit jaar al enkele duidelijke trader­s­plan­nen ont­van­gen. Je kunt ook alle sig­nalen, trader­s­plan­nen en extra updates over AI en de beurs ont­van­gen door lid te wor­den via de aan­bied­ing tot 1 MAART voor € 29. Schri­jf je in via de link https://​www​.usmar​kets​.nl/​t​r​a​d​e​rshop

IMCD:

Wel, niet bepaald een aan­deel dat de wind in de zeilen heeft. Ergens in decem­ber 2024 noteerde IMCD zo’n 159 euro en de laat­ste tijd ger­aak­te de koers onder de 74 euro. Buy & Hold is even niet de beste strategie. 

Ik heb maar één iets getek­end en dat is het rode blok­je. Daarbin­nen daalt de koers even niet maar gaat zijwaarts. Zou het het begin van een omkeer zijn? Op moment van schri­jven heb ik geen idee, maar het zou een strate­gie kun­nen zijn het aan­deel iedere dag te vol­gen. Zo zien we vanzelf een opwaartse uitbraak…of neerwaartse.

AEX:

Groene lijn: een sti­j­gende trendli­jn
Blauwe lijn: een intra chart lijn
Oran­je lijn: hor­i­zon­tale weer­stand waar de AEX opwaarts doorheen is gebro­ken
Rode lijn: ook een belan­grijke weer­stand waar de AEX opwaarts doorheen is gegaan.

Het ziet er goed uit voor de AEX. De koers beweegt bij de groene pijl. Er staat een mooie uit­braak en ik zet de AEX op Kopen. Een puntje…de RSI doet niet mee met het feestje, wees dus op uw hoede. 

Mar­cel Bron­ner schri­jft als zelf­s­tandig tech­nisch anal­ist columns voor US Mar­kets.

Hij benadert de markt op basis van tech­nis­che analyse. Zijn analy­ses zijn geen beleg­gingsad­vies noch een advies om te kopen of verkopen. U kunt de analy­ses gebruiken als één van de vele com­po­nen­ten om uw besliss­ing op te baseren. 

Schri­jft hij over een aan­deel dat hij in porte­feuille heeft, dan meldt hij dat in die column.


Reageren

Anonieme comments achterlaten is niet toegestaan. Hiervoor moet u ingelogd zijn. Login »
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.