Beste beleggers,
Ben jij al klaar voor de te verwachten correctie? Dan kunt u meteen onze lijst met mooie posities opnemen
Beste beleggers,
Ben jij al klaar voor de te verwachten correctie? Dan kunt u meteen onze lijst met mooie posities opnemen
Steeds meer signalen geven aan dat de draai behoorlijk snel en heftig zal worden, neem bijvoorbeeld een aandeel als Tesla dat in enkele weken tijd van $300 naar $470 opliep. In eerdere fases was het juist een aandeel als Tesla dat de overdrijving aangaf, enkele weken later stonden de indices tussen de 10% en 20% lager. Dit gedrag zien we niet alleen bij Tesla, er zijn meerdere bedrijven die op punt staan om te kraken. Het is wachten op dat momentum nu.
Wat ik wel weet is dat als de markt met een harde klap omlaag de daling inzet we met de posities een stevige winst gaan behalen. Die posities kunt u allemaal nog opnemen meteen na dat u zich heeft ingeschreven en bij de Tradershop kunt inloggen.
Ontvang nu tot 1 DECEMBER onze trading signalen met ons exclusieve proefabonnement vanaf slechts € 19. Dit proefabonnement loopt tot 1 december, dus wacht niet langer! Schrijf u meteen in via de link https://www.usmarkets.nl/tradershop
Waarom nu handelen?
- Marktcorrecties kunnen heel snel plaatsvinden door technische en fundamentele risico’s
- De rally wordt nog steeds gedreven door AI-nieuws en hoge volatiliteit
- De markt wordt niet gedragen in de breedte, de TOP-7 bedrijven krijgen steeds meer invloed
- Dreiging van inflatie en deflatie neemt toe, beiden kunnen de markt ernstig schaden
Waarom lid worden?
- De TOP 10 bedrijven in de S&P 500 vertegenwoordigen nu al circa 40% van de index
- Bij de Nasdaq 100 is dat maar liefst 71,5% wat betreft de TOP 10 bedrijven uit deze index
- Een daling van 20% bij deze giganten kan de markt makkelijk met 10-15% laten dalen
- Meer druk kan zelfs heel snel leiden tot een totale marktcrash!
- Oktober staat bekend om de grote crashes, zelf zitten we al goed gepositioneerd
- Als lid krijgt u de gelegenheid om alles nog aan te kopen voordat de grote beweging er komt
Wat mag je verwachten?
- Tijdige waarschuwingen bij toenemende risico’s via onze updates
- Dagelijkse updates met duidelijke voorstellen voor posities, inclusief de limieten
- Handelen met Boosters en Turbo’s, geschikt voor alle beleggers en makkelijk aan te schaffen
Klik hier om je nu in te schrijven!
Met vriendelijke groet,
Guy Boscart