Koers Chevron +2.15%

21:59 (vrijdag 18 jan 2019)

Chevron: streaming koers, en intraday grafiek.

Laatst: 114.37
Change: +2.41 +2.15%
Sluit: 111.96
Min: 113.06
Max: 114.65

Intraday grafiek Chevron


Handelen per SMS en MAIL signalen

Met de USMarkets.nl Tradershop abonnementen behaalt u een hoog rendement!

We handelen LONG en SHORT op onder andere de AEX, DAX, VALUE, GOUD, OLIE en AANDELEN.

Bezoek de Tradershop om all onze abonnement opties te bekijken. Er zijn al abonnementen vanaf € 39,- !


TRADERSHOP resultaten over 2019  
Service Inleg Totale winst %
Systeem Trading € 1500 + € 335 + 22 %
Guy Trading € 4000 + € 347 + 9 %
Index Trading € 2000 + € 219 + 11 %
TA Aandelen & Indices € 4000 + € 354 + 9 %
Polleke Trading € 4000 + € 603 + 15 %
Polleke Trading LITE € 4000 + € 603 + 15 %
Combi-Abo € 8000 + € 950 + 12 %
 

Energie sector

Olie WTI Olie54.20+0.16+0.30%
Brent Brent Olie62.86+0.16+0.26%
Gas Natural Gas3.32-0.16-4.60%
ARCA Oil Index XOI OIL1,279.05+20.55+1.63%
Shell Shell26.83+0.64+2.42%
Exxon Exxon72.99+0.86+1.19%
Chevron Chevron114.37+2.41+2.15%


deze site wordt technisch beheerd door 24hoursmedia