Wo 13 jan. 2021, 08:45

Wake-up call: De markt blijft hoog maar ook volatiel genoeg

Goedemorgen
De markt kan zo te zien vandaag min of meer vlak openen net zoals dat het geval is op Wall Street waar er deze week ook niet al teveel beweging in zit. Alleen de Nasdaq moest maandag redelijk wat inleveren maar de rest blijft wat liggen momenteel. Er zijn wel sectoren die eruit springen zoals de banken in de VS die met cijfers komen deze week en begin volgende week. Goldman Sachs zette zelfs een nieuw record neer dinsdag boven de 300 dollar.

In de loop van de dag zal ik nog een update met de strategie sturen naar de leden per mail en waar het kan neem ik weer een positie erbij in de loop van de dag ... We moeten hoe dan ook flexibel blijven in deze markt ...

De beurzen in Europa sloten dinsdag overwegend iets lager, alleen de AEX kon iets hoger sluiten maar de DAX en de CAC 40 verloren iets. Vooral de aanhoudende druk rondom de pandemie en de zorg instellingen blijven de gemoederen bezig houden, hier in Nederland krijgen we er nog 3 weken bij en dus tot 9 februari werd gisteren gemeld, ook in Duitsland, België en Frankrijk verwacht men dat de lockdown nog langer zal duren. Men is nu vooral voorzichtig door dat de mutaties van het virus uitbreiden, dat wil men ten koste van alles zien te voorkomen.

Verder blijven de rellen op het Amerikaanse Capitool van vorige week nog naslepen, men wil Trump eruit en een 2e afzettingsprocedure werd al opgestart. Trump sprak ook voor het eerst weer met de pers en sloeg zijn bekende toon meteen weer aan. Ook bezocht hij zijn pronkstuk, de muur tussen de VS en Mexico. Veel bijzondere zaken doet hij niet meer, hij sprak ook al weken niet meer over het virus dat in de VS alleen maar meer slachtoffers aan het maken is.

Daar tegenover staat dat Joe Biden mogelijk deze week al voor biljoenen aan nieuwe stimuleringsmaatregelen wil gaan aankondigen, de mogelijkheid bestaat dat het de markten samen met de bedrijfs resultaten zal bezighouden op de korte termijn. We gaan zien wat de markt er zelf van zal gaan denken want hoe dan ook, alles staat extreem hoog en veel sectoren zijn zwaar overgewaardeerd momenteel.

Voorlopig zien we vooral bij de Nasdaq nog geen vervolg van de rally tijdens de laatste weken van 2020 en vooral ook de 1e week van dit nieuwe jaar 2021. De markt lijkt nu dus uit te kijken naar de cijfers die eraan zitten te komen, naar nieuwe steun pakketten die men wil uitrollen, hoe het zal verlopen met de vaccinaties en vooral hoe snel dat zal gaan. Aan de andere kant zal het een zeer grote uitdaging worden om alles op de rails te houden, dan heb ik het over de werkgelegenheid, de conditie van de bedrijven in bepaalde sectoren zoals de reis, evenementen, Horeca en de detail handel. Daarom blijft het zo moeilijk om van de markt een goed beeld te krijgen, het is allemaal zo dubbelzinnig op dit moment.

In ieder geval las ik dat AstraZeneca en de Universiteit van Oxford een goedkeuring hebben aangevraagd bij het Europees bureau voor Geneesmiddelen om zo snel mogelijk een goedkeuring te krijgen. Zodra dat rond is krijgen we ook hier behoorlijk wat meer vaccins beschikbaar ... Dat is allemaal wel leuk en goed maar er zijn natuurlijk ook de nodige vraagtekens? Ik las ook dat een vaccin maar 1 jaar werkt en aan de andere kant zal het naar wat ik hoor nog bijna 1 jaar duren voor we er allemaal aan toe zijn geweest? Moet je dan meteen opnieuw beginnen als het virus nog niet weg is? Ben zeer benieuwd hoe dat allemaal zal verlopen, blijft raar en moeilijk om te begrijpen ...

