In de “Short” van vandaag twee indices.
AEX:

Sinds mijn vorige column heb ik niet meer naar de beurs kunnen kijken en dan vind ik dit een verrassende ontwikkeling. Wat is er gebeurd? Afgelopen vrijdag bleef de koers niet boven de blauwe lijn. De AEX opende er nog wel boven, maar zakte gedurende de dag weg. Intraday werd de oranje stijgende trendlijn zelfs aangetikt. Zie de candle bij de oranje pijl.
De index wist wel boven die oranje trendlijn te sluiten, maar helaas nog steeds onder de blauwe (nu weerstand)lijn. Als u (nog) long zit dan is het zaak extra alert te zijn.
Bericht van Guy Boscart:
Aanbieding signaaldiensten:
De posities die we opnemen kunt u volgen door lid te worden via de nieuwe aanbieding, nu eenmalig voor € 35 tot 1 AUGUSTUS 2025, dan ontvangt u onze exclusieve service voor de leden.
Schrijf u in via de link https://www.usmarkets.nl/tradershop
Nasdaq:

Net als de AEX moest de Nasdaq een veer laten. In dit geval zakte de index uit het stijgende trendkanaaltje. Mocht de koers nu verder dalen, dan zou de groene horizontale steunlijn die daling op moeten vangen. Voor spijtoptanten zou het een mooi scenario zijn als de groene lijn zou worden aangetikt. Zij kunnen dan alsnog instappen voor een rit naar boven.
Marcel Bronner schrijft als zelfstandig technisch analist columns voor US Markets.
Hij benadert de markt op basis van technische analyse. Zijn analyses zijn geen beleggingsadvies noch een advies om te kopen of verkopen. U kunt de analyses gebruiken als één van de vele componenten om uw beslissing op te baseren.
Schrijft hij over een aandeel dat hij in portefeuille heeft, dan meldt hij dat in die column.