U kunt mij en dus @USMarkets uiteraard ook volgen via onze Twitter account, ga naar ... https://twitter.com/USMarkets waar ik tussentijds wat charts over de markt en sentiment plaats, ook opvallende beursfeiten komen er vaak langs !

Euro, olie en goud:
De euro zien we nu rond de 1.222 dollar, de prijs van een vat Brent olie komt uit op 57,1 dollar terwijl een troy ounce goud nu op 1858 dollar staat.

Strategische posities:
Er lopen nog wat kleine posities en tussendoor koop en verkoop ik nog het een en ander. Gisteren werd er winst genomen op de Nasdaq posities bijvoorbeeld maar die wil ik weer gaan opnemen zodra dat kan. Als u lid wordt ontvangt u de signalen en kunt u meteen de lopende posities inzien via onze Tradershop op de website. We proberen in ieder geval met de markt mee te gaan en wat ik verwacht is dat de markt volatiel zal blijven, ook dit jaar zullen we waar dat kan moeten schakelen tussen long en short.

Maak nu gebruik van de proef aanbieding:
Mis in ieder geval de start van 2021 niet want er komen hoe dan ook hele mooie kansen ... Via deze aanbieding ... €39 tot 1 MAART 2021 ... Polleke €49 tot 1 MAART 2021 !!!

Systeem Trading (€39 tot 1 MAART)

Index Trading (€39 tot 1 MAART)

Guy Trading (€39 tot 1 MAART)

Polleke Trading (€49 tot 1 MAART)

Aandelen portefeuille (€30 tot 1 MAART)

COMBI TRADING (€79 tot 1 MAART)

Tussenstand deze maand januari 2021:


Resultaat afgelopen maand december 2020:

Met vriendelijke groet,
Guy Boscart

Overzicht charts slotstanden dinsdag 12 januari ...

Schermafbeelding 2021 01 13 om 08 48 59
dmantione wo 13 jan. 2021, 09:01 Ik zou zeggen, lees biji Guy over die vaccins, dat is de voorkennis die je nodig hebt om de juiste beslissingen te nemen op de beurs. Mijn persoonlijke analyse is dat omdat corona minder snel muteert dan griep en er bij griep een aantal radicaal verschillende famillies zijn en bij corona niet, dat coronavaccins veel langer zullen werken dan griepvaccins. Misschien niet allemaal, maar er zijn nu al 5 vaccins, dat er eentje lang zal werken lijkt me geen gekke gedachte. En dat help mij om een beeld te maken wat we dit jaar kunnen gaan verwachten.
Gisteren, 23:28

AI in de technische analyse: De toekomst is nu!

🤖 AI in de technische analyse - De toekomst is nu!

Als marktanalist en coach zie ik dagelijks hoe AI de manier waarop we grafieken analyseren fundamenteel verandert. Van automatische patroon herkenning tot real-time scenarios, analyses, kunstmatige intelligentie wordt een onmisbare co-analist.

Vanaf 2026 zal ik veel daarmee doen en de leden ook het een en ander daarover leren. Lid worden is niet meer alleen een Trade maken en een resultaat bijhouden, we gaan veel meer doen en jullie als lid ook veel meer leren omgaan met de nieuwe markt.

Wordt alvast lid via de link https://www.usmarkets.nl/trade...

In deze presentatie deel ik:

✅ Concrete AI-tools voor grafiekanalyse (TrendSpider, TradingView, Chart Analyst AI)

✅ Hoe AI je helpt bij het herkennen van patronen en trends

✅ De rol van machine learning in technische analyse

✅ Een kritische blik: waar AI tekortschiet en de mens onmisbaar blijft

Mijn belangrijkste inzicht? AI is geen vervanging, maar een krachtige assistent. De kritische blik, ervaring en intuïtie van de analist blijven essentieel.

Benieuwd naar jouw ervaringen met AI in trading en analyse. Welke tools gebruik jij?

💡 Download en bekijk de volledige presentatie via de slides hieronder.

📊 https://lnkd.in/dqw4dVWP

#AI

#TechnischeAnalyse

#Trading

#Beleggen

#USMarkets

#FinancialMarkets

#ChartAnalysis

#MachineLearning

AI en Grafiekanalyse

AI en Analyseren

Poll

Vinden jullie dit soort informatie nuttig?

Doe mee om de resultaten te zien.

Gisteren, 13:41

Voorbeeld nieuwe US Markets opzet vanaf 2026 en markt commentaar

De markten gaan richting het einde van het jaar op zoek naar meer recordstanden op Wall Street. We zien een vlak verloop bij de S&P 500, een kleine winst bij de Nasdaq 100 en wat verlies bij de Dow Jones. Een soort mengeling van euforie over AI-groei en zorgen over inflatie en groei. De S&P 500...

Lees verder »
Gisteren, 09:21

Mis de start van 2026 met een compleet nieuwe strategie

Beste belegger,

Eerst en vooral wens ik jou nog leuke feestdagen en vooral een goed vooruitzicht voor in 2026!

In 2026 wordt het ook een nieuw jaar voor wat betreft de beurzen, en we gaan het wat betreft US Markets ook helemaal anders aanpakken, de huidige tijd vraagt daarom en we moeten vooral mee met de tijd om tot betere resultaten te komen. We gaan nog wel werken met Turbo's en Boosters zoals je gewend bent maar wel anders en vooral meer en dus diverser. Volg ons meteen vanaf 2026 met de compleet nieuwe opzet, waar ik vooral ook meer met AI ga werken zodat er meer handel mogelijk wordt en voor jezelf als lid is er dan vanzelfsprekend meer keuze.

Door met AI te werken kan ik veel sneller vinden wat we nodig hebben, het heeft mij heel veel tijd gekost om er goed mee te kunnen werken maar zoals ik er nu in sta heb ik al heel wat vorderingen gemaakt en in 2026 zal ik nog veel meer leren en kunnen toepassen. Laten we zeggen, ik ben weer naar school gegaan en heb daar veel nieuwe dingen geleerd die we meer en meer gaan kunnen toepassen.

Nu lid worden en ons volgen tot 1 MAART kan nu voor € 29, ik zal er voor zorgen dat je er geen spijt van krijgt ... Schrijf je in via https://www.usmarkets.nl/tradershop

Werken op 3 vlakken, je kunt altijd zelf de keuzes maken

Met ons nieuwe samengevoegde "alles-in-1 Trading Abonnement" combineer je 3 strategieën telkens met een helder plan. Niet alleen maar losse signalen, je krijgt nu een compleet systeem waar je altijd zelf de keuzes uit kunt maken. Er zal veel veranderen omdat zoals ik al aangaf ook met AI ga werken. AI zal zeker niet alles bepalen maar wel heel goed assisteren, zodat het enorm veel researchtijd zal schelen.

AI werkt vooral met hetgeen je de AI assistent leert om te doen, na een tijdje begrijpt het systeem wie je bent en wat je wilt doen en dat maakt het het zoeken naar iets vooral makkelijker. Daar gaan we enorme stappen mee maken in 2026 zoals ik het nu ervaar na me er een tijd in te hebben verdiept.

Een uitgebreide uitleg kun je lezen op de website bij de Tradershop ...

Hieronder het resultataat van deze maand (december)


Samengevat wat we vanaf 2026 gaan doen

Dit alles moet natuurlijk nog zijn weg vinden in 2026 maar dat zal wel goedkomen

1. Dagelijkse Trading Signalen (korte termijn)

  • Elke ochtend vóór de beurs: concrete kansen met instapkoers, stoploss én koersdoel
  • Direct toepasbaar op indices, aandelen en grondstoffen (goud, zilver, olie)
  • Spoedmails bij belangrijke marktbewegingen

2. Dynamische Portefeuille (middellange termijn)

  • Posities lopen weken tot maanden mee op grotere trends
  • Zorgvuldig geselecteerde aandelen met maximale hefboom 5
  • Altijd duidelijke stops en doelen

3. ETF-Vermogensopbouw (lange termijn)

  • Periodiek inleggen vanaf € 500/maand (of bedrag naar keuze)
  • Geselecteerde ETF's met beperkte hefboom (ongeveer 2)
  • Gespreid en gedisciplineerd vermogen opbouwen

4. Combineren kan uiteraard ook (zelf keuzes maken)


Probeer nu "zonder verplichtingen" tot 1 maart

Normaal € 60 per maand, probeer nu voor slechts € 29

Ervaar zelf hoe het is om met een compleet systeem te werken: dagelijkse signalen, een dynamische portefeuille en rustige ETF-opbouw.

Ja, ik probeer deze aanbieding nu voor € 29

Met vriendelijke groet,

Guy Boscart
US Markets

Donderdag, 16:47

De grootste vijand bij trading-beurshandel? Jijzelf.

De grootste vijand bij trading-beurshandel? Jijzelf.

Na 28+ jaar trading heb ik één ding geleerd: Technische Analyse is makkelijk. Psychologie is moeilijk.

Hier zijn de 5 mentale valkuilen die zelfs ervaren traders vaak blijven maken:

1️⃣ REVENGE TRADING 🎯
→ Je neemt geen verlies
→ Je wil het terugpakken van de markt
→ Je vergroot je positie zonder plan
→ Resultaat: nóg grotere verliezen

Oplossing: Stop na 2 verliesgevende trades. Loop een rondje. De markt is er morgen ook nog.

2️⃣ FEAR OF MISSING OUT (FOMO) 🚀
→ Bitcoin stijgt 10% in een dag
→ Iedereen op 'Social Media' jubelt
→ Je springt erin op de top
→ Resultaat: kopen high, verkopen low

Oplossing: Als je FOMO voelt, wacht een 1 uur, een dag. De echte kansen komen wel weer terug.

3️⃣ OVERTRADING 📊
→ 15 trades per week
→ Je voelt elke beweging
→ Je wilt alles meepakken wat je ziet
→ Resultaat: uitputting en rode cijfers aan het einde van de rit

Oplossing: Kwaliteit > kwantiteit. Mijn beste maanden zijn die met de minste trades.

4️⃣ CONFIRMATION BIAS 👀
→ Je bent bullish op Nvidia of Tesla
→ Je zoekt alleen naar bullish nieuws, goed nieuws
→ Je negeert de ook aanwezige waarschuwingssignalen
→ Resultaat: Je zoekt wat je wilt zien, je negeert wat je niet wilt zien

Oplossing: Speel de devil's advocate. Zoek niet actief naar contra-argumenten.

5️⃣ ANCHORING 📌
→ Ik kocht op €100, ik verkoop pas op €115
→ De markt interesseert zich helemaal niet in jouw inkoopprijs
→ Je houdt verliezers vast door jou eigen ego
→ Resultaat: opportunity cost + vooral emotionele schade
→ Zo kom je in een tunnelvisie terecht, met oogkleppen

Oplossing: Elke dag is een nieuwe dag. Zou je vandaag instappen tegen deze prijs? Nee? Verkoop dan.

💡 TRADING PSYCHOLOGIE ROUTINE:
• Journaal bijhouden
• Max 3 trades per dag
• 2% risico limiet per trade
• Weekend review van emoties
• 10 min meditatie voor markt opent

🎯 GOUDEN REGEL:
Als je emotioneel bent, trade je niet. Als je moe bent, trade je niet. Als je jezelf wilt bewijzen, dan handel je niet.

De beste traders zijn eigenlijk best saai. Ze volgen hun plan. Ze accepteren verliezen. Ze nemen winst zonder FOMO op meer. Ze blijven NEUTRAAL!

❓ Welke mentale valkuil herken jij bij jezelf het meest? Geef het even aan ...
A) Revenge trading
B) FOMO
C) Overtrading
D) Confirmation bias

Poll

Welke mentale valkuil herken jij bij jezelf het meest? Geef het even aan

Doe mee om de resultaten te zien.

Mister bluesky gisteren, 00:58 mooie analyse
Loading..
Er is een fout opgetreden
Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